Įkraunama...
Įkraunama...

2010 Taupių žmonelių namučiai 23

QUOTE(egliosha @ 2012 10 05, 19:05)
Feja, kada pasirodysi? biggrin.gif

ar as kada pasirodysiu ar mazaja parodyt?
Atsakyti
QUOTE(baltojifeja @ 2012 10 05, 19:05)
ar as kada pasirodysiu ar mazaja parodyt?

abi laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2012 10 05, 20:07)

as tai atrodau baisiai, antradieni i kirpykla, tada galesiu pasirodyt - bandysiu pakeisti plauku spalva wink.gif gal kirpima koki idomesni. mazaja tuoj galesiu i pasta imesti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(baltojifeja @ 2012 10 05, 17:52)
na ant kojyciu biski rinkiukai matosi, bet veidukas man lyg nestambeja ir zandukai tik vos vos paauge. jei pirma menesi priaugom tik 600 gramu, tai si menesi 2 kg, gydytoja ejo persverti.  doh.gif o bet ugis nemazas. ziuresim kaip toliau seksis. beveik primaitinti nebereikia, tik mamytes pienelis, bet auga kaip ant mieliu ;D

Nu vat kaip šauniai jum sekasi thumbup.gif Smagu skaityt 4u.gif


Mes dar prieš miegą ir naktį papienaujam biggrin.gif O žadėjau iki 6mėn maitinti lotuliukas.gif
Bet džiaugiuosi, kad dar neužrišau (.). Jau man antrą kartą įvyko taip, kad vaikas susirgęs (gerklė ir sloga) visiškai pasveiksta per 5 dienas. Sergančiam tada jau ir dieną pieno duodu... Tai "mislyju", kad jis veikia teigiamai g.gif
Atsakyti
QUOTE(anna86 @ 2012 10 05, 20:14)
Bet džiaugiuosi, kad dar neužrišau (.). Jau man antrą kartą įvyko taip, kad vaikas susirgęs (gerklė ir sloga) visiškai pasveiksta per 5 dienas. Sergančiam tada jau ir dieną pieno duodu... Tai "mislyju", kad jis veikia teigiamai g.gif

as sakiau, kad 3 menesiukai tikslas, o paskui kaip dievas duos wink.gif sako paskui kai tikslas ivykdytas pasamone atsipalaiduoja ir pieno net pagauseja. tai galvoju kaip bus taip - nieko neplanuosiu.
o del pasveikimo, tai tikra tiesa, mums sloga per 5 dienas praejo, duktercia, kur misinukais maitinama tai 10 dienu slogavo.

imeciau i pasta kelias nuotraukas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltojifeja: 05 spalio 2012 - 18:20
QUOTE(baltojifeja @ 2012 10 05, 19:19)


imeciau i pasta kelias nuotraukas biggrin.gif

wub.gif Oi koks gooožis 4u.gif
Atsakyti
oje, atrodo kaip lele biggrin.gif wub.gif
mano bambuka jauciu visos feisbuke mate, tai nesiusiu gal biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2012 10 05, 19:47)
oje, atrodo kaip lele biggrin.gif  wub.gif
mano bambuka jauciu visos feisbuke mate, tai nesiusiu gal biggrin.gif


Aha, matem tavo fainuoliuka wub.gif

Na, imeciau i fb pasirodyti, kas gavosi su dovana smile.gif Tik cia nekomentuokit, jei norit, komentuokit fb 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baltojifeja @ 2012 10 05, 15:53)
tigre - zinau su tais remintais kaip buna.uzsidegi, bet buna dienu kaip tycia, kad nera minciu ir rankos abi kaires..mes taip vaiko kambari 2 menesius remontavom ;D

Tai jau tikrai. Vakar pagaliau plintusus ir grindjuostes susidejom. Sienu ir lubu lygumas tai patyliu doh.gif bet neapsimoka cia iki tobulybes dailint, nes i isskirta suma netelpam ir taip.

QUOTE(baltojifeja @ 2012 10 05, 18:09)
as tai atrodau baisiai, antradieni i kirpykla, tada galesiu pasirodyt - bandysiu pakeisti plauku spalva wink.gif gal kirpima koki idomesni. mazaja tuoj galesiu i pasta imesti wink.gif

Nemeluok tik. Gerai atrodai. tongue.gif

QUOTE(egliosha @ 2012 10 05, 18:47)
oje, atrodo kaip lele biggrin.gif  wub.gif
mano bambuka jauciu visos feisbuke mate, tai nesiusiu gal biggrin.gif

Rimtais kaip lele atrodo bigsmile.gif

Matem matem. Veiduko israiskos fotografuojant pacios paciausios biggrin.gif Grasini tu jam gal? lotuliukas.gif lotuliukas.gif O rimtai tai meilybe wub.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2012 10 07, 14:51)
Matem matem. Veiduko israiskos fotografuojant pacios paciausios  biggrin.gif Grasini tu jam gal? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif O rimtai tai meilybe  wub.gif

cia jis toks naturalnas laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2012 10 07, 18:08)
cia jis toks naturalnas laugh.gif

man jus vyrukas tai superinis wink.gif tokiu ryskiu bruozu grazuolis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltojifeja @ 2012 10 07, 18:41)
man jus vyrukas tai superinis wink.gif tokiu ryskiu bruozu grazuolis bigsmile.gif

aciu wub.gif tetis dideli turta suteike-plauku daug, puse grozio prideda lotuliukas.gif ir nei i viena nepanasus man kazkaip biggrin.gif tik i save biggrin.gif
Atsakyti