Įkraunama...
Įkraunama...

2010 Taupių žmonelių namučiai 23

QUOTE(RedLady @ 2012 10 02, 19:15)
Neklauskit kaip, nes tikrai neatsakysiu, BET namus issiploviau su baldu poliruokliu  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Kaip ciuozykloj  doh.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 10 02, 19:15)
Neklauskit kaip, nes tikrai neatsakysiu, BET namus issiploviau su baldu poliruokliu  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Kaip ciuozykloj  doh.gif  lotuliukas.gif



QUOTE(anna86 @ 2012 10 02, 19:27)
Ruošiesi žiemai? slidinėjimo sezoną atidarei lotuliukas.gif


eina sau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif megstukas issitampo, grindys ciuozykla lotuliukas.gif lotuliukas.gif kaip kokioj komedijoj pavarai thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2012 10 02, 21:04)
eina sau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif megstukas issitampo, grindys ciuozykla  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  kaip kokioj komedijoj pavarai  thumbup.gif  lotuliukas.gif


Va taip va linksmai ir gyvenu, vyras ciut neissidrebe biggrin.gif , suo slidineja biggrin.gif o as vaikstau mazais zingsneliais, okuratnai biggrin.gif

o su megztiniu nezinau ka daryt doh.gif Cia ji anyta mezge, tikrai labai grazus megztinis, vyras labai dziaugesi, nesiojo tik savaite, paprase isskalbti ir mylima zmona pasistenge biggrin.gif Siaip tik draugystes pradzioj esu jo pora baltu maikiu su savo raudonais rubais isskalbus, tai vyras turi dvi ruzavas maikes, kuriu neleidzia ismesti, tai jos savotiska mano gedos lenta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 10 02, 22:49)
Va taip va linksmai ir gyvenu, vyras ciut neissidrebe  biggrin.gif , suo slidineja  biggrin.gif  o as vaikstau mazais zingsneliais, okuratnai  biggrin.gif

o su megztiniu nezinau ka daryt  doh.gif Cia ji anyta mezge, tikrai labai grazus megztinis, vyras labai dziaugesi, nesiojo tik savaite, paprase isskalbti ir mylima zmona pasistenge biggrin.gif  Siaip tik draugystes pradzioj esu jo pora baltu maikiu su savo raudonais rubais isskalbus, tai vyras turi dvi ruzavas maikes, kuriu neleidzia ismesti, tai jos savotiska mano gedos lenta  biggrin.gif

RedLady, o gal ta megztuka reikia pabandyt siltame vandenyje (tik ne per karstame) isplauti... gal susitrauks g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušriukė @ 2012 10 02, 23:12)
RedLady, o gal ta megztuka reikia pabandyt siltame vandenyje (tik ne per karstame) isplauti... gal susitrauks g.gif


jo, apie toki dalyka mastau, o jei per daug susitrauks, tai paskui tampysiu su acto mirkalu biggrin.gif Ir taip tol, kol vyrui nervai laikys stebeti mano eksperimentus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 10 03, 00:23)



O Dievuleliau, nu ir nesekmingai cia Tau unsure.gif

O del megstuko, tai ar ji bandant sumazinti su skalbimo programa jis besitraukiant tas grazus pukelis neims ir nesusivels, as galvojau kad jis pirktinis, paprastai su megztais rubais reikia atsargiai, jie linke issitampyti, pirma uos reikia skalbti tik rankomis ir dziovinti ant zemes istiesta...o manau vienintele iseitis duoti vel permegzti, na ne visa, nuardys truputi pecius, patrumpins rankoves, o jei ir per ploti issitempe, viduj per siules susiuti ir viskas...o neeksperimentuot daugiau lotuliukas.gif nes gali baigtis visiskai nepataisomai doh.gif

ir dar o kam megztuka skalbti ji panesiojus tik savaite???? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(medūzytė @ 2012 10 03, 09:50)
ir dar o kam megztuka skalbti ji panesiojus tik savaite???? blink.gif

mes tai skalbiam kas pora dienų g.gif Kartais ir 1 dieną panešiojus g.gif

Dar galvoju, o jeigu į kokią plovyklą/skalbyklą nunešus, jie ten turėtų patirties turėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2012 10 03, 10:00)
mes tai skalbiam kas pora dienų  g.gif Kartais ir 1 dieną panešiojus  g.gif


drinks_cheers.gif mes taip pat. nebent tas megstukas nesiojamas ant marskiniu arba maikutes, tada ne.

Atsakyti
skalbiant megztuka sumazint galima, bet to niekaip nepaskaiciuosi, deformuosis, susitrauks per daug ir plius sugadint siula galima, gautus kaip velta ir pataisyt jau be sansu butu. vienintele iseitis tik permegzti arba isardyt dalimis ir pasiaurinti jei issitampe ne beprotiskai. man vyras buvo isvirines megztini, tai vos bamba sieke susitraukes laugh.gif kartu ir savo ikiso, kuris issitampe lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2012 10 03, 09:00)
Dar galvoju, o jeigu į kokią plovyklą/skalbyklą nunešus, jie ten turėtų patirties turėti  g.gif


Su skalbyklom galima irgi prisizaisti, daznai ten rubus sugadina... Gal tikrai reik prasytis kad pataisytu anyta jam ta megztuka, o kita karta jau megztus ranko darbo rubus skalbt tik rankomis, drugname vandenyje. Nors dziovinant paskui irgi buna pasitampo, istysta nuo svorio, bet gal ne taip kaip skalbykleje... Nors aš visada rankom plaunu, o poto kad ta vandenį isgreztu imetu i skalbykle ant issukimo ir isvarvina man vandenuka, tada greiciau dziusta ir nesitempia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2012 10 03, 10:11)
drinks_cheers.gif  mes taip pat. nebent tas megstukas nesiojamas ant marskiniu arba maikutes, tada ne.

tada aš turbūt per dažnai skalbiu biggrin.gif Aš tai apie tuos, kur nešiojam ant marškinėlių tai kas antrą dieną, o kur ne - kasdien blush2.gif
Na, neturėčiau skalbiankės, tai turbūt rečiau skalbčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2012 10 03, 13:59)
tada aš turbūt per dažnai skalbiu biggrin.gif Aš tai apie tuos, kur nešiojam ant marškinėlių tai kas antrą dieną, o kur ne - kasdien  blush2.gif
Na, neturėčiau skalbiankės, tai turbūt rečiau skalbčiau biggrin.gif


As neskalbiu taip daznai, ypac megztuku, jie juk nesusiprakaituoja... na gal jei nesioji diena is dienos - savaite, tai gal ir reikia jau tada....nors mes ir turim skalbenke, bet dziaustyti kur - ne verysad.gif ir taip varau du grezimus kad greiciau dziutu, nes peleja pakrasciai sienu.....
Atsakyti