Įkraunama...
Įkraunama...

2010 Taupių žmonelių namučiai 23

QUOTE(vilku motinėlė @ 2013 04 22, 21:49)
Miško fėja -  dvi fėjos  vienoj temoj.. abi lyg ir gerietės nebus čia kokių burtų, kai teritorijos nepasidalinsit biggrin.gif

Aš gyvenu gerai, visa galvą pasinėrusi į naują veiklą.. kaifuoju nuo to.. plius ant palangės želia  mano vasaros laisvalaikis smile.gif na ir aišku mažoji veiklos daugiausia, buvom pas vyro senelę tai visi stebėjosi kur pas ją motoriukas užslėptas, nes nesėdi nei minutės,  to pasekoje mėlynės ant žandų ir visur kur.. doh.gif..O va  kūrybai noro visai nėra,  po Kaziuko įkvėpimas negryžta sad.gif

Nu manau kaipnors nesipesim. Jei ka as i krumus ir manes nebus lotuliukas.gif ir taika lotuliukas.gif

Kad ikvepimo nera, tai nesuk galvos. As paveikslo nuo gruodzio menesio nenupiesiu. irgi nera ikvepimo doh.gif Pateplioju siek tiek ir vel nekyla rankos doh.gif Buna dienu, kad muza neaplanko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško-Fėja @ 2013 04 23, 12:38)
Nu manau kaipnors nesipesim. Jei ka as i krumus ir manes nebus  lotuliukas.gif  ir taika  lotuliukas.gif

Kad ikvepimo nera, tai nesuk galvos. As paveikslo nuo gruodzio menesio nenupiesiu. irgi nera ikvepimo  doh.gif Pateplioju siek tiek ir vel nekyla rankos  doh.gif Buna dienu, kad muza neaplanko  biggrin.gif

mane kai muza aplanko - tai arba mazoji buna super judri arba vyras kur isvaziuoja ir tada tik vakare prisedu iki kokiu 2 nakties. o paskui neissimiegu nes dukryte keliasi 7 ryte. tada jau muza kelias dienas pabega wink.gif o darbu turiu ir lipdyt, ir siut wink.gif tik laiko reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušriukė @ 2013 04 22, 22:36)


Sveikinimai laukiant 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško-Fėja @ 2013 04 23, 10:38)
Nu manau kaipnors nesipesim. Jei ka as i krumus ir manes nebus  lotuliukas.gif  ir taika  lotuliukas.gif

Kad ikvepimo nera, tai nesuk galvos. As paveikslo nuo gruodzio menesio nenupiesiu. irgi nera ikvepimo  doh.gif Pateplioju siek tiek ir vel nekyla rankos  doh.gif Buna dienu, kad muza neaplanko  biggrin.gif

Gerai tu cia.. su tais krumais biggrin.gif
O del muzos.. tai kad pas mane bangom pastaruoju metu aplamai kai uzeina tai atrodo paroj valandu truksta tiek ideju ir visko.. tada pervargstu nedamiegu ir t.t. paskui pabega paskui vel... biggrin.gif

Sedziu laukiu 16,30 eisiu i kirpykla, nuplanavusi stipriai trumpinti plaukus, ziuresim kas is to gausis biggrin.gif ar nepasidarys gaila nuejus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, Sveikinimai Aušrai 4u.gif
Astarte laukiam naujienu 4u.gif
Mes gyvenam gerai, pagaliau atsilus orams i lauka begam kasdien, Ignas zaidzia smelio dezej, Arnas miega vezimelyje. Kol kas sunkumo su dviem vaikais nejauciu, nes geri tie mano vaikai - mazasis daug miega, o didysis protingas moka palaukti, o jei lb jau vaikui nuobodu kol as su mazuoju uzsiemusi tai musu issigelbejimas... multikai....
Na del susitikimo ir as pritariu, but smagu susitikt jei jau ne visoms- kas tubut sunkiai pavyktu, tai bent jau atskiri miestai:) Na Laura, Vilma, Egle, Milda kur jus? meetinames?smile.gif))
Atsakyti

Aciu visoms uz sveikinimus 4u.gif

saunuolyte, pamenu, kaip nerimavai, kaip susitvarkysi su dviem kleckais.. tuomet sakiau, kad, mano supratimu, pametinukus auginti yra geris, o ypac vaikams augti smagu. Nors, aisku, ir nuo vaiku daug kas priklauso.

vilku motinele, o vyra apie savo ketinimus perspejai? mano drauge tai apie tai vyro neperspejo. Nusizarino ilgus plaukus trumpai. grizo jos vyras po savaites komandiruotes, tai zmogus pagalvojo, kad ne i ta buta uzklydo doh.gif jam buvo sokas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aušriukė: 23 balandžio 2013 - 15:14
Sveikos,. Vakar ryte pradėjo skatint, nes tyrimai negerėjo,o dar pablogėjo. Vakare nuleidžia vandenis - žali...Infekcija, antibiotikai.Gydytojas sunerimęs, nes užčiuopia kojytę, kviečiasi pagalbos...žodžiu, dar iki galutinio sprendimo priėmimo valandą lašina oksitociną. Visgi nusprendžia, kad Cezaris: mažius sumąsto, kad gims galvyte ir...koja  sakė, kad tai ypatingai reta patalogija. Tai va, dar ir mėlynę turi ant veido ir kojos  gimus buvo sutrikęs kvėpavimas, deguonies gavo.Šiuo metu būklė stabili.Reanimacijoj guli, soskę čiulpia  nutraukinėju priešpienį. Ir...savo vaiko dar nemačiau...MV sakė, kad visai neblogai atrodo.Gimė 00:47 šiąnakt, 46 cm, 2,55kg. Pavadinom Konstantinu.
Atsakyti
Atrodo ir as jau apleidus buvau visai super namucius bet ilindau ir ziuriu kokios naujienos bigsmile.gif bigsmile.gif

Sveikinimai Astarte su antrojo sunelio gimimu wub.gif wub.gif thumbup.gif nors pradzia sunki bet linkiu kad viskas stotusi i kojas augtumet sveikuciai zvalus ir grazus 4u.gif


Mes su Saulyte vienos karaliaujam namie tetukas isvykes dirba grys vasaros vidury tai vat taip ir lekia dienos. Panele su kiekviena diena vis mandreja smile.gif

Taip pat sveikinu Ausriuke su dziugiom pavasario naujienom ir Saunuolytei toliau auginti brolius be didelio vargo 4u.gif sauni mama saunus ir vaikuciai super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2013 04 23, 21:38)
Sveikos,. Vakar ryte pradėjo skatint, nes tyrimai negerėjo,o dar pablogėjo. Vakare nuleidžia vandenis - žali...Infekcija, antibiotikai.Gydytojas sunerimęs, nes užčiuopia kojytę, kviečiasi pagalbos...žodžiu, dar iki galutinio sprendimo priėmimo valandą lašina oksitociną. Visgi nusprendžia, kad Cezaris: mažius sumąsto, kad gims galvyte ir...koja  sakė, kad tai ypatingai reta patalogija. Tai va, dar ir mėlynę turi ant veido ir kojos  gimus buvo sutrikęs kvėpavimas, deguonies gavo.Šiuo metu būklė stabili.Reanimacijoj guli, soskę čiulpia  nutraukinėju priešpienį. Ir...savo vaiko dar nemačiau...MV sakė, kad visai neblogai atrodo.Gimė 00:47 šiąnakt, 46 cm, 2,55kg. Pavadinom Konstantinu.

Astarte, laikykites, turit nuostabu dar viena kudikeli wub.gif neuzilgo pasimatysit wub.gif
mano mazius irgi kojytem i prieki buvo, bet tokioj pozicijoj jis visa nestuma buvo, daktare net nesuprato echoskopuojant kokia poza isitaises, tik cezario metu pamate
Atsakyti
Astarte, sveikinu su antro sūnelio gimimu ir linkiu kuo greičiau pasimatyti. O tavo tyrimai atsistatė po gimdymo ar dar anksti?
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2013 04 23, 20:38)
Sveikos,. Vakar ryte pradėjo skatint, nes tyrimai negerėjo,o dar pablogėjo. Vakare nuleidžia vandenis - žali...Infekcija, antibiotikai.Gydytojas sunerimęs, nes užčiuopia kojytę, kviečiasi pagalbos...žodžiu, dar iki galutinio sprendimo priėmimo valandą lašina oksitociną. Visgi nusprendžia, kad Cezaris: mažius sumąsto, kad gims galvyte ir...koja  sakė, kad tai ypatingai reta patalogija. Tai va, dar ir mėlynę turi ant veido ir kojos  gimus buvo sutrikęs kvėpavimas, deguonies gavo.Šiuo metu būklė stabili.Reanimacijoj guli, soskę čiulpia  nutraukinėju priešpienį. Ir...savo vaiko dar nemačiau...MV sakė, kad visai neblogai atrodo.Gimė 00:47 šiąnakt, 46 cm, 2,55kg. Pavadinom Konstantinu.

Sveikatos jums abiems. viskas bus gerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif Laikom kumšsius, kad kuo greičiau pamatytum savo angeliuką.

Kaip gerai, kad nelaukė, o suskubo skatinti. Gydytojams už tokį sprendimą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Astarte dideliausi sveikinimai jūsų šeimynai 4u.gif sveikatėlės jums ir laikykis mamuk, viskas susitvarkys ir greit būsit visi kartu wub.gif
Atsakyti