Įkraunama...
Įkraunama...

2010 Taupių žmonelių namučiai 23

Aušriuke, sveikinimai nuoširdžiausi wub.gif labai džiaugiuosi dėl jūsų.

Medūzyte, smagu, kad pajudėjai su darbeliais.

Aš vėl ligoninėj... Žodžiu... Laukiu gimdymo. Tikiuosi, kad gegužės sulauksim 2in1
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2013 04 21, 20:26)
Aušriuke, sveikinimai nuoširdžiausi wub.gif labai džiaugiuosi dėl jūsų.

Medūzyte, smagu, kad pajudėjai su darbeliais.

Aš vėl ligoninėj... Žodžiu... Laukiu gimdymo. Tikiuosi, kad gegužės sulauksim 2in1

Laikykis, mes su tavim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško-Fėja @ 2013 04 19, 17:00)
Gyvenam gerai  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

ziuru ziuru, paveiksliuks tas, ale vardas kazkas ni to biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif kaip einas? biggrin.gif prisimenu lyg kazka kalbejot apie kraustymasi, ar apsigalvojot?
QUOTE(Aušriukė @ 2013 04 21, 18:57)
Mūsų šeima gyvena džiugiu laukimu - mūsų žirniui ar pupai beveik 19 savaičių (balandžio pabaigoje laukia didysis echo - gal jau pasirodys?smile.gif) Žodžiu, nauji ir labai džiugūs išgyvenimai wub.gif Pirmasis trimestras buvau labai labai nelengvas - buvo ne viena akimirka, kai galvojom, kad mūsų džiaugsmas pabego... su kiekviena diena vis labiau jaučiu jo arba jos judesiukus ir kiekviena diena dėkoju dievuliui už šį stebuklą wub.gif

oi koks geras tas jausmas, ypac pavasari wub.gif
QUOTE(~Astartė~ @ 2013 04 21, 21:26)
Aš vėl ligoninėj... Žodžiu... Laukiu gimdymo. Tikiuosi, kad gegužės sulauksim 2in1

Ausriuke, laikykit kojas suspaude, dar biskiuka galetu broliukas pakenteti, paauginti gramus 4u.gif



manau labai reikia meetuko vel per visus miestus biggrin.gif paskutinis buvo kai saunuoliukas buvo burbuliukas dar, oi seniaiiii biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 22 balandžio 2013 - 09:48
uz meetuka ir as drinks_cheers.gif
Atsakyti
O mane skatina. Iš pradžių šokas buvo, dabar jau kaip ir apsipratau.
Aš ir už mytą po mėnesio būčiau labai už, jei viskas šiandien pavyks gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2013 04 22, 12:36)
O mane skatina. Iš pradžių šokas buvo, dabar jau kaip ir apsipratau.
Aš ir už mytą po mėnesio būčiau labai už, jei viskas šiandien pavyks gerai wub.gif

oho! labai lauksim geru ziniu!user posted image
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2013 04 22, 11:36)
O mane skatina. Iš pradžių šokas buvo, dabar jau kaip ir apsipratau.
Aš ir už mytą po mėnesio būčiau labai už, jei viskas šiandien pavyks gerai wub.gif

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(medūzytė @ 2013 04 19, 11:15)
Aha RedLady ir kodel gi? kaip pati laikaisi, o mazu tas nutilimas i gera? bigsmile.gif
visai neperseniausiai pagalvojau kad visai mus temute SM nutilusi, ir ja uzbaigus gal net neverta naujos kurt, visos esam FB kam reik pasibendraujam...



Man tai gerai ir nutilimas ir pliurpalai, tiesiog siaip keista, kad seniau tokios aktyvios visos buvo, o dabar tokia tyluma.

Sveikinimai Ausriukei, ir laukiam naujienu is Astartes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2013 04 22, 14:12)
Man tai gerai ir nutilimas ir pliurpalai, tiesiog siaip keista, kad seniau tokios aktyvios visos buvo, o dabar tokia tyluma.

Sveikinimai Ausriukei, ir laukiam naujienu is Astartes  biggrin.gif


Nu tai matai, greiciausia del to kad nutilai Tu, nutilo ir visos kitos g.gif

Astarte lauksim geru ziniu 4u.gif

Ausriuke wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2013 04 22, 09:46)
ziuru ziuru, paveiksliuks tas, ale vardas kazkas ni to biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif kaip einas? biggrin.gif prisimenu lyg kazka kalbejot apie kraustymasi, ar apsigalvojot?

ai kad tas jurinis zveris man nebe i tema bebuvo, tai pasidariau miskine biggrin.gif Bet ziuriu tik tu atkreipei demesi. Kitos arba nepastebejo arba galvoja,kas ta prisiplakele -nekalbekim su ja lotuliukas.gif

Butuko ne mum reikejo. Puseserei klausinejau, bet ji jau susirado. O mudu sekmingai gyvenam tam paciam ir kol kas persikelimai nenusimato smile.gif
Atsakyti
100 metu nebuvau SM, tad labas visoms smile.gif smagu skaityti tokias naujienas..

Aušriuke, sveikinu ir aš wub.gif labai džiaugiuosi dėl Jūsų.
Miško fėja - dvi fėjos vienoj temoj.. abi lyg ir gerietės nebus čia kokių burtų, kai teritorijos nepasidalinsit biggrin.gif

Aš gyvenu gerai, visa galvą pasinėrusi į naują veiklą.. kaifuoju nuo to.. plius ant palangės želia mano vasaros laisvalaikis smile.gif na ir aišku mažoji veiklos daugiausia, buvom pas vyro senelę tai visi stebėjosi kur pas ją motoriukas užslėptas, nes nesėdi nei minutės, to pasekoje mėlynės ant žandų ir visur kur.. doh.gif..O va kūrybai noro visai nėra, po Kaziuko įkvėpimas negryžta sad.gif

Astarte, labai laukiam žinių kaip Jūs ten, pavėluotai, bet sėkmės vistiek 4u.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už sveikinimus 4u.gif Priėmusi sveikinimus, pagalbos ir patarimų kreipsiuosi smile.gif

Astarte, laukiam su džiugiomis naujienomis 4u.gif Daug daug stiprybes 4u.gif

QUOTE(Miško-Fėja @ 2013 04 22, 16:34)
ai kad tas jurinis zveris man nebe i tema bebuvo, tai pasidariau miskine  biggrin.gif Bet ziuriu tik tu atkreipei demesi. Kitos arba nepastebejo arba galvoja,kas ta prisiplakele -nekalbekim su ja  lotuliukas.gif

Aš pastebėjau, bet patikliai pagal avatarą Tave "pripažinau" smile.gif

QUOTE(vilku motinėlė @ 2013 04 22, 22:49)
100 metu nebuvau SM, tad labas visoms smile.gif smagu skaityti tokias naujienas..

Aš gyvenu gerai, visa galvą pasinėrusi į naują veiklą.. kaifuoju nuo to.. plius ant palangės želia  mano vasaros laisvalaikis smile.gif na ir aišku mažoji veiklos daugiausia, buvom pas vyro senelę tai visi stebėjosi kur pas ją motoriukas užslėptas, nes nesėdi nei minutės,  to pasekoje mėlynės ant žandų ir visur kur.. doh.gif..O va  kūrybai noro visai nėra,  po Kaziuko įkvėpimas negryžta sad.gif


prašom dažniau užsukti, naujienomis pasidalinti ax.gif

beje, o į kokią naują veiklą pasinėrei? Kažką matyt praleidau.. g.gif

dėl meetuk'o, manau, planuokim gegužės pabaigoje arba birželio pradžioje pasimatyti pagal galimybes visos kartu kur nors arba atskiruose miestuose mirksiukas.gif
Atsakyti