Įkraunama...
Įkraunama...

2010 Taupių žmonelių namučiai 23

Sveikos, buvim echo, klubu isnirimo nera!!! tai as ortopedo su sypsena ir klausiu- tai mum nebenesiot pagalveles?smile.gif)) jis piktai paziurejo ir atsake - as savo nuomones nekeiciu, jei pries savaite liepiau jum ja nesiot 23val per para tai ir nesiojam toliau:). zdz liepe panesiot 2men ir gryzt su rezultatais. Tikiu, kad viskas susitvarkys. Nes is sito vaiko tikrai krepsininka auginsim - jis jai lenkia broli ugiu lotuliukas.gif prisiziurejau youtubej, kaip 1.5,metu biciux meto kamuoli, vos prades ropot- kamuoli i rankas gaus:)
Atsakyti
QUOTE(saunuolyte @ 2013 02 08, 09:47)
Sveikos, buvim echo, klubu isnirimo nera!!! tai as ortopedo su sypsena ir klausiu- tai mum nebenesiot pagalveles?smile.gif)) jis piktai paziurejo ir atsake - as savo nuomones nekeiciu, jei pries savaite liepiau jum ja nesiot 23val per para tai ir nesiojam toliau:). zdz liepe panesiot 2men ir gryzt su rezultatais. Tikiu, kad viskas susitvarkys. Nes is sito vaiko tikrai krepsininka auginsim - jis jai lenkia broli ugiu  lotuliukas.gif prisiziurejau youtubej, kaip 1.5,metu biciux meto kamuoli, vos prades ropot- kamuoli i rankas gaus:)

o tai koks tikslas tada tos pagalvės, jei viskas gerai? Daktarui finansinis? (šiaip skaičiau kažkur, kad daktarai gauna nemažą honorarą už pagalvės paskyrimą, gaila, kad neatsimenu kur...) g.gif
Nenorit su kitu pasikonsultuoti? g.gif
Šiaip ar taip, smagu, kad viskas taip gerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Astartė~: 08 vasario 2013 - 09:54
QUOTE(~Astartė~ @ 2013 02 08, 10:53)
o tai koks tikslas tada tos pagalvės, jei viskas gerai? Daktarui finansinis? (šiaip skaičiau kažkur, kad daktarai gauna nemažą honorarą už pagalvės paskyrimą, gaila, kad neatsimenu kur...) g.gif
Nenorit su kitu pasikonsultuoti?  g.gif
Šiaip ar taip, smagu, kad viskas taip gerai  4u.gif

Išnirimo nėra, bet kaip suprantu klubų atvedimas blogas, tai turi nešioti g.gif


Kaip tavo savijauta? Kaip lelius auga? Kaip vyrukas? turbūt jau daug kalba?
Atsakyti
QUOTE(anna86 @ 2013 02 08, 10:02)
Išnirimo nėra, bet kaip suprantu klubų atvedimas blogas, tai turi nešioti g.gif
Kaip tavo savijauta? Kaip lelius auga? Kaip vyrukas? turbūt jau daug kalba?

nekalba visiškai schmoll.gif
o mano...na, nieko gero...vakar Santariškėse buvau, prirašė tyrimų krūvą už 300 Lt doh.gif Jei dar užteks... Niekas nežino, kas man yra doh.gif
Atsakyti
Taip, Ana86 teisi, atvedimas visgi ribotas kol kas, del to nesiojam.
Atsakyti
Astarre o kas tau yra? Blogai jautiesi? Gal zinai kas slepiasi pilvuke?
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2013 02 08, 11:16)
nekalba visiškai  schmoll.gif
o mano...na, nieko gero...vakar Santariškėse buvau, prirašė tyrimų krūvą už 300 Lt  doh.gif Jei dar užteks... Niekas nežino, kas man yra  doh.gif

Kalbės tuoj. Reikia su jais kaip su dideliais bendraut, jiems tas patinka, na bet tu, manau, tai gerai žinai ir neaskant.


O tai kas su sveikatėle? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saunuolyte @ 2013 02 08, 12:54)
Taip, Ana86 teisi, atvedimas visgi ribotas kol kas, del to nesiojam.

aišku, bet gal tada vistiek trumpiau reikės? g.gif

QUOTE(bemsiuke @ 2013 02 08, 13:28)
Astarre o kas tau yra? Blogai jautiesi? Gal zinai kas slepiasi pilvuke?

tai kai pir per pirmą nėštumą tas pats, tik šįkart pirmo nėštumo diagnozę paneigė, tai ir vėl liko nežinomasis...
O ką neščioju, tai taip išsireiškė mano ginė: "tokio laiko dar niekas neįžiūri" lotuliukas.gif doh.gif Svarbiausia, kad išnešiočiau kuo ilgiau ir kraujas tirštėt nepradėtų.
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2013 02 08, 14:55)
aišku, bet gal tada vistiek trumpiau reikės?  g.gif
tai kai pir per pirmą nėštumą tas pats, tik šįkart pirmo nėštumo diagnozę paneigė, tai ir vėl liko nežinomasis...
O ką neščioju, tai taip išsireiškė mano ginė: "tokio laiko dar niekas neįžiūrilotuliukas.gif  doh.gif Svarbiausia, kad išnešiočiau kuo ilgiau ir kraujas tirštėt nepradėtų.

g.gif Kad man 19 sav. pasakė, kad berniukas ir daugiau galiu net neklausti, nesikeis niekas g.gif

Tai gal mergytę turėsit, kad esimato dar? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anna86: 08 vasario 2013 - 14:05
QUOTE(anna86 @ 2013 02 08, 14:04)
g.gif  Kad man 19 sav. pasakė, kad berniukas ir daugiau galiu net neklausti, nesikeis niekas g.gif

Tai gal mergytę turėsit, kad esimato dar? biggrin.gif

Man su Aleksandru 28 savaitę pasakė. O šiaip jau įžiūrėti galima nuo 12-13 sav. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2013 02 08, 15:19)
Man su Aleksandru 28 savaitę pasakė. O šiaip jau įžiūrėti galima nuo 12-13 sav.  ax.gif

Gal nuo echoskopo priklauso. g.gif
Atsakyti
QUOTE(anna86 @ 2013 02 08, 14:21)
Gal nuo echoskopo priklauso. g.gif

Gal daugiau nuo gydytojo profesionalumo. Kai paskutinį kartą darė ir tą pasakė, tai naujas visiškai buvo echoskopas. O gal suklyst bijo g.gif Šiaip ji visada atitaiko. Ai, didelio ksirtumo ir nėra, vistiek lyties nepakeisi biggrin.gif
Atsakyti