Įkraunama...
Įkraunama...

2010 Taupių žmonelių namučiai 23

Pritariu Juru tigrei del komentaro apie antra vaika..jis buvo per greit..Man terminas gruodzio 13 lotuliukas.gif as pati sauu termina nusistaciusi gruuodzio 31 lotuliukas.gif bus matyt blush2.gif
aciu zu sveikinimus Vilku motinele...siemet jubilieju sutikau kaip niekad ramiai - pas tevukus, na o vakar buvau kavinukej su mergaitem, susirinkau dovanas lotuliukas.gif
Atsakyti
OO saunuolyt tai tu panasiai kaip as, kad gimdyti turejau smile.gif
Atsakyti
Saunuolyte, su praejusiu jubiliejumi 4u.gif Daug įstabių akimirkų!

QUOTE(saunuolyte @ 2012 11 07, 17:10)
Pritariu Juru tigrei del komentaro apie antra vaika..jis buvo per greit..

Na, o dėl antro vaikučio greitumo, tikiu, kad ši tavo nuomonė dar gali pasikeisti. Juk pamatysi, kaip bus smagu augti dviem panašaus amžiaus vaikučiams. Nuolat stebiu kaimynų pametinukus ir esu įsitikinus, kad pametinukai turi daug bendrų interesų, kiek paūgėję, žymiai mažiau dėmesio reikalauja iš tėvų ir vienas kitam yra "draugeliai", vienas iš kito mokosi ir pan. Aišku, iš pradžių tėveliams tenka didesnis krūvis, todėl esama visokių minčių, abejonių, bet viskas bus tikrai šaunu mirksiukas.gif Juk negali per abu nėštumus aplankyti tokie pat jausmai ir emocijos - gyvenimas pilnas gražių spalvų mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aušriukė: 07 lapkričio 2012 - 16:53
QUOTE(saunuolyte @ 2012 11 07, 16:10)
Pritariu Juru tigrei del komentaro apie antra vaika..jis buvo per greit..Man terminas gruodzio 13  lotuliukas.gif as pati sauu termina nusistaciusi gruuodzio 31 lotuliukas.gif  bus matyt blush2.gif
aciu zu sveikinimus Vilku motinele...siemet jubilieju sutikau kaip niekad ramiai - pas tevukus, na o vakar buvau kavinukej su mergaitem, susirinkau dovanas lotuliukas.gif

pirmiausia sveikinimai su jubiliejumi 4u.gif

o dėl dviejų vaikučių greitumo. Viskas bus gerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif Taip, bus sunku, bet bus viskas gerai, tik neprarask savo optimizmo, geros nuotaikos 4u.gif

RedLady, Tau du klausimai:
1) ant nelabai ilgų nagų (apie 4 mm) raudonos spalvos nagų lakas atrodys pusė bėdos? g.gif ar nepatartum raudonai dažyti? Man kažkaip norisi ilgesnių, išvaizdos nėra doh.gif bet reikia raudonos blush2.gif
2) čia jau kaip šunų ekspertei klausimas. Ar yra mažų šuniukų (iki 15 kg), kad nelotų be reikalo (na, bokseriai laaaabai retai loja, bent jau mūsų 2 turėti/turimi), mylėtų vaikus ir nesikandžiotų biggrin.gif ? Ir, katiną su šuniu pirkti iš karto geriau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2012 11 08, 17:23)

1) ant nelabai ilgų nagų (apie 4 mm)  raudonos spalvos nagų lakas atrodys pusė bėdos?  g.gif ar nepatartum raudonai dažyti? Man kažkaip norisi ilgesnių, išvaizdos nėra  doh.gif bet reikia raudonos  blush2.gif



norsklausi ne manes,betpasakysiu , kad asmeniskai man tamsiu/ryskiu spalvu lakas graziausiai atrodo ant trumpuciu nagu. Juodas, raudonas taip pat
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2012 11 08, 17:03)
norsklausi ne manes,betpasakysiu , kad asmeniskai man tamsiu/ryskiu spalvu lakas graziausiai atrodo ant trumpuciu nagu. Juodas, raudonas taip pat

sakai g.gif tai gal tada lakuotis ir galvos nebesukti lotuliukas.gif na, bet susikuriu problemų lygioj vietoj lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2012 11 08, 18:07)
na, bet susikuriu problemų lygioj vietoj  lotuliukas.gif


tai jau tikrai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2012 11 08, 17:23)
RedLady, Tau du klausimai:
1) ant nelabai ilgų nagų (apie 4 mm)  raudonos spalvos nagų lakas atrodys pusė bėdos?  g.gif ar nepatartum raudonai dažyti? Man kažkaip norisi ilgesnių, išvaizdos nėra  doh.gif bet reikia raudonos  blush2.gif
2) čia jau kaip šunų ekspertei klausimas. Ar yra mažų šuniukų (iki 15 kg), kad nelotų be reikalo (na, bokseriai laaaabai retai loja, bent jau mūsų 2 turėti/turimi), mylėtų vaikus ir nesikandžiotų biggrin.gif ? Ir, katiną su šuniu pirkti iš karto geriau?  g.gif


lotuliukas.gif viskas aisku kokiu reikalu as eksperte lotuliukas.gif
1. net su liniuote pasiziurejau kokio ilgio yra 4 mm nagas biggrin.gif Nezinau kiek as galiu buti objektyvi tuo klausimu, bet man raudonas lakas grazu ant bet kokio ilgio nagu biggrin.gif Siaip jau raudona spalva nera tamsi, ji tiesiog ryski, todel ryskus lakas visu pirma tinka sutvarkytiems naguciams, nes ryski spalva traukia aki.

2. Veisliu iki 15 kg yra daug. bet pasakyti kuri konkreciai maziau loja sudetinga. Reiktu i kiekviena veisle daugiau maziau gilintis. Bet jeigu taip staigiai, tai vakaru skotijos baltieji terjerai ( balti), skotu terjerai (juodi), korgiai ( valu ir kardiganai), pudeliai ( butent pudeliai, nes karaliski dideli, o mini arba kitaip nykstukiniai, ir dar toy arba miniatiuriniai), mopsai ( jie tik toki knarkimo garsa leidzia biggrin.gif ), basendziai ( labai grazus man jie, ir sake beveik neloja), ir dar kruva prieglaudinuku, kurie tikrai buna duag geresni ir paklusnesni uz visus veislinius. Is tu isvardintu, tai vestukai, ir pudeliai nesiseria, kas yra labai neblogai, ir jei is prieklaudinuku, tai riekai siurksciaplaukius rinktis, jie irgi beveik nesisers. Is tikro gali lysti i www.kinologija.lt ir skaityk apie FCI grupes ir ju veisles. As taip dariau. Jei imsi medziokline veisle, gali daug loti ir su paklusnumu daugiau riekalu bus. Jei domina kokios konkretesnes veisles, galiu papasakoti arba is sunininku daugiau info surinkti. O kam suniuka renkates, sau?
Kas del kates ir suns isigijimo kartu, tai jokio skirtumo, susidraugaus arba ne, cia nuo gyvunu charakterio priklauso. bet as imciau arba iskart abu jaunus, arba pirmiau suni, o paskui kate.
Atsakyti
Uzmaciau Eglioshos zirni, oho, kiek pas ji plauku wub.gif
Atsakyti
RedLady o kokie tie vestukai? As vis apie koki gyvuneli pamastau, nu bet atmusa mane vien mintis, kad jie seriasi doh.gif

Sitie vestukai?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <Juru Tigre>: 09 lapkričio 2012 - 09:27
QUOTE(RedLady @ 2012 11 08, 21:48)
2. Veisliu iki 15 kg yra daug. bet pasakyti kuri konkreciai maziau loja sudetinga. Reiktu i kiekviena veisle daugiau maziau gilintis. Bet jeigu taip staigiai, tai vakaru skotijos baltieji terjerai ( balti), skotu terjerai (juodi), korgiai ( valu ir kardiganai), pudeliai ( butent pudeliai, nes karaliski dideli, o mini arba kitaip nykstukiniai, ir dar toy arba miniatiuriniai), mopsai ( jie tik toki knarkimo garsa leidzia  biggrin.gif ), basendziai ( labai grazus man jie, ir sake beveik neloja), ir dar kruva prieglaudinuku, kurie tikrai buna duag geresni ir paklusnesni uz visus veislinius. Is tu isvardintu, tai vestukai, ir pudeliai nesiseria, kas yra labai neblogai, ir jei is prieklaudinuku, tai riekai siurksciaplaukius rinktis, jie irgi beveik nesisers. Is tikro gali lysti i www.kinologija.lt ir skaityk apie FCI grupes ir ju veisles. As taip dariau. Jei imsi medziokline veisle, gali daug loti ir su paklusnumu daugiau riekalu bus. Jei domina kokios konkretesnes veisles, galiu papasakoti arba is sunininku daugiau info surinkti. O kam suniuka renkates, sau?
Kas del kates ir suns isigijimo kartu, tai jokio skirtumo, susidraugaus arba ne, cia nuo gyvunu charakterio priklauso. bet as imciau arba iskart abu jaunus, arba pirmiau suni, o paskui kate.


del terjieru ir toy as nesutikciau schmoll.gif jie vieni labiausiai lojanciu sunu kiek man teko ju sutikti, toy ir pati auginau, tai neuzsiciaupdavo o paskui paauges net i kulnis kibdavo...vienas vestas gyvena virs musu dabar tai kai jis iseina pro duris tai nuo trecio auksto girdisi jo isterinis lojimas, o lauke salia net prasikeist neina, gatavas nutrukt nuo dirzo ir i gabalus sudraskyti, bet gal tai tik mano akirati matyti sunys, buvo ju ne vienas, cia parasiau tik pvz.....

drauges klausiau, ji irgi tokia sunine kaip Redlady tai ji taip surase: is visiskai nesiserenciu tai- malteze, jorkas, bisonas, kiti net trumpo plauko siek tiek seriasi...o kaip ten yra reik labiau dometis ir aisku kiekvienas turi savo nuomone, turi rinktis pagal charakteri pagal isvaizda ir panasiai...

del kates sutinku su tai kad pirmiau arba suni arba iskart abu jaunus drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2012 11 09, 11:23)
RedLady o kokie tie vestukai? As vis apie koki gyvuneli pamastau, nu bet atmusa mane vien mintis, kad jie seriasi  doh.gif

Sitie vestukai?
user posted image


ju prieziura sudetinga doh.gif kai vedziau savaja i parodas tiek ir tiek prisiziurejau ju tvarkyma, pudruoja, miltuoja juos kad balti, butu, nes jie pagelsta na jei ziureti i veisles standarta....o jei laikyti kaip namini suni reik labi apgalvoti aplamai kokio suns nori ir kokiam tikslui, pavyzdziui mano va spanieliai tai super su vaikais sutaria, yra mieli, draugiski, visai nelojantys, tik jei labai butinybe atsiranda, bet ju prieziura sudetinga doh.gif jei nenori kasdien sukuot sijono neauginti, bet vienaip ar kitaip seriasi... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2012 11 09, 10:23)
RedLady o kokie tie vestukai? As vis apie koki gyvuneli pamastau, nu bet atmusa mane vien mintis, kad jie seriasi  doh.gif

Sitie vestukai?
user posted image

Jop, sitie, juos reikai pesti, kirpti, bet uztat namie nespringsi sunu plaukais biggrin.gif
Atsakyti