Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(elifė @ 2012 09 17, 15:01)
sveikos, sakykit ar kuri nors turite šviesią katlentę? o gal tiesiog girdėjot atsiliepimus - ar verta? g.gif
4u.gif


Geras klausimas, nors man tokios neteko matyti, net nebuvau susimasciusi, kad sviesiu buna g.gif bet jei tai realu, tai visai idomu butu atisiliepimus isgirsti, nes manau, kad atrodyti tai graziai turetu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2012 09 17, 20:09)
Planuoju daryti kabliukus iš galinės spintelės šono ir ten kabinti.
Va tas paskutinis variantas gal ir būtų visai nieko, o kabinimas spintelės viduje, tai turėtų būti bais nepatogus ir taip pat be ventiliacijos.  g.gif


man šis irgi patinka (turiu galvoje baltų spintelių fone ant dailaus kabinimo stovo rankšluostis su rutuliukais), bet ir spalvinis suderinimas daug priduoda, bet dar svarbiau, kad akivaizdu jog tai specialiai rankšluosčiams skirta vieta, kuri sugalvota kaip akcentas, su stiliumi, o ne atsitiktinai bele kur sukabinti jie. kabinimas kur nors šone iš dalies paslepiant ne taip gerai atrodytų, nes turi arba išvis nesimatyti (viduje), arba turi būti dekoro dalimi, kaip kad čia, nes kai mėgini paslėpti bet vis tiek matosi tai tada sudaro netvarkos/prasto dizaino įspūdį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angle: 17 rugsėjo 2012 - 22:03
http://www.facebook....4...e=1

Ranksluostukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2012 09 17, 16:18)
Busiu nepopuliari.Taipogi nenorejau kabinamu spinteliu, o tuscios sienos palikti nenorejau, tai pasidariau 2 lentynas.Apatineje imontuotas LED apsvietimas.

Nesikaupia ten jokios dulkes, uztenka karta per pora savaiciu su sausu skudureliu nubraukti pavirsiu.

Aisku, jei jas apkrauciau daiktais, tai kaskart valant dulkes juos nuimineti butu kosmaras. Jose laikau dailius indelius kavai, arbatai ir cukrui, dekoratyvini termometra, pipirine ir druskine,  remelius su nuotraukomis.


Cia man vienam kazkaip nesirisa??? blink.gif fool.gif mastau.gif
Atsakyti
Aš manau, kad autorė turėjo omenyje, kad jei jų kažkiek ir kaupiasi, jokių nepatogumų jai tai nesudaro, nes nėra prikrauta daug daiktų, kuiruos valant vis reiktų nuiminėti, kas labai užknisa biggrin.gif

Ačiū už stiklo nuorodėles, matau, daro ir gabaliuką ant šoninės sienos... Įdomu, kaip iš priekio atrodo tas stiklo kraštas g.gif Bet išvis, tai mano brangusis jau sako, kad nebus jokio stiklo doh.gif Tipo - nepraktiška, stuktelsi ir subyrės, ir kaip man dabar jį įtikint, kad puodais sienų nedaužysiu???? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 09 17, 07:42)
pas mus irgi visi kambariai dramblio kaulo spalvyte, sakykit is kur dazus pirksite? smile.gif


Labas 4u.gif

Dar 100% nesam nusprendę, bet turbūt Senukuose, ten gali sumaišyt, kokius tik norit ir didelis pasirinkimas ax.gif

QUOTE(Agnestar @ 2012 09 17, 07:42)

O dbr pasakokit mielosios, kas ka zinote apie SMEG firmos buitine technika? smile.gif as
labai noriu is ju viska virtuvei susipirkti, bet neisivaizduoju kaip kokybe  g.gif



Kiek žinau, SMEG labai geros kokybės buitinę techniką gamina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 09 18, 09:02)
Cia man vienam kazkaip nesirisa???  blink.gif  fool.gif  mastau.gif

Oho, kiek paryškinimų ir pabraukimų. aciuks.gif

Žodį "apkrauta" aš suprantu taip- ant lentynų prikrauta daug daiktų. Kadangi, mano atveju, tų daiktų viso 5 (pipirine ir druskine viename stovelyje, kava, arbata ir cukrus taipogi dalijasi vienu stoveliu), tai mano lentynose tiesiog padėti keli daikteliai ir tiek.

O dėl dulkių kaupimosi- galejote, gerbiamasis (-oji) pabraukti visą sakinį- kur pažymėjau, jog dulkių kasdien tikrai valyti nereikia.

Atsakyti
Nu tai cia tas pats, kas pasakyciau pas mane nesvariu indu nebuna - isplaunu ir ju nera!

Kur jus matete, kad dulkes prisikauptu per viena diena?
Na, nebent kas gyvena prie zvirkelio ir laiko langus atdarus...

O pasakymas Dulkes nesikaupia, nes kas dvi savaites nuvalau, tai, atsiprasau, bet skamba juokingai...

Mano supratimu, dulkes nesikaupia, kai nereikia valyti karta per pusmeti...
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2012 09 17, 16:56)
Nieks neatsakėt, kaip darote šonines sienas, jei dedate stiklą arba plokštę.... Nejau pas nieką kaitlentė ir kriauklė nestovi kraštuose  blush2.gif


Mes dėjome plokštę, ją pratesėme ir į vieną šoną (ten kriauklė).Bet tai visai nekrenta į akis, nes ir sienos šviesios, ir plokštė šviesi.
Papildyta:
QUOTE(allberto @ 2012 09 18, 09:25)
Nu tai cia tas pats, kas pasakyciau pas mane nesvariu indu nebuna - isplaunu ir ju nera!

Kur jus matete, kad dulkes prisikauptu per viena diena?
Na, nebent kas gyvena prie zvirkelio ir laiko langus atdarus... 

O pasakymas Dulkes nesikaupia, nes kas dvi savaites nuvalau, tai, atsiprasau, bet skamba juokingai...

Mano supratimu, dulkes nesikaupia, kai nereikia valyti karta per pusmeti...

Ne ta koja išlipot iš lovos? biggrin.gif
Geros Jums dienos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2012 09 18, 09:09)
Aš manau, kad autorė turėjo omenyje, kad jei jų kažkiek ir kaupiasi, jokių nepatogumų jai tai nesudaro, nes nėra prikrauta daug daiktų, kuiruos valant vis reiktų nuiminėti, kas labai užknisa biggrin.gif

Ačiū už stiklo nuorodėles, matau, daro ir gabaliuką ant šoninės sienos... Įdomu, kaip iš priekio atrodo tas stiklo kraštas  g.gif  Bet išvis, tai mano brangusis jau sako, kad nebus jokio stiklo  doh.gif Tipo -  nepraktiška, stuktelsi ir subyrės, ir kaip man dabar jį įtikint, kad puodais sienų nedaužysiu????  lotuliukas.gif

O gal visgi paklausykit vyro. smile.gif Stiklas tarp spintelių - mada. Mados ateina ir praeina. Plytelės - klasika, tvirta, ilgaamžiška ir gražu. Jeigu manote, kad siūlėse tarp plytelių kaupiasi nešvarumai, tai todėl, kad siūlės užteptos netinkamu siūlių glaistu. Reikia impregnuoto siūlių glaisto, kuris atsparus drėgmei, jo paviršius lygus ir lengvai nusivalo. Pasikartosiu, virtuvėje reikia labai nedaug plytelių, tad net jeigu išsirinksite pačias prabangiausias, vis tiek kainuos nelabai brangiai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2012 09 18, 09:09)
Aš manau, kad autorė turėjo omenyje, kad jei jų kažkiek ir kaupiasi, jokių nepatogumų jai tai nesudaro, nes nėra prikrauta daug daiktų, kuiruos valant vis reiktų nuiminėti, kas labai užknisa biggrin.gif

Ačiū už stiklo nuorodėles, matau, daro ir gabaliuką ant šoninės sienos... Įdomu, kaip iš priekio atrodo tas stiklo kraštas  g.gif  Bet išvis, tai mano brangusis jau sako, kad nebus jokio stiklo  doh.gif Tipo -  nepraktiška, stuktelsi ir subyrės, ir kaip man dabar jį įtikint, kad puodais sienų nedaužysiu????  lotuliukas.gif


Nesubyres!
Itrukti gali, bet jis nesutrupes, nes po apacia lipdukas!
Taip pat, geriau montuoti taip, kad nebutu tarpo...

Gerai „kalant“ gali itrukti ir keramines plyteles, „issimusti“ skyle ploksteje.

Tokiu atveju belieka nerudijantis plienas, bet gerai stuktelejus, apsilankstys ir bus nebebus grazu...
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 09 18, 09:25)
O pasakymas Dulkes nesikaupia, nes kas dvi savaites nuvalau, tai, atsiprasau, bet skamba juokingai...

Mano supratimu, dulkes nesikaupia, kai nereikia valyti karta per pusmeti...


Jūs man parodykit nors vieną baldą, nuo kurio Jūs (greičiausiai - Jūsų žmona/draugė) dulkes valo kartą per pusmetį g.gif net ir nuo viršutinių spintelių viršaus dulkes reikia valyti bent kartą per 2 savaites, nes dulkės sėda visur, tik priklausomai nuo baldo naudojimo dažnumo, jo aukščio ir pan. jos akis mažiau/daugiau bado. ir jeigu kaupiat tas dulkes pusę metų kažkur (kad ir labai aukštai, pvz ant spintos), tai tiesiog jomis nuolat kvėpuojat, nors ir nematot.
Atsakyti