Įkraunama...
Įkraunama...

kaip šeima reaguoja į jūsų užsiėmimą?

Apklausa: ką šeima mano apie jūsų hobi? (146 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Mes jau 15 metu vede ir as vis karts nuo karto susergu kokia nors kurybine manija.Keista,bet mano vyras visai nepyksta del to,kad valgyt nevisada padarau ir ,aplamai,sedžiu apsikiautus.Matyt ,susitaike su mano meniska prigimtim.
Atsakyti
na maniškis tai netrykšta džiaugsmu, bet noretų kad su juo prie teliko sedečiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano šeimyna džiaugias mano darbais,ir mezgimą priima kaip darbą,tik vyras nemėgsa,kai aš iki vėlumos su mezginiu sėdžiu prie TV,ir jam miegot trugdau,tai jei labai įkvėpimas pagauna,aš tyliai išsineždinu į kitą kambarį hihihi.gif
Atsakyti
Vat vat, mano šeima irgi šaunuoliai biggrin.gif . Jei kas tai ir valgyti patys pasitaiso ir manimi dar pasirūpina, kad nenumirčiau iš bado tongue.gif . Tik mažoji papriekaištaudavo, kada jai pagaliau megsiu. Sakiau, kad megsiu jai, kai sau prisimegsiu iki soties tongue.gif . Bet jai pasisekė, pora megstukų truputį neapskaičiavau, tai atiteko jai, nes vienas man truputį per siauras, o kito rankoves nutrumpinau blush2.gif . O permegsti labai jau nesinorėjo (juolab, kad yra kam nešioti).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dekr: 14 gegužės 2006 - 21:09
QUOTE(Salne @ 2006 05 12, 17:01)
Aš galvojau, kad mano vienintelis yra bambeklis.. doh.gif ..O čia žiūriu dauguma.. biggrin.gif ..
Šiaip maniškis visada pagiria..ir pasikelia..kai kas nors giria mano darbus..tarsi jį patį girtų blush2.gif  biggrin.gif

Na o šiaip labiausiai bumba..ne dėl to, kad aš mezgu...bet turiu ligą..rinkti visus mezgimo žurnalus..ir kompiuterinius..ir "gyvus"..na ačiū dievui jų ne tiek daug..taip pat bamba..dėl to, kad perkų per daug siūlų..negaliu praeiti pro siūlų parduotuvę..nieko nenusipirkus...Planų pas mane kokiems dešimt metų į priekį.. blush2.gif  doh.gif

Aha , ir man siūlai silpnybė lotuliukas.gif , tai , sako , vėl siūlų pirkai ir vėl ''rakinėji'' kažką , o naudos , tai ne kažin kiek blink.gif Matyt, truputį ''skrega'' darosi tongue.gif Bet šiaip nieko , mano rankdarbių galiniai rezultatai patinka 4u.gif
Atsakyti
Jau daug metu mezgu, tai spejo priprasti. Kad labai nezirztu, tai ir ja koki megztini nurezgu. Anksciau, kai mezgiau is moheros, tai grizta is darbo ir klausia, tai kokia spalva siandien valgysim, nes nuo moheros pilni namai buna puku. bigsmile.gif
Atsakyti
Kadangi musu seima dar jauna,tai stengiuosi grizus vyrui is darbo virbalus padeti i sali ir daugiau demesio jam rodyti. ax.gif biggrin.gif Nes zinau is savo tevu,kaip tetis pabamba mamai del demesio stokos. bigsmile.gif
Atsakyti
maniškis taip pat norėtų daug dėmesio, bet per savo įvairius darbelius, nieko nespeju, net sau laiko nebelieka... verysad.gif bet jau greit visa tai baigsis ir aš ramiai sėdėsiu ant sofytės ir siuvinėsiu... arba nersiu... dar tiksliai nežinau, bet palaima garantuota
Atsakyti
QUOTE(ramintas @ 2006 05 22, 16:55)
maniškis taip pat norėtų daug dėmesio, bet per savo įvairius darbelius, nieko nespeju, net sau laiko nebelieka...  verysad.gif  bet jau greit visa tai baigsis ir aš ramiai sėdėsiu ant sofytės ir siuvinėsiu... arba nersiu... dar tiksliai nežinau, bet palaima garantuota



Ir kas gi tave kiek pristabdys - leis pasimegauti rankdarbiais? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(omega @ 2006 05 13, 00:14)
na maniškis tai netrykšta džiaugsmu, bet noretų kad su juo prie teliko sedečiau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na aš nesiuvinėju, ir nemezgu, bet lankstau arba šiaip ką nors gaminu, kas užplaukia, tai mano draugas jei pora savičių negauna koko naujo lankstinuko dovanų, tai klausia, gal kas atsitiko, kad nebelankstai smile.gif smile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
tai va, tai va. kokie tie vyrai niurzgaliai. o kai jiems ką padarai, turiu omeny kokį megztinį numezgi, ar dar ką, tai vaikšto nosis užrietę. bet kai pamato tave su kokiu rankdarbiu rankoj, ar beperkančią siūlus, tai bumbuliuoja iki paraudonavimo. na gal aš klystu, gal ne visi vyrai tokie, bet maniškis, tai vienas iš tokių. nors paskutiniu metu negaliu skųstis, tiek nebezirzia, o kartais ir pagiriamojo žodžio sulaukiu. gal jau pripratoper tiek metų? o labiausiai tai mane palaiko mama smile.gif
Atsakyti