Įkraunama...
Įkraunama...

2010 Taupių žmonelių namučiai 23

QUOTE(~Astartė~ @ 2013 06 07, 08:47)
pirmąkart girdžiu tokią  blink.gif  blush2.gif
Aš tai ligoninėj gulėdama 6 knygas perskaičiau  thumbup.gif
o maisto kokio nepakeitėt? Kaimiškas pienas?

Ar storos knygos buvo? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško-Fėja @ 2013 06 07, 10:14)
Ar storos knygos buvo?  bigsmile.gif

Kaip čia pasakius, už "Karą ir taiką" plonesnės lotuliukas.gif (Reikėtų vėl perskaityti, seniai beskaičiau, labai patiko. Tai buvo mano pažintis su rusų literatūra, paskui labai daug perskaičiau rusų literatūros. Dar viena iš galvos neišeinanti: "Nusikaltimas ir bausmė").
Pora po 200-300 psl., kitos apie 100 psl.
Šiaip knyga gali būti ir labai plona, bet skaitoma labai lėtai, kai tiesiog ne tas laikas. Vat, Selmos Lagerliof "Portugalijos karalius", negalėjau niekaip užbaigti, gal 4 kartus buvau pradėjus, o dabar perskaičiau per pora prisėdimų ir atminty liko. Tiesiog turbūt jai laikas atėjo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Astartė~: 07 birželio 2013 - 09:18
QUOTE(~Astartė~ @ 2013 06 07, 09:16)
Kaip čia pasakius, už "Karą ir taiką" plonesnės  lotuliukas.gif (Reikėtų vėl perskaityti, seniai beskaičiau, labai patiko. Tai buvo mano pažintis su rusų literatūra, paskui labai daug perskaičiau rusų literatūros. Dar viena iš galvos neišeinanti: "Nusikaltimas ir bausmė").
Pora po 200-300 psl., kitos apie 100 psl.
Šiaip knyga gali būti ir labai plona, bet skaitoma labai lėtai, kai tiesiog ne tas laikas. Vat, Selmos Lagerliof "Portugalijos karalius", negalėjau niekaip užbaigti, gal 4 kartus buvau pradėjus, o dabar perskaičiau per pora prisėdimų ir atminty liko. Tiesiog turbūt jai laikas atėjo  ax.gif

Nieko sau thumbup.gif
Is manes tai prasta skaitytoja. Miegas pradeda kankint po keliu lapu. Plius labai greit pamirstu ka perskaicius, tainet nesiimu tokios veiklos. Knygos ne man rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško-Fėja @ 2013 06 07, 10:57)
Nieko sau  thumbup.gif
Is manes tai prasta skaitytoja. Miegas pradeda kankint po keliu lapu. Plius labai greit pamirstu ka perskaicius, tainet nesiimu tokios veiklos. Knygos ne man  rolleyes.gif

Buvau aš šitą reikalą užmetus, kompas įdomesnis buvo biggrin.gif dabar tai anglų bandau prisiminti, nes darbo noriu kito ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2013 06 07, 08:16)
va, mane irgi sita sudominus  bigsmile.gif patinka?

pirmus 180 psl.perskaičiau netsitraukdama, nes buvo įdomu, pats veiksmas "o kas čia toliau bus", o dabar perskaičiau 300 psl ir taip jau eina lengviau atsitraukt, nes veiksmas tempiamas. Kol kas nebaigiau, tai negaliu iki galo vertinti. liko 200 psl.
...bet lysim lauk su vaiku:D

Galiu įmesti į mūsų paštuką.

QUOTE(Miško-Fėja @ 2013 06 07, 09:57)
Nieko sau  thumbup.gif
Is manes tai prasta skaitytoja. Miegas pradeda kankint po keliu lapu. Plius labai greit pamirstu ka perskaicius, tainet nesiimu tokios veiklos. Knygos ne man  rolleyes.gif

Tai ir aš dėl tų pačių priežasčių nesu knygų mylėtoja. Matyt nesubrendau dar rimtom knygom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anna86: 07 birželio 2013 - 10:40
QUOTE(anna86 @ 2013 06 07, 11:38)
pirmus 180 psl.perskaičiau netsitraukdama, nes buvo įdomu, pats veiksmas "o kas čia toliau bus",  o dabar perskaičiau 300 psl ir taip jau eina lengviau atsitraukt, nes veiksmas tempiamas. Kol kas nebaigiau, tai negaliu iki galo vertinti. liko 200 psl.
...bet lysim lauk su vaiku:D

Galiu įmesti į mūsų paštuką.
Tai ir aš dėl tų pačių priežasčių nesu knygų mylėtoja. Matyt nesubrendau dar rimtom knygom.

įmesk, nereikės ieškoti. PDF formatu?
Atsakyti
QUOTE(Miško-Fėja @ 2013 06 06, 15:57)
Ka veikiat? biggrin.gif

Sprendžiu neišsprendžiamus rebusus darbe. Apsivemt galima. Visi pasišiaušę vaikšto.. Naujas pilnų kaštų modelis, nauja konkursų ir atestacijų tvarka, nauja darbinimo projektuose tvarka, naujas pertvarkos mechanizmas, nauja DU tvarka. Taip, Šaunuolyte, jau ir į mūsų atlyginimus CR kėsinasi. Ir nereikia tikėtis, kad bus kas nors geriau..


QUOTE(anna86 @ 2013 06 07, 09:11)
O as skaitau "50 pilku atspalviu" e-versija. Nesu knygu megeja, bet tiek daug apie sia girdejau, kad turiu peskaityti...biggrin.gif

Apie šitą daug atsiliepimų girdėta, bet dar nepriėjau - nėra laiko. Turiu lietuvišką e-versiją pirmos, o angliškas pdf'u visas tris. Laukiu atostogų. Ir dar šalia to mažiausiai 20 Svajonių romanų eilėje biggrin.gif Labai gerai pravėdina smegenus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildainis @ 2013 06 07, 12:56)
Sprendžiu neišsprendžiamus rebusus darbe. Apsivemt galima. Visi pasišiaušę vaikšto.. Naujas pilnų kaštų modelis, nauja konkursų ir atestacijų tvarka, nauja darbinimo projektuose tvarka, naujas pertvarkos mechanizmas, nauja DU tvarka. Taip, Šaunuolyte, jau ir į mūsų atlyginimus CR kėsinasi. Ir nereikia tikėtis, kad bus kas nors geriau..
Apie šitą daug atsiliepimų girdėta, bet dar nepriėjau - nėra laiko. Turiu lietuvišką e-versiją pirmos, o angliškas pdf'u visas tris. Laukiu atostogų. Ir dar šalia to mažiausiai 20 Svajonių romanų eilėje biggrin.gif Labai gerai pravėdina smegenus smile.gif

Vaje... Tu tiek daug visko zinai ir moki, gal zinai kiek saugomi elektroniniai dokumentai? Nu nors uzsimusk, nerandu tokios informacijos. Gal jie kaip popieriniai po tiek pat laiko saugomi g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2013 06 07, 11:04)
įmesk, nereikės ieškoti. PDF formatu?

aha, imeciau.
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2013 06 07, 08:47)
pirmąkart girdžiu tokią  blink.gif  blush2.gif
Aš tai ligoninėj gulėdama 6 knygas perskaičiau  thumbup.gif
o maisto kokio nepakeitėt? Kaimiškas pienas?

Nekeitem maisto, tik tiek, kad kaimas cia tai vanduo kitoks ir aplinka kitokia ir patys patiekalai kitokie tai net nezinau... O pienas pirktinis, jai nuo naminio vidurius paleidzia - per riebus..

Ziuriu kokios saunuoles visos tik skaitot, as knyga grynai sau malonui skaiciau paskutini karta nescia guledama ligoninej pries pat gimdyma. Nuo tada nebeskaiciau normaliai, nes nelabai yra kada tam prisesti, o as nemegstu prisesti ir numesti, jei itraukia tai buna ir knyga "suvalgau" per diena. Na bet grysiu prie to tikrai..

Astarte, del rusiskos literaturos, as ne skaiciau o klausiau audioknygas Meistras ir Margarita, Idiotas, nieko nepamenu is pastarojo.. o pirma knyga keista pasirode radzioj tai ir nebetesiau ir popierinio varianto skaityti irgi nenoriu, be to rusiskai skaityti labai nesiskaito man, nuvargsta akys kazkaip..
Atsakyti
QUOTE(vilku motinėlė @ 2013 06 08, 00:01)
jai nuo naminio vidurius paleidzia - per riebus..

Astarte, del rusiskos literaturos, as ne skaiciau o klausiau audioknygas Meistras ir Margarita, Idiotas, nieko nepamenu is pastarojo.. o pirma knyga keista pasirode radzioj tai ir nebetesiau ir popierinio varianto skaityti irgi nenoriu, be to rusiskai skaityti labai  nesiskaito man, nuvargsta  akys kazkaip..

maniškiui irgi nuo naminio pilvą paleidžia doh.gif Aš tik davaiu jam jau po antrojo gimtadienio. O šiaip su naminiu bais daug terlionės doh.gif

Rusiškai aš nemoku blush2.gif Va, Meistras ir Margarita nepabaigta pas mane, Italijoj skaičiau ir nepabaigiau, nes išvažiavau ir prisėst nebebuvo kada blush2.gif . Man tai patiko ax.gif

Mes šiandien į kaimą bandysim važiuoti.
Atsakyti
QUOTE(Miško-Fėja @ 2013 06 07, 16:08)
Vaje... Tu tiek daug visko zinai ir moki, gal zinai kiek saugomi elektroniniai dokumentai? Nu nors uzsimusk, nerandu tokios informacijos. Gal jie kaip popieriniai po tiek pat laiko saugomi  g.gif

http://dokumentuvald...dymo-taisykles/
Čia rašo, kad 10 metų
Atsakyti