Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

o as dar net neapgalvojau ka desiu virs virykles...pas mus nebus virsutiniu spinteliu...tai net neisivaizduoju kolkas , ka cia derinti... g.gif toje patalpoje kur bus virtuve bus viena siena tapetuota, gal reikia deti stikla su tokiu paciu rastu g.gif bet ar imanoma rasti taip...imesiu pvz kaip panasiai bus smile.gif
Papildyta:
user posted image
Va sitaip siena sakykim tapetuota, apacia to vadinamo baro ir jei taip dar palei siena ties kaitlente g.gif
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 09 18, 09:25)
Kur jus matete, kad dulkes prisikauptu per viena diena?
Na, nebent kas gyvena prie zvirkelio ir laiko langus atdarus... 


As pas save matau biggrin.gif Ypatingai ant juodo stiklinio dujines pavirsiaus - nuvalei, o po valandos ir vel jis apdulkejes, nekalbant apie tai kaip atrodo po paros biggrin.gif
Cia atsakymas ir tam, kas cia klause apie balta pavirsiu - baltas pavirsius yra idealus visom prasmem, nei dulkiu matosi, nei pataskyti riebalai labai i akis lenda, o jei ir pasivale druzem, tai irgi nesimato. Juoda turi blizgint su langu sluostem, jei nori, kad graziai atrodytu.
(pries tai turejau balta pavirsiu, geresnes prieziuros dujinei nera buve, nepalyginsi nei su metaliku, nei su juodu pavirsium). 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitulia: 18 rugsėjo 2012 - 10:19
labas, virtuvių planuotojos.

temą skaitau, stebiuos nusimanymu 4u.gif . ech, kad man tokį... blush2.gif
kantriai vargstam su virtuvės remontu. ačiū Die, perėjom prie sienų.
komplektą užsisakėm, iki spalio pabaigos turėtumėm sulaukt, kaitlentę ir orkaitę nusipirkom, vakar plautuvę radom.

reikia idėjų. ką daryt su lubom? per vidurį eina blokų sujungimas. belieka tik pakabinamos lubos? nėr labai ryški linija, bet... gal dar ką esat sugalvojusios, mačiusios?
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2012 09 18, 15:11)
reikia idėjų. ką daryt su lubom? per vidurį eina blokų sujungimas. belieka tik pakabinamos lubos?  nėr labai ryški linija, bet... gal dar ką esat sugalvojusios, mačiusios?


Siais laikais imanoma uzglaistyti, sujungti ir pan., kad nesimatytu...
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 09 18, 16:13)
Siais laikais imanoma uzglaistyti, sujungti ir pan., kad nesimatytu...

tai va, kad lyginama siena jau nebenori džiūti. per vėlai įžengėm su remontu į virtuvę.
Atsakyti
dar yra itempiamos lubos.
Lygu, grazu, bet brangoka...

O daugiau belieka gipsa pakabinti...

Gana Offtopic'int... Cia baldai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo allberto: 18 rugsėjo 2012 - 15:36
ups. 4u.gif

taigi rodau, ką užsisakėm. tiksliau, ką pasiūlė su mūsų ,,koridorinei" virtuvei.
user posted image
kadangi turim neįmontuojamą šaldikliuką, o vietos ne prūdai, teko jo viršų slėpti po stalviršiu. aišku, teko tuo pačiu aukštinti apačią, kuo baisėjosi projektuotojas. blush2.gif
šaldytuvą norėjom dėti visai kitoj pusėj, dešinėje (ten durys į koridorių), bet perkalbėjo, nes tada dėl jo sunku būtų patekti po plautuve, netilptų kibiras pro dureles. taigi šaldytuvas karaliaus prie lango, kur aš norėjau laisvos erdvės stalui.
džiovyklos rankšluostukams atsisakiau, nes kiek esu mačiusi, tai nei jie ten išdžiūna, nei ką. nebent dėl grožio ir tvarkos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurginė: 18 rugsėjo 2012 - 16:04
QUOTE(Jurginė @ 2012 09 18, 16:22)
tai va, kad lyginama siena jau nebenori džiūti. per vėlai įžengėm su remontu į virtuvę.

Oi oi oi, mes irgi tik dabar atliekam remonto darbus, siandien isbetonavo grindis, kita savaite tikiuosi imsimes sienu, bet ,man jau baisu darosi, kaip bus su tuo dziuvimu g.gif Galbut pas mus vienas pliusas yra, kad iki siol dar neapsiltintas stogas. Viliuosi kad jo deka, dregme greiciau pasisalins ir viskas isdzius greitai... tarp kitko, ir as vakar jau uzsakiau virtuves baldus, snd avansa sumokejau ir lapkricio gale baldai turetu buti pagaminti, tik klausimas ar mes busim pabaige remonto darbus, nes ne tik sienas reikia sutvarkyt, bet ir lubas, o kur dar dazymas ir plyteliu klojimas...
As snd visa diena galvoju, ar nesigailesiu kad pasidaviau baldininko itakai ir uzsisakiau blizgia plokste acrylux (nors man ta spalva nepaprastai grazi smile.gif). Na tikiuosi bus tikrai grazu ir neteks gailetis, o kad prieziuros reiks tai faktas, kaip nors doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2012 09 18, 13:11)
labas, virtuvių planuotojos.

temą skaitau, stebiuos nusimanymu  4u.gif . ech, kad man tokį...  blush2.gif
kantriai vargstam su virtuvės remontu. ačiū Die, perėjom prie sienų.
komplektą užsisakėm, iki spalio pabaigos turėtumėm sulaukt, kaitlentę ir orkaitę nusipirkom, vakar plautuvę radom. 

reikia idėjų. ką daryt su lubom? per vidurį eina blokų sujungimas. belieka tik pakabinamos lubos?  nėr labai ryški linija, bet... gal dar ką esat sugalvojusios, mačiusios?


As neseniai lankiausi Danijoj, tai ten zinokit pas juos butuose taip graziai atrode tokios lubos kaip jus nupasakojot, palikta kaip yra, tik nudazyta baltai ir ka jus manot atrodo graziai! Aisku as jums nepersu, tiesiog maciau, kad zmones palieka tiesiog nudazo ir atrodo liuks smile.gif Kitas dalykas, namie vyravo skandinaviskas interjeras, gal del to taip nekrito i akis ir atrode puikiai! smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Santaika @ 2012 09 16, 16:14)
Laba vakara  mirksiukas.gif  Oj, kokios gražios jūsų virtuvės ir tiek daug apie jų baldus išmanote, kad man net galva susisuko beskaitant  smile.gif 


Santaika,

Parasiau Jums i asmenines zinutes smile.gif
Atsakyti
pas mus lubos yra/buvo ištapetuotos (man keista buvo kažkaip, bet toks buvo šeimininkų pasirinkimas) baltais tapetais. aš nieko prieš neturiu baltą spalvą, man gražu, šviesu.
dažyti vyras kažko purtosi. siūliau jau anksčiau. jam reikia slėpti tą siūlę, bet užmaskuoti nebeišeina, kabinti lubas irgi nesižavi. doh.gif nu bet kaip tada ją paslėpt? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2012 09 18, 17:33)
pas mus lubos yra/buvo ištapetuotos (man keista buvo kažkaip, bet toks buvo šeimininkų pasirinkimas) baltais tapetais. aš nieko prieš neturiu baltą spalvą, man gražu, šviesu.
dažyti vyras kažko purtosi. siūliau jau anksčiau.  jam reikia slėpti tą siūlę, bet užmaskuoti nebeišeina, kabinti lubas irgi nesižavi.  doh.gif nu bet kaip tada ją paslėpt?  doh.gif


O koks virtuves stilius planuojamas?
Atsakyti
QUOTE(popcornas @ 2012 09 18, 20:29)
As neseniai lankiausi Danijoj, tai ten zinokit pas juos butuose taip graziai atrode tokios lubos kaip jus nupasakojot, palikta kaip yra, tik nudazyta baltai ir ka jus manot atrodo graziai! Aisku as jums nepersu, tiesiog maciau, kad zmones palieka tiesiog nudazo ir atrodo liuks smile.gif Kitas dalykas, namie vyravo skandinaviskas interjeras, gal del to taip nekrito i akis ir atrode puikiai! smile.gif


Pas mus Lietuvoje taip lubos padarytos. Kabinamu nenorejom, palikom taip, kaip rekomendavo meistrai. Pas mus naujas namas, tai vieni kaimynai tuos tarpus lygino, nespejo apsigyventi, o lubos jau buvo sutrukineje.
Atsakyti