Įkraunama...
Įkraunama...

2010 Taupių žmonelių namučiai 23

QUOTE(baltojifeja @ 2012 10 05, 17:52)
na ant kojyciu biski rinkiukai matosi, bet veidukas man lyg nestambeja ir zandukai tik vos vos paauge. jei pirma menesi priaugom tik 600 gramu, tai si menesi 2 kg, gydytoja ejo persverti.  doh.gif o bet ugis nemazas. ziuresim kaip toliau seksis. beveik primaitinti nebereikia, tik mamytes pienelis, bet auga kaip ant mieliu ;D

labai džiaugiuosi dėl jūsų abiejų wub.gif bet normaliai, ji gi ir gimė nemažutė g.gif

QUOTE(anna86 @ 2012 10 05, 19:14)
Nu vat kaip šauniai jum sekasi  thumbup.gif  Smagu skaityt 4u.gif
Mes dar prieš miegą ir naktį papienaujam biggrin.gif  O žadėjau iki 6mėn maitinti lotuliukas.gif
Bet džiaugiuosi, kad dar neužrišau (.). Jau man antrą kartą įvyko taip, kad vaikas susirgęs (gerklė ir sloga) visiškai pasveiksta per 5 dienas. Sergančiam tada jau ir dieną pieno duodu... Tai "mislyju", kad jis veikia teigiamai

aš iki 1 metukų žadėjau biggrin.gif dabar jau po truputį ryšam, teliko 2-3 kartai per parą, po mėnesio teliks 1 arba 2 (dėl ryto dar nežinau, nes į darželį jau eis). Naktį jau posenei nebesikelia, nebent dantys labai kamuoja arba labai išalksta biggrin.gif O tikiuosi, kad pats atsisakys, va, į lovytę jau pats nueina miegoti - jokių mano pastangų thumbup.gif biggrin.gif Naktį, pats atsisakė valgyt - vėl nieko nedariau biggrin.gif Tai tikiuosi, kad pats ir MP visiškai atsisakys biggrin.gif

Eglioshos vaikui tai plaukų pavydžiu, jau tokie gražūs wub.gif Ir visi kūdikiai man dabar labai išskirtiniai, kol savo neturėjau, tai visi vienodi buvo lotuliukas.gif

Tiesa, BaltojiFėja, o buvot pas neurologę? Pasakyk jai dėl tokio jos miego...nes muaniškiui labai panašiai buvo verysad.gif pasirodo, kad raumenų tonusas labai padidėjęs, neurologė sena (daugiau nei 70 metų) nepastebėjo, o, kai kreipėmės pas kitą, tai sakė, kad per vėlai, tai teko labai daug darbo įdėti, kad viskas susitvarkytų. Na, tikiuosi, kad čia Taviškei jos būdas 4u.gif Bet perspėju, kad žinotum, nes man niekas to nepasakė sad.gif Na, bet maniškiui viskas susitvarkė thumbup.gif nors ašarų daug išliejau dėl to...įsivaizduok, 8 mėn., o dar nesivartė, kai turi 4 mėn. vartytis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Astartė~: 07 spalio 2012 - 21:08
QUOTE(~Astartė~ @ 2012 10 07, 23:02)
labai džiaugiuosi dėl jūsų abiejų  wub.gif bet normaliai, ji gi ir gimė nemažutė  g.gif
na gimim 3850, bet is ligonines isejom 3550 svere



Tiesa, BaltojiFėja, o buvot pas neurologę?

pas neurologe penktadieni vaziuojam, laukiau menesi pas viena is geriausiu klaipedoje. tonusas musu stiprus, kai kojytes sukryziuoju lengvai pati ant pilvo verciasi, ir duodant atsispirti kai ant pilvo guli, tai pasliauzia. bet man neramiausia ar mums tas uzspaudimas galvytej sumazejo, gal isnyko, nes galvoju del to manoji jautresne gali but. diena taip sunkiai ja uzspaust miegot, o ir supant lyg uzmiega, bet tik padedi i lovyte ir vel gyva. o rpies miega kol gerokai plauciu verkdama nepravedina tol neuzmiega biggrin.gif
Atsakyti
mano burbulas labai nemegsta ant pilvo gulet, pradeda pykti, rekti, spirtis. kai paziuriu kaip Demes vaikinas ant pilviuko guli ir zvalgos beveik neramu daros, nes as galiu nebent ant krutines pasiguldyt kad nebutu pykciu, "lesa" tada biggrin.gif

Feja, musu nors ramiakas, bet diena uzmigdyti irgi sunku biggrin.gif buna kad per visa diena valanda-pusantros tenusnusta biggrin.gif kelias 7-8 val., eina miegot 20-21 val. ir lauke jei ismiega pora valandu tai stebuklu stebuklas.
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2012 10 08, 09:48)
mano burbulas labai nemegsta ant pilvo gulet, pradeda pykti, rekti, spirtis. kai paziuriu kaip Demes vaikinas ant pilviuko guli ir zvalgos beveik neramu daros, nes as galiu nebent ant krutines pasiguldyt kad nebutu pykciu, "lesa" tada biggrin.gif



zinok maniske irgi ant pilvo visai nemego gulet, paguli puse minutes ir viskas puksi puksi, pyksta iskarto. bet kad ir po nedaug vistiek guldyk vis kad stipretu nugaros raumenukai ir galvyte greiciau pradeda laikyti. Arba panesiok ant ranku ant pilvo. irgi nepatinka taip? maniske ant pilvo normaliai pradejo gulet kai pradejo vartytis , apie 4-5 men o taip vis nepatikdavo, dabar buna ir miega ant pilvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @leja: 08 spalio 2012 - 10:14
galvele jau normaliai nulaiko bent kelias sekundes tai tikrai, aisku neilgai, bet galim staciom prie kompo per feisbuka mociutei rodytis, nelaikau galvos, dar ir pasukineja besizvalgydamas jei vyras aplink vaiksto biggrin.gif
o nesiojam tai retai, kai verkia labai ar vyras nebent, vaikiukas ant ranku neprates, paskui net pykt pradeda kad padekit biggrin.gif
manau nepatinka ant pilvo nes negali zvalgytis, labai jau socialus, bendrauti nori biggrin.gif
Atsakyti
musiskiui pirmus du men. irgi nepatikdavo gulet ant pilvo. o dabar vs e megstamiausia poza smile.gif
Atsakyti
as tai kai aureja noriu nuraminti guldau ant pilvo ir verkimo kaip nebuta wink.gif bet ilgai nepatinka but wink.gif

egliosha, o nakti keliasi jusiskis ar jau visa ismiega? manoji siandien 7 val miegojo, tai jauciuos kaip para miegojusi wink.gif siaip stengiames iki 23 - 24 val paguldyt, ir toki ritma bandom daryt, bet ne visada gaunasi. pamego manoji vakarais 8 uzmigt ir iki kokios 2 nakties miegot, o zadint maitint nesamone - po 5 min valgymo uzmiega, paguldau - pradeda niurnet, duodu valgyt - vel po 5 min luzta doh.gif zodziu dar mokomes abi wink.gif
Atsakyti
Feja, dar stipriai per mazas visa nakti ismiegoti biggrin.gif keliasi visaip-1-3 kartus, migdau devinta vakare, paskui turiu pora valandu sau biggrin.gif kad keltusi kokia 8-9 butu pasaka, bet vaiko vidinis laikrodukas uzstatytas ant septyniu laugh.gif
kad nuraminciau savo beibi man uztenka ji nurengti lotuliukas.gif kaip gaila kad ne vasara, taip megsta plikas buti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 08 spalio 2012 - 13:01
QUOTE(baltojifeja @ 2012 10 08, 09:11)
pas neurologe penktadieni vaziuojam, laukiau menesi pas viena is geriausiu klaipedoje. tonusas musu stiprus, kai kojytes sukryziuoju lengvai pati ant pilvo verciasi, ir duodant atsispirti kai ant pilvo guli, tai pasliauzia. bet man neramiausia ar mums tas uzspaudimas galvytej sumazejo, gal isnyko, nes galvoju del to manoji jautresne gali but. diena taip sunkiai ja uzspaust miegot, o ir supant lyg uzmiega, bet tik padedi i lovyte ir vel gyva. o rpies miega kol gerokai plauciu verkdama nepravedina tol neuzmiega biggrin.gif

pas mus tas pats buvo, kai 2 mėn.buvo ir neurologė liepė džiaugtis, o čia verkt pasirodo reikia doh.gif gun_bandana.gif
Na, bet, jei einat pas gerą, matys, viską 4u.gif
Atsakyti
Laba
QUOTE(baltojifeja @ 2012 10 08, 14:49)
egliosha, o nakti keliasi jusiskis ar jau visa ismiega? manoji siandien 7 val miegojo, tai jauciuos kaip para miegojusi wink.gif siaip stengiames iki 23 - 24 val paguldyt, ir toki ritma bandom daryt, bet ne visada gaunasi. pamego manoji vakarais 8 uzmigt ir iki kokios 2 nakties miegot, o zadint maitint nesamone - po 5 min valgymo uzmiega, paguldau - pradeda niurnet, duodu valgyt - vel po 5 min luzta doh.gif zodziu dar mokomes abi wink.gif


As dar kai ligoninej gulejau man sake maitint kas tris valandas ir ne kitaip...irgi klausiau ka daryt nes nu miega ir nevalgo, tai man sake isrengti, apiprausti, ir tada maitinti, nes taip pilnai prasibudina, o paskui augant mums MP teliko tik uzmigdymo priemone, nes kiekviena kart gaves doze uzmigdavo ax.gif

RedLady gavai siuntinuka?
Atsakyti
meduzyte, man irgi sake zadint, bet mama pasake nedurniuok, tegu miega kiek nori ir pati miegok. jei buciau zadinus kas tris valandas ir kaskart rengus ir prausus nezinau i ka buciau panasi laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2012 10 08, 15:59)
meduzyte, man irgi sake zadint, bet mama pasake nedurniuok, tegu miega kiek nori ir pati miegok. jei buciau zadinus kas tris valandas ir kaskart rengus ir prausus nezinau i ka buciau panasi laugh.gif

va butent. ir vaika is gilaus miego zadint nesamone wink.gif juk mus kai viduri nakties kas isrenktu ir lieptu valgyt butu menkas malonumas wink.gif

o del miego, musu jei diena daug budrauja ir ta diena maudome, tai nakti miega 5 - 7 val. tai po tokiu naktu jauciuos kaip naujai gimusi smile.gif
Atsakyti