Įkraunama...
Įkraunama...

2010 Taupių žmonelių namučiai 23

Sveikos, skaiciau ta straippsni apie tevu susikeitima auginant vaika ir nesupratau, tai kaip tas susikeitimas ivyksta? Tai turi butinai rinktis 2 metus, kad nori gaut pasalpa ir pasibaigus pirmiems metams, tiesiog susikeisti vietomis??Cia taip paprasta viskas??Kaip as noreciau gryzt darban, kai Arnui sueis metukai...bet MV ikrai niex metams neisleistu tevystes...ech
Papildyta:
Jau pasiskaiciau kelis psl atgal, nu egliosha super..jauciu ir as ant vyro perrasysiu pasalpa, nes jo alga taigi didesne thumbup.gif ko nepasinaudot, jei visis naudojasi.
Atsakyti
QUOTE(saunuolyte @ 2013 01 17, 13:39)
Sveikos, skaiciau ta straippsni apie tevu susikeitima auginant vaika ir nesupratau, tai kaip tas susikeitimas ivyksta? Tai turi butinai rinktis 2 metus, kad nori gaut pasalpa ir pasibaigus pirmiems metams, tiesiog susikeisti vietomis??Cia taip paprasta viskas??Kaip as noreciau gryzt darban, kai Arnui sueis metukai...bet MV ikrai niex metams neisleistu tevystes...ech

jo, butent jei esi pasiemusi 2 metus vaiko auginimo atostogas, antrus metus pasalpa gali perrasyti vyrui. mums tai nerealiai butu gerai, nes su mano juokinga pasalpa butu sunkoka. pagal istatyma nera numatyta, kas antrus metus gali pasalpa gaut.
Atsakyti
Oij ir sveikinimus pagimdzius, tik dbr teperskaiciau:)) Aciu mergikes, augam, gyvenam puikiai, mazasis tikras auksas lyginant su didziuoju...ar adaptacija ar seip amzius toks..bet didysis kelia daugiau triuksmo ir erzelio namuose nei mazasis.
Redlady- Bardas Pitas gimes gruodzio 18??Eik tu sau zvaigzde pagimdziau busima konkreciai lotuliukas.gif lotuliukas.gif Beje sia diena gimes ir mano uosvis ir mano disertacijos vadovo zmona:)) Ne veltui dizes vadovas nudziugo isgirdes mano gimymo data - tepasake, kad sia diena yra gime daug garsiu zmoniu lotuliukas.gif tame tarpe ir jo zmona, kuri Kaune patikekit yra tikrai zinoma akademiniame lygyje
Atsakyti
QUOTE(baltojifeja @ 2013 01 17, 12:47)
jo, butent jei esi pasiemusi 2 metus vaiko auginimo atostogas, antrus metus pasalpa gali perrasyti vyrui. mums tai nerealiai butu gerai, nes su mano juokinga pasalpa butu sunkoka. pagal istatyma nera numatyta, kas antrus metus gali pasalpa gaut.

mergaitės, grįžtant prie išmokų/ pašalpų temos, kilo man dar keli klausimai. tuo atveju, jei yra prikauptų atostogų, kada labiausiai "apsimoka" jas išnaudoti (esu girdėjusi, kad išmokos dydis šiek tiek priklausomas ir nuo atostogų, nuo to, kada jos išnaudotos)? ar tai tiesa? ar geriau jų neišnaudoti ir gauti pinigėlius kaip už nepanaudotas atostogas? g.gif ir dar. kuo remiantis skaičiuojama išmoka, kai negrįžus į darbą po pirmojo vaikelio susilaukiama antro?
Atsakyti
QUOTE(Aušriukė @ 2013 01 17, 12:47)
mergaitės, grįžtant prie išmokų/ pašalpų temos, kilo man dar keli klausimai. tuo atveju, jei yra prikauptų atostogų, kada labiausiai "apsimoka" jas išnaudoti (esu girdėjusi, kad išmokos dydis šiek tiek priklausomas ir nuo atostogų, nuo to, kada jos išnaudotos)? ar tai tiesa? ar geriau jų neišnaudoti ir gauti pinigėlius kaip už nepanaudotas atostogas?  g.gif ir dar. kuo remiantis skaičiuojama išmoka, kai negrįžus į darbą po pirmojo vaikelio susilaukiama antro?

dėl atostoginių tai nežinau, bet nepanaudotos atostogos išmokamos tik tada, kai iš darbo visam išeini.
Antras vaikas apskaičiuojamas taip pat, kaip ir pirmas, jei apskaičiuojamas laikotarpis (12 mėn. atgal) nors 1 diena patenka į pirmojo vaiko auginimo laikotarpį.
Atsakyti
QUOTE(saunuolyte @ 2013 01 17, 11:47)
Sveikos, skaiciau ta straippsni apie tevu susikeitima auginant vaika ir nesupratau, tai kaip tas susikeitimas ivyksta? Tai turi butinai rinktis 2 metus, kad nori gaut pasalpa ir pasibaigus pirmiems metams, tiesiog susikeisti vietomis??Cia taip paprasta viskas??Kaip as noreciau gryzt darban, kai Arnui sueis metukai...bet MV ikrai niex metams neisleistu tevystes...ech
Papildyta:
Jau pasiskaiciau kelis psl atgal, nu egliosha super..jauciu ir as ant vyro perrasysiu pasalpa, nes jo alga taigi didesne  thumbup.gif ko nepasinaudot, jei visis naudojasi.

Sveikos,

Taip tikrai paprasta, mes taip padarem, nuejom su vyru as atsisakiau pasalpos vyra pasirase kad nori ir viskas. Laukiam paskaiciavimu dabar.

O del ligoniu kasu tai geriau nuvaziuoti, bet as pvz nevaziavau, bet esu drausta, bet cia gal kai iseini i dekreta automatiskai kazkaip.. O su didziaja buvo toks niuansas vykdziau individualia veikla ir man sake kad automatiskai perrasys ten kazkaip ir neperrase to draustumo o tai paaiskejo nuejus pas
gydytoja 4u.gif

Sesyte, del vaiku vezimosi ar nesivezimo kazkur - tai kiekvienas daro kaip jam geriau wink.gif
O del eiliu - na kad greitai ten.. numeriuka paspaudi islenda ir viskas as laukiu gal 10 min., tai man cia labai mazai.. Cia Kur uz Gedimino prospekto ta gatve nepamenu vis..

Astarte kaip tu jautiesi? jau jauti judesius?
Atsakyti
Vilku motinele, o kokiu doku reikia norint perrasyt pasalpa tevui?? tik savo ir vaiko ir vyro?ir i sodra vykt butina?elektroniskai sito padaryt negalima?o vyro darbovietei kazka pranest reikia?
Atsakyti
Saunuolyte, reikia tik asmens dokumentu ir daugiau nieko, nors as viska buvau susikrovusi nieko nereikejo. As parasiau prasyma, kad atsisakau pasalpos, vyrui net rasyti nereikejo atspausdino uzdejo du parasus ir viskas. minutes veiklos. I darbovietes sake nereikia nieko pranesti, nes vyras kai dirbo taip dirbs, o mano atostogos irgi tesiasi.O moka juk Sodra, o ne darboviete tad jiems kaip ir nerupi. O del elektroninio as kai skambinau man sake vaziuoti tai ir nuvaziavom. Net nesigilinau ar galima.
Atsakyti
QUOTE(vilku motinėlė @ 2013 01 17, 23:07)
Saunuolyte,  reikia tik asmens dokumentu ir daugiau nieko, nors as viska buvau susikrovusi nieko nereikejo. As parasiau prasyma, kad atsisakau pasalpos, vyrui net rasyti nereikejo atspausdino uzdejo du parasus ir viskas.  minutes veiklos. I darbovietes sake nereikia nieko pranesti, nes vyras kai dirbo taip dirbs, o mano atostogos irgi tesiasi.O moka juk Sodra, o ne darboviete tad jiems kaip ir nerupi. O del elektroninio as kai skambinau man sake vaziuoti tai ir nuvaziavom. Net nesigilinau ar galima.

Dar vyro sąskaitos numerio reikia.
Atsakyti
Su praėjusiu pirmuoju gimtadieniu Tituką 4u.gif 4u.gif 4u.gif
user posted image
Iš čia:http://broncosarebest.blogspot.com/2010_07_01_archive.html


Kaip greitai tas laikas eina...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anna86: 19 sausio 2013 - 18:44
Vilku motinele - tai vyrui nereikia, net i sodra vaziuot? uztenka tik manes?
Atsakyti
Saunuolyte reikia vyrui irgi, bet trunka tai tik kelias minutes.

Tituka, paveluotai, bet sveikina ir mano panele smile.gif
Atsakyti