Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

Stai toks paledziukas smile.gif

user posted image
Atsakyti
Topinis peledziukas! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AisLu @ 2012 10 20, 08:19)
Gal kuri turi sios kepures rasta ?
/65411_379338658808710_1136673514_n.jpg[/img]

Turiu šios kepurės aprašymą anglų kalba, bet ne šitam kompiuteryje. Šiaip nerti nesudėtinga, tik dydį atitaikyt sunku. Kai tik pataisys mano senąji kompą, galėsiu pasidalint aprašymu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2012 10 20, 20:09)
Topinis peledziukas! thumbup.gif


4u.gif
QUOTE(S&L @ 2012 10 21, 00:08)
Turiu šios kepurės aprašymą anglų kalba, bet ne šitam kompiuteryje. Šiaip nerti nesudėtinga, tik dydį atitaikyt sunku. Kai tik pataisys mano senąji kompą, galėsiu pasidalint aprašymu mirksiukas.gif

smile.gif Lauksiu, jei kuri pirmiau neides, ar pati nesusisrasiu smile.gif
Papildyta:
Na radau ir as ta angliska aprasyma. Tiek kad man su taip aprasymas (dar ne lietuviu kalba) turuputi nelabai patinka doh.gif biggrin.gif Na bet gal bandysiu smile.gif

O gal dar atsiras kas turi schema 4u.gif
Papildyta:
O as va pasedejau ir raudau si bei ta panasaus biggrin.gif

Prasau pagalbos ir pati viska randu biggrin.gif

Gal kam pravers 4u.gif

user posted image


O cia siaip, rastu margu daug biggrin.gif http://www.liveinter.../post184880872/
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 10 19, 18:24)
Bandysiu paaiskinti.Ziurekit i mano foto ,kur stulpeliai.Ten prie pat kakliuko megzta 2gerosx2blogos.Toliau plateja bloguju eiliu takeliai.Taigi,as vis pridejinejau bloguju akiu.
Sakykim kas pora cm pridedu po 1blogaja aki kiekviename bloguju akiu ''takelyje''.

user posted image


Aciu uz pagalba, labai jau logiska biggrin.gif
As panasia i jusu kepure mezgiau, bet man ne itin ziurisi, gale, kur tas nusmailejimas, per laisva gavosi. Mezgiau taip: nuo kaktos iki virsugalvio apie 18 cm, tai as tuos 18 cm numezgiau, o tada akis dalinau i 7 dalis ir vis siaurinau. Gal kazka dar labai logisko ir protingo jus kitaip darot?
Atsakyti
QUOTE(AisLu @ 2012 10 21, 07:13)

notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif nerealiai aciu uz nuoroda clap_1.gif
nagai niezti isbandyt rastus!!!
Atsakyti
nuoroda tai tikrai superine, as irgi perzvelgiau ją, tikras lobynas smile.gif
aciu wub.gif
Atsakyti
..AisLu super group.gif aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos,

noriu ir aš pasirodyti pora savo kepuriukų , kurių idėjos imtos iš čia blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

biski nukopinau Lace najagimio kepuryte, rodauski kas pavyko ax.gif

user posted image
Atsakyti
žiūriu dabar bumas su šiomis naujagimio kepurytėnis. Ir teisingai, nes jos tokios patogios. Jos ne tik naujagimiams bet ir vyresniems vaikučiams labai tinka. Aš tokią neperseniausiai savo aštuonių mėnesių dukrytei nunarpliojau, tik niekaip nufotografuoti neprisiruošiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2012 10 15, 16:11)


Laces ikvepta, as saviskiui is cia kepuriuka nusiziurejau (modeliukas nr.23)
http://www.phildar.f...600::129.r.html

tai gal kartu mezgam? blush2.gif
Atsakyti