Įkraunama...
Įkraunama...

2010 Taupių žmonelių namučiai 23

QUOTE(medūzytė @ 2013 05 16, 07:44)
...bet kazkaip nusiraminau as nebeklykdziau vaiko, nenori rengtis ir nerengiu, po pusvalandzio pats kelnes atsinese, parejus is lauko jei batus numaudavau per panevalia leidau pazliumt prie duru, as tuo metu spejau ir pietus paruost, praejo paciam, pora kart apzaidziau ir va dabar ziuriu vel nieko, pamirso praejo...tikiuosi ir jums susitvarkys, tik nenuleisk ranku ir per daug neuzleisk kad butu jos virsus, geriau kazkaip apzaisti kad kitaip pasuktum kaip tu nori, o ne ji ir viskas bus gerai wink.gif 4u.gif

drinks_cheers.gif Ir aš taip darau. Jums greit praėjo palyginti.
Maniškio isterijas ignoravau ne dieną, ne savaitę ir ne mėnesį. Ir paskutinėm dienom pastebėjau pasitaisymą (tikiuosi ne laikiną). Būdavo užsimano to ko negalima, pasakai ne, o tada prasideda... blink.gif net ne verkimas, o šaukimas, atsisėdimas... Aišku aš principo laikausi ir neduodu. Pašaukia ilgokai ir galų gale susitaiko, kad negaus. Dabar paskutinis įsimintinas atvejis, kai buvom prie sūpynių. Supomės supomės. Ir prireikė eiti namo. O tas nei iš vietos, parkrito ir šaukia. Nu ir voliokis tame smėly. Aš einu po truputį iš lėto. Tai paisterikavo 5 min, paskui jau "mama" ėmė šaukti. Sakau "ateik, jei nori". Pakilo, ir atbėgo. Kai jau aprimęs buvo priglaudžiau.
Na o dabar lyg matomas pagerėjimas. Tfu tfu tfu...
Vakar apsipirkau parduotuvėj, einu su krepšiu ir juo vežime namo. Liko gal 200 m iki namų, užsimanė lipt iš vežimo. Prašau "pasėdėk, tuoj namai". Nu ir atsidarė dūdos. Bet mintyse gal iki 10 suskaičiavau ir nutilo biggrin.gif Mato, kad nepasieks neiko tuom.
Šiandien valausi nagus, o jam mat prireikė atcetono buteliuko. Gavęs neigiamą atsakymą, žiūri į akis ir "aaaaaaaaa", be ašarų. Bet ramiu veidu patvirtinau, kad "ne". Ir nutilo.
Bijau dar džiaugtis. Bet tikiuosi tai ne laikinas pasiekimas.
Taigi, mamos, jei nusprendėte, kažkokio daikto neduoti, ar kažko neleisti, tai ir laikykitės savo, kad ir kas darytųsi. Negalima mėtytis. Vaikai pagaus tą jūsų silpnumo momentą ir juo manipuliuos. Aš dar ir vyrą turiu pabausti, nes jis nuolaidesnis. Pradeda vaikas verkt, ko nors negavęs, jau žiūrėk ir kiša jam. Tai mokinu, kad jei neduodi, tai neduok, o neaugink ožių ir nemokink visko išsireikalauti šaukimu.
Kol buvo maniškis mažesnis, tai nuo negalimo daikto bandydavau nukreipti dėmesį, kad susidomėtų kažkuo kitu. Kai paaugo, tas ėmė nebegalioti, nes man bandant nukreipti jo dėmesį kitur, išvis imdavo raitytis, isterikuoti. Tada tiesiog padėdavau ir nekreipdavau dėmesio. Ir pati jo nekalbindavau, nei geruoju, nei piktuoju. Tiesiog - ignoras. Nebent pats ateidavo. Tada priglausdavau.
Atsakyti
QUOTE(anna86 @ 2013 05 16, 10:45)
Taigi, mamos, jei nusprendėte, kažkokio daikto neduoti, ar kažko neleisti, tai ir laikykitės savo, kad ir kas darytųsi. Negalima mėtytis. Vaikai pagaus tą jūsų silpnumo momentą ir juo manipuliuos. Aš dar ir vyrą turiu pabausti, nes jis nuolaidesnis. Pradeda vaikas verkt, ko nors negavęs, jau žiūrėk ir kiša jam. Tai mokinu, kad jei neduodi, tai neduok, o neaugink ožių ir nemokink visko išsireikalauti šaukimu.

drinks_cheers.gif
Tik pas man bėda kad šiuo atveju visada atbėga vaikui į pagalbą mano močiūtė doh.gif Jei mama neduoda močiutė gerietė duos, po keletos kartu pastebėjau kad jau žino kur bėgti skųstis ir guostis... tad kartais tenka ne tik vaiką auklėti bet ir močiutę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško-Fėja @ 2013 05 14, 09:26)
kaip tas TA sifruojasi? Bandziau dabar issifruot, tai lenda i galva "Technine apziura" ir viskas  lotuliukas.gif Atsiprasau, jei kuri isizeisit. Dar sitos terminologijos neisstudijavus  lotuliukas.gif Tik tikrai zinau, kadmano sifras  biggrin.gif neteisingas

Labas rytas  4u.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif zinok man irgi panasi asociacija lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(medūzytė @ 2013 05 16, 07:44)
.bet kazkaip nusiraminau as nebeklykdziau vaiko, nenori rengtis ir nerengiu, po pusvalandzio pats kelnes atsinese, parejus is lauko jei batus numaudavau per panevalia leidau pazliumt prie duru, as tuo metu spejau ir pietus paruost, praejo paciam, pora kart apzaidziau ir va dabar ziuriu vel nieko, pamirso praejo...tikiuosi ir jums susitvarkys, tik nenuleisk ranku ir per daug neuzleisk kad butu jos virsus, geriau kazkaip apzaisti kad kitaip pasuktum kaip tu nori, o ne ji ir viskas bus gerai wink.gif 4u.gif

bet ar tai nera nulaidziavimas? pas mus su nusirengimu tragedija kazkokia, nes i lauka einant dar dedu pampi i rkai gryztant noriu nurengt nuimt numaut batus klykimai diziausi... dazniausiai as vistiek nuimu nurengiu kad ir klykianti, nes jei as ji paliksiu su batais ar rubais tais gausis kad jis mane iveike? Nes kaip sakai apzaisti tai ar nenusileisti cia gaunas?
nes mano labai jau ozingas vaikas, aisku buna ir ozingesniu gal, bet uzstenka man jo isteriju klykimu oj oj tiktai
Atsakyti
Sveikos, mamulkos wink.gif Oi, čia žiūriu ožiukų tema labai aktuali smile.gif Na čia ir aš galėčiau įsikišt, nes mano mama su lopšelinukais dirba, tai ir man su jais tekdavo "pakovot" smile.gif Bet kad jūs ir pačios ignoravimo strategiją išmokot taikyt smile.gif

Pas mus vaikų dar kaip ir nenusimato, tai aš kitu dalyku pasidžiaugsiu. Įsigijom dviračius ir iškeitėm autotransportą į dviračių. Visiškai. Ta prasme, dviračiais mes ir į darbą, ir į paskaitas, ir į baliuškas. Nu ir super. Jaučiasi, kad krūvis duoda savo kojytėms, savijauta gėrėja, mažiau puola bacilos. Aišku, nepatogumas, kad orų prognozę reikia pastoviai sekt ir dar per upes į kalnus mint, tai tenka visada kelis rūbų komplektus vežiotis, bet visa kita tai suuuuper smile.gif Nuo gegužės pradžios jau prasukau 300km vien tik po miestą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildainis @ 2013 05 19, 20:31)
Sveikos, mamulkos wink.gif Oi, čia žiūriu ožiukų tema labai aktuali smile.gif Na čia ir aš galėčiau įsikišt, nes mano mama su lopšelinukais dirba, tai ir man su jais tekdavo "pakovot" smile.gif Bet kad jūs ir pačios ignoravimo strategiją išmokot taikyt smile.gif

Pas mus vaikų dar kaip ir nenusimato, tai aš kitu dalyku pasidžiaugsiu. Įsigijom dviračius ir iškeitėm autotransportą į dviračių. Visiškai. Ta  , dviračiais mes ir į darbą, ir į paskaitas, ir į baliuškas. Nu ir super. Jaučiasi, kad krūvis duoda savo kojytėms, savijauta gėrėja, mažiau puola bacilos. Aišku, nepatogumas, kad orų prognozę reikia pastoviai sekt ir dar per upes į kalnus mint, tai tenka visada kelis rūbų komplektus vežiotis, bet visa kita tai suuuuper smile.gif Nuo gegužės pradžios jau prasukau 300km vien tik po miestą smile.gif

Bet kaip faina. Gerbiu ir baltai pavydziu del apsisprendimo naudotis tik dviraciais. Pas mus nedidelis miestas, viska butu galima pescia atlikt. Bet nea. Pasiteisinimas, kad is pardes per sunku prekes tist, geriau ir greiciau su masina... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildainis @ 2013 05 19, 21:31)
Sveikos, mamulkos wink.gif Oi, čia žiūriu ožiukų tema labai aktuali smile.gif Na čia ir aš galėčiau įsikišt, nes mano mama su lopšelinukais dirba, tai ir man su jais tekdavo "pakovot" smile.gif Bet kad jūs ir pačios ignoravimo strategiją išmokot taikyt smile.gif

Pas mus vaikų dar kaip ir nenusimato, tai aš kitu dalyku pasidžiaugsiu. Įsigijom dviračius ir iškeitėm autotransportą į dviračių. Visiškai. Ta prasme, dviračiais mes ir į darbą, ir į paskaitas, ir į baliuškas. Nu ir super. Jaučiasi, kad krūvis duoda savo kojytėms, savijauta gėrėja, mažiau puola bacilos. Aišku, nepatogumas, kad orų prognozę reikia pastoviai sekt ir dar per upes į kalnus mint, tai tenka visada kelis rūbų komplektus vežiotis, bet visa kita tai suuuuper smile.gif Nuo gegužės pradžios jau prasukau 300km vien tik po miestą smile.gif


Bet jus esat nerealus saunuoliai thumbup.gif Ypatingai matosi paziurejus i tavo vyra nuotraukose. Skirtumas akivaizdus. Savo nuotraukas idedi nuolat, todel didelis skirtumas pasimato kai specialiai pasiziuri fotkes seniau ir dabar, bet va palaipsniui didelio skirtumo nera. Nors po teisybei tai tu man visada grazi buvai, Ir jei sakyciau, kad va isgrazejai, pagalvotum, kad seniau tai jau negrazi buvai. Bet kad seniau buvai grazi, o dabar dar plius ir zydi, tai tikrai galiu pasakyti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildainis @ 2013 05 19, 21:31)
Sveikos, mamulkos wink.gif Oi, čia žiūriu ožiukų tema labai aktuali smile.gif Na čia ir aš galėčiau įsikišt, nes mano mama su lopšelinukais dirba, tai ir man su jais tekdavo "pakovot" smile.gif Bet kad jūs ir pačios ignoravimo strategiją išmokot taikyt smile.gif

Pas mus vaikų dar kaip ir nenusimato, tai aš kitu dalyku pasidžiaugsiu. Įsigijom dviračius ir iškeitėm autotransportą į dviračių. Visiškai. Ta prasme, dviračiais mes ir į darbą, ir į paskaitas, ir į baliuškas. Nu ir super. Jaučiasi, kad krūvis duoda savo kojytėms, savijauta gėrėja, mažiau puola bacilos. Aišku, nepatogumas, kad orų prognozę reikia pastoviai sekt ir dar per upes į kalnus mint, tai tenka visada kelis rūbų komplektus vežiotis, bet visa kita tai suuuuper smile.gif Nuo gegužės pradžios jau prasukau 300km vien tik po miestą smile.gif

Na, ožiukų tema patirties dar negaliu pasidalinti.. smile.gif

O dėl dviračių, mildaini, esat nerealūs šaunuoliai 4u.gif Mes su MB dviračius labai mėgstam, bet savų neturim, tai tik atostogaudami išsinuomodavom. Bet atvirai pasakius, Vln mieste važiuoti bijočiau nors tu ką... doh.gif Nesaugiai jausčiausi..
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2013 05 22, 08:35)
Bet jus esat nerealus saunuoliai  thumbup.gif  Ypatingai matosi paziurejus i tavo vyra nuotraukose. Skirtumas akivaizdus. Savo nuotraukas idedi nuolat, todel didelis skirtumas pasimato kai specialiai pasiziuri fotkes seniau ir dabar, bet va palaipsniui didelio skirtumo nera. Nors po teisybei tai tu man visada grazi buvai, Ir jei sakyciau, kad va isgrazejai, pagalvotum, kad seniau tai jau negrazi buvai. Bet kad seniau buvai grazi, o dabar dar plius ir zydi, tai tikrai galiu pasakyti  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Ne nu iš Tavęs tai visada tik komplimentai plaukia biggrin.gif Ai, ką jau čia. Nei šaunuoliai mes nei ką, tiesiog daugiau nėra apie ką pasakot. Mes tik mokomės ir dirbam smile.gif


QUOTE(Aušriukė @ 2013 05 22, 14:31)
O dėl dviračių, mildaini, esat nerealūs šaunuoliai 4u.gif Mes su MB dviračius labai mėgstam, bet savų neturim, tai tik atostogaudami išsinuomodavom. Bet atvirai pasakius, Vln mieste važiuoti bijočiau nors tu ką... doh.gif Nesaugiai jausčiausi..

Tai kad Vilniuj infrastruktūra fantastiška - pas Jus tiek dviratininkų, kiek Kaunui dar ohoho laiko laukt. Kaune išvis dviračių kultūros nėra - vairuotojai nesupranta, gąsdina, pypsina, taisyklių nežino, o infrastruktūra tragiška - dviračių takų turim NET 2! Ir abu man nepakeliui..
Pradžioj aš dar kankindavausi su šaligatviais, o po to spjoviau į šitą brudną smegenų kratymą ir dabar važinėju tik keliais. Kam nepatinka, tas tegul ir pasitraukia arba pasiskaito kelių eismo taisykles. O jeigu nutrenks, nu tai tada man ligoninės išraše galės parašyti, kad "šita išmano KET" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildainis @ 2013 05 22, 15:53)
O jeigu nutrenks, nu tai tada man ligoninės išraše galės parašyti, kad "šita išmano KET" biggrin.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif nei pridursi, nei atimsi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušriukė @ 2013 05 13, 12:59)

Labai labai aciu, ramsamsam 4u.gif  4u.gif  4u.gif Mes irgi labai labai džiaugiamės ir vis dar negalime patikėti - mums tai prilygsta pasaulio stebuklui wub.gif
Kaip auga dukrytė? Kokiais džiaugsmais ir rūpesčiais gyvenate? bigsmile.gif
Beje, kur prapuolusi? Užsuk čia dažniau, nenumarinkim temutės mirksiukas.gif



puikiai auga mazoji, neseniai pirma gimtadieni atsventem, dabar krikstynom ruosiames tai reikalu pilna, o darmazoji demesio reikalauja tai tik speju suktis visur smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mildainis @ 2013 05 22, 16:53)

Pradžioj aš dar kankindavausi su šaligatviais, o po to spjoviau į šitą brudną smegenų kratymą ir dabar važinėju tik keliais. Kam nepatinka, tas tegul ir pasitraukia arba pasiskaito kelių eismo taisykles. O jeigu nutrenks, nu tai tada man ligoninės išraše galės parašyti, kad "šita išmano KET" biggrin.gif


saunuoliai kokie thumbup.gif
del KET lotuliukas.gif
Atsakyti
Ka veikiat? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miško-Fėja: 06 birželio 2013 - 15:01