Įkraunama...
Įkraunama...

2010 Taupių žmonelių namučiai 23

QUOTE(baltojifeja @ 2013 01 07, 11:28)
geras, nes cia tai nerealus variantas butu. is kur tu tai iskapstei? o galima pasalpa ant vyro perrasyt, o paciai puse etato dirbt? gal kur daugiau info yra apie tai?

oi, situo naudojasi tikrai daug seimu, susizinojau is kitos mamos, kuri ejo konsultuotis. visa sita info galima susizinoti Sodroje.
zodziu cia reiketu patyrineti atidziau socialiniu reikalu labirintus supermamoj, as dabar laiko nelabai turiu, bet va pora citatu (praejusiu metu sausis):
"Vyras antrais metais gali dirbti ir gaudineti 40%,net neeiti i VPA,tik reikia,kad darbas uzpildytu sodraj forma,o pats vyras turi prasyma sodroj uzpildyti."
"Na tai VPA gali buti vienas is tevu, jeigu Jus perrasot pasalpa teciui, tai juk jis i VPA neiseina. Jus savo atostogu nenutraukiat, tiesiog pasalpa teciui atiduodat. Pasalpa ir atostogos tai du skirtingi dalykai. "
"Sveikos. vakar perrašiau 40 % vyrui. O as pati ir toliau busiu VPA, sveikatos draudimas taip pat galios"
"Vyrui darbovietei nieko pranesti nereikia. kai jau vaikui bus metukai, kartu nueinat i sodra, jus rasot prasyma kad nutrauktu jums pasalpa, vyras raso kad moketu. ir viskas. ir tada pasalpa apskaiciuos pagal vyro alga."

reiketu perversti sia tema: http://www.supermama...howtopic=848900
jei turi kur palikti vaikeli gali ir dirbti, nes tau tai leidzia istatymai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 07 sausio 2013 - 11:43
QUOTE(egliosha @ 2013 01 07, 13:43)
oi, situo naudojasi tikrai daug seimu, susizinojau is kitos mamos, kuri ejo konsultuotis. visa sita info galima susizinoti Sodroje.


aciu eglut 4u.gif
Atsakyti
zinoma reikia nepamirsti ir "lubu", kurios siuo metu yra 4680 Lt prieš mokesčius
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2013 01 07, 11:43)
reikia butinai ligoniu kasoms prasinesti, kad PSD nereiktu moket.


tai kad PSD nereikia moket, esi drausta kol vaikui sueina 8 metai
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2013 01 07, 18:11)
tai kad PSD nereikia moket, esi drausta kol vaikui sueina 8 metai

bet reikia nueiti į ligonių kasas (paprastai, kai kur tai automatiškai padaro, bet dėl visa pikto, geriau nueiti ir išsiaiškinti, ar esi pažymėtas, kad augini vaiką) ir pasakyti, kad augini vaiką iki 8 metų (gimimo liudijimą turėti).
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2013 01 07, 19:13)
bet reikia nueiti į ligonių kasas (paprastai, kai kur tai automatiškai padaro, bet dėl visa pikto, geriau nueiti ir išsiaiškinti, ar esi pažymėtas, kad augini vaiką) ir pasakyti, kad augini vaiką iki 8 metų (gimimo liudijimą turėti).


tai kai gimsta vaikas taitaip, reikia eiti i kasas, bet iseinant i darba galvojau jau nereikia, nes man pasake kad busius drausta kol sueis 8 metai
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2013 01 07, 19:48)
tai kai gimsta vaikas taitaip, reikia eiti i kasas, bet iseinant i darba galvojau jau nereikia, nes man pasake kad busius drausta kol sueis 8 metai

tiesa sakant aš niekur nėjau, va čia pasitikrinau savo draustumą: https://dpsdr.vlk.lt/PublicSearch.aspx
parašyta, kad esu drausta ir ramu ax.gif
Atsakyti
puikus ir, manau, visoms naudingas dialogas užsimezgė thumbup.gif ir kaip, paprastas žmogau, gali žinoti visus įstatymų vingius ir peripetijas doh.gif reik, ko gero, visą jūsų atsakymų ir minčių šia tema manualą pasiruošti, kad prireikus būtų kur žvilgtelėti...
beje, ir šito puslapiuko, kur galima pasitikrinti draustumą, irgi nežinojau. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aušriukė: 08 sausio 2013 - 11:49
QUOTE(~Astartė~ @ 2013 01 07, 20:51)
tiesa sakant aš niekur nėjau, va čia pasitikrinau savo draustumą: https://dpsdr.vlk.lt/PublicSearch.aspx
parašyta, kad esu drausta ir ramu  ax.gif


nzn ir assitopuslapio, man liepe eiti tai ir nuejau, paciose ligoniu kasose kai buvau nescia liepe ateiti gimus vaikui smile.gif tik nesupratau ko, nes net paraso niekur nepadejau, suvede duomenis i kompa ir atia
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2013 01 07, 09:43)

JūrųTigre, parašyk FB kaip Tu galvoji, padėsim pasiskaičiuoti, kaip Tau geriau  4u.gif

Ai kazkaip skaiciavau, mazdaug esme supratau. Tikslios sumos dabar nepriskaiciuosiu vistiek. Tai kol kas gyvensim ir dirbsim. Rinksiu info. Net specialiai failiuka pasidariau, kad viskas vienoj vietoj butu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Aušriukė @ 2013 01 08, 11:47)
puikus ir, manau, visoms naudingas dialogas užsimezgė thumbup.gif ir kaip, paprastas žmogau, gali žinoti visus įstatymų vingius ir peripetijas doh.gif reik, ko gero, visą jūsų atsakymų ir minčių šia tema manualą pasiruošti, kad prireikus būtų kur žvilgtelėti...
beje, ir šito puslapiuko, kur galima pasitikrinti draustumą, irgi nežinojau.  4u.gif

drinks_cheers.gif as kai atsidarau visokias merginu siunciamas nuorodas, man akys issipucia. Tiek visko ir taip man viskas atrodo sudetinga. Maniau, kad nestumo planavimas zymiai paprastesnis dalykas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2013 01 08, 14:10)
nzn ir assitopuslapio, man liepe eiti tai ir nuejau, paciose ligoniu kasose kai buvau nescia liepe ateiti gimus vaikui  smile.gif  tik nesupratau ko, nes net paraso niekur nepadejau, suvede duomenis i kompa ir atia

Išties, galėtų metrikacija tuos duomenis perduoti kasoms. Nes juk tik į gimimo liudijimą pasižiūri, nuėjus į kasas...
Atsakyti
QUOTE(anna86 @ 2013 01 08, 14:16)
Išties, galėtų metrikacija tuos duomenis perduoti kasoms. Nes juk tik į gimimo liudijimą pasižiūri, nuėjus į kasas...


drinks_cheers.gif nes dar tokias eiles tenka ten atsedėti... doh.gif
Atsakyti