Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Laba vakara mirksiukas.gif Oj, kokios gražios jūsų virtuvės ir tiek daug apie jų baldus išmanote, kad man net galva susisuko beskaitant smile.gif Pabandžiau susiprojektuoti savo virtuvę su Alno programėle, bet daug ko ten nesupratau/neradau, tad įmesiu savo neišbaigtą bandymą ir paprašysiu jūsų patarimų keliose vietose. Mano virtuvės sienos daug šviesesnės, maždaug kaip čia:
user posted image, grindys laminatas balinto ažuolo spalvos, durų nėra, o kriauklė būtų kvadratinė ir spintelių lygyje, jokio ten iškilimo biggrin.gif
Šaldytuvą (jis baltas) iš pradžių galvojau statyti šalia orkaitės prie lango, bet man atrodo, tuomet bus per tamsu prie darbastalio (tarp kaitlentės ir kriauklės), o jei statyčiau šalia kriauklės iš karto prie durų angos - negalėčiau prieiti prie kriauklės. Kaip jums ta idėja statyti jį vieną kampe, kaip pavaizduota?
Baldų paspalvinti (atskirai apatinių ir viršutinių spintelių) nepavyko, tad palikau bendrai vyrauti beveik baltą spalvą, nors norėčiau kažkokių ryškesnių akcentų, baltas palikčiau gal tik viršutines spinteles, kaip manote?
O tie tamsūs apvadai vėl gi programos savimonė, tad nelabai kreipkite į juos dėmesį.
Apskritai, tai nelabai suprantu kol kas, kas kur ir kodėl turėtų būti, tai mano pirmoji virtuvė, gal pasuksite mane teisinga linkme... ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
o nevertėtų išnaudoti natūralios šviesos ir ties langu padatyti, pvz., stalelį maisto ruošimui? Arba vertėtų pagalvoti apie apšvietimą, kad maisto ruošimo ir plovimo vieta nebūtų tamsi 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(ankata @ 2012 09 14, 10:55)
kažin, o kaip dėl kainos? kiek maždaug kainuoja kvadratas stiklo virtuvei?  ax.gif



3 metrai ilgio su irengimu kainavo 600 lt.
Atsakyti
QUOTE(mildred_ @ 2012 09 13, 15:30)
Visus kambarius dažysim viena spalva - dramblio kaulo. Virtuvėje nedaug matysis tų sienų, netradicinė ji pas mus gavosi.. Dėl spintelių dar iki galo neapsisprendėm, kolkas mums dar tik pradės projektuot baldus, tai paviršių rinksimės truputį vėliau. Reikia žiūrėti pavyzdžius realius, tada lengviau apsispręsti, beto geras baldininkas tikrai turėtų patart, kas geriau:)

pas mus irgi visi kambariai dramblio kaulo spalvyte, sakykit is kur dazus pirksite? smile.gif nes as neapsisprendziu doh.gif o virtuve musu irgi bus sviesi, ne balta, bet sviesi smile.gif

QUOTE(babis @ 2012 09 13, 20:40)
Na pagaliau ir as sulaukiau savo virtuves bigsmile.gif Pasirodau blush2.gif [

Super 4u.gif spalvyte labai faina wink.gif

QUOTE(laumzirge @ 2012 09 16, 19:43)
o nevertėtų išnaudoti natūralios šviesos ir ties langu padatyti, pvz., stalelį maisto ruošimui? Arba vertėtų pagalvoti apie apšvietimą, kad maisto ruošimo ir plovimo vieta nebūtų tamsi 4u.gif .

va va, as irgi buciau dariusi stalvirsi ties langu, pvz su plautuve wink.gif
O dbr pasakokit mielosios, kas ka zinote apie SMEG firmos buitine technika? smile.gif as labai noriu is ju viska virtuvei susipirkti, bet neisivaizduoju kaip kokybe g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2012 09 10, 23:33)
Buvom siandien spalvu rinktis, tai net galva iskaudo, nu taip man sunku apsispresti, kad truksta zodziu smile.gif Norejau, kad apacia butu tamsiai pilka, virsus sviesiai pilka, o tu pilku labai mazai buvo, tai gavos taip:
spintutes apacioj- http://www.termopala...ontali-tekstura
stalvirsis - http://www.termopala...lynas-apelsinas
spintutes virsuj - http://www.termopala...ontali-tekstura
fasadai - http://www.termopala...a-gili-tekstura.
Paziurekit, kas netingesit, jauciu begsiu as ten dar ne karta, labai jau abejoju dabar, del tamsaus stalvirsio  g.gif
Ir ar yra kainos skirtumas tarp Thermopal ir Ecopal ploksciu?

man patinka bigsmile.gif mano spalvos biggrin.gif

QUOTE(babis @ 2012 09 13, 20:40)
Na pagaliau ir as sulaukiau savo virtuves bigsmile.gif Pasirodau blush2.gif

kokia sviesi ir jauki 4u.gif

QUOTE(ritavi @ 2012 09 14, 23:29)
Preliminarūs pavyzdžiai, kokios mintys sukasi:

vienspalviu noretusi g.gif rastu bei dryziu manau nereikia g.gif
Atsakyti
Labas, mergaites. Patarkit kokio plocio patogiausias kargo krepsys? ketinu ten laikyti tik aliejus, actus ir pan. Uzteks 15 cm? (vienas nestoras aliejaus butelis) ar daryti platesni? O kokio plocio yra patogiausia nisa ranksluosciams? ketinu ten kabinti tik du ranksluostukus (meistras sake - min 12 cm)
ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(babajoska @ 2012 09 17, 10:04)
Labas, mergaites. Patarkit kokio plocio patogiausias kargo krepsys? ketinu ten laikyti tik aliejus, actus ir pan. Uzteks 15 cm? (vienas nestoras aliejaus butelis) ar daryti platesni? O kokio plocio yra patogiausia nisa ranksluosciams? ketinu ten kabinti tik du ranksluostukus (meistras sake - min 12 cm)
ACIU  4u.gif

Nors aš ir ne mergaitė, bet atsakysiu. smile.gif
Šiam poreikiui pakanka 15 cm pločio krepšio. Čia yra niuansas dėl rankenėlių. Jeigu Jūsų visos rankenėlės bus prisuktos horizontaliai, tai ant siauro krepšio fasado bus galima horizontaliai prisukti tik 128 mm žingsnio rankenėlę, kurios bendas ilgis ne didesnis kaip 142 mm.
Gan geri krepšiai yra itališki INOXA ir FGV firmų, vengčiau lenkiškų REIS, bet ir jie nėra labai blogi.
Dėl ranšluostinės būtinumo dar pagalvokite. Nors ir siuaura bet visgi atskira spintelė kur bus tik du rankšluostukai. Ji atvira, sugraiuna vaizdo vientisumą, na bet kai kurie klientai daro jas, tad sprendimas Jūsų. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 17 rugsėjo 2012 - 10:38
As, sekdamas sia tema ~pusmeti, supratau, kad ranksluostines nera daznai naudojamas dalykas...

Daug kas minejo, kad nors ir padaryta, imontuota, bet pakabinti nera patogu, o ir dziusta prastai...
Atsakyti
Jei be nisos, tai kur zmones deda tuos ranksluoscius? jei virtuve kartu su svetaine, tai kazkaip norisi juos paslept...
Kad nelabai patogu, tai sutinku, bet pasvarsciau taip - kol gaminsiu, kabinsiu ant orkaites rankenos, o kai baigsiu - i nisa. Tik va del dziuvimo klausimas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babajoska: 17 rugsėjo 2012 - 11:25
QUOTE(babajoska @ 2012 09 17, 11:06)
Jei be nisos, tai kur zmones deda tuos ranksluoscius? jei virtuve kartu su svetaine, tai kazkaip norisi juos paslept...
Kad nelabai patogu, tai sutinku, bet pasvarsciau taip - kol gaminsiu, kabinsiu ant orkaites rankenos, o kai baigsiu - i nisa. Tik va del dziuvimo klausimas...

As tai slapius ir/ ar purvinus ranksluoscius metu skalbti.O vienas svarus, dailus, graziai sulankstytas ranksluostukas ant stalvirsio vaizdo tikrai negadina.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caca*: 17 rugsėjo 2012 - 11:32
Manau labai graziai issprende gerbiama Linute...

user posted image

Ir cia kamputis dar matosi is svetaines puses...

Aisku, cia jau, galima sakyti, pasiseke su situacija, bet vistiek smile.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif

smagu vis uzklysti i sia tema ir prisiminti pries kelis metus kai paciai teko virtuve isirengineti ax.gif tada pamenu buvo keletas mamyciu kurios padejo pagal virtuves isplanavima baldelius pasiprojektuoti, kazkin dar tokiu belike? blush2.gif pastatem sode vasarnami ir reiktu pagalbos ir geru ideju nes vietos virtuvei nedaug ir langai ... baldus gamintume patys ax.gif jei tokiu yra tada ikelsiu savo plana rolleyes.gif
Atsakyti