Įkraunama...
Įkraunama...

2010 Taupių žmonelių namučiai 23

Tik, kad MV neužmatytų šito bajerio lotuliukas.gif
Panašiu principu dabar ant jo sąžinės varau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 12 14, 16:25)
Vaikinas: Tai kur tavo Ferrari?

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2012 12 14, 17:33)
Tik, kad MV neužmatytų šito bajerio  lotuliukas.gif
Panašiu principu dabar ant jo sąžinės varau blush2.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O man siandien drauge prirode tas daugkartines dirbtines cigaretes. Jos vyras ruko tokia. Tiksliau jis dabar visa ciagara pats pasigamino ir pypkiuoja. Jokiu dervu i plaucius, jokiu pelenu, jokios smarves. tereikia tik kazkokios spec skyscio nusipirkt ir viskas. Na bet aisku cia tik jam taip, nes jis pasidare pagerinta ta cigara. O siaip tai tos daugkartines susidevi turbut, reikia kazka ten vis keist, bet tai tikrai pigiau, nei paprastos cigaretes. Ir sveikiau. As saviski irgi bandysiu lenkt i ta puse.
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2012 12 14, 21:15)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O man siandien drauge prirode tas daugkartines dirbtines cigaretes. Jos vyras ruko tokia. Tiksliau jis dabar visa ciagara pats pasigamino ir pypkiuoja. Jokiu dervu i plaucius, jokiu pelenu, jokios smarves. tereikia tik kazkokios spec skyscio nusipirkt ir viskas. Na bet aisku cia tik jam taip, nes jis pasidare pagerinta ta cigara. O siaip tai tos daugkartines susidevi turbut, reikia kazka ten vis keist, bet tai tikrai pigiau, nei paprastos cigaretes. Ir sveikiau. As saviski irgi bandysiu lenkt i ta puse.


Rukymas tera iprotis. Nors kiti aiskina, kad ramina, bet jei jau reik nusiraminti, tai raminamuosius reik gerti, arba raminancias arbatas biggrin.gif arba salinti streso priezastis biggrin.gif
Mano vyras neruko jau beveik 5 metai clap.gif Kai susipazinom ruke doh.gif Gal kai bau ruko, tai niekas nieko neerzina, bet jei vienas, tai tragedija doh.gif
Atsakyti
Sveikos, buvau pametus tema ir apskritai ja pamirsus kazkaip isivaizdavau kad tik fb likes biggrin.gif ot atsilikus....

Asta neplanuoji i Paryziaus katedra eit? As lb noriu svarstau ar Pnv siekt ar Utena...

Ar yra dar negavusiu dovaneliu?
Atsakyti
QUOTE(bemsiuke @ 2012 12 16, 13:38)
Sveikos, buvau pametus tema ir apskritai ja pamirsus kazkaip isivaizdavau kad tik fb likes biggrin.gif ot atsilikus....

Asta neplanuoji i Paryziaus katedra eit? As lb noriu svarstau ar Pnv siekt ar Utena...

Ar yra dar negavusiu dovaneliu?

Visai norėčiau, bet kaina blink.gif Čia kalbi kur kovo 14 d. bus?
Atsakyti
Šiandien 9.42 Šaunuolytė susilaukė antrojo sūnelio 4u.gif 3,030 kg kleckas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildainis @ 2012 12 18, 15:58)
Šiandien 9.42 Šaunuolytė susilaukė antrojo sūnelio  4u.gif  3,030 kg kleckas  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Eina sau kaip fainiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Šaunuolyte, didžiausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildainis @ 2012 12 18, 16:58)
Šiandien 9.42 Šaunuolytė susilaukė antrojo sūnelio  4u.gif  3,030 kg kleckas  wub.gif  wub.gif  wub.gif



jau??? blink.gif blink.gif blink.gif eina sau, kazkaip galvojau kad jai daugiau laiko like. Nu kaip faina. Sventes jau sutiks keturiese wub.gif Sveikinimai Saunuolytei 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(~Astartė~ @ 2012 12 18, 17:07)
Eina sau kaip fainiai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Šaunuolyte, didžiausi sveikinimai  4u.gif  4u.gif  4u.gif



Astarte, o kada tavo data?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @leja: 18 gruodžio 2012 - 16:21
QUOTE(@leja @ 2012 12 18, 16:22)
jau???  blink.gif  blink.gif  blink.gif eina sau, kazkaip galvojau kad jai daugiau laiko like. Nu kaip faina. Sventes jau sutiks keturiese  wub.gif  Sveikinimai Saunuolytei  4u.gif
Papildyta:
Astarte, o kada tavo data?

Man atrodo, kad jai terminas buvo gruodžio 1 pusė, bet ji sakė, kad Naujųjų išvakarėse gimdys 4u.gif Jei nemaišau. Tai kaip ir laiku gimė smile.gif
Papildyta:
QUOTE(@leja @ 2012 12 18, 16:22)
jau???  blink.gif  blink.gif  blink.gif eina sau, kazkaip galvojau kad jai daugiau laiko like. Nu kaip faina. Sventes jau sutiks keturiese  wub.gif  Sveikinimai Saunuolytei  4u.gif
Papildyta:
Astarte, o kada tavo data?

Jei pagal mėnesines, tai 06,04, jei pagal echo, tai 6 dienom anksčiau.
Atsakyti
Sveikinimai saunuolytei smile.gif mes su vyru vakar kaip tik kalbejom apie ja, sakau va siandien turi gimdyti, bet tai suklydau.. smile.gif O siaip man rodos, kad kazkada dabar ir buvo laikas..


Mes siandien su didziuke buvom pioliklinikoj.. ir ten buvo kleckiukas maziukas nu nezinau 2 menesiu gal kokiu, nu kaip graziai jis man verke wub.gif noriu vel ir dar.. blush2.gif
Atsakyti
na saunuolyte puikia dovana seimynai pasidovanojo svenciu proga wink.gif sveikinimai jai wink.gif
Atsakyti