Įkraunama...
Įkraunama...

2010 Taupių žmonelių namučiai 23

QUOTE(RedLady @ 2012 11 28, 08:49)
Hm  g.gif  Kaip tai ne nuo to galo pradedi  biggrin.gif  Is kur zinai, kad dovana tilps i voka, jei dar jos neturi?  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

turiu variantus, visi telpa į voką (vokas didesnis nei įprastas ir su "burbuliukais") ax.gif tik nesugalvoju, ką iš tų siųsti, kas tam žmogui labiau būtų tinkama blush2.gif
arba kažką kita sugalvosiu, nes vokas dar neužrašytas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Astartė~: 28 lapkričio 2012 - 12:56
QUOTE(~Astartė~ @ 2012 11 28, 12:56)
turiu  variantus, visi telpa į voką  (vokas didesnis nei įprastas ir su "burbuliukais") ax.gif tik nesugalvoju, ką iš tų  siųsti, kas tam žmogui labiau būtų tinkama  blush2.gif
arba kažką kita sugalvosiu, nes vokas dar neužrašytas  ax.gif

Tau gerai, tu net variantus turi. As isvis nesumastau. Esu praktiskas zmogus, tai pati irgi mastau apie praktiskus dalykus, kad butu galima naudot. Alia zinai, kitam pirkt tai ne sau biggrin.gif
Atsakyti

sveikos, per interneto nebuvima ir dovaneles praziopsojau sad.gif ech...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deme: 29 lapkričio 2012 - 13:08
QUOTE(Deme @ 2012 11 29, 14:06)
sveikos, per interneto nebuvima ir dovaneles praziopsojau sad.gif ech...


Ojej kaip gaila verysad.gif Taip ilgai interneto neturejai? O mes kazkaip ir nepastebejom, kad nesijungi doh.gif kokia geda mums blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(~Astartė~ @ 2012 11 28, 13:56)
turiu  variantus, visi telpa į voką  (vokas didesnis nei įprastas ir su "burbuliukais") ax.gif tik nesugalvoju, ką iš tų  siųsti, kas tam žmogui labiau būtų tinkama  blush2.gif
arba kažką kita sugalvosiu, nes vokas dar neužrašytas  ax.gif


Siemet visos taip atsakingai renka dovanas, galvoja, stengiasi biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 11 29, 14:53)
Ojej kaip gaila  verysad.gif  Taip ilgai interneto neturejai? O mes kazkaip ir nepastebejom, kad nesijungi  doh.gif kokia geda mums  blush2.gif
Papildyta:
Siemet visos taip atsakingai renka dovanas, galvoja, stengiasi  biggrin.gif  thumbup.gif

tris savaites praleidom be interneto... nu nieko, lauksim kitu kaledu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 11 29, 14:53)

Siemet visos taip atsakingai renka dovanas, galvoja, stengiasi  biggrin.gif  thumbup.gif

Man tikras galvosūkis tas dovanų rinkimas. Rankdarbiais neužsiminėju...Gyvenant ne didmiestyje, pasirinkimo nėra prekyboje... Bet ko nesinori dovanoti...Žodžiu... doh.gif
Atsakyti
RedLady, girdėjai, kad Kat laukiasi. Šįkart net per TV3 žinias pranešė, o šaltinis - artima draugė lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2012 11 29, 09:51)
Tau gerai, tu net variantus turi. As isvis nesumastau. Esu praktiskas zmogus, tai pati irgi mastau apie praktiskus dalykus, kad butu galima naudot. Alia zinai, kitam pirkt tai ne sau  biggrin.gif

Ale, turi nuostabų talentą ir dar galvą suki cool.gif Aš tai džiagčiausi gavus kokią smulkmenėlę išpieštą (na, ten pas Tave turbūt brangesni, bet kažkokią smulkmenėlę, manau, kad sumeistrautum wub.gif )

QUOTE(Deme @ 2012 11 29, 13:06)
sveikos, per interneto nebuvima ir dovaneles praziopsojau sad.gif ech...

verysad.gif Gal dar atsiras pražuvėlė kokia, kaži, likę, ir norės keistis? g.gif

QUOTE(anna86 @ 2012 11 29, 15:46)
Man tikras galvosūkis tas dovanų rinkimas. Rankdarbiais neužsiminėju...Gyvenant ne didmiestyje, pasirinkimo nėra prekyboje... Bet ko nesinori dovanoti...Žodžiu... doh.gif

Arbatos, kavos (va, kaip tik sako per žinias, kad labai sveika) sveriamos (net Maximoj yra). Nežinau, ką išsitraukei, bet gal formeles kepimui, jei mėgsta kepti (man asmeniškai jom pinigų gaila blush2.gif bet, bais, noriu lotuliukas.gif ). Kwpti nemoki? Pernai gavau dieviško skonio sausainius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2012 11 29, 22:55)
RedLady, girdėjai, kad Kat laukiasi. Šįkart net per TV3 žinias pranešė, o šaltinis - artima draugė  lotuliukas.gif


Kad apie jos nestuma kas pora menesiu kas nors pranesa, kol nepamatysiu pilvuko nepatikesiu. Ale reiktu pasimelst, kad tik vaikas i ja panasus butu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 11 30, 09:42)
Kad apie jos nestuma kas pora menesiu kas nors pranesa, kol nepamatysiu pilvuko nepatikesiu. Ale reiktu pasimelst, kad tik vaikas i ja panasus butu biggrin.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif tai jau taip biggrin.gif ypač, jei mergaitė gimtų.
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2012 11 29, 22:55)
Arbatos, kavos (va, kaip tik sako per žinias, kad labai sveika) sveriamos (net Maximoj yra). Nežinau, ką išsitraukei, bet gal formeles kepimui, jei mėgsta kepti (man asmeniškai jom pinigų gaila  blush2.gif bet, bais, noriu  lotuliukas.gif ). Kwpti nemoki? Pernai gavau dieviško skonio sausainius  wub.gif

Ačiū už idėjas 4u.gif tik baisu į skonį nepataikyti blush2.gif Bet paskusi gavą, kažką sumastysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2012 11 29, 21:55)
Ale, turi nuostabų talentą ir dar galvą suki  cool.gif Aš tai džiagčiausi gavus kokią smulkmenėlę išpieštą (na, ten pas Tave turbūt brangesni, bet kažkokią smulkmenėlę, manau, kad sumeistrautum  wub.gif )

Nu cia ir tas variantas apgalvojamas biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas svajojat apie Kate suzadetuviu zieda? bigsmile.gif http://beta.lt/stili...6956279/buckley
Atsakyti