Įkraunama...
Įkraunama...

2010 Taupių žmonelių namučiai 23

QUOTE(Aušriukė @ 2012 12 12, 17:44)
Ne tik Džordana, pasirodo, ir Tvarijonaitė ištekėjo... Vestuvių reportažas praėjusios savaitės pusė "Žmonių" numerio užima doh.gif Vartydama žurnalą pagalvojau, prabangios vestuvės ir dar Tenerifėje, o vat veidas nešvyti iš laimės ir tiek... gal tiesiog mes visi savo emocijas skirtingai parodom... unsure.gif
Na, o grįžtant prie Džordanos, aš irgi nebetikėjau, kad ji apskritai kada nors ištekės ir dar bažnyčioj, nors ir per Adventą... tebūnie man atleista, bet savo vestuvių dieną man jie atrodo nekaip... Elegantiška suknelė, puošnūs auskarai ir išryškinta tatuiruotė per pusę nugaros... Nesuderinami dalykai... Toks jausmas, kad Džordana tarsi ne savo "kailyje"... Tačiau bet kokiu atveju, dviejų žmonių pasiryžimas prisiekti vienas kitam Dievo akivaizdoje yra labai jaudinantis ir gražus wub.gif


Nu siaip palyginus kaip ji atrodo, tai atrode superiskai, labai dziugu, kad Inga Budriene ( speju) ja paprotino ir jinai neisivare i baznycia su platforminiais batais, pintom kasytem ir trumpa striukyte doh.gif biggrin.gif

O tvarijonaites tai net neturiu kaip pakomentuoti. Izeidineti negalima, nes mazu paskaite po teismus uztampys, bet man ji toks apskritas nulis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 12 12, 19:31)
  neisivare i baznycia su platforminiais batais, pintom kasytem ir trumpa striukyte  doh.gif  biggrin.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif lotuliukas.gif isivaizduoju lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @leja: 12 gruodžio 2012 - 19:52
a kur tu nuotrauku galima paziuret. noriu ir as blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2012 12 12, 22:14)
a kur tu nuotrauku galima paziuret. noriu ir as  blush2.gif


http://www.lrytas.lt...e-tuoktuves.htm Tik aisku jiems iki karaliskuju vestuviu, kaip man iki amerikos biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi vakar pažiūrėjau foto ir pagalvojau, vau ištekėjo irgi nesitikėjau, kad ištekės.. Bet atrodė mano manymu visai normaliai.. iš šono kai kur ir jaunai visai atrodo.. tik kai veidelį atsuka kažkaip man nekaip.. Norisi kažko solidesnio jai..

O Tvarijonaites, tai jo bent tos foto kur radau tai tikrai nespinduliuoja ji kazkaip..



Mes sergam visi 3 as MB ir mazoji.. Didzioji irgi sloguoti pradejo doh.gif linksma ne kitaip.. Namai "kvepia " vaistais pilna siuksline nosiniu.. na bet aktyviai gydomes nes pirmadieniui sveiki turim buti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilku motinėlė: 13 gruodžio 2012 - 11:18
QUOTE(vilku motinėlė @ 2012 12 13, 11:18)
Aš irgi vakar pažiūrėjau foto ir pagalvojau, vau ištekėjo  irgi nesitikėjau, kad ištekės.. Bet atrodė mano manymu visai normaliai.. iš  šono kai kur ir jaunai visai atrodo.. tik kai veidelį atsuka kažkaip man nekaip.. Norisi kažko solidesnio jai..

O Tvarijonaites, tai jo bent tos foto kur radau tai tikrai nespinduliuoja ji kazkaip..
Mes sergam visi 3 as MB ir mazoji.. Didzioji irgi sloguoti pradejo  doh.gif  linksma ne kitaip..  Namai "kvepia " vaistais pilna siuksline nosiniu..  na bet aktyviai gydomes nes pirmadieniui sveiki turim buti smile.gif

papasakok, kaip gydotės? Maniškiui jau 2 savaitės sloga ir niekaip nepraeina, o tik didėja doh.gif
Pati irgi ne ką geriau jaučiuos doh.gif

Dėl Džordanos, žinokitr, netikėjau, kad ištekės biggrin.gif

Tvarijonaitės ir Džordanos man suknelės labai patiko thumbup.gif

Ai, nelabai aš žiūrėjau nuotraukas. Kur ten tas bučinys balkone padarytas? Man tai karališkųjų vestuvių ale kopija pasiroė biggrin.gif
Atsakyti
Dar vienos vestuvės nusimato: http://www.lrytas.lt...0...-žmona.htm
Atsakyti
Astarte, su mazaja buvom pas gydytoja tai prirase Umckalora, tai geria po 7 lasiukus 3x dienoje. ir traukiu snarglius purskiu juros vandeniu, kazkaip Humeris visai neveike tai gydytoja rekomendavo Qiuxx.
Pati geriau Flavameda bet kosulys nemazejo kazkaip ot ik sausejo ir vis toks kirbejimas gerklej.. pradejau Actifeda ir kosulys keiciasi ir nosis atsikiso siek tiek , dar tuo paciu Qiuxx purskiu, zodziu geriau jau, bet iki gerai dar oi kaip toli.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilku motinėlė @ 2012 12 13, 12:13)
Astarte, su mazaja buvom pas gydytoja tai prirase Umckalora, tai geria po 7 lasiukus 3x dienoje. ir traukiu snarglius  purskiu juros vandeniu, kazkaip Humeris visai neveike tai gydytoja rekomendavo Qiuxx.
Pati geriau Flavameda bet kosulys nemazejo kazkaip ot ik sausejo ir vis toks kirbejimas gerklej.. pradejau Actifeda ir kosulys keiciasi ir nosis atsikiso siek tiek , dar tuo paciu Qiuxx purskiu,  zodziu geriau jau, bet iki gerai dar oi kaip toli.. doh.gif

Maniškis irgi Umckalor geria, bet sakė, kad nedaugiau kaip 5 lašiukai ir 2x dienoj + Brontex 3x dienoj. 10 dienų jau geria, daugiau nebegalima, bet jokio pagerėjimo. Nosis tas pats, šiandien eisiu pirkt nuo slogos homeopatinių vaistų, nes 1 savaitė daržely, 2 savaitės namie doh.gif ir taip jau antras mėnuo doh.gif Ir paskui dar kažką darysiu, gal vitaminų papirksiu ar ko, nes, kol nėjo darželin, net slogos nėra turėjęs doh.gif
Gerai, kad į darbą nereikia eiti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Astartė~: 13 gruodžio 2012 - 12:19
sveikatytės jums ir jūsų šeimynoms, mielosios 4u.gif
Atsakyti
Vestuves aptarinėjat? biggrin.gif
Aš kažkaip neturiu ką pasisakyti šiuo kl. Kiekviena nuotaka renkasi, tai, kas arodo jai gražu...
QUOTE(vilku motinėlė @ 2012 12 13, 12:18)

Mes sergam visi 3 as MB ir mazoji.. Didzioji irgi sloguoti pradejo  doh.gif  linksma ne kitaip..  Namai "kvepia " vaistais pilna siuksline nosiniu..  na bet aktyviai gydomes nes pirmadieniui sveiki turim buti smile.gif



QUOTE(~Astartė~ @ 2012 12 13, 13:18)
Maniškis irgi Umckalor geria, bet sakė, kad nedaugiau kaip 5 lašiukai ir 2x dienoj + Brontex 3x dienoj. 10 dienų jau geria, daugiau nebegalima, bet jokio pagerėjimo. Nosis tas pats, šiandien eisiu pirkt nuo slogos homeopatinių vaistų, nes 1 savaitė daržely, 2 savaitės namie  doh.gif ir taip jau antras mėnuo  doh.gif Ir paskui dar kažką darysiu, gal vitaminų papirksiu ar ko, nes, kol nėjo darželin, net slogos nėra turėjęs  doh.gif
Gerai, kad į darbą nereikia eiti...

Sveikatos sergantiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mergina: Rūkai?
Vaikinas: Rūkau.
Mergina: Kiek pakelių į dieną?
Vaikinas: 3 pakelius.
Mergina: Kiek vienas pakelis kainuoja?
Vaikinas: $10.00
Mergina: Kiek laiko rūkai?
Vaikinas: 15 metų.
Mergina: Tai jeigu 1 pakelis kainuoja $10.00, o tu į dieną surūkai 3, tai per mėnesį išleidi $900. O jei į mėnesį išleidi $900, tai per metus išleidi $10,800. Teisingai?
Vaikinas: Teisingai.
Mergina: Jei per metus išleidi $10,800, tai per tuos 15 metų kuriuos rūkei, išleidai $162,000. Teisingai?
Vaikinas: Teisingai.
Mergina: Jei nebūtum rūkes tuos 15 metų ir tuos pinigus kuriuos išleidai ant cigarečių būtum dėjęs į banko sąskaitą, tai dabar galėtum nusipirkti Ferrari.
Vaikinas: Aišku. O tu rūkai?
Mergina: Ne.
Vaikinas: Tai kur tavo Ferrari?
Atsakyti