Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

jokios paslapties neturiu, tiesiog ilgametė praktika mirksiukas.gif Aš beje raštuodama abu siūlus ant piršto laikau, nieko nekaitalioju, gal tai irgi lygumo prideda unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2012 10 15, 11:23)
Teisingai, iš pradžių mezgu kraštelį, tada surenku kraštines akis ir tada jau apvaliai į viršų smile.gif Užtrunku porą vakarų, jei šalia nebūtų "padėjėjų", tai matyt ir per vakarą susisukčiau  unsure.gif

Pas mane irgi padejejas laksto, tai megzti galiu geriausiu atveju po pusvalandi per diena.
Mane dar pakausis domina - kaip taip graziai surastuojate? is anksto pasiskaiciuojate, kaip rasta siaurinsite? Ta prasme, kad kokios "zvaigzdes" nereiketu per puse "sutraukti"?
Atsakyti
daugmaž žinau, kiek man eilių reikia kepurytei, tai atitinkamai ir raštą renkuosi, kad nebūtų nei per didelis, nei per mažas unsure.gif

Dar dėl rašto lygumo - stengiuosi rinktis raštus, kad siūlą "pratempinėti" reiktų max 7 akis, idealu - 5. mirksiukas.gif Nes kai jau daugiau, tada sunkiau įtempimą atitaikyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2012 10 15, 12:41)
jokios paslapties neturiu, tiesiog ilgametė praktika  mirksiukas.gif Aš beje raštuodama abu siūlus ant piršto laikau, nieko nekaitalioju, gal tai irgi lygumo prideda unsure.gif

dar yra kažkoks prietaisėlis mezgant su keliais siūliukais, nors pati nemačius ir nebandžius, bet pažįstama išbandė, sakė nepamainomas dalykėlis bigsmile.gif

Lace jūsų kepurytės nuostabios ir vienetinės wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2012 10 15, 12:53)
dar yra kažkoks prietaisėlis mezgant su keliais siūliukais, nors pati nemačius ir nebandžius, bet pažįstama išbandė, sakė nepamainomas dalykėlis bigsmile.gif

Lace jūsų kepurytės nuostabios ir vienetinės wub.gif  thumbup.gif


Bandžiau visus įmanomus prietaisėlius - man netiko, buvo nepatogu schmoll.gif Man rodos kiekviena mezgėja turi atrasti savo būdą smile.gif
Atsakyti
As irgi ant vieno pirsto siulus "susidedu", kai rastuoju, taip greiciau mezgasi.
Atsakyti
O stai ir mano naujienos smile.gif


Maniskiai merginai didoka 4u.gif (ir nufotgrafuot sunku, visa judesy biggrin.gif )
user posted image

Ir komplektukas drakoniukas

user posted image
Atsakyti
Mielosios, o gal galit padet man numegzti mergiotiska kepure su ausimis tokiomis besitabaluojanciomis? ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dresin @ 2012 10 15, 14:18)
Mielosios, o gal galit padet man numegzti mergiotiska kepure su ausimis tokiomis besitabaluojanciomis?  ax.gif  ax.gif  ax.gif

rudeninę/žieminukę bigsmile.gif aš irgi labai saviškei noriu, ir siūlus nusipirkau, dabar ieškau modeliuko ir įkvėpimo, nes kiek mezgu/neriu visos per didelės gaunasi doh.gif na niekaip neatitaikau doh.gif o ir nupirkt nieko doro vakar neradau, visos su pamušaliukais fleesiniais arba kailiuku, maniškei tokios per šiltos ax.gif
o gal temutę reikia susikurti naują tokiems darbeliams g.gif gal risijungtų ir daugiau merginų į kompaniją bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2012 10 15, 16:57)
rudeninę/žieminukę bigsmile.gif aš irgi labai saviškei noriu, ir siūlus nusipirkau, dabar ieškau modeliuko ir įkvėpimo, nes kiek mezgu/neriu visos per didelės gaunasi doh.gif na niekaip neatitaikau doh.gif o ir nupirkt nieko doro vakar neradau, visos su pamušaliukais fleesiniais arba kailiuku, maniškei tokios per šiltos ax.gif
o gal temutę reikia susikurti naują tokiems darbeliams g.gif gal risijungtų ir daugiau merginų į kompaniją bigsmile.gif

As tai radau pirkti, tik 1) kaina 70 Lt, 2) siulu kokybe net nenesiojus jau matosi kad bus tragiska... 3 )nebuvo spalvu... 4 )pamusaliuko tik ant ausyciu zonos tereikia...

radau va tokia, tik kas galetu padeti paaiskinti kaip megzti?... http://spicami.ru/archives/13224 (balta kepure su pynutes rastu ir bumbuliuku)
Atsakyti
Kartas nuo karto užsuku pasidairyti Jūsų darbų, tai tokių grožybių prisižiūriu..
Lace, Natuliona įspūdingai:wub:
Na, o čoa mano paskutinė nerta kepurytė..
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dresin @ 2012 10 15, 15:03)
radau va tokia, tik kas galetu padeti paaiskinti kaip megzti?... http://spicami.ru/archives/13224 (balta kepure su pynutes rastu ir bumbuliuku)

Tai prie tu kepuriu yra aprasymai, tik rusu k. Jei sunku, tai is tiesu geriausia butu jungtis kelioms ir bandyti kartu.

Laces ikvepta, as saviskiui is cia kepuriuka nusiziurejau (modeliukas nr.23)
http://www.phildar.f...600::129.r.html
Atsakyti