Įkraunama...
Įkraunama...

2010 Taupių žmonelių namučiai 23

QUOTE(RedLady @ 2012 10 26, 05:50)
Oba, sito nezinojau, dabar zinosiu, kodel porcelianu laikau tik ta labai jau trapu ( turbut simtaprocentini  biggrin.gif  ) porceliana.

O cia apie rinkimus truputi. Rytoj jau nebebus galima gituoti, tai agituoju siandien. Ne uz kazka, o tiesiog eiti balsuoti. http://www.paprotink.com/

Nebalsuojancioms skaityti "kolega Apolitas"  biggrin.gif

O tarkim jei as turiu i Silute vaziuot balsuot? Gal galima klaipedoj kazkaip?
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 10 26, 06:50)
Oba, sito nezinojau, dabar zinosiu, kodel porcelianu laikau tik ta labai jau trapu ( turbut simtaprocentini  biggrin.gif  ) porceliana.

O cia apie rinkimus truputi. Rytoj jau nebebus galima gituoti, tai agituoju siandien. Ne uz kazka, o tiesiog eiti balsuoti. http://www.paprotink.com/

Nebalsuojancioms skaityti "kolega Apolitas"  biggrin.gif

aš tai nebalsuosiu už konservatorių atstovą, nes negaliu Kubiliui (tiksliau konservatoriams) atleisti už "Šeimos konsepciją" blush2.gif

Bet tai kokie sunkūs delimano indai unsure.gif norėjau salotom dubenį paimti, tai apsigalvojau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2012 10 26, 11:22)
O tarkim jei as turiu i Silute vaziuot balsuot? Gal galima klaipedoj kazkaip?

vakar buvo paskutine diena isankstinima balsavimui. as vyra i savivaldybe nusiunciau balsuot, o siandien jau nebegalima - iki tol galejo visi registuoti ne klaipedoj ar norintys anksciau balsuot. as tai su dukra klaipedoj registruotos tai niekur vaziuot nereikia.
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2012 10 26, 10:22)
O tarkim jei as turiu i Silute vaziuot balsuot? Gal galima klaipedoj kazkaip?


Galejai isanksto balsuoti. bet kaip kas tiksliai net nezinau g.gif
Papildyta:
QUOTE(~Astartė~ @ 2012 10 26, 10:30)
aš tai nebalsuosiu už konservatorių atstovą, nes negaliu Kubiliui (tiksliau konservatoriams) atleisti už "Šeimos konsepciją"  blush2.gif

Bet tai kokie sunkūs delimano indai  unsure.gif norėjau salotom dubenį paimti, tai apsigalvojau  lotuliukas.gif



Pas mus irgi nera is ko rinkti, nes iseje du zmogai man schmoll.gif bet tai vistiek eisiu nors ir gadinti to savo biuletenio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 10 26, 13:21)
Galejai isanksto balsuoti. bet kaip kas tiksliai net nezinau  g.gif
Papildyta:
Pas mus irgi nera is ko rinkti, nes iseje du zmogai man  schmoll.gif  bet tai vistiek eisiu nors ir gadinti to savo biuletenio  biggrin.gif

Eisiu ir aš, bet turbūt pasielgsiu kaip Tu, nes galiu arba už socialdemokratą, arba konservatorių. Tas konservatorius man kaip žmogus labai prie širdies, bet...konservatorius biggrin.gif Visai nenoriu, kad patvirtintų tą šeimos konsepciją schmoll.gif ale, kad ir Paksius su Uspaskiu už ją balsavo šią kadeniciją, tai...
Atsakyti
Sveikos, smagu paskaitinet jusu naujus dziaugsmus su mazaisais vaikuciais:) Mes gyvenam gerai, tik va man vis sunkiau ir sunkiau puskuoti paskui belakstanti Igna lotuliukas.gif laukiu finiso, atsibodo buti su tuo didziuliu pilvu, kuris jau trukdo ir kankina...visgi pirmasis nestumas buna turbut isimintiniausias ir lengviausias...arba taip tik atrodo dabar, kai jau antrasis i pabaiga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saunuolyte @ 2012 11 01, 14:29)
Sveikos, smagu paskaitinet jusu naujus dziaugsmus su mazaisais vaikuciais:) Mes gyvenam gerai, tik va man vis sunkiau ir sunkiau puskuoti paskui belakstanti Igna lotuliukas.gif  laukiu finiso, atsibodo buti su tuo didziuliu pilvu, kuris jau trukdo ir kankina...visgi pirmasis nestumas buna turbut isimintiniausias ir lengviausias...arba taip tik atrodo dabar, kai jau antrasis i pabaiga doh.gif

O as manau, kad pirmasis toks zavus buna del to kad pirmasis, del to kad tai kazkas naujo, nepatirto. O kai jau antras tai zinai kaip bus, zinai ka daryt, kaip elgtis ir tikrai nebera taip wow. Sunku vaiksciot, nesiot ta rutuliuka ir tik pradedi laukt, kada greiciau visa tai baigsis bigsmile.gif Parasiau cia lyg pati buciau jau kokius 5 vaikus pagimdzius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saunuolyte @ 2012 11 01, 15:29)
Sveikos, smagu paskaitinet jusu naujus dziaugsmus su mazaisais vaikuciais:) Mes gyvenam gerai, tik va man vis sunkiau ir sunkiau puskuoti paskui belakstanti Igna lotuliukas.gif  laukiu finiso, atsibodo buti su tuo didziuliu pilvu, kuris jau trukdo ir kankina...visgi pirmasis nestumas buna turbut isimintiniausias ir lengviausias...arba taip tik atrodo dabar, kai jau antrasis i pabaiga doh.gif


kada finisas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saunuolyte @ 2012 11 01, 14:29)
Sveikos, smagu paskaitinet jusu naujus dziaugsmus su mazaisais vaikuciais:) Mes gyvenam gerai, tik va man vis sunkiau ir sunkiau puskuoti paskui belakstanti Igna lotuliukas.gif  laukiu finiso, atsibodo buti su tuo didziuliu pilvu, kuris jau trukdo ir kankina...visgi pirmasis nestumas buna turbut isimintiniausias ir lengviausias...arba taip tik atrodo dabar, kai jau antrasis i pabaiga doh.gif

kaip tik siandien pagalvojau kazi kada Saunuolyte issimontuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2012 11 01, 15:33)
O as manau, kad pirmasis toks zavus buna del to kad pirmasis, del to kad tai kazkas naujo, nepatirto. O kai jau antras tai zinai kaip bus, zinai ka daryt, kaip elgtis ir tikrai nebera taip wow. Sunku vaiksciot, nesiot ta rutuliuka ir tik pradedi laukt, kada greiciau visa tai baigsis  bigsmile.gif Parasiau cia lyg pati buciau jau kokius 5 vaikus pagimdzius  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

As irgi kaip eksperte pasisakysiu: manau kad antras toks del to, kad labai mazas tarpas po pirmo, nes dar Ignas tik auga, jam gi realiai tik dabar jau po biski pasaulio pazinimas atsiveria, jis zmogeliuku virsta ir tai aisku norisi matyt. Todel to antro nestumo periodas toks sava eiga... lyg tarpkitko biggrin.gif
Atsakyti
Del to antro nestumo tai jis tikrai kitoks, bet.. man pirmas buvo amzinas lekimas, mokslai, buto paieska, vestuves ir t.t. Antruoju as megavausi is sirdies.. nors ir dirbau, bet kazkaip eidavau demonstratyviai pilva atkisusi ir jauciausi pakyleta. Bet pas mane nemazas tarpas tarp panu, tai gal ir tas leme ta pokyti.. nezinau net..Bet siaip siaubas kaip greitai eina laikas doh.gif
Atsakyti
Saunuolyte profilyje uzmaciau, kad jubiliejus siandien - ta proga ir sveikinu 4u.gif Buk laiminga smile.gif Ar tik nepasidovanosi sau dovaneles ta proga wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilku motinėlė: 03 lapkričio 2012 - 16:43