Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

[quote=kristinalm,2012 10 17, 07:20]
Pasirodau ax.gif

nu labai labai gražu 4u.gif wub.gif jaučiu kad šalikėliui skyrėt nemažai laiko bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=samantila,2012 10 18, 14:17]
[quote=kristinalm,2012 10 17, 07:20]
Pasirodau ax.gif

nu labai labai gražu 4u.gif wub.gif jaučiu kad šalikėliui skyrėt nemažai laiko bigsmile.gif
[/quote]
Ačiū, šaliką nerti man ilgas ir nuobodus darbas, bet kai baigi tai ir nieko tada biggrin.gif
Atsakyti
Stai sunelio kepuryte, tik man ji kazkokia mergaitiska isejo verysad.gif

user posted image
Atsakyti
K_margo labai dailiai gavos, nesikabinėk mirksiukas.gif

O čia mano kepuriukas merginai ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sandruliaaa @ 2012 10 14, 23:48)
Sugalvojau ir as nunerti savo merginai rudenini komplektuka..
user posted image
user posted image
Ir man svarbiausias klausimas buvo - ka daryt su pamusalu  g.gif  O cia pasiskaiciau ir tiek originaliu ideju  biggrin.gif  Tik kad siuti pati nemoku, tai pasiskaiciusi cia jusu nuomones galvoju, gal tikrai jo nereikia..  blink.gif



o kaip virsugalvi daryti? ... ax.gif
su rasteliu vis po viena aki kas desimt akiu mazinti turbut nelabai...

(atsiprasau uz klausimeli, bet labai naujoke esu ... smile.gif
Atsakyti
Saziningai skaiciau foruma kelis kartus, kol galvojau, kad supratau kaip megzti kepure salma. Nepavyko, ardziau mezgu is naujo. Manau, kad dabar gerai supratau.

Tik man kilo klausimas, mezgant stulpeliai (viena gera, kita bloga), kaip dadeti po viena aki? Nes tada man susimaiso rastas, gaunasi jau ne viena gera, kita bloga, o kazkur pvz dvi geros...
Atsakyti
norejau paklausti, ka duoda vaselio storis, tarkim neriant ta pati siula ar 2, ar 3 dydziu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane perliuke @ 2012 10 19, 15:49)
norejau paklausti, ka duoda vaselio storis, tarkim neriant ta pati siula ar 2, ar 3 dydziu? ax.gif

nėrinio laisvumą
Atsakyti
QUOTE(ingiote @ 2012 10 19, 13:23)
Tik man kilo klausimas, mezgant stulpeliai (viena gera, kita bloga), kaip dadeti po viena aki? Nes tada man susimaiso rastas, gaunasi jau ne viena gera, kita bloga, o kazkur pvz dvi geros...

Bandysiu paaiskinti.Ziurekit i mano foto ,kur stulpeliai.Ten prie pat kakliuko megzta 2gerosx2blogos.Toliau plateja bloguju eiliu takeliai.Taigi,as vis pridejinejau bloguju akiu.
Sakykim kas pora cm pridedu po 1blogaja aki kiekviename bloguju akiu ''takelyje''.

user posted image
Atsakyti
pirma kepuryte nerta nuo apacios smile.gif
user posted image
Atsakyti
Tik kelias dienas nesilankiau, o jau kiek nauju grozybiu prideta wub.gif
QUOTE
o kaip virsugalvi daryti?

As tai neriu nuo virsaus. Pirmos 3 eiles cia yra stulpeliai be uzmetimo, paskui 3 su vienu uzmetimu, o tada pradejau rasta, kuri irgi lengva platinti. Jei tiesiai reikia, tai ineriam vis i kas 3 aki, o jei reikia platinti, tai galima i kas 2 (tikiuosi aiskiai issireiskiau ax.gif ). Kadangi stori, margi siulai, tai beveik nesimato rasto skirtumu.
QUOTE
atsiprasau uz klausimeli, bet labai naujoke esu

Mano nuomone tam ir yra sis forumas, kad viena kitai padetume blush2.gif
Atsakyti
Gal kuri turi sios kepures rasta ?

user posted image

Va radau toki, bet ar cia sios kepures rastas? g.gif g.gif g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AisLu: 20 spalio 2012 - 07:22