Įkraunama...
Įkraunama...

2010 Taupių žmonelių namučiai 23

Merginos, naujienos jau oficialios - jeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!! thumbup.gif wub.gif wub.gif
http://gma.yahoo.com...-162730486.html
Atsakyti
QUOTE(Aušriukė @ 2012 12 03, 19:54)
Merginos, naujienos jau oficialios - jeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!! thumbup.gif  wub.gif  wub.gif
http://gma.yahoo.com...-162730486.html

Kruella turetu laistyt biggrin.gif http://www.lrytas.lt...asi-kudikio.htm
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2012 12 03, 21:53)


Tai jau aplaisciau, dabar meldziuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 12 04, 13:45)
Tai jau aplaisciau, dabar meldziuos  biggrin.gif

uz ka? biggrin.gif
zinok kaip tycia vakar ryte su vyru kalbejom, kad pazeide tradicijas jaunieji pirmaisiais metais nepagamine beibio, dar veptelejo mano diedas, kad jai su vaisingumu matomai problemu yra, ir se tau - po pietu tokios zinios biggrin.gif nors zmones taigi jauni, pareigu daug, kada ta maza augint...

merginos, ar kas nors jau nupirko/paruose dovana? biggrin.gif maniske procese thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2012 12 04, 20:50)
1. uz ka? biggrin.gif
2. zinok kaip tycia vakar ryte su vyru kalbejom, kad pazeide tradicijas jaunieji pirmaisiais metais nepagamine beibio, dar veptelejo mano diedas, kad jai su vaisingumu matomai problemu yra, ir se tau - po pietu tokios zinios biggrin.gif nors zmones taigi jauni, pareigu daug, kada ta maza augint...

3. merginos, ar kas nors jau nupirko/paruose dovana? biggrin.gif maniske procese thumbup.gif


1. Uz tai, akd vaikas butu panasus i Kate biggrin.gif Ir dar gaila kad ji del tu pykinimu ligoninej atsidure unsure.gif
2. Nu zinai, jeigu jie ten taip priziurimi, ir vos ne su zvakem prie lovu kas nors stebi, tai eina svilpt, laime, kad isvis kazkas gavos biggrin.gif
3. As jau esu paruosusi, bet issiusiu penktadieni biggrin.gif

Beje, gruodzio 10 diena paskutine diena issiuntimui, todel tikiuosi kad visos jei ir ne baigusios, tai bent jau procese, ir paskutine minute nereikes blaskytis g.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 12 04, 19:56)
Uz tai, kad vaikas butu panasus i Kate  biggrin.gif Ir dar gaila kad ji del tu pykinimu ligoninej atsidure  unsure.gif

nu jo, Kate genofondas daug geresnis atrodo (sita irgi aptarem suzinoje, kad laukias lotuliukas.gif ). tikrai baisu, kad kitoms tokie sunkus nestumai, bet ji tai viska auksciausios klases be issikalinejimu turi thumbup.gif

Atsakyti
Sveikutes 4u.gif As jau issiunciau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 12 04, 20:56)
Ir dar gaila kad ji del tu pykinimu ligoninej atsidure  unsure.gif


manau, kad ją kankinantys pykinimai ne kitokie, kurie ne retai pasireiškia nėščiosioms, tiesiog dėl suprantamų priežasčių Kate turi ypatingą priežiūrą

QUOTE(medūzytė @ 2012 12 04, 21:11)
Sveikutes 4u.gif  As jau issiunciau thumbup.gif

ohoho, kokia spartuole bigsmile.gif
Atsakyti
as tai savaitgali paruosiu wink.gif ir pirmadieni issiusiu.
Atsakyti
Aš jau supakavusi, tik reikia iki pašto rast laiko nulėkt smile.gif
Atsakyti
Aš tai blaškausi su dovanėle.. sumasčiau vieną, paskui galvoju nesamonė bus, vėl kitą, pati norėčiau tokios dovanos, bet ar tiks tam žmogui .. nu žodžiu amžina bėda aš biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilku motinėlė @ 2012 12 05, 09:26)
Aš tai blaškausi su dovanėle.. sumasčiau vieną, paskui galvoju nesamonė bus, vėl kitą, pati norėčiau tokios dovanos,  bet ar tiks tam žmogui .. nu žodžiu amžina bėda aš biggrin.gif

sitaip jauciu visoms yra biggrin.gif
Atsakyti