Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Pirma karta matau balta virtuve, kuri man labai labai patinka, tiesiog superine! Jei Linute dar paskaito sia tema, tai jai - thumbup.gif
Deja, pas mane nera galimybes tokiai nisai sienoje. Kas dar kur dedat slapius ranksluoscius? Gal as ir klystu, bet nemanau kad ji reikia det skalbti kaskart nusluoscius 5 lekstes ir 3 puodukus.
Atsakyti
Man jau geriau vienas ar du ranksluostukai ant radiatoriaus (arba popieriniai ranksluosciai), negu ranksluostine ir dziusta ten nekaip (greiciau rugsta), o ir sudarko visa virtuves fasada. Turejau karta per kvailuma pasidariusi, bet ir bade akis man ta skyle kol nepardaviau. Dabar nebedaryciau schmoll.gif
Atsakyti
Mano drauge sako,kad tikrai dabar nedarytu to tarpo ranksluosciams,nevykusiai labai pas ja padaryta schmoll.gif plotis apie 20cm tarp spinteliu ir per visa ju ilgi,baisiai daug vietos uzima,vietoj daryciau krepsi buteliams ar platesne spintele.O ranksluoscius ar i skalbykle skalbti ar ant radiatoriaus pasidziovinti deda.
As tai tik vienkartinius popierinius naudoju,tai eigoje reikes galvoti,dometis kur,kaip tvirtina tos vienkartinius g.gif
pries darant remonta,nete ieskau info,nuotrauku,pastebejau,kad dabar virtuves baldai(pagrinde) be tu imontuojamu mazu lempuciu virsuje,virs stalvirsiaus.Tai kaip tada,koks apsvietimas?Ir dingo tas vamzdis(nzn kaip teisingai pasakyti blush2.gif )tas kuris prikabinamas tarp virsutiniu ir apatiniu spinteliu,ant kurio kabinami irankiai.Gal jei del bendro vaizdo,man graziau be jo,bet ar patiogu,kai viska is spintu traukti reikia? g.gif
Atsakyti
sveikos, sakykit ar kuri nors turite šviesią katlentę? o gal tiesiog girdėjot atsiliepimus - ar verta? g.gif
4u.gif
Atsakyti
Labai ačiū už nuomones dėl rankšluoščių vietos, jei turėsit dar - atkakliai seku šitą temą ir laukiu jūsų komentarų. Neduoda ramybės dar vienas klausimas: ką galima sudėti į atviras virtuvinio lentynas? Norėčiau ,,palengvinti" viršutines spinteles (o gal ir apatines užbaigti lentynėlėmis). Sugalvojau kol kas tik - receptų knygas. Visokiomis vazomis su džiovintom gėlėm, žvakidėmis ir kaktusiukais ir pan nesižaviu. Kas lieka? Indai schmoll.gif , dailiai sudėti rankšluostukai unsure.gif ...ech verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(babajoska @ 2012 09 17, 17:53)
Labai ačiū už nuomones dėl rankšluoščių vietos, jei turėsit dar - atkakliai seku šitą temą ir laukiu jūsų komentarų. Neduoda ramybės dar vienas klausimas: ką galima sudėti į atviras virtuvinio lentynas? Norėčiau ,,palengvinti" viršutines spinteles (o gal ir apatines užbaigti lentynėlėmis). Sugalvojau kol kas tik - receptų knygas. Visokiomis vazomis su džiovintom gėlėm, žvakidėmis ir kaktusiukais ir pan nesižaviu. Kas lieka? Indai  schmoll.gif , dailiai sudėti rankšluostukai  unsure.gif ...ech verysad.gif

turejau atviras lentynas tai dulkiu kaupykla o naudos nulis, dabar as tik uz pilnai uzdaras spinteles nes ir tvarkingiau atrodo ir valymo tiek ner smile.gif
Atsakyti
Gal kazkuriose durelese palikti daugiau vietos viduje ir kazkokia panasia kabykla montuoti:

user posted image

Dar ideja:
user posted image

Nebent dar:
user posted image

user posted image

user posted image

Kazkokiu daugiau ideju nelabai ir siulo internetas...
Atsakyti
QUOTE(babajoska @ 2012 09 17, 12:56)
Gal as ir klystu, bet nemanau kad ji reikia det skalbti kaskart nusluoscius 5 lekstes ir 3 puodukus.

Kai atsirado mano namuose indaplove, rankomis indus planu ypatingai retai.Nebent keptuves ir peilius. ax.gif

QUOTE(babajoska @ 2012 09 17, 15:53)
. Neduoda ramybės dar vienas klausimas: ką galima sudėti į atviras virtuvinio lentynas? Norėčiau ,,palengvinti" viršutines spinteles (o gal ir apatines užbaigti lentynėlėmis). Sugalvojau kol kas tik - receptų knygas. Visokiomis vazomis su džiovintom gėlėm, žvakidėmis ir kaktusiukais ir pan nesižaviu. Kas lieka? Indai  schmoll.gif , dailiai sudėti rankšluostukai  unsure.gif ...ech verysad.gif

Busiu nepopuliari.Taipogi nenorejau kabinamu spinteliu, o tuscios sienos palikti nenorejau, tai pasidariau 2 lentynas.Apatineje imontuotas LED apsvietimas.
Nesikaupia ten jokios dulkes, uztenka karta per pora savaiciu su sausu skudureliu nubraukti pavirsiu. Aisku, jei jas apkrauciau daiktais, tai kaskart valant dulkes juos nuimineti butu kosmaras. Jose laikau dailius indelius kavai, arbatai ir cukrui, dekoratyvini termometra, pipirine ir druskine, remelius su nuotraukomis.
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 09 17, 13:35)
Manau labai graziai issprende gerbiama Linute...

Ir cia kamputis dar matosi is svetaines puses...

Aisku, cia jau, galima sakyti, pasiseke su situacija, bet vistiek smile.gif


Ten stiklainiukų vienodų tiek pristatyta?..... bigsmile.gif Geras thumbup.gif Bet jūs man pasakykit, kas ten dėta ant sienos tarp stalviršio ir viršutinių spintukių.... Plokštė?... Ar stiklas?... Nes atrodo, kad nieko biggrin.gif Nes balta visur ax.gif Nieks neatsakėt, kaip darote šonines sienas, jei dedate stiklą arba plokštę.... Nejau pas nieką kaitlentė ir kriauklė nestovi kraštuose blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Santaika @ 2012 09 16, 19:14)



O jūsų vietoje tai aš daryčiau gal kampu baldus, bet palei langą ta kita kraštinė kad tęstųsi ax.gif Tada ir šaldytuvą galėtumėt pastatyti baldų gale (įėjus dešinėje), ir tamsu nebus gaminti smile.gif Nebent jūsų virtuvukė labai jau siaura, ir stalas su kėdėmis priekinėje virtuvės pusėje netilptų, t.y. nebūtų kur praeiti?...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 17 rugsėjo 2012 - 16:58
QUOTE(babajoska @ 2012 09 17, 16:53)
Norėčiau ,,palengvinti" viršutines spinteles (o gal ir apatines užbaigti lentynėlėmis).

Jei finansai leidžia, tai bent jau man jos "lengvesnės" atrodo, jei su matiniais stiklais ax.gif Norėjom tokias daryti, bet aj, vis tik gaila papildomų kelių šimtų biggrin.gif
Atsakyti
Kazklas klause del stiklo...
Cia is mano asmeninio surinkto albumo, ka radau...
Atsakyti
QUOTE(babajoska @ 2012 09 17, 13:56)
Kas dar kur dedat slapius ranksluoscius?

Planuoju daryti kabliukus iš galinės spintelės šono ir ten kabinti.

QUOTE(allberto @ 2012 09 17, 17:02)
Gal kazkuriose durelese palikti daugiau vietos viduje ir kazkokia panasia kabykla montuoti:

user posted image

Kazkokiu daugiau ideju nelabai ir siulo internetas...

Va tas paskutinis variantas gal ir būtų visai nieko, o kabinimas spintelės viduje, tai turėtų būti bais nepatogus ir taip pat be ventiliacijos. g.gif
Atsakyti