Įkraunama...
Įkraunama...

2010 Taupių žmonelių namučiai 23

QUOTE(vilku motinėlė @ 2012 12 05, 10:26)
Aš tai blaškausi su dovanėle.. sumasčiau vieną, paskui galvoju nesamonė bus, vėl kitą, pati norėčiau tokios dovanos,  bet ar tiks tam žmogui .. nu žodžiu amžina bėda aš biggrin.gif

merginos, turint galvoje, kiek minčių įpinam galvodamos apie dovanėles, apie tai, kad jos iš tiesų nudžiugintų, kiek širdies įdedam, manau, kad jos tiesiog "užprogramuotos" tikti mirksiukas.gif manau, visos būsim nustebintos. Kadangi pernai visame tame neteko sudalyvauti, tai šiemet labai nekantrauju:) tai kažkuo primena mokyklos laikus... kai 5-6 kl. ištrauki savo padūkėlį klasioką, kuriam reikia rasti dovanėlę už 5Lt... lotuliukas.gif Pamenu, pati iš klasioko gavau Scooter'io kasetę... biggrin.gif kitų gautų super duper dovanėlių nepamenu...
Atsakyti
QUOTE(Aušriukė @ 2012 12 05, 10:17)
merginos, turint galvoje, kiek minčių įpinam galvodamos apie dovanėles, apie tai, kad jos iš tiesų nudžiugintų, kiek širdies įdedam, manau, kad jos tiesiog "užprogramuotos" tikti mirksiukas.gif manau, visos būsim nustebintos. Kadangi pernai visame tame neteko sudalyvauti, tai šiemet labai nekantrauju:) tai kažkuo primena mokyklos laikus... kai 5-6 kl. ištrauki savo padūkėlį klasioką, kuriam reikia rasti dovanėlę už 5Lt... lotuliukas.gif Pamenu, pati iš klasioko gavau Scooter'io kasetę[B]... biggrin.gif kitų gautų super duper dovanėlių nepamenu...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif Gerule dovana. Isivaizduojat, o as nepamenu nei vienos gautos dovaneles doh.gif ir nepamenu, ka pati dovanojau tais laikais. doh.gif
Atsakyti
Kaip tavo kelione bigsmile.gif Pasakok bigsmile.gif
Atsakyti
Oi, daug nuveikem, daug apvaiksciojom. Didziausia ispudi paliko Madam Tiuso vaskiniu figuru muziejus ir Rembranto muziejus. Tiuso muziejuje pamatem kaip daromos tos figuros, Rembranto muziejuje pamatem kaip buvo gaminamos paveikslu kopijos bei kaip gaminami dazai. Po siu ziniu pasidare aisku, kodel paveikslai dabar tokie brangus, nes vien dazus pagamint zmones po keleta metu mokesi. Nuvyle deimantu ir Olandu istorijos muziejai. Kazkaip nelabai. Buvom Ermitaze, tai ten irgi nesusizavejom nei impresionizmo darbais, nei Van Gogo piesiniais (jo muziejus uzdarytas buvo, tai kai kurie darbai buvo eksponuojami ten). Zinoma, aplankem raudonuju zibintu kvartala. Tikejausi kito vaizdo, o pamaciau tiesiog gatves, kur languose dazniau matosi raudonos lempos. Merginu nera kiekvienam lange. Sis vaizdelis toks nevientisas. Buvom nustebe, kokios jaunos ir grazios mergaites ten dirba. Dar vienas is ispudziu - skrydis lektuvu. Nepatiko. Nemalonus tas jausmas kai lektuvas kyla ir kai leidziasi.
Apsishopint nespejau. Nes tiek kulturinomes, kad nebebuvo laiko. Buvom tikru kinu restorane. tiek daug, tiek skaniai ir tiek brangiai dar neteko valgyt biggrin.gif doh.gif sumokejom virs 600 uz savo pietus doh.gif Dar ragavom indisku patiekalu. Pataikem i kazkoki baisu bara. kazkokia skyle. maistas gal kaip maistas, bet astru. Na bet man tai viskas kai atrodo pas juos nesvaru ir nemalonu, tai su tokia nuotaika ir atsedejau visus pietus. Negrisciau.
Dar nustebino kaip Olandai netaupo nei silumos nei elektros. Sviecia lempos diena nakti. Namuose sildymas ijungtas pilnu pajegumu, o tuo pat metu per langus, grindis vejai uzauja. Taip pat nefaini laiptai namuose. auksti ir status. senole kokia uzlipus, turbut jau ir liktu su visam ten, nes nenuliptu. doh.gif Uzuolaidomis naudotis ten nelabai iprasta. Na tik nakti uztraukia, o siaip dauguma atvirais langais gyvena. Gatvej einant gali pasiziuret, kas ka namuose veikia. Vakarais centras labai gyvas, zoles kvapas ima erzint, nes kas keleta zingsniu gali uzuost. Maistas parduotuvese nepatiko. As pradejau ieskot normaliu produktu, tai suvokiau, kad nera ka valgyt. Nu zodziu visa kruva cia pakraciau ispudziu. viskas dar sviezia, nesusiguleje. Va ir filmukas apie mane biggrin.gif

http://video.madamet...p?ID=bb52a80c-d
O cia maniskis prikolinasi biggrin.gif
http://charliechapli...t_50bdc511df5e8

Atsakyti
Nu jo, skraidymas mane labai stabdo kelionems verysad.gif
Bet siiap is fotkiu matyti, kad labai fianiai pasibuvot, vistiek aplinka pakeitet, kiek ispudziu, zodziu liuksiskai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 12 09, 09:21)
Nu jo, skraidymas mane labai stabdo kelionems  verysad.gif
Bet siiap is fotkiu matyti, kad labai fianiai pasibuvot, vistiek aplinka pakeitet, kiek ispudziu, zodziu liuksiskai  thumbup.gif

Aha, ispudziai sugebejo nustelbti skrydzio nemalonumus. Is dalies tai ten nieko baisaus ir nera. Tik tas sirdies pykinimo jausmas. Kai lektuvas issilygina ore arba kai nusileidzia, tai pamazu tas jausmas praeina ir viskas ok smile.gif
Atsakyti
Gyvenime nebuciau patikejusi, kad istekesiu anksciau, nei musu legendine Dzordza laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 12 12, 15:59)
Gyvenime nebuciau patikejusi, kad istekesiu anksciau, nei musu legendine Dzordza  laugh.gif


kodel? biggrin.gif as netikejau kad ji isvis kada nors istekes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2012 12 12, 16:34)
kodel?  biggrin.gif  as netikejau kad ji isvis kada nors istekes  biggrin.gif


Labai keista, as dar snargle buvau, o ji jau zvaigzde buvo, tai siandien pamacius straipsni, kad isteka, ir pagalvojau, kad negali buti, kad as istekejau pirmiau nei ji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 12 12, 16:39)
Labai keista, as dar snargle buvau, o ji jau zvaigzde buvo, tai siandien pamacius straipsni, kad isteka, ir pagalvojau, kad negali buti, kad as istekejau pirmiau nei ji  biggrin.gif


nu is sitos puses tai jooo.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 12 12, 15:59)
Gyvenime nebuciau patikejusi, kad istekesiu anksciau, nei musu legendine Dzordza  laugh.gif

Ne tik Džordana, pasirodo, ir Tvarijonaitė ištekėjo... Vestuvių reportažas praėjusios savaitės pusė "Žmonių" numerio užima doh.gif Vartydama žurnalą pagalvojau, prabangios vestuvės ir dar Tenerifėje, o vat veidas nešvyti iš laimės ir tiek... gal tiesiog mes visi savo emocijas skirtingai parodom... unsure.gif
Na, o grįžtant prie Džordanos, aš irgi nebetikėjau, kad ji apskritai kada nors ištekės ir dar bažnyčioj, nors ir per Adventą... tebūnie man atleista, bet savo vestuvių dieną man jie atrodo nekaip... Elegantiška suknelė, puošnūs auskarai ir išryškinta tatuiruotė per pusę nugaros... Nesuderinami dalykai... Toks jausmas, kad Džordana tarsi ne savo "kailyje"... Tačiau bet kokiu atveju, dviejų žmonių pasiryžimas prisiekti vienas kitam Dievo akivaizdoje yra labai jaudinantis ir gražus wub.gif
Atsakyti
Pasižiūrėjusi Džordanos vestuvių foto, nežinau kodėl, bet iškart prisiminiau Pugačiovos vestuves lotuliukas.gif
Atsakyti