Įkraunama...
Įkraunama...

2010 Taupių žmonelių namučiai 23

QUOTE(anna86 @ 2012 10 15, 10:55)
Čia viešajam transporte taip? blink.gif
Ir aš eidavau nuo 18 metų visada. Bet šiemet nėjau. Pasisiunta irnesakyk.gif
O dėl valdžios blogumo nedejavau, net kai eidavau rinkti. Padejavus, nuo to niekas nepasikeis.


Viesajam...Paburnojus zmonems visgi atidare, bet taip sneket negrazu...
Atsakyti
ogo, kokios Jus pilietiskos. smile.gif As tai esu apolitiska ir neseku situacijos, todel labai sunku ta nuomone per balsavimus pareiksti. Bet balsuot buvau. Nu jeigu bus blogai, galesiu burnot, nes isrinko ne tuos uz ka balsavau lotuliukas.gif Dabar lauksiu to diiiidelio minimumo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 10 14, 16:51)
Na, ar visos prabalsavot ir isreisket savo nuomone politikos ir atomines elektrines klausimais?  g.gif

Nebalsavau, nes balso neturiu biggrin.gif neregistruota wink.gif Vat todel niekada neburnoju ant to, ka isrenka. As nuo to nei kitaip gyvensiu, nei kitaip dirbsiu smile.gif
Atsakyti
Nu merginos, ar pasveikinot savo bosus siandien? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2012 10 16, 16:06)
Nu merginos, ar pasveikinot savo bosus siandien? smile.gif


Kad nelabai cia ir daug liko bosu turinciu biggrin.gif Nebent jei bosais laikytumem ir mazuosius namu valdovus biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 10 18, 10:23)
Kad nelabai cia ir daug liko bosu turinciu  biggrin.gif  Nebent jei bosais laikytumem ir mazuosius namu valdovus  biggrin.gif

as ta pati pagalvojau - didziaja bose turiu namie, kuriai tiek energijos pastaruoju metu, kad as noriu tik issimiegot. nu turiu namuose super energinga vaika, kuriam miego nakti uztenka ir diena tik keliu pusvalandziu nusnudimui ;D va ir bose ;D
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2012 10 18, 08:23)
Kad nelabai cia ir daug liko bosu turinciu  biggrin.gif  Nebent jei bosais laikytumem ir mazuosius namu valdovus  biggrin.gif

Kazkaip is galvos isgaravo ax.gif
Atsakyti
Labas,

Kazkaip temuke pametus buvau.
QUOTE(RedLady @ 2012 10 02, 18:15)
Neklauskit kaip, nes tikrai neatsakysiu, BET namus issiploviau su baldu poliruokliu  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Kaip ciuozykloj  doh.gif  lotuliukas.gif

Pradejau skaityti pradejau juoktis ir vis dar juokiuosi
lotuliukas.gif
Atsakyti
Vo merginos, vaikams savo saldainius kaip galesit ipakuot
http://sphotos-c.ak....555035639_n.jpg
Kokie grazus man tie pingviniukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2012 10 22, 14:52)
Vo merginos, vaikams savo saldainius kaip galesit ipakuot
http://sphotos-c.ak....555035639_n.jpg
Kokie grazus man tie pingviniukai  wub.gif

drinks_cheers.gif

Šiandien pirmąkart Lėjos merginos (neskaitant tų, kur gmail yra) foto pamačiau. Jergau, kaip užaugusi mergytė wub.gif Įtariu, kad ir Vilkų motinėlės nebemaža biggrin.gif Kažkaip vis dar leliukus įsivaizduoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2012 10 22, 16:08)
drinks_cheers.gif

Šiandien pirmąkart Lėjos merginos (neskaitant tų, kur gmail yra) foto pamačiau. Jergau, kaip užaugusi mergytė  wub.gif Įtariu, kad ir Vilkų motinėlės nebemaža biggrin.gif Kažkaip vis dar leliukus įsivaizduoju  blush2.gif

auga vaikai ir nespėsim sužiūrėt kaip guosimės, kad iš šokių vėlai gryžo. šiandien -žiūrėdama į mažąją pagalvojau, kad atrodo jog katik tokia gležnutė buvo, o dabar jau šypsoso, guguoja ir savo charakteri turi...
Atsakyti
as jau dabar nebespeju ziuret kaip auga, man tie pustrecio menesio kaip viena akimirka prabego... apskritai, vaiksciojom su vyru kazkuri vakara po parka, sakom kazi is kur tas vaikas atsirado pas mus, nes bac ir yra, ir jau toks nebemazas laugh.gif
Atsakyti