Įkraunama...
Įkraunama...

2010 Taupių žmonelių namučiai 23

Na del prieziuros atostogu aisku. O kaip del gimdymo ir nestumo pasalpos. Ar menesio suma skiriasi nuo algos ar islieka ta pati? Ir kaip supratau sumoka iskart uz 4 men. taip?
anna86 - taip. skaiciuoju, kada reiktu, kas cia gautus, kaip padeti koreguot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2013 01 06, 18:25)
Na del prieziuros atostogu aisku. O kaip del gimdymo ir nestumo pasalpos. Ar menesio suma skiriasi nuo algos ar islieka ta pati? Ir kaip supratau sumoka iskart uz 4 men. taip?
anna86 - taip. skaiciuoju, kada reiktu, kas cia gautus, kaip padeti koreguot smile.gif

Taip, sumoka iš karto už ~4 mėn. 100 proc., keliais vos litais gausi daugiau nei atlyginimas (nereikšminga suma, man gal 20 Lt daugiau gavosi). Jei komplikuotas gimdymas arba Cezaris, tada dekretą dar pratęsia 14 dienų (finansiškai, jei imi 2-jus metus, labai apsimoka, bet geriau normaliai pagimdyti biggrin.gif ). Jei į dekretą išeini 2013 m. birželio 30 d., tai skaičiuos atlyginimą nuo 2012 m. birželio - 2013 m. gegužės mėn.
Atsakyti
Atsidariau ta skaiciuokle blink.gif as kai neskaiciuotoja, tai man dar pavirskint reikia kas cia ir prie ko. biggrin.gif Dabar reik issiaiskint kaip su savo alga suzaist, kad nenusiskriaust labai dabar, ir kad paskui butu kazkas.
Atsakyti
Vaikinukas, Kinijos provincijoje, vakare užsuka į kaimo trobelę ir prašo leist pernakvot. Kinietis, senukas sutinka, tačiau su viena sąlyga - jei jis bent pirštu palies jo dukrelę, tai turės patirti tris pačius baisiausius kiniečių kankinimo būdus. Pamastęs, kad jau tokio kriošenos dukrelė tikraj bus sena, sudžiūvusi senmergė, vaikinas sutiko su tokia neįprasta sąlyga.

Vakarieniaujant pamatęs senio dukrą tesiog apšalo. Jauna, meili, graži, akutės siauros, lupytes širdelė - ne kaimo mergica, o tesiog Kinijos gražuolė. Akivaizdu, kad jai vaikinukas irgi patiko, nes visą vakarą nenuleido nuo jo akių.

Apnakvindino senis svečią palėpėjė. Atsigulęs vaikinas vartėsi, vartėsi, niekaip jam iš galvos neišėjo gražioji senio dukra, kol pagaliau nusprendė - kas bus, tas bus ir nutykino į mergaitės kambarį:

Paryčiui, pavargęs, bet laimingas galiausiai įsiropštė į savo lovą. Jau įsidienojus, pabudęs, pajuto sunkumą ant krūtinės. Atsimerkęs, pamatė didelį akmenį sau ant krūtinės, o ant jo priklijuotas raštelis: "Pirmas pats baisiausias kiniečių kankinimo būdas: didelis akmuo ant krūtinės". Vaikinukas šypteėejo, pagalvojęs, ką gi dar prigalvos senukas ir paėmęs akmenį nunešė ir išmetė jį pro langą. Paleidęs akmenį, ant palangės pastebėjo kitą raštelį: "Antras pats baisiausias kiniečių kankinimo būdas: akmuo šilkine virvute priršstas prie kairiojo kiaušinio". Vaikinukas žaibiškai pamastęs, kad geriau jau susilaužyt porą kaulų, nei likti iškastruotam, iššoko pro langą. Krisdamas, apačioje pamatė stendą, ant kurio buvo parašyta: "Trečias pats baisiausias kiniečių kankinimo būdas: dešinysis kiaušinis pririštas prie lovos"
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2013 01 06, 20:55)
Atsidariau ta skaiciuokle  blink.gif as kai neskaiciuotoja, tai man dar pavirskint reikia kas cia ir prie ko.  biggrin.gif Dabar reik issiaiskint kaip su savo alga suzaist, kad nenusiskriaust labai dabar, ir kad paskui butu kazkas.

na man liudnokai gavosi - 6 menesiai minimumas, nes priedas neoficialus. paskui 1500 lt ant popieriaus ir dar gruodi oficialus priedas 300 lt. ir 5 men pati mokejaus mokescius apie 300 lt. tai uz 4 menesiu kai atskaite mokescius gavau 3700 lt. o isejus 2 m. pirmi metai atskaicius mokescius po 780 lt. siaip gelbejo doktoranturos stipendija, bet nuo vasario pirmos pasiemiau metus akademiniu, todel nuo antru metu prasusiu univere paskaitu, kad duotu, nes kitaip atidave paskolas sunkiai verstumemes.
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2013 01 06, 19:25)
Na del prieziuros atostogu aisku. O kaip del gimdymo ir nestumo pasalpos. Ar menesio suma skiriasi nuo algos ar islieka ta pati? Ir kaip supratau sumoka iskart uz 4 men. taip?
anna86 - taip. skaiciuoju, kada reiktu, kas cia gautus, kaip padeti koreguot smile.gif

Sumoka visus iš kart.
Ir aš skaičiavausi biggrin.gif

QUOTE(RedLady @ 2013 01 07, 07:51)

thumbup.gif lotuliukas.gif


Mano vaikui tavo dalmantinas patiko avatare biggrin.gif Pamatęs sako au biggrin.gif Tiek įsistebeilijo į jį lotuliukas.gif

QUOTE(baltojifeja @ 2013 01 07, 10:31)
na man liudnokai gavosi - 6 menesiai minimumas, nes priedas neoficialus. paskui 1500 lt ant popieriaus ir dar gruodi oficialus priedas 300 lt. ir 5 men pati mokejaus mokescius apie 300 lt. tai uz 4 menesiu kai atskaite  mokescius gavau 3700 lt. o isejus 2 m. pirmi metai atskaicius mokescius po 780 lt. siaip gelbejo doktoranturos stipendija, bet nuo vasario pirmos pasiemiau metus akademiniu, todel nuo antru metu prasusiu univere paskaitu, kad duotu, nes kitaip atidave paskolas sunkiai verstumemes.

Man irgi kvailokai. Kelių dienų (6) pritrūko ir nesiėmė vienas geras atlyginimas (su priedu ir nepanaudotomis atostogomis ant popieriaus 4700 lt doh.gif ). Ėjau dekretan liepos 6 d. Jei būčiau išėjusi birželio 30 d. Būtų ėmęsis tas atlyginimas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(baltojifeja @ 2013 01 07, 09:31)
na man liudnokai gavosi - 6 menesiai minimumas, nes priedas neoficialus. paskui 1500 lt ant popieriaus ir dar gruodi oficialus priedas 300 lt. ir 5 men pati mokejaus mokescius apie 300 lt. tai uz 4 menesiu kai atskaite  mokescius gavau 3700 lt. o isejus 2 m. pirmi metai atskaicius mokescius po 780 lt. siaip gelbejo doktoranturos stipendija, bet nuo vasario pirmos pasiemiau metus akademiniu, todel nuo antru metu prasusiu univere paskaitu, kad duotu, nes kitaip atidave paskolas sunkiai verstumemes.

Tai jau tikrai liūdnokai. Aš antrus metus tiek turėčiau gauti, kiek Tu pirmus gauni, bet irgi grįšiu į darbą, nes MV atlyginimas amžiais vėluoja...Kažkaip su tokia suma ir minus paskola (gerai, kad teliko 4 metai), nepragyventume niekaip...Aišku, jei nevėluotų, tai dar ir atostogų išeitų išvažiuoti...Ech, kur vyrų galvos rolleyes.gif unsure.gif

JūrųTigre, parašyk FB kaip Tu galvoji, padėsim pasiskaičiuoti, kaip Tau geriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2013 01 07, 11:43)
Tai jau tikrai liūdnokai. Aš antrus metus tiek turėčiau gauti, kiek Tu pirmus gauni, bet irgi grįšiu į darbą, nes MV atlyginimas amžiais vėluoja...:

tai laime, kad MV atlyginimas neblogas. o as pirksiu siuvimo masina ir pradesiu timtesne veikla uzssimt. bent jau sau rubus pasitaisysiu ar pasisiusiu, vis pinigeliu susitaupys. vis galvoju gal sedmaisius siut pradet ir mazajai drabuzeliu siuvimui ideju daug turiu (tiksliau susapnavau). manau vis vienas kitas litas. o antrus metus jau gauciau kelias paskaitas vest, tai dar kokie 800 lt ir jau butu galima gyvent wink.gif ir i mokslus sugryzus stipendijai prisidejus vel nebus bedu, bet dabar ieskau iseities ir papildomai savo menines puses ispildymo wink.gif
Atsakyti
Feja, istatymuose yra tokia spraga, kad antrus metus galima perrasyti pasalpa ant vyro, jis dirba ir pasalpa gauna (yra lubos, bet vis geriau, negu keli simtai nuo tavo algos), mama sedi atostogose vis dar, tik jau su 0 pajamu ir reikia butinai ligoniu kasoms prasinesti, kad PSD nereiktu moket. pasidomek, jei neplanuojat antro vaikucio is karto. as galvoju kad reiks ir mums sita varianta apsvarstyt.
as labai noreciau kokia mezgimo masina isigyti, bet kainos ziaurines.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 07 sausio 2013 - 10:45
QUOTE(egliosha @ 2013 01 07, 10:43)
Feja, istatymuose yra tokia spraga, kad antrus metus galima perrasyti pasalpa ant vyro, jis dirba ir pasalpa gauna (yra lubos, bet vis geriau, negu keli simtai nuo tavo algos), mama sedi atostogose vis dar, tik jau su 0 pajamu ir reikia butinai ligoniu kasoms prasinesti, kad PSD nereiktu moket. pasidomek, jei neplanuojat antro vaikucio is karto. as galvoju kad reiks ir mums sita varianta apsvarstyt.
as labai noreciau kokia mezgimo masina isigyti, bet kainos ziaurines.

Bet vyras turi turbut dirbti pagal darbo sutarti, taip?
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2013 01 07, 11:13)
Bet vyras turi turbut dirbti pagal darbo sutarti, taip?

skaiciuojama viskas pagal alga ant popieriaus.
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2013 01 07, 12:43)
Feja, istatymuose yra tokia spraga, kad antrus metus galima perrasyti pasalpa ant vyro, jis dirba ir pasalpa gauna (yra lubos, bet vis geriau, negu keli simtai nuo tavo algos), mama sedi atostogose vis dar, tik jau su 0 pajamu ir reikia butinai ligoniu kasoms prasinesti, kad PSD nereiktu moket. pasidomek, jei neplanuojat antro vaikucio is karto. as galvoju kad reiks ir mums sita varianta apsvarstyt.
as labai noreciau kokia mezgimo masina isigyti, bet kainos ziaurines.

geras, nes cia tai nerealus variantas butu. is kur tu tai iskapstei? o galima pasalpa ant vyro perrasyt, o paciai puse etato dirbt? gal kur daugiau info yra apie tai?
Atsakyti