Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(babis @ 2012 09 13, 20:40)
Na pagaliau ir as sulaukiau savo virtuves bigsmile.gif Pasirodau blush2.gif

babis, grazi Jusu virtuvyte smile.gif Isduokite kur pirkote staliuka su kedem?? ax.gif

QUOTE(gabby_jz @ 2012 09 14, 12:49)
Nors visai norėjau  ax.gif Dabar jau galvojame dėti kaip stalviršio plokštę, ale va žmonės sako, kad nepraktiška?....  rolleyes.gif


Nelabai suprantu kas cia gali buti nepraktisko. Svarbu gerai plokste pasirinkti ir bedu neturesite mirksiukas.gif Jau 8+ metu naudoju ir galiu pasakyti, kad tinginiu pasirinkimas turetu buti - nes prieziuros beveik nereikalauja - gaminu kasdien ir nemazai seimai, o valau vos karta i savaite ar reciau net. O virs kaitlentes apsitaskius, uztenka paprasta dregna sluoste pavalyti ir vel grazu. Nieko nesimato visai, kaip ir ant stalvirsio tokio pat. Spalva smelio su tamsesniais pataskimais, apelsino faktura.
Atsakyti
Sveiki, šita tema padėjo man susikurti savo virtuvę, bet gėda prisipažinti, iki šiol dar taip iki galo visko ir neužbaigėm doh.gif
Renkuosi plyteles tarpui tarp spintelių ir norėčiau patarimo ax.gif
Virtuvė tokia
user posted image
Grindys tokio rašto ir sudėjimo, tik spalva ne pilka, o tokia rusvai žalsvai murzina hihihi.gif (ne nete, nei kompe niekur nerandu tikrosios spalvos doh.gif , bet atspalvis panašus į stalviršio).
Kažkada senukuose matėm plyteles identiško atspalvio ir rašto kaip baldų durelės, bet galvoju, ar ne per daug to šviesumo ir dryžių? Man kažkaip norėtųsi ten kažko tamsiau, išlaikant bendrą virtuvės koloritą g.gif Tik nežinau, labai tamsiai ar ne, vienspalvis variantas ar su kokiu raštu...
Preliminarūs pavyzdžiai, kokios mintys sukasi:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Ups, tikiuosi administratoriai nenubaus už nuotraukas unsure.gif
Gal kas turit kokių pasiūlymų? Kitokių variantų? Tiesa, ant langų planuoju tokias žaliuzes šeštoje eilutėje trečios, nes viename kambary tokios yra, tai norisi kažkokio vientisumo, kad iš lauko visi trys langai neatrodytų totaliai skirtingi.
Atsakyti
QUOTE(kristal @ 2012 09 14, 22:28)
babis, grazi Jusu virtuvyte  smile.gif  Isduokite kur pirkote  staliuka su kedem??  ax.gif
Nelabai suprantu kas cia gali buti nepraktisko. Svarbu gerai plokste pasirinkti ir bedu neturesite  mirksiukas.gif


Aciu 4u.gif
pirkom Arbaldas.lt

O kas del plokstes, tai pilnai sutinku, labai lengva prieziura thumbup.gif Turejau pirmoje savo virtuveje, tai ir naujojoje net nedvejojau ka rinksiuos ax.gif
Atsakyti
Ritavi ,rinkčiausi kaip tik šviesų toną ir kažką ramiau,mažiau raštų ar dryžių.Man neiviena plytelė nepatiko,per margos,gausis sviestas sviestuotas.Čia tik mano nuomonė 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Rokė @ 2012 09 15, 13:23)
Ritavi ,rinkčiausi kaip tik šviesų toną ir kažką ramiau,mažiau raštų ar dryžių.Man neiviena plytelė nepatiko,per margos,gausis sviestas sviestuotas.Čia tik mano nuomonė  4u.gif .

O ką pasiūlytumėt? ax.gif
Atsakyti
Aš dar noriu grįžt prie stiklo vietoj plytelių smile.gif Klausimas tik jau turinčioms ir naudojančioms, nes tie aš manau... doh.gif Pas kai kurias grūdintas stiklas dėtas, su juo viskas aišku. O kaip ten dėl to su plėvele? Klijavote ant paprasto stiklo? Nes aš kiek žiūrinėjausi tai su paprastu nieks nieko nedaro dėl saugumo g.gif Labai noriu laminuoto, bet kainuoja doh.gif Ar verta tiek investuot? Gal turit kuri idėjų kaip čia pigiau prasisukt su tuo stiklu?
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2012 09 14, 22:29)
Sveiki, šita tema padėjo man susikurti savo virtuvę, bet gėda prisipažinti, iki šiol dar taip iki galo visko ir neužbaigėm doh.gif
Renkuosi plyteles tarpui tarp spintelių ir norėčiau patarimo ax.gif
Virtuvė tokia

Siūlyčiau visiškai lygias plytukes be raštų. Stambesnę mozaiką. Nes ir taip jau marga pas Jus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimutė @ 2012 09 15, 17:50)
Siūlyčiau visiškai lygias plytukes be raštų. Stambesnę mozaiką. Nes ir taip jau marga pas Jus  4u.gif

Aš linkstu irgi labiau į beraštes, tik nesugalvoju spalvos - šviesiai gelsvas ar į rusvumą. Norisi kažkokio atmušimo, "aštrumo" kokio, nes realiai visos spalvos neryškios.
Atsakyti
Man irgi norisi išgirst daugiau patirčių su tuo stiklu ax.gif Ir dar, pagalvojau - įdomu, kokie sprendimai šoninėms sienoms, dedan stiklą arba plokštę? Norisi dėt tik ant galinės sienos, bet pas mus ta siena vos 2m, tad kaitlentė ir kriauklė bus prie šoninių sienų - jos taškysis....
Atsakyti
jau kuris laikas paskaitinėju šitą temelę, nes po truputį bręstame virtuvės remontui. Iki šiol neturėjome gartraukio, tad dabar svarstome, kur jį geriau įrengti: ar šalia lauko sienos (kalti skylę į lauką, būtų minimalus atstumas ir minimaliai kampų) ar šalia kamino (iki jo būtų 2 kampai ir atstumas 1,5 metro). Jei darytume per lauko sieną (kad ir su 2 filtrais, ar kaip ten tos plokštelės, kurios atsidaro prasidėjus traukimui, vadinasi), ar neitų paskui šaltis per tą vietą? Ar neverta daryti papildomų skylių lauko sienoje, tiesiog dėti galingesnį surinkėją ir vesti į kaminą?
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2012 09 14, 22:29)
Sveiki, šita tema padėjo man susikurti savo virtuvę, bet gėda prisipažinti, iki šiol dar taip iki galo visko ir neužbaigėm doh.gif
Renkuosi plyteles tarpui tarp spintelių ir norėčiau patarimo ax.gif


Na aš irgi manau kad čia dryžių jokių nebereikia tikrai schmoll.gif Man tai gražiai atrodytų kokios nors šokoladinės spalvos plytelės, ir kokia juosta plytelių šviesių, panašaus šviesumo kaip baldai, su smulkiu dekoru kokiu nors g.gif Nežinau ar supratot ką turiu omeny smile.gif
Atsakyti
Virtuvėje reikia labai nedaug plytelių, tad galima išsirinkti ir labai brangias ir vis tiek nedaug tekainuos. Vienas patarimas prieš darant virtuvės remontą reikia pirmiausiai viską aptarti su balžiumi: kur bus rozetės, kokiam aukštyje klijuoti plyteles, kur vamzdžiai vandentekio ir kanalizacijos, dujų vamzdžiai, dujų skaitiklis ir t.t. O tai būna, kad žmonės pasidaro virtuvės remontą, nueini, o ten... doh.gif Tada galimybės padaryti gerai ir patogiai labai sumažėja.
Atsakyti