Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 08, 17:39)
1. niekas negimė viską žinodamas
2. klausti yra sveikintina ir kvailų klausimų nebūna
3. ne Jūs pirma taip galvojat, todėl ir parašiau. Daugiau bendrai, nei Jums asmeniškai.

Sioje srityje,man dar daug,daug mokytis biggrin.gif bet deka Jusu,nemazai suzinojau 4u.gif

QUOTE(Elenna @ 2012 10 08, 18:15)
as galvoju jei neklystu, kad tie pavieniai meistrai is skelbiu ir tt, gal taip pat daro ir neblogiau nei firmos, tik firmose didesne kaina, uz tai gal garantija duoda  g.gif isiunciau dabar kokius 5 uzklausimus, ryt tureciau gaut, tiesa diara mano virtuve paskaiciavo tarp 3500-4500 pinigu, normalu turbut  g.gif bet jie dar pridure kad nuo tu mechanizmu daug kaina priklauso, as perziurejau savo virtuvikes schema, tai man sitie blum kaip ir nereikalingi , kadangi dauguma spinteliu atliks slepiamaja funkcija, o kam man super prabangus atidarymas ten kur pvz slepsis vamzdziai ar dujinis katilas  biggrin.gif bus gal pora spinteliu kur verta gal ir geresnius imt, bet pas mane mazai is tokiu pagal plana,,

Tikrai taip drinks_cheers.gif mums viena toki pasiule.Jis savo namo rusyje,daro baldus,turi tam visokios technikos,atsiliepaimai apie ji,apie darbus-geri.Tik,kad eiles doh.gif pasake,tik po dvieju savaiciu tik paskambinti,ir jei imsis darbo,tai baldai bus gatavi po triju,keturiu menesiu doh.gif nezinau ar tiek noriu laukti,gali taip atsitikt,kad po dvieju menesiu nebenoresiu jau tokios,kokios uzsakiau virtuves biggrin.gif
Atsakyti
o ta mažiausia kaina kieno? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 10 08, 19:03)
o ta mažiausia kaina kieno? g.gif

ofus.. bet pavasari kai isuntinejau nebuvo pas juos pigiausia, pasiule mano kraste medeinas pigiausiai takart. dabar neturiu ju kainos
Atsakyti
Kas turite toki kampini mechanizma?ar pranoko lukescius? smile.gif nes kaina sio gerio tai ohoho.Man,kadangi baldai eis kampu,butu gerai toki tureti,bet kaina visai neviliuojanti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2012 10 08, 20:39)
Kas turite toki kampini mechanizma?ar pranoko lukescius? smile.gif nes kaina sio gerio tai ohoho.Man,kadangi baldai eis kampu,butu gerai toki tureti,bet kaina visai neviliuojanti

as ir apie toki svajojau... bet yra daug panasiu... furnitanas turi sveicariska PEkos - labai brangus (kokybe gera, bet dar turbut visi muitai dasidejo nes ne EU), bet gal is haefele galim rast g.gif , agva turi.. pas brasa reik paieskot ir visur kitur... bandziau paskambint i agva kainos, bet siauliuose salonas atkirto kad siuo metu neturi ir padejo rageli. ot kultura. cool.gif na as dar issiaiskinsiu kur pigiausia bigsmile.gif
pas BRASAyra tokiu nuo 1700 lt iki maziau nei 1000 lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Google: 08 spalio 2012 - 19:48
QUOTE(Nanita @ 2012 10 08, 14:28)
ir su laminatu silciau kojom biggrin.gif pas mama plyteles,tai jau basas nevaiksciosi,o as basa megstu braidyt smile.gif

jeigu spintele atidaroma tokiu budu(beje ar brangus ir patvarus toks mechanizmas?cia Blum?)tai kaip atsidaro spinteles virs sitos?
user posted image

Pas mane yra lygiai tokie pat mechanizmai, tai Blum. Ir lygiai taip pat kaip paveikslėlyje, dar spintelės viršuje su atverčiamais Blum mechanizmais. Mano nuomone tai tik efektinga, bet, kad tai būtų labai patogu, tai ne. Spintelės iki pat lubų, o daiktai dedami tik dviem aukštais, antrojo, t. y. viršutinės spintelės jau nepasieksi neužsilipęs ant taburetės. Į indų džiovyklą netelpa puodelių lentynėlė. Paprastoje spintelėje su durelėmis ir dviem lentynomis daiktai dedami trimis aukštais, daugiau visko telpa, viską galima lengvai pasiekti ir spintelė ne iki lubų. Antrą kartą sau tokių nesirinkčiau. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 08 spalio 2012 - 20:22
Google, ale tai tie ofus jum nebrangiai paskaičiavo.... Juk virtuvė tai didelė blink.gif Mano dvigubai trumpesnė, bet dvigubai mažesnių kainų net iš skelbiu lt meistrai nepasiūlė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 08 spalio 2012 - 20:34
QUOTE(Dešimtukas @ 2012 10 08, 21:16)
Pas mane yra lygiai tokie pat mechanizmai, tai Blum. Ir lygiai taip pat kaip paveikslėlyje, dar spintelės viršuje su atverčiamais Blum mechanizmais. Mano nuomone tai tik efektinga, bet, kad tai būtų labai patogu, tai ne. Spintelės iki pat lubų, o daiktai dedami tik dviem aukštais, antrojo, t. y. viršutinės spintelės jau nepasieksi neužsilipęs ant taburetės. Į indų džiovyklą netelpa puodelių [/B[B]]lentynėlė. Paprastoje spintelėje su durelėmis ir dviem lentynomis daiktai dedami trimis aukštais, daugiau visko telpa, viską galima lengvai pasiekti ir spintelė ne iki lubų. Antrą kartą sau tokių nesirinkčiau.  smile.gif


*tai,kad reikes ant taburetes uzlipt,negasdina,sudeciau ten daiktus,itin retai naudojamus..
**netelpa puodeliu lentinele nes,tas mechanizmas daug vietos uzima? g.gif
Atsakyti
dabar kas liecia medziagas,, kaip sakoma yra brangesniu yra ir pigesniu. pigiausios lenkiskos, yra ten austrisku italisku vokisku, koks tarp ju esminis skirtumas?ar baisiai reiksmingas ir didelis bei kuo tai pasireiskia ? skaiciau cia straipsniuka, dabar greit tik neatknisiu, kad idet cia, bet sake nebijot tu lenkisku, kadangi jie gan pazenge toje srityje ir gamina geros kokybes reikalavimus atitinkancias medziagas, kitas dalykas mislyju turbut ir tu lenkisku yra skirtingu blogesniu ir geresniu g.gif jei pagal termopalas puslapi tai ten tos medziagos kad ir geresnes kategorijos bet ner jau baisiai brangios, baisiai brangiai gaunasi jau tada kai uzsakai ir daroma tavo virtuve, nors seip reik suprast ir tuos kas dyrba kiekvienas dyrbam savo darba ir ne vienas uz skatikus to daryti nenorim,,
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2012 10 08, 19:39)
Kas turite toki kampini mechanizma?ar pranoko lukescius? smile.gif nes kaina sio gerio tai ohoho.Man,kadangi baldai eis kampu,butu gerai toki tureti,bet kaina visai neviliuojanti


tokie kampiniu spintelių sprendimai paprastai kainuoja nuo 1'000Lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kad ji kur galas: 08 spalio 2012 - 21:39
nors cia skoniu reikalas bet norejaus jusu nuomones dar del kaitlentes ir orkaites vietu, patogu tai man visaip bet kaip graziau montuot toje aukstoje spintoje ar po kaitlente g.gif as ir taip ir taip ziuriu, viena kart noris i ta didele spinta kist,kitasyk jau ne, bet kazkaip mane labiau traukia ir akiai graziau gal kaip iprate,viena po kita,aisku dar nuo virtuves ir vietos priklauso turbut kaip gaunas bendresne grazesne visuma reik ziuret, tiksliau bandyt isivaizduot kazkaip, nors man mintyse visai nesigamina joks naujas vaizdas nzn kodel nepasijungia pas mane galvoj dar ir viskas, reik tos programos kur gali pasideliot, nes sasiuvinyje kas papeizeliota irgi ne tas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2012 10 08, 21:34)
Google, ale tai tie ofus jum nebrangiai paskaičiavo.... Juk virtuvė tai didelė  blink.gif Mano dvigubai trumpesnė, bet dvigubai mažesnių kainų net iš skelbiu lt  meistrai nepasiūlė biggrin.gif

Bandyk tu uzklausti bigsmile.gif

Kam idomu... apytiklses kainu ribos
Va tokios virtuves kainos SIAULIUOSE:

user posted image

ilgis 4,2 m.

Medeino 3300LT
Ofus 4200lt
Baldinuko 4000lt
Vaiberta 4500/5500lt
Vokes kaina kiek pamenu virs 6000lt

Atsakyti