Įkraunama...
Įkraunama...

2010 Taupių žmonelių namučiai 23

QUOTE(RedLady @ 2012 10 14, 16:51)
Na, ar visos prabalsavot ir isreisket savo nuomone politikos ir atomines elektrines klausimais?  g.gif

Nea schmoll.gif Neturėjau tvirtos nuomonės, o už bet ką nenorėjau.
Atsakyti
QUOTE(anna86 @ 2012 10 14, 18:47)
Nea  schmoll.gif Neturėjau tvirtos nuomonės, o už bet ką nenorėjau.

Aš ir nebuvau, vyras nenuvežė, o pačiai kosiančiai per pusė miesto tingėjosi eiti doh.gif blush2.gif
Atsakyti
mes buvom, visi trys su vezimu i antra auksta sulioj uzsiritinom biggrin.gif vyras sake dzin, galima biuleteni sugadint jei nezinai uz ka balsuot, kad ir uz Ciaka Norisa, svarbu sudalyvaut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2012 10 14, 19:12)
mes buvom, visi trys su vezimu i antra auksta sulioj uzsiritinom biggrin.gif vyras sake dzin, galima biuleteni sugadint jei nezinai uz ka balsuot, kad ir uz Ciaka Norisa, svarbu sudalyvaut biggrin.gif

priminei mano pasipiktinimą laiptams. Gyvenime nemačiau tiek laiptų, kaip vežiodama vaiką vežimėliu biggrin.gif ir vis priėjus prie jų galvoju: na, mes 1, na 2 metus važinėsim, o kaip žmonės, kurie amžiams į vežimėlius atsisėdo doh.gif nenuostabu, kad neįgaliųjų tiek nedaug matosi...
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2012 10 14, 19:15)
priminei mano pasipiktinimą laiptams. Gyvenime nemačiau tiek laiptų, kaip vežiodama vaiką vežimėliu biggrin.gif ir vis priėjus prie jų galvoju: na, mes 1, na 2 metus važinėsim, o kaip žmonės, kurie amžiams į vežimėlius atsisėdo  doh.gif nenuostabu, kad neįgaliųjų tiek nedaug matosi...

o taip, ypac kai kokiam ketvirtam aukste gyveni kaip as laugh.gif einam i lauka po pietu tik, kad vyras po darbo grizes padetu vezima uzsinesti biggrin.gif
Atsakyti
Bet man vistiek metu topas - vairuotojas, kuris paprasius atidaryti vidurines duris pasake: koks skirtumas su vezimu ar be. Visi vienodi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 10 14, 17:51)
Na, ar visos prabalsavot ir isreisket savo nuomone politikos ir atomines elektrines klausimais?  g.gif

taip balsavau pirma karta Klaipedoje wink.gif nesu praleidusi balsavimu - manau isreiksti savo nuomone privalo kiekvienas
Atsakyti
Balsuoti nuejau apie 19 val. Jus net neisivaizduojate kokia eile buvo lauke... doh.gif Na, galvojau, kad esu viena iš paskutiniųjų. Belaukiant pamačiau, kad už mūsų dar didesnė eilė nusiraizgė. priėjus eilę, viduj buvo tokia grūstis, maišalynė - neaišku, kas laukė biuletenių, kas prie kabinų doh.gif Komisijos nariai net nebežinojo, ką daryti, tai puolė filmuoti lauke laukiančią eilę ir aiškinosi su Vyriausiąja rinkimų komisiją, ka daryti, nes buvo aišku, kad iki 20.00 niekaip visi nespės. Galiausiai prabalsavau. Man išeinant (apie 19.50) visus visus laukiančius lauke varė į vidų, vos pavyko išeiti doh.gif
Atsakyti
As balsuoti einu visada. nuo 18 metu nesu praleidusi ne vienu rinkimu. Visada reiskiu svao nuomone. Pradeti reikia nuo saves. Jei neini i rinkimus, neturi teises net cypteleti kokia valdzia bloga.
Manau kad siemet toks aktyvumas yra del tos atomonines elektrines referendumo.
As tai siemet kaip susimaisiau, ne i tos apygardos vienmandacius kandidatus pasiziurejau, pasidomejau, issirinkau, ateinu, o apygarda kita doh.gif doh.gif doh.gif Tai kol ilga eile atstovejau, spejau issirinkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 10 14, 23:00)
As balsuoti einu visada. nuo 18 metu nesu praleidusi ne vienu rinkimu. Visada reiskiu svao nuomone. Pradeti reikia nuo saves. Jei neini i rinkimus, neturi teises net cypteleti kokia valdzia bloga.
Manau kad siemet toks aktyvumas yra del tos atomonines elektrines referendumo.
As tai siemet kaip susimaisiau, ne i tos apygardos vienmandacius kandidatus pasiziurejau, pasidomejau, issirinkau, ateinu, o apygarda kita  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Tai kol ilga eile atstovejau, spejau issirinkti  biggrin.gif

as ir nuo 18 rinkimu nepraleidziu...siemet pakeiciau poziuri ir balsavau kitaip nei visuomet, tik vienmandatej sunkiai issirinkau. as kai 18 val buvau, tai zmoniu ir daug, bet as kazkaip greitai prasisukau. dabar laukiu rezultatu...idomu kas kaip bus...
Atsakyti
QUOTE(Deme @ 2012 10 14, 20:14)
Bet man vistiek metu topas - vairuotojas, kuris paprasius atidaryti vidurines duris pasake: koks skirtumas su vezimu ar be. Visi vienodi smile.gif


Čia viešajam transporte taip? blink.gif

QUOTE(RedLady @ 2012 10 14, 22:00)
As balsuoti einu visada. nuo 18 metu nesu praleidusi ne vienu rinkimu. Visada reiskiu svao nuomone. Pradeti reikia nuo saves. Jei neini i rinkimus, neturi teises net cypteleti kokia valdzia bloga.


Ir aš eidavau nuo 18 metų visada. Bet šiemet nėjau. Pasisiunta irnesakyk.gif
O dėl valdžios blogumo nedejavau, net kai eidavau rinkti. Padejavus, nuo to niekas nepasikeis.
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 10 14, 22:00)
As balsuoti einu visada. nuo 18 metu nesu praleidusi ne vienu rinkimu. Visada reiskiu svao nuomone. Pradeti reikia nuo saves. Jei neini i rinkimus, neturi teises net cypteleti kokia valdzia bloga.
Manau kad siemet toks aktyvumas yra del tos atomonines elektrines referendumo.
As tai siemet kaip susimaisiau, ne i tos apygardos vienmandacius kandidatus pasiziurejau, pasidomejau, issirinkau, ateinu, o apygarda kita  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Tai kol ilga eile atstovejau, spejau issirinkti  biggrin.gif

drinks_cheers.gif Aš anytai su patėviu vis sakau, o balsuot buvot? Ir užsičiaupia biggrin.gif
Esu praleidus 3-jus rinkimus: šiuos ir tada, kai Italijoj mokiaus ir prieš gimdymą ligoninėj gulėjau (taip išeina, kad savivaldybių nesu nei karto dalyvavus g.gif )
Atsakyti