Įkraunama...
Įkraunama...

2010 Taupių žmonelių namučiai 23

QUOTE(@leja @ 2012 11 09, 19:44)
a va sitie man irgi faini  thumbup.gif  tokie juokingi, kaimynystej seima 2 laiko, tiesa nezinau belgu ar briuselio, nu bet grifoniukai  biggrin.gif  Kitiems jie negrazus, nu bet man tai fainuoliai  biggrin.gif


Kaip jusu grazuolis gyvena wub.gif ? I guoliuka issikrauste, o kaip priprato prie naujo seimos nario? Kaip astarte paklause apie sunis, kazkodel iskart pagalvojau apie jusu suni su tobulom ausim biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 11 10, 08:50)
Kaip jusu grazuolis gyvena  wub.gif ? I guoliuka issikrauste, o kaip priprato prie naujo seimos nario? Kaip astarte paklause apie sunis, kazkodel iskart pagalvojau apie jusu suni su tobulom ausim  biggrin.gif  wub.gif



ai gerai visai. Agatai rankutes laizo tai ta krykscia, juokinga jai biggrin.gif kisa snuki prie veiduko tai suraukia nosyte akis stipriai sumerkia ir issisiepia biggrin.gif Siaip nemaiso jie vienas kitam bet ir i dideles draugystes nesileidzia. Agata labiau juo domisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2012 11 10, 13:31)
ai gerai visai. Agatai rankutes laizo tai ta krykscia, juokinga jai  biggrin.gif  kisa snuki prie veiduko tai suraukia nosyte akis stipriai sumerkia ir issisiepia  biggrin.gif  Siaip nemaiso jie vienas kitam bet ir i dideles draugystes nesileidzia. Agata labiau juo domisi smile.gif


Bet siiap kaip faina augti vaikams, namie turint koki augintini. Nesvarbu ka, kate, ziurkenus, papugas, vezli, ar suni, arba zuvytes, zodziu bet kokia tokia gyvybe namuose nerealiai fainiai. Pamenu vaikysteje bezdziones labai norejau, buvau gal kokiu 8-9 metu biggrin.gif Dar vezliuko norejau, todel vaikams vezliuka butinai nupirksiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 11 10, 16:33)
Bet siiap kaip faina augti vaikams, namie turint koki augintini. Nesvarbu ka, kate, ziurkenus, papugas, vezli, ar suni, arba zuvytes, zodziu bet kokia tokia gyvybe namuose nerealiai fainiai. Pamenu vaikysteje bezdziones labai norejau, buvau gal kokiu 8-9 metu  biggrin.gif Dar vezliuko norejau, todel vaikams vezliuka butinai nupirksiu  lotuliukas.gif


O beždžionės ne? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VyresniojiSesyte @ 2012 11 10, 18:55)
O beždžionės ne?  lotuliukas.gif

aš po šiaidien vyrui juokiuosi, kad beždžionėlės noriu lotuliukas.gif man jos tokios juokingos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VyresniojiSesyte @ 2012 11 10, 18:55)
O beždžionės ne?  lotuliukas.gif


Kai budama vyresne pasidomejau apie tu bezdzioniu charakteri, paaiskejo, kad ju negalima izeisti, saukti, nes jos kerstingos, zlapamitnos taip sakant, isjudina viska, kas judinama, ir t.t. Taip kad ne mano charakteriui bezdzione tureti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
http://www.plius.lt/...gas-790279.html Astarte, suprantu, kad ne tokios veisles ieskojot, bet va dokumentinis praktiskai dovanu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 11 12, 15:06)
http://www.plius.lt/...gas-790279.html Astarte, suprantu, kad ne tokios veisles ieskojot, bet va dokumentinis praktiskai dovanu  bigsmile.gif

gal nulį pamiršo prirašyti bigsmile.gif Mes nebent pavasarį dar pirksim, neskubiai, tiesiog reikia pradinio taško nuo ko domėtis pradėti.
Vyro brolis augino (vyras prižiūrėjo 1 metus) prancūzų buldogą, sakė, kad gyvenime nepirks, nes tas tai ligų maišas buvo, bais viskam alergiškas doh.gif

Man tai mopsas labai labai dabar, tik dėl karščių nežinau, kiek pas mus bus karšta namuose, nes bute dabartiniame tai jam pražūtis butų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Astartė~: 12 lapkričio 2012 - 15:27
aha, pazistama irgi turejo pranc.buldogiuka, tai maista is uzsienio siusdavos, nes LT nebuvo kad nebutu alergiskas doh.gif


Feja, kaip jums sekasi? kazka skaiciau kad vaika pas neurologa (lyg) vezet? mes su sunum esam buve tik pas savo seimos daktare ir del traiskanojancios akytes pas akiu daktare. cia reiktu susirupint?
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2012 11 12, 16:31)
aha, pazistama irgi turejo pranc.buldogiuka, tai maista is uzsienio siusdavos, nes LT nebuvo kad nebutu alergiskas doh.gif
Feja, kaip jums sekasi? kazka skaiciau kad vaika pas neurologa (lyg) vezet? mes su sunum esam buve tik pas savo seimos daktare ir del traiskanojancios akytes pas akiu daktare. cia reiktu susirupint?


mus siunte profilaktiskai pasitikrint pas kardiologa, neurologa ir ortopeda. Del sventos ramybes gerai butu
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2012 11 12, 15:31)
aha, pazistama irgi turejo pranc.buldogiuka, tai maista is uzsienio siusdavos, nes LT nebuvo kad nebutu alergiskas doh.gif
Feja, kaip jums sekasi? kazka skaiciau kad vaika pas neurologa (lyg) vezet? mes su sunum esam buve tik pas savo seimos daktare ir del traiskanojancios akytes pas akiu daktare. cia reiktu susirupint?

pas chirurgą (urologą gal dar geriau, bet pas mus tokių net nėra), kad pažiūrėtų, ar viskas su sėklidėm, varpa gerai. Maniškiui buvo sėklidės vandenė, bet išaugo, o va, kitam pasžįstamos vaikui, teko operuoti...
Profilaktiškai dar siunčia pas ortopedą arba chirurgą (pas mus irgi ortopedo nėra, tai pas chirurgą einam), neurologą 2-jų mėn. Bet, gal pediatrė nemato reikalo? g.gif
Atsakyti
nezinau, matyt gerai viskas atrodo, o gal reik prasyt siuntimu schmoll.gif nezinau, va dabar tik vienintelis klausimas man ka tept ant zanduku, nes ziauriai nusauseja zandenytes, nusidrasko mygom, tepu aliejukus, ale nemacija. o siaip nusiskundimu neturim, linksmas judrus vaikas, apsivercia jau nuo pilvuko kartais.
Atsakyti