Įkraunama...
Įkraunama...

2010 Taupių žmonelių namučiai 23

QUOTE(~Astartė~ @ 2013 02 08, 15:24)
Gal daugiau nuo gydytojo profesionalumo. Kai paskutinį kartą darė ir tą pasakė, tai naujas visiškai buvo echoskopas. O gal suklyst bijo  g.gif Šiaip ji visada atitaiko. Ai, didelio ksirtumo ir nėra, vistiek lyties nepakeisi biggrin.gif

Tai žinoma, kad nėra skirtumo drinks_cheers.gif O kiti gydytojai, kol nebuna 99 proc. tikri lytimi, nei nesako....

Kartą kita gyd. darė echo. Sako vyrukas aiškiai demonstruojasi, lyties nesumaišysi. Paskui sako: "ups, o gal nenorėjote žinoti lyties" lotuliukas.gif Sakau, kad jau seniai žinau... lotuliukas.gif
Bet vistiek, kad ir visi užtikrintai sakė, jog bus berniukas, į gimdymo namus vežiausi neutralius rūbelius, nes maža ką...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anna86: 08 vasario 2013 - 17:51
QUOTE(anna86 @ 2013 02 08, 17:50)
Bet vistiek, kad ir visi užtikrintai sakė, jog bus berniukas, į gimdymo namus vežiausi neutralius rūbelius, nes maža ką...

drinks_cheers.gif aš irgi tik neutralius. Dabar, kad ir sakytų užtikrintai mergaitė, vistiek nepirkčiau iš Mereditos tų gražių bodžiukų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2013 02 08, 18:54)
drinks_cheers.gif aš irgi tik neutralius. Dabar, kad ir sakytų užtikrintai mergaitė, vistiek nepirkčiau iš Mereditos tų gražių bodžiukų  wub.gif

Kai sužinojau lytį, labai daug atidavė berniukiškų rūbelių. Ir didelė dalis jų buvo laaabai gražūs wub.gif tai džiaugiuosi, kad nereikėjo beveik pirkti. tik išsiskalbiau, išsilyginau ir susidėliojau pagal dydžius.

Sveikatos, tau ir tavo leliui 4u.gif
Atsakyti
Ar kas nors esat pirke is masinis.lt? Ar jie patikimi?
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2013 02 18, 19:37)
Ar kas nors esat pirke is masinis.lt? Ar jie patikimi?

pirkau ne karta ir ne du, tik kad ten dazniausiai visokie kiniski piguciai, reik atidziai skaityt aprasymus, pvz vyriskas itvaras peciui buvo ant manes smulkios didumo biggrin.gif ir siaip pragooglint ar tikrai akcija ir apsimoka pirkt.
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2013 02 18, 20:37)
Ar kas nors esat pirke is masinis.lt? Ar jie patikimi?

Pirkau kelis kartus, kol kas neprisidirbo smile.gif
Atsakyti
sveikos, jus man tundrai isaiskinkit kaip dabar cia pateikinejami prasymai del vaiko uzrasymo i darzeli elektroniniu budu?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saunuolyte @ 2013 02 25, 17:44)
sveikos, jus man tundrai isaiskinkit kaip dabar cia pateikinejami prasymai del vaiko uzrasymo i darzeli elektroniniu budu?smile.gif

ne visur dar yra elektronine registracija. bent klaipeda dar neturiu. siaip reikia ieskoti savivaldybes puslapyje informacijos, kur soc. rupyba ar soc. reikalai ar panasiai. as emaila i ta skyriu parasiau ir man pasake, kad klaipedoj dar nera idiegta. o ar kaunas turi nezinau wink.gif
Atsakyti
aciu feja, radau, bet pasiskambijau i musu darzeli ir jie pareiske kad geriau ateiciau uzrasyt vaika pati asmeniskai, nes girdi direktore lb nori su tevais pabendraut :DDD
Atsakyti
Nu jo, musu temai amen, beveik menesi nekalbeta doh.gif kur visos dingusios? lens.gif
Atsakyti
velykoms ruosias? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


as tai nieko neveikiu, bim bam pa uglam tsakant. aisku turiu dafiga darbo, nes rasau diplominius, reik prisispaust uodega, nes kita menesi kraustomes i nauja buta, reiks remontais uzsiiminet, smutkes nest, neturesiu kada prie kompo prisest...


Feja, maciau mazei kostiumeli pasiuvai, nu saunuole, kur iskarpytes gavai? pagal turimus rubelius? kaip sekas su sedmaisiais?

Saunuolyte, kaip jus? maciau graziai vaikai draugauja wub.gif nesunku?
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2013 03 19, 12:32)
velykoms ruosias? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
as tai nieko neveikiu, bim bam pa uglam tsakant. aisku turiu dafiga darbo, nes rasau diplominius, reik prisispaust uodega, nes kita menesi kraustomes i nauja buta, reiks remontais uzsiiminet, smutkes nest, neturesiu kada prie kompo prisest...

Feja, maciau mazei kostiumeli pasiuvai, nu saunuole, kur iskarpytes gavai? pagal turimus rubelius? kaip sekas su sedmaisiais?



tai kita buta nusipirkot?

o del siuvimo - iskarpas virsaus pagal turima maikute dariau, tik biski patobulinau, o kelnes pagal mazosios ismatavimus pati lekalus pasidariau ir susikirpau, bet biski padidintas siuvau, tai bus tik pavasariui velesniam wink.gif tik mano siuvimo masina sagoms kilpuciu nemeto, tai su tais lipdukais dariau uzsegimus bliuskes wink.gif o siaip nesunku wink.gif dabar paltuka siusiu wink.gif o sedmaisiui vis energijos pritrukstu wink.gif vidini maisa pasiuvau, o isorini reik susikirpt, bet tikiuos sia savaite jau gausis pabaigt wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltojifeja: 19 kovo 2013 - 11:26