Įkraunama...
Įkraunama...

2010 Taupių žmonelių namučiai 23

man kazkaip technikine apziura irgi su masinos vaziuokles ir stabdziu tikrinimu asocijuojas, tai niekada taip nesakau, tiesiog apziura laugh.gif


Ausriuke, as irgi visiems sakydavau, kad laukiam vaiko, nes kol nepagimdysi, tol is tiesu 100% nezinosi kas biggrin.gif nors mums per pirma echoskopija pasake ka mato, tai per kitas dvi net neklausiau, gydytojas buvo isitikines biggrin.gif


siandien kad zvengiau is vaiko lotuliukas.gif sedi kedej kose valgo ir ziuriu kad jau sminga biggrin.gif kaip per juokingiausius Amerikos vaizdelius lotuliukas.gif

vyras siandien vaziuoja issitirti del sinusito, juokiuos, kad galva sviest varo biggrin.gif visokios ligos ji puola, tiesiog stebuklas, kad vaikas toks sveikas (tfu tfu tfu).
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2013 05 14, 09:14)
man kazkaip technikine apziura irgi su masinos vaziuokles ir stabdziu tikrinimu asocijuojas, tai niekada taip nesakau, tiesiog apziura laugh.gif


Ausriuke, as irgi visiems sakydavau, kad laukiam vaiko, nes kol nepagimdysi, tol is tiesu 100% nezinosi kas biggrin.gif nors mums per pirma echoskopija pasake ka mato, tai per kitas dvi net neklausiau, gydytojas buvo isitikines biggrin.gif
siandien kad zvengiau is vaiko lotuliukas.gif sedi kedej kose valgo ir ziuriu kad jau sminga biggrin.gif kaip per juokingiausius Amerikos vaizdelius lotuliukas.gif

vyras siandien vaziuoja issitirti del sinusito, juokiuos, kad galva sviest varo biggrin.gif visokios ligos ji puola, tiesiog stebuklas, kad vaikas toks sveikas (tfu tfu tfu).

Va va, man irgi su automobilio apziura asocijuojasi ta TA biggrin.gif

Nufilmuot reikejo biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas ir gražios dienelės visoms 4u.gif Aš šiandien paskutinę dienelę dirbu ir turėsiu pusantros savaitėlės atostogų atsipūsti bigsmile.gif

QUOTE(Miško-Fėja @ 2013 05 14, 09:26)
kaip tas TA sifruojasi? Bandziau dabar issifruot, tai lenda i galva "Technine apziura" ir viskas  lotuliukas.gif Atsiprasau, jei kuri isizeisit. Dar sitos terminologijos neisstudijavus  lotuliukas.gif Tik tikrai zinau, kadmano sifras  biggrin.gif neteisingas

Vadinasi, tikrai nežinai biggrin.gif Būtent tą ir reiškia. Man ir iš pradžių buvo labai keista, nes skamba labai techniškai, bet kadangi tokia terminologija tarp mamyčių įsigalėjusi, pripratau ir aš bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2013 05 14, 09:14)
man kazkaip technikine apziura irgi su masinos vaziuokles ir stabdziu tikrinimu asocijuojas, tai niekada taip nesakau, tiesiog apziura laugh.gif

siandien kad zvengiau is vaiko lotuliukas.gif sedi kedej kose valgo ir ziuriu kad jau sminga biggrin.gif kaip per juokingiausius Amerikos vaizdelius lotuliukas.gif



Tai vis tiek trumpinimas gaunasi TA biggrin.gif

Maniškis vakar po lauko išsilakstęs, pavalgęs filmuką žiūrėjo o aš su mama tel kalbėjau, žiūriu vaiko galvytė linksta žemyn, vėl pakelia, vėl linksta linksta ir vėl iš naujo (na tikrai kaip per tuos vaizdelius lotuliukas.gif ), tai greit padėjau ragelį ir bėgau gaudyti vaiko kad nosim nesitrenktų... O prieš pora sav. pažįstamos vaikas taip sėdėdamas smigo, dar rašiau kad maniškis niekad taip nenulūšta, o pasirodo visgi moka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušriukė @ 2013 05 14, 10:15)
Vadinasi, tikrai nežinai biggrin.gif Būtent tą ir reiškia. Man ir iš pradžių buvo labai keista, nes skamba labai techniškai, bet kadangi tokia terminologija tarp mamyčių įsigalėjusi, pripratau ir aš bigsmile.gif

thumbup.gif

Geru atostogu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško-Fėja @ 2013 05 14, 14:09)
Geru atostogu  4u.gif

Dėkui, jau laukiu nesulaukiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VyresniojiSesyte @ 2013 05 14, 12:13)
Tai vis tiek trumpinimas gaunasi TA  biggrin.gif

ale juokingai skambetu, kad nesu vaika i tiesiog apziura lotuliukas.gif
Atsakyti
o as jauciu auklejime kazkur klaidu darau -mano mergina visa ferma oziuku auginti pradejo. gryzau pas tevus nes uzrasiau masazus mazajai daryt - deja ji nemasazuotina.tik paguldau ant stalo ir pradeda klykt ir isterikuot wink.gif kelias dienas bandem, galvojaukad prasilaus ir niekaip. gaila vaika kankint. dabar uzplauke,kad vezime nebenori sedet. sukelias isterijas,ismusa demem ir viskas. turi imt ir nest. jau nei jegu nebeturiu su ja kovot. o iki sios savaites buvo auksinis vaikas. bandziau paskaiciusi psichologu patarimus ir ignoruot isterijas,demesio nekreipt, ir kai pradeda klykt ant ranku imu ir svelniai raminu, bet kai vel i vezima dedu - vel sauksmas. nebezinau kokiu priemoniu imtis.
Atsakyti
QUOTE(VyresniojiSesyte @ 2013 05 14, 11:13)
Tai vis tiek trumpinimas gaunasi TA  biggrin.gif

Maniškis vakar po lauko išsilakstęs, pavalgęs filmuką žiūrėjo o aš su mama tel kalbėjau, žiūriu vaiko galvytė linksta žemyn, vėl pakelia, vėl linksta linksta ir vėl iš naujo (na tikrai kaip per tuos vaizdelius  lotuliukas.gif ), tai greit padėjau ragelį ir bėgau gaudyti vaiko kad nosim nesitrenktų... O prieš pora sav. pažįstamos vaikas taip sėdėdamas smigo, dar rašiau kad maniškis niekad taip nenulūšta, o pasirodo visgi moka  biggrin.gif

O aš kaip įšikau, kai vaikas su tėvu siusdamas, pačiame siutimo įkarštyje atsijungė. Net nė stabtelėjas... siunta siunta ir op - "nualpo". Jau maniau, kad kas atsitiko, o pasirodo užmigo. Taip yra kokius 3 kartus smigęs judesy.
Papildyta:
QUOTE(baltojifeja @ 2013 05 15, 18:34)
o as jauciu auklejime kazkur klaidu darau -mano mergina visa ferma oziuku auginti pradejo. gryzau pas tevus nes uzrasiau masazus mazajai daryt - deja ji nemasazuotina.tik paguldau ant stalo ir pradeda klykt ir isterikuot wink.gif kelias dienas bandem, galvojaukad prasilaus ir niekaip. gaila vaika kankint.  dabar uzplauke,kad vezime nebenori sedet. sukelias isterijas,ismusa demem ir viskas. turi imt ir nest. jau nei jegu nebeturiu su ja kovot. o iki sios savaites buvo auksinis vaikas. bandziau paskaiciusi psichologu patarimus ir ignoruot isterijas,demesio nekreipt, ir kai pradeda klykt ant ranku imu ir svelniai raminu, bet kai vel i vezima dedu - vel sauksmas. nebezinau kokiu priemoniu imtis.

mums masažuojantis padėdavo žaisliukai, ypač seniai matyti, mylimi. Taip pat masažistė. Tarkim, mano vaikas nemėgdavo ant pilvo gulėti, tai ji pirmiausiai masažuodavo, gulintį ant nugaros, o pabaigai ant pilvo gulinti. Tai išvengdavom ilgų klykimų. Ji mokėdavo prie vaiko prieiti ir atsižvelgdavo, kas jam nepatinka. O ne bet kokiu būdu bile savo darbą atlikti.

O vežime,manau irgi kažkuo maloniu užimti reiktų bandyti, g.gif
Atsakyti
QUOTE(anna86 @ 2013 05 15, 22:24)


O vežime,manau irgi kažkuo maloniu užimti reiktų bandyti, g.gif

tai kad pamato vezima apsikabina kakla ir verkia. ir savo vezima bandem, ir i dukterecios dejom ir dar draugai atidave bandem- nieko.ir zaislais apdedu. atrodo, kad butu vezimas ka padares wink.gifo praeita savaite viskas tiko.
masazus tai klaipedoj dar bandysim, gal labiau patiks.
zodziu si savaite man kosmariska.
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2013 05 14, 17:21)
ale juokingai skambetu, kad nesu vaika i tiesiog apziura lotuliukas.gif

lotuliukas.gif

QUOTE(anna86 @ 2013 05 15, 20:24)
O vežime,manau irgi kažkuo maloniu užimti reiktų bandyti, g.gif


Maniškis atsisakė važiavimo vežime, moka vaikščioti bet tingi tai irgi tenka ant rankų nešioti doh.gif vienintelis išsigelbėjimas kad sėdėtų vežimėlyje tai reikia kažką valgomo duoti, bet ne visada suveikia, nes būna pavalgęs arba nenori to ką tuo metu turiu pasiūlyti, beje ir valgymas trunka juk ne 1val. bet rankos spėja pailsėti nuo nešimo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltojifeja @ 2013 05 15, 20:34)
o as jauciu auklejime kazkur klaidu darau -mano mergina visa ferma oziuku auginti pradejo. gryzau pas tevus nes uzrasiau masazus mazajai daryt - deja ji nemasazuotina.tik paguldau ant stalo ir pradeda klykt ir isterikuot wink.gif kelias dienas bandem, galvojaukad prasilaus ir niekaip. gaila vaika kankint.  dabar uzplauke,kad vezime nebenori sedet. sukelias isterijas,ismusa demem ir viskas. turi imt ir nest. jau nei jegu nebeturiu su ja kovot. o iki sios savaites buvo auksinis vaikas. bandziau paskaiciusi psichologu patarimus ir ignoruot isterijas,demesio nekreipt, ir kai pradeda klykt ant ranku imu ir svelniai raminu, bet kai vel i vezima dedu - vel sauksmas. nebezinau kokiu priemoniu imtis.


Laba taupuolytes, nu pas manaji identiski oziai irgi buvo atsirade pries pora savaiciu doh.gif isejom i lauka, turejau reikalu ir pasukom ne ten kur norejo doh.gif i aikstele nu ir prasidejo klykimai, gulimaisi ant saligatvio....paskui jau isidirgino tai nezinia ko norejo, ant ranku netinka, padedu negerai pora zingsniu i kaire, ne vel atgal....parnesiau namo, batus numoviau klykiant nuprausiau klykiant ir spardantis nes visiskai nesidave...ta diena net pietu liko nevalges, ir paskui diena is dienos seke isterijos nenoras rengtis, praustis, sesti ant puoduko, buvo net specialiai pradejas daryt i kelnes...is vonios istraukiau per greit vel isterija, jau plaukus pestis vos ne pradejau...bet kazkaip nusiraminau as nebeklykdziau vaiko, nenori rengtis ir nerengiu, po pusvalandzio pats kelnes atsinese, parejus is lauko jei batus numaudavau per panevalia leidau pazliumt prie duru, as tuo metu spejau ir pietus paruost, praejo paciam, pora kart apzaidziau ir va dabar ziuriu vel nieko, pamirso praejo...tikiuosi ir jums susitvarkys, tik nenuleisk ranku ir per daug neuzleisk kad butu jos virsus, geriau kazkaip apzaisti kad kitaip pasuktum kaip tu nori, o ne ji ir viskas bus gerai wink.gif 4u.gif
Atsakyti