Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Va va, ir man tas pats ax.gif Ir šilčiau tikrąja to žodžio prasme, ir šilčiau t.y. jaukiau man ax.gif Bet gi kiek žmonių, tiek nuomonių, juoba, kad apie virtuvę kalbam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2012 10 08, 15:28)
ir su laminatu silciau kojom biggrin.gif pas mama plyteles,tai jau basas nevaiksciosi,o as basa megstu braidyt smile.gif

jeigu spintele atidaroma tokiu budu(beje ar brangus ir patvarus toks mechanizmas?cia Blum?)tai kaip atsidaro spinteles virs sitos?

pas mus sildomos grindys... silta, gera, kai sildo... biggrin.gif ir vasara gerai, vesu... tarpiniuose sezonuose ne labai gerai plyteles biggrin.gif

kad rodos ne BLum. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 10 08, 15:42)
pas mus sildomos grindys... silta, gera, kai sildo...  biggrin.gif  ir vasara gerai, vesu... tarpiniuose sezonuose ne labai gerai plyteles  biggrin.gif

kad rodos ne BLum. g.gif

kai sildomi,tai drinks_cheers.gif aisku gerai,bet pas ka ne.laminatas geriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2012 10 08, 14:28)
ir su laminatu silciau kojom biggrin.gif pas mama plyteles,tai jau basas nevaiksciosi,o as basa megstu braidyt smile.gif

jeigu spintele atidaroma tokiu budu(beje ar brangus ir patvarus toks mechanizmas?cia Blum?)tai kaip atsidaro spinteles virs sitos?




labai blogai kai žodis BLUM tampa žodžio FURNITŪRA sinonimas. žmonės pradeda painiotis. BLUM tai yra vienas iš daugelio baldinės furnitūros pardavėjų. labai kokybiškos furnitūros, bet ir "užbrangintos". mokat ir už kokybę ir už vardą. ir tai nėra nenormalu. Zepter puodai irgi branagesni už baltarusiškus, emaliuotus. ir ten ir ten puodai.
iš paveikslėlio sunku spėti, kokios firmos ši furnitūra, bet įtariu klausimas buvo ne apie tai. Norint aukščiau esančią spintelę atsidaryti, pirma teks uždaryti žemiau esančia (jau atidarytą) spintelę. O kokiu būdų aukščiau esanti spintelė atsidarys (gali nuvažiuoti į šoną, nusileisti žemyn, pasikelti į viršų 90 laipsniu kampu, atsidaryti į šoną (kaip durelės)) sunku pasakyti.
o tokią furnitūra (kai pavaizduota apatinėje spintelėje) gamina tikrai daug firmų.
Atsakyti
va va,as ir galvojau,kad Blum tai mechanizmas doh.gif uzdaryti/atidaryti spinteles
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 08 spalio 2012 - 15:57
QUOTE(Nanita @ 2012 10 08, 15:56)
va va,as ir galvojau,kad Blum tai mechanizmas doh.gif uzdaryti/atidaryti spinteles


1. niekas negimė viską žinodamas
2. klausti yra sveikintina ir kvailų klausimų nebūna
3. ne Jūs pirma taip galvojat, todėl ir parašiau. Daugiau bendrai, nei Jums asmeniškai.
Atsakyti
as galvoju jei neklystu, kad tie pavieniai meistrai is skelbiu ir tt, gal taip pat daro ir neblogiau nei firmos, tik firmose didesne kaina, uz tai gal garantija duoda g.gif isiunciau dabar kokius 5 uzklausimus, ryt tureciau gaut, tiesa diara mano virtuve paskaiciavo tarp 3500-4500 pinigu, normalu turbut g.gif bet jie dar pridure kad nuo tu mechanizmu daug kaina priklauso, as perziurejau savo virtuvikes schema, tai man sitie blum kaip ir nereikalingi , kadangi dauguma spinteliu atliks slepiamaja funkcija, o kam man super prabangus atidarymas ten kur pvz slepsis vamzdziai ar dujinis katilas biggrin.gif bus gal pora spinteliu kur verta gal ir geresnius imt, bet pas mane mazai is tokiu pagal plana,,
Atsakyti
LED juostelės po spintele šviesos tikrai užteks kai vakare ruošit arbatą, kavą, ar šiaip kokius lengvus naktipiečius - ta prasme kai viską žinot mintinai mirksiukas.gif arba galima neįkyriai atšviestai papusryčiauti/vakarieniauti, geras fonas būna
man pvz ryte užtenka tarybinio gartraukio lempytės visai virtuvei - nenoriu prikelt vaikų 6 ryto, ir kažkaip viską matau, tai LED juostelės šviesos tikrai būtų užtektinai BET normaliam virtuviniam darbui - neužtenka, niekaip
Atsakyti
QUOTE(Elenna @ 2012 10 08, 18:15)

man jau paskaiciavo 5500lt/ 6800lt/ ir vibaltpega 9200 lt (be furnituros sitas blink.gif )

artdeko ir ofus galiu drasiai girt uz operatyvuma ir issamius atsakymus. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Google: 08 spalio 2012 - 17:51
QUOTE(Blue_rose @ 2012 10 08, 12:59)
Galvojau apie tokio tipo Led apsvietimo profiliukai , kur ileidziami ..
yra ivairiu profiliuku..
unsure.gif  apie kokias mes tada kainas kalbam  blush2.gif



pas mane po spintele LED juostelė be jokių profiliukų priklijuota, jos visokių galingumų būna, šiltos arba šaltos šviesos
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 10 08, 18:24)
man jau paskaiciavo 5500lt/ 6800lt/ ir  vibaltpega 9200 lt (be furnituros sitas  blink.gif )

artdeko ir ofus galiu drasiai girt uz operatyvuma ir issamius atsakymus.  thumbup.gif

cia diara ta prasme ?
Papildyta:
QUOTE(Google @ 2012 10 08, 18:24)
man jau paskaiciavo 5500lt/ 6800lt/ ir  vibaltpega 9200 lt (be furnituros sitas  blink.gif )

artdeko ir ofus galiu drasiai girt uz operatyvuma ir issamius atsakymus.  thumbup.gif

isiunciau ir as i artdeko, dar negavau ats, patiko irgi keli, o kaip jie brangininkai ar normaliai?
Atsakyti
QUOTE(Elenna @ 2012 10 08, 18:53)
cia diara ta prasme ?
Papildyta:

isiunciau ir as i artdeko, dar negavau ats, patiko irgi keli, o kaip jie brangininkai ar normaliai?

diara neklausiau.
artdeko ta vidurine kaina... kadangi tris teturiu tai ju vidutine. smile.gif
Atsakyti