Įkraunama...
Įkraunama...

2010 Taupių žmonelių namučiai 23

QUOTE(RedLady @ 2012 11 08, 20:10)
Uzmaciau Eglioshos  zirni, oho, kiek pas ji plauku  wub.gif

mastau apkirpti mieganti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(medūzytė @ 2012 11 09, 11:34)
1. del terjieru ir toy as nesutikciau schmoll.gif jie vieni labiausiai lojanciu sunu kiek man teko ju sutikti, toy ir pati auginau, tai neuzsiciaupdavo o paskui paauges net i kulnis kibdavo...vienas vestas gyvena virs musu dabar tai kai jis iseina pro duris tai nuo trecio auksto girdisi jo isterinis lojimas, o lauke salia net prasikeist neina, gatavas nutrukt nuo dirzo ir i gabalus sudraskyti, bet gal tai tik mano akirati matyti sunys, buvo ju ne vienas, cia parasiau tik pvz.....

2. drauges klausiau, ji irgi tokia sunine kaip Redlady tai ji taip surase: is visiskai nesiserenciu tai- malteze, jorkas, bisonas, kiti net trumpo plauko siek tiek seriasi...o kaip ten yra reik labiau dometis ir aisku kiekvienas turi savo nuomone, turi rinktis pagal charakteri pagal isvaizda ir panasiai...

3. ju prieziura sudetinga doh.gif kai vedziau savaja i parodas tiek ir tiek prisiziurejau ju tvarkyma, pudruoja, miltuoja juos kad balti, butu, nes jie pagelsta na jei ziureti i veisles standarta....o jei laikyti kaip namini suni reik labi apgalvoti aplamai kokio suns nori ir kokiam tikslui, pavyzdziui mano va spanieliai tai super su vaikais sutaria, yra mieli, draugiski, visai nelojantys, tik jei labai butinybe atsiranda, bet ju prieziura sudetinga doh.gif jei nenori kasdien sukuot sijono neauginti, bet vienaip ar kitaip seriasi... doh.gif


1. Taip ir sakiau, akd toy tipo tikrai netinka ( cia kur prie pudeliu rasiau, akd imant standartini pudeli, o ne toy), bet kas liecia terjeru, tai labai nuo suns priklauso, labai. zinau beveik nelojanciu terjeru ( butent vestuku). Aisku reiktu gilintis labiau koks tas terjeras, nes ju veisliu begale. Siaip labai nuo seimininko dar priklauso kiek tas suo los. Jei labai sargus tai tikria los, nenuimsi to lojimo, bet kontroliuoti ji tikria imanoma. nuo dresuros daug priklauso, nors ir ne viskas.
2. jorku sampunai labai brangus, bisonu prieziura tikrai sudetingesne. Kas liecia plauko ilgi, tai beje ilgaplaukiai vos ne maziau seriasi, be to ju plaukus lengviau valyti, o trumpuciai prilenda visur ir ksomosas paskui juos valant. Nesiserianciu veisliu yra daug daugiau. Netgi tarkim raselo terjerai, lygaus plauko seriasi siaubingai, o lauzto plauko beveik nesiseria. dar yra snauceriai ( ryzen, mitel ir cverg), kurie irgi nesiseria, kernterjerai, dar yra tu barzdociu - fox terjerai irgi nesiseria, bet jei jau labai lojikai ir isterikai. Bet Astarte apie nesiseriancius neklause, as pati kazkaip cia apie tai uzsiminiau, nes auginantys sunys supranta kad tai visai aktualu biggrin.gif
3. Vestuku prieziura tikrai nera sudetinga, ji daug paprastesne nei jorku, ar bisonu. o kur parodose pudruoja, tai tik ringui pabalina, mano suo beje irgi tokia pudra turi parodoms, ir sampuna balinanti biggrin.gif ir aisku bet koks baltas suo murzinasi daugiau, ir zubai buna nuo sausiako ruduoja, plaukas gelsta, be to baltaplaukiams ir nuo per daug baltymo alergiju buna. Bet cia jau tiek daug visko nenumatysi, tiesiog turi zinoti, ir tiek. Bet koks suo reikalauja prieziuros, nu va ir renkiesi pagal savo gyvenimo buda, nori cackintis (jorkai), ar nori begioti ( medzioklines veisles), ar ant lovos kartu guleti ( bernai, basetai ir pan.), ar sargo voljere ( kaukazas, aviganis) ar kad roges tampytu ( haskiai), ar agility ( seltis) nori lankyt ar rankinuke nesiotis ir t.t.
Atsakyti
Skaitau ir galvoju, turbut Redlady taip jauciasi skaitydama kai mes kalbama apie vaikus, kaip kad dabar as apie sunis.. veisliu milijonai, tai tik meduzytes zinau koks, o visus kitus reikia lysti i neta ziureti biggrin.gif Zodziu as zalia zalia sitoj srityje , bet kaip idomu biggrin.gif
Atsakyti
Apie sunis as irgi nieko neismanau, bet jei noreciau tureti suni, tai vestuka. Kiek teko dometis, jie su charakteriu, atseit netinka tiems, kurie tikisi, kad suo, pavyzdziui, atnes tapkes smile.gif Siaip asmeniskai vestuku lojanciu dar neteko girdeti.
galiu tik patvirtinti RedLady zodzius, kad mopsai neloja, o tik knarkia. galima sakyti, kad jie net nemoka lot, na o jei tipo bando ta daryti, tai net juokas ima is tokio lojimo lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(@leja @ 2012 11 08, 17:20)
tai jau tikrai  lotuliukas.gif

Oi, kokių aš problemų neturiu, bet apie rimtas nenoriu kalbėti, kada nors vėliau, apie anytą atsibodau lotuliukas.gif tai smulkmenas sprendžiu. Pasidariau vakar manikiūrą, tai koks 1 mm liko doh.gif

QUOTE(RedLady @ 2012 11 08, 19:48)
lotuliukas.gif  viskas aisku kokiu reikalu as eksperte 


2. Veisliu iki 15 kg yra daug.

žinok, Tave tai šunų eksperte laikau 4u.gif

Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Mopso noriu, bet vyras prieš. Jis apskritai apie anglų buldogą svaigsta, bet pastaruoju metu, kai aš šunio nebevedžioju, tai tyli ir jau jokio turbūt nebenori lotuliukas.gif . Imčiau bokserį vėl, bet nebeišmaitintume dviejų didelių šunų (anyta pasilieka, bet maistą ir toliau mes pirksim).
Ir dar katės labai noriu. Gal daugiau lauke gyvenančios: baltos arba juodos. Galvojau pirma ją įsigyti, bet, gal tikrai reikia palaukti g.gif

QUOTE(RedLady @ 2012 11 08, 20:10)
Uzmaciau Eglioshos  zirni, oho, kiek pas ji plauku  wub.gif

pas jį du firminiai ženklai: plaukai ir šypsena (ši ypatingai išskirtinė, jau jos vaiką turbūt ir vidury nakties atpažinčiau, jei šypsotųsi)

QUOTE(medūzytė @ 2012 11 09, 10:34)

Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(RedLady @ 2012 11 09, 11:46)
Bet Astarte apie nesiseriancius neklause, as pati kazkaip cia apie tai uzsiminiau, nes auginantys sunys supranta kad tai visai aktualu  biggrin.gif

Vat, kad nesišertų irgi reikėtų, bet, kai kilimų neturėsim, tai nieko, o tai dabar vienintelis koridoriui ir tai plaukų masė doh.gif nors ir trumpučiai pas jį, bet per šerimosi laikotarpį labai pasivargsta doh.gif

Vilkų motinėle, Aušriuke, aš irgi ne ką nusimanau lotuliukas.gif Net pusės veislių negirdėjus, kurias išvardino RedLady su Medūzyte blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Astartė~: 09 lapkričio 2012 - 15:29
QUOTE(vilku motinėlė @ 2012 11 09, 12:30)
Skaitau ir galvoju,  turbut Redlady  taip jauciasi skaitydama kai mes kalbama apie vaikus, kaip kad dabar as apie sunis.. veisliu milijonai, tai tik meduzytes zinau koks, o visus kitus reikia lysti i neta ziureti biggrin.gif  Zodziu as zalia zalia sitoj srityje , bet kaip idomu biggrin.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif

As kiek paziuriu laidas apie suniukus, tai suprantu kad jie labai loja del streso. Nu tipo ten namuose kazkas negerai, jie stresuoja ir del to skalambyja ant viso namo.
Atsakyti
Astarte, aciu biggrin.gif mamai visada malonu kai jos vaika (ar suni laugh.gif ) pagiria biggrin.gif apskritai musu bambino apkeist sunku butu, turi apgameli ant kojos pirsciuko laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilku motinėlė @ 2012 11 09, 13:30)
Skaitau ir galvoju,  turbut Redlady  taip jauciasi skaitydama kai mes kalbama apie vaikus, kaip kad dabar as apie sunis.. veisliu milijonai, tai tik meduzytes zinau koks, o visus kitus reikia lysti i neta ziureti biggrin.gif  Zodziu as zalia zalia sitoj srityje , bet kaip idomu biggrin.gif


Normaliai as jauciuosi, aisku kakiu ir maitinimo pakomentuoti negaliu, bet skaitau, kazkas uzsifiksuoja, ateiciai pravers biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(egliosha @ 2012 11 09, 12:25)
mastau apkirpti mieganti biggrin.gif

Jei i kais nelenda, tai nekirpk, palik grazuoliui visus jo turtus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RedLady: 09 lapkričio 2012 - 16:48
QUOTE(~Astartė~ @ 2012 11 09, 16:27)
1. žinok, Tave tai šunų eksperte laikau  4u.gif

2. Ačiū  4u.gif  4u.gif  4u.gif . Mopso noriu, bet vyras prieš. Jis apskritai apie anglų buldogą svaigsta, bet pastaruoju metu, kai aš šunio nebevedžioju, tai tyli ir jau jokio turbūt nebenori  lotuliukas.gif . Imčiau bokserį vėl, bet nebeišmaitintume dviejų didelių šunų (anyta pasilieka, bet maistą ir toliau mes pirksim).
Ir dar katės labai noriu. Gal daugiau lauke gyvenančios: baltos arba juodos. Galvojau pirma ją įsigyti, bet, gal tikrai reikia palaukti  g.gif
3. Vilkų motinėle, Aušriuke, aš irgi ne ką nusimanau  lotuliukas.gif Net pusės veislių negirdėjus, kurias išvardino RedLady su Medūzyte  blush2.gif


1. Aciu labai, bet man dar labai toli iki ekspertes 4u.gif
2. Mopsai labai sunkiai karscius pernesa doh.gif Anglu buldogai turi labai duag sveikatos preoblemu, ir del sirdies, ir del kvepavimo taku ir del odos alergiju. be to jis tik ugiu mazesnis uz bokseri, bet svorio klausimu tikrai ne.
Jau tada geriau prancuzu buldogas. Tiesa, jiems buna problemu del maisto, bet dabar jau tas turbut visiems sunims buna, nes jau tie sausiakai dabar toks Š... doh.gif
3. Tai tas veisles galima pasigooglinti, fotkes paziureti, aprasymus paskaityti. As tai visas FCI grupes paveisliui issigooglinus esu, ir jau tikrai daug veisliu ne neprisiminciau blush2.gif

Ai va dar labai smagia veisle prisiminiau: briuselio grifonai. mNa jie tokie smaguciai, juokingi, is snukio labai juru veplius primena lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 11 09, 18:18)
Ai va dar labai smagia veisle prisiminiau: briuselio grifonai. mNa jie tokie smaguciai, juokingi, is snukio labai juru veplius primena  lotuliukas.gif


a va sitie man irgi faini thumbup.gif tokie juokingi, kaimynystej seima 2 laiko, tiesa nezinau belgu ar briuselio, nu bet grifoniukai biggrin.gif Kitiems jie negrazus, nu bet man tai fainuoliai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @leja: 09 lapkričio 2012 - 18:51
QUOTE(@leja @ 2012 11 09, 18:44)
a va sitie man irgi faini  thumbup.gif  tokie juokingi, kaimynystej seima 2 laiko, tiesa nezinau belgu ar briuselio, nu bet grifoniukai  biggrin.gif  Kitiems jie negrazus, nu bet man tai fainuoliai  biggrin.gif

drinks_cheers.gif draugas kažką panašaus augino, jam gėda būdavo į kiemą jį vesti pasivaikščioti, o man toks mielas buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VyresniojiSesyte @ 2012 11 09, 20:54)
drinks_cheers.gif  draugas kažką panašaus augino, jam gėda būdavo į kiemą jį vesti pasivaikščioti,

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai kaip toki reik issirinkt? lotuliukas.gif

Mums sode mire suniukas, kuri vis paserdavom, pasukuodavom. Jis toks bendras visu buvo, lauke gyveno be seimininko. Tai gedulas buvo. MB jau net sumaste kad reik irgi suniuko ar isvis kokio gyvunelio. Bet siandien pasvarste, kad ne laikas isigyti dabar. Gal po nauju subresim ir ka nors is 5 peduciu paimsim. Siuo metu tik labai gyvuneliai ten mirsta. verysad.gif
Atsakyti