Įkraunama...
Įkraunama...

2010 Taupių žmonelių namučiai 23

QUOTE(egliosha @ 2012 10 22, 16:34)
as jau dabar nebespeju ziuret kaip auga, man tie pustrecio menesio kaip viena akimirka prabego... apskritai, vaiksciojom su vyru kazkuri vakara po parka, sakom kazi is kur tas vaikas atsirado pas mus, nes bac ir yra, ir jau toks nebemazas laugh.gif


Laikas lekia beprotiškai greit doh.gif jau mažajam metukai ant nosies, vaikšto sau vyrukas po namus biggrin.gif o kur dingo tas lialiukas??? nepastebėjau kai išaugo doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas,

Astarte, zinok man tai net siurpu, nes atrodo tik tik pamačiau 2 brūkšnelius, o dabar štai jau irgi metukai neužilgo, padaužiukė. Šiandien dūko su didžiąja visą vakarą, nes aš virtuvėj gyvenau vakarą leidau, tai viena akim stebėjau, kaip man gražu wub.gif aišku finale kai įsidūko vos mažiji nenuskrido nuo sofos, bet sesė pagavo pakeliui, bet viskas gerai kas gerai baigiasi smile.gif
O šiaip Lėja gal nesupyks, bet jos panelė didesnė už mano :)maniškė į tėtį monikenka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilku motinėlė: 22 spalio 2012 - 20:22
QUOTE(vilku motinėlė @ 2012 10 22, 21:22)

O šiaip Lėja gal nesupyks, bet jos panelė didesnė už mano :)maniškė  į tėtį monikenka biggrin.gif


ne ne, ka jau cia pyksi uz teisybe biggrin.gif
Papildyta:
o siaip jooooo, labai greitai laikas lekia. Atsimenu kai buvo kokie 3 menesiukai vis sakydavau va kad dabar laikas sustotu, kad tokia pabutu ilgiau. O dabar kazkaip jau nepasiilgstu tos naujagimystes, kiekvienas augimo etapas savaip grazus wub.gif
Atsakyti
Na, merginos. ar pirksit delimano iš maximos už lipdukus? biggrin.gif

Aš jau lėkščių prigriebiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(anna86 @ 2012 10 25, 16:29)
Na, merginos. ar pirksit delimano iš maximos už lipdukus? biggrin.gif

Aš jau lėkščių prigriebiau blush2.gif


man irankiai atrodo neblogi, bet noriu gyvai pamatyt, bent bent jau skiuciu ta sakine dalis internete atrodo neblogai g.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 10 25, 16:56)
man irankiai atrodo neblogi, bet noriu gyvai pamatyt, bent bent jau skiuciu ta sakine dalis internete atrodo neblogai  g.gif

Aš iš įrankių nužiūrėjau torto įr. ir desertines šakutes, nes neturiu. O tų kitų neapžiūrinėjau.

Puodeliuose, kai kuriuose tokių nelygumų matosi, nėra super duper kokybiškai padaryti.
Atsakyti
as pagalvojau kad nepigus biski ir tokie taip sakant neisvaizdus, labai jau elementarus, nors gal kitiems grazu, bet man noretus bent truputi dekoratyvesniu. o jei dar ir nekokybiski...
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2012 10 25, 18:53)
as pagalvojau kad nepigus biski ir tokie taip sakant neisvaizdus, labai jau elementarus, nors gal kitiems grazu, bet man noretus bent truputi dekoratyvesniu. o jei dar ir nekokybiski...

aš lėkštes kasdienai ėmiau, nes išdužo daug mūsų senų. Nes ir atrodo jos kasdieninės.
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2012 10 25, 18:53)
as pagalvojau kad nepigus biski ir tokie taip sakant neisvaizdus, labai jau elementarus, nors gal kitiems grazu, bet man noretus bent truputi dekoratyvesniu. o jei dar ir nekokybiski...


As aisku galiu ir klysti, bet ar porcelianiniai nereiskia, kad jie vos ne ranku darbo? As taip suprantu kad porcelianas nera jau tokia stampofke kaip kad kiti indai g.gif Bet galiu ir nusisneketi g.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 10 25, 19:51)
As aisku galiu ir klysti, bet ar porcelianiniai nereiskia, kad jie vos ne ranku darbo? As taip suprantu kad porcelianas nera jau tokia stampofke kaip kad kiti indai  g.gif  Bet galiu ir nusisneketi  g.gif

Šito nežinau, bet kai IKI akcija buvo su berghof, tai turiu puodelius. Lb kokybiškai padaryti, o jie taip pat porceleniniai. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anna86: 25 spalio 2012 - 19:42
QUOTE(RedLady @ 2012 10 25, 19:51)
As aisku galiu ir klysti, bet ar porcelianiniai nereiskia, kad jie vos ne ranku darbo? As taip suprantu kad porcelianas nera jau tokia stampofke kaip kad kiti indai  g.gif  Bet galiu ir nusisneketi  g.gif

Nemanau, kad ranku darbo schmoll.gif o siaip ir porcelianas skiriasi - kiek suprantu, viskas priklauso nuo to, is kiek % gryno porceliano jie pagaminti. Mums, pavyzdziui labai patinka vienos firmos indai. Kai buvom tame salone, ta pardaveja mums rode skirtingus indus , lygindama, kiek % porceliano juose yra. Tai tie, kurie pagaminti is dideles dalies poreliano, ten viena lekste kainavo gerokai virs 100 - berods 140. Viena vienintele lekste! doh.gif Tada parode prakstiskai tokios pat formos lekste, kur porceliano dalis buvo zymiai mazesne. Patikekit manim, atrodo leksciu formos vienodos, o va skirtumas - akivaizdus. Atrodo, kad is pastaruju ir valgyti skaniau butu.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušriukė @ 2012 10 25, 21:51)
Nemanau, kad ranku darbo schmoll.gif o siaip ir porcelianas skiriasi - kiek suprantu, viskas priklauso nuo to, is kiek % gryno porceliano jie pagaminti. Mums, pavyzdziui labai patinka vienos firmos indai. Kai buvom tame salone, ta pardaveja mums rode skirtingus indus , lygindama, kiek % porceliano juose yra. Tai tie, kurie pagaminti is dideles dalies poreliano, ten viena lekste kainavo gerokai virs 100 - berods 140. Viena vienintele lekste! doh.gif Tada parode prakstiskai tokios pat formos lekste, kur porceliano dalis buvo zymiai mazesne. Patikekit manim, atrodo leksciu formos vienodos, o va skirtumas - akivaizdus. Atrodo, kad is pastaruju ir valgyti skaniau butu..  ax.gif


Oba, sito nezinojau, dabar zinosiu, kodel porcelianu laikau tik ta labai jau trapu ( turbut simtaprocentini biggrin.gif ) porceliana.

O cia apie rinkimus truputi. Rytoj jau nebebus galima gituoti, tai agituoju siandien. Ne uz kazka, o tiesiog eiti balsuoti. http://www.paprotink.com/

Nebalsuojancioms skaityti "kolega Apolitas" biggrin.gif
Atsakyti