Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Galvojau apie tokio tipo Led apsvietimo profiliukai , kur ileidziami ..
yra ivairiu profiliuku..

QUOTE(allberto @ 2012 10 08, 11:25)
Na, nesakau, yra ir geru LED'iniu apsvietimo sprendimu, bet kaina rezultate gali pasiekti puse virtuves...



unsure.gif apie kokias mes tada kainas kalbam blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2012 10 08, 10:38)
spalvu isdestymas,man nelabai,jei nuspresiu iki lubu,tai tik sviesios spalvos virsutines spinteles bus,o sioje nuotraukoje man tos virsutines kaip deme atrodo blush2.gif

o del daiktu,tai galvoju,kad ir neturiu tiek  biggrin.gif .Palei 3 m. siena bus vien stalciai ir dvieju aukstu spinteles.Ar neatrodys kaip lavoninei  blush2.gif (atiprasau uz toki paliginima)
Gal spinteles,kurie bus pirmam aukste,daryti su matiniu stiklu?

Apie spalvas kalbėti sudėtinga, nes tai labai individualu ir subjektyvu. smile.gif Tačiau vienas pagrindinių spalvų dėstymo principų toks, kad spalvos nuo apačios į viršų turi tik šviesėti. Ne veltui lubos dažniausiai yra visiškai baltos.
Balta spalva - klasika, bet yra gausybė kitų gražių ir įdomių spalvų. Gal Jūsų pasirinkti dizaineriai ar baldininkai nesuteikia galimybės pasirinkti. Balti fasadai gražūs ir nauji bus tik iš MDF. Iš baldinės plokštės tarp PVC briaunos ir laminato susidaro mažytis tarpelis kuris labai greit pajuoduoja. Negražu. Aš klientams duodu pasirinkiti maždaug ir šimto spalvų, niekas dar nesirinko baltos. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 08 spalio 2012 - 12:08
QUOTE(allberto @ 2012 10 08, 11:25)
Na, nesakau, yra ir geru LED'iniu apsvietimo sprendimu, bet kaina rezultate gali pasiekti puse virtuves...
Pigiausia, ir mano akimis, geriausias, variantas - dienos sviesos lempos.
Siais laikais yra daugybe atspalviu...

virtuveje 2 metrams galima skaiciuoti ~10W, sviecia ilgai (jeigu sviestuvai normalus).
Yra tu plonu variantu. Galima paslepti padarant dureles 2-3 cm ilgesnes.

O halogenu, yra ir neileidziamu, pvz.
user posted image user posted image
bet daugiau vietos paima...


jeigu jau visai atvirai, tai LED šviestuvėliai daugumoje variantų (apart juostelių ir distancinio valdymo tiek besikeičiančiom spalvom ar šviesos ryškumui) yra tie patys halogeniniai, tik lemputė būna įdėta LED. na bet šviesos ryškumu deda halogenas LED'ui per šonus t.y. LEDo Jums reiks daugiau šviestuvų.

su tais 10W - tai nieko nesupratau. Jei tai bus 10W halogeno - tai ir 10cm apšviesti bus mažai, jei 10W LED'o - gali ir mažesnei virtuvei užtekti. Ar Jūs čia apie dienos šviesos lempas? tada gal ir taip. Na bet asmeniškai mane tai erzina skleidžiama jų šviesa, na bet gal mano vaikystė buvo sunki lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2012 10 08, 11:38)
spalvu isdestymas,man nelabai,jei nuspresiu iki lubu,tai tik sviesios spalvos virsutines spinteles bus,o sioje nuotraukoje man tos virsutines kaip deme atrodo blush2.gif

o del daiktu,tai galvoju,kad ir neturiu tiek  biggrin.gif .Palei 3 m. siena bus vien stalciai ir dvieju aukstu spinteles.Ar neatrodys kaip lavoninei  blush2.gif (atiprasau uz toki paliginima)
Gal spinteles,kurie bus pirmam aukste,daryti su matiniu stiklu?

Na būtent tokios spalvos, kaip ten, ir man per tamsu, tik turėjau omeny tą idėją derinti antrą aukštą viršutinių spintelių su stalviršiu ir plokšte prie sienos thumbup.gif Bet tai turėtų būt šviesi spalva bent jau man smile.gif

Man tai patinka stalčiai ir pailgos spintelės, ir visai neatrodo kaip lavoninėj man thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2012 10 08, 11:59)
Galvojau apie tokio tipo Led apsvietimo profiliukai , kur ileidziami ..
yra ivairiu profiliuku..
unsure.gif  apie kokias mes tada kainas kalbam  blush2.gif

tokių juostučių Jums gali prireikti ir dviejų, ir per visą spintutės ilgį, norint kad užtektų šviesos. Dar pasidomėkite, LED būna 12v ir 24V, tai 24V šviečia ryškiau.

apie kainas. PVZ toks LED virtuvinis šviestuvėlis kainuos nuo 120Lt be transformatoriaus, ir jo vieno bus mažai (jie jungiasi į eilę
o toks halogeninis šviestuvas gali kainuoti nuo kokių 7 litų (be transformatoriaus) ir jų dviejų į metrą ar daugiau - pilnos akys. Jie į plokštę įsileidžia 16mm, taip kad netgi kiaurai nereikia išfrezuoti. Tiesa lieka laidai.

tai jeigu imsite 10Led šviestuviukų + elektronika - galite ir į 2000Lt netilpti, o jei virtuvę pavyktų susiekonominti iki 4000Lt tai va Jums ir pusę kainos mirksiukas.gif
na gal kiek sutirštinau, bet teisybės yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2012 10 07, 18:18)
Man patiko darbų pavyzdžiai! *****, net kelias matau virtuves, kokios visai norėčiau  thumbup.gif Ypač kur šviesus ir sendintas ąžuolas, kakžą tokio ir įsivaizdavau  thumbup.gif  O kokią kainą jie pasiūlė?
Apie eu baldus tai prisiskaičiau blogybių kitoj temoj, neva aferistai  blink.gif Tai net nesiunčiau užklausos jiem, man pigiausiai pasiūlė mestreliai su tokiais el.paštais - jokubaldai@ lalala ir baldaiva @ lalala biggrin.gif Bet apie juos nieko nerandu. Vidutinę kainą pasiūlė  žilvio baldai ir praktiški baldai, o didžiausią Paliūčio baldai. Dar apie pora meistriukų  gerų atsiliepimų radau su neblogom kainom, tai vat niekaip ir neišsirenku, o iki Kalėdų ir mum reikia virtuvės, nes tuo metu jau planuojam keltis ten, tai gyvent be virtuvės ką žinau.....  blink.gif

Beje, mes irgi planuojam dėt šviesaus ąžuolo laiminatą smile.gif

as tai renkuosi irgi mazdaug aplink savo gyvenamaja vieta, i diara dar uzklausos nesiunciau,bet man ten patikusiu variantu keli net yra, isvis mazai dar kur siunciau gal snd reiks isiuntinet, tg baldai(kaunas) snd atskambino, tai kaina preliminari 4000-5000,ir balsas to klausinetojo toks nerimtas drebantis , nu gal po savaitgalio biggrin.gif , bet pagal iskalba nepasakyciau kad baisiai toj srityje nusimanantis,, nu man atrodo daugokai uz kelias spintutes kai tuose 3 metruose ir kriaukle ir indaplove ir dujine,tai tik vien padori metrine spintele su stalciais gautus ir tu virsutiniu ten ne kazi kas g.gif tai uz kelis tik karkasus ir fasadus, bei pora rimtesniu spinteliu tiek kastuot blush2.gif ar as cia durna, bet man gaila bigsmile.gif schmoll.gif
as del savo grindu dar apmastymuose, nes pas mus per visus kambarius bendroj plostumoj tas pats laminitas, ir galvoju, ka daryt, jei noriu plyteliu gal dabar virtuveje biggrin.gif ir plesti gaila ir nzn po apacia tik juodgrindes, tai plest gal net neverta o det ant tu paciu, pries tai atitinkamai paruosus g.gif bet kazi ar plytelem tai gerai baisu kad nevaiksciotu ir siules netrukinetu paskum g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elenna: 08 spalio 2012 - 13:02
O mes kaip tik visur ir dėsim tokį pat laminatą visam bute, nenoriu jokių plytelių biggrin.gif Nepatinka man blush2.gif

Na aš tada irgi iš "durnų", nes ir mano virtuvėj 2m siena, ir 1,3m niša, tai 5000lt tikrai neplosiu bigsmile.gif Nes visų šustriausių mechanizmų man nereikia, svarbu švelniau darinėtųsi, nei tie paprastieji lankstai ir bėgeliai ir viskas, man gana, be jokių pribumbasų thumbup.gif Planavom tilpt į 4000lt, bet dar biškį mažinam biudžetą, nes visiškai neliks bapkių kitiem kambariam bent pradžią padaryt blink.gif O ant Kalėdų jau norėtųsi ten keltis....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 08 spalio 2012 - 13:23
Su virtuves svietimu as tai ziauriai lauzau galva... jei nera virsutiniu spinteliu, tai kur montuoti apsvietima? doh.gif Turiudabar du variantus: ant lubu tiesiai virs darbastalio (lubos 2,2m) arba virs lango ant sienos koki ilga dienos sviesos lempa (gautusi ~70cm nuo darbastalio). Gal nekristu seselis nei vienu atveju priesais.. blush2.gif

Desimtukas, kokios turi buti kampines spinteles dureles, kad eitu ideti karusele ar kazka panasaus? Ir kokio tipo karuse isnaudoja daugiausia vietos? Nes yra lemansai, tie keturi krepsiukai dviems aukstais, .... neturiu kaime savam kur isciupinet. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(gabby_jz @ 2012 10 08, 14:22)
O mes kaip tik visur ir dėsim tokį pat laminatą visam bute, nenoriu jokių plytelių biggrin.gif Nepatinka man  blush2.gif

turiu dabartinej virtuvej... tai gerokai issitryne prie spinteliu vaikciojimo zonoj.. o prie pat prie pat liko intesnsyvesnis rastas.. nu idomiai ziurisi.. baisumas bus kai isnesim spinteles, pasimatys kaip pasikeite. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Google: 08 spalio 2012 - 13:40
QUOTE(gabby_jz @ 2012 10 08, 13:22)
O mes kaip tik visur ir dėsim tokį pat laminatą visam bute, nenoriu jokių plytelių biggrin.gif Nepatinka man  blush2.gif

Na aš tada irgi iš "durnų", nes ir mano virtuvėj 2m siena, ir 1,3m niša, tai 5000lt tikrai neplosiu  bigsmile.gif Nes visų šustriausių mechanizmų man nereikia, svarbu švelniau darinėtųsi, nei tie paprastieji lankstai ir bėgeliai ir viskas, man gana, be jokių pribumbasų thumbup.gif Planavom tilpt į 4000lt, bet dar biškį mažinam biudžetą, nes visiškai neliks bapkių kitiem kambariam bent pradžią padaryt blink.gif O ant Kalėdų jau norėtųsi ten keltis....


Pas mane 2,25 m + ~2 m prie kitos sienos, is kuriu:
60 cm skalbykle, 60 cm saldytuvas, 60 cm virykle - neimontuojami, imontuojama 45 cm indaplove ir spinteles pakabinamos prie vienos sienos su paprastom durelem, keletas stalciu kitoj pusej.
Pigiausia, ka suradau, tai 3000, kiti ir netoli 6000 skaiciuodavo ...
Atsakyti
QUOTE(Dešimtukas @ 2012 10 08, 13:02)
Apie spalvas kalbėti sudėtinga, nes tai labai individualu ir subjektyvu. smile.gif Tačiau vienas pagrindinių spalvų dėstymo principų toks, kad spalvos nuo apačios į viršų turi tik šviesėti. Ne veltui lubos dažniausiai yra visiškai baltos.
Balta spalva - klasika, bet yra gausybė kitų gražių ir įdomių spalvų. Gal Jūsų pasirinkti dizaineriai ar baldininkai nesuteikia galimybės pasirinkti. Balti fasadai gražūs ir nauji bus tik iš MDF. Iš baldinės plokštės tarp PVC briaunos ir laminato susidaro mažytis tarpelis kuris labai greit pajuoduoja. Negražu. Aš klientams duodu pasirinkiti maždaug ir šimto spalvų, niekas dar nesirinko baltos. smile.gif

nesakiau,kad noriu baltos,galvoju apie sviesias spalvas.bet tikrai ne balta. smile.gif Lavonine paminejau ne del spalvu,o del to,kad palei 3 metru siena vien(apacioje)bus stalciai,o virsuje dvieju aukstu iki lubu spinteles.Drauge,kuriai butina virtuveje stiklas,sake,su tokia virtuve kaip bus(gal)mano jei truktu oro biggrin.gif nes viskas uzdara.

Baldininko dar nekvieteme,pirma turiu sugalvoti,kaip ir ka noriu,jau tada ieskosime meistro,kuris pades visa ta igyvendinti,aisku patobulins,patars bet bent pagrinda turiu sugalvoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 10 08, 14:48)
Pas mane 2,25 m + ~2 m prie kitos sienos, is kuriu:
60 cm skalbykle, 60 cm saldytuvas, 60 cm virykle - neimontuojami, imontuojama 45 cm indaplove ir spinteles pakabinamos prie vienos sienos su paprastom durelem, keletas stalciu kitoj pusej.
Pigiausia, ka suradau, tai 3000, kiti ir netoli 6000 skaiciuodavo ...

Na tai va, panašiai ir mum tiek skaičiuoja, bet aš ten jiem siųsdama minėjau ir dvi matinio stiklo dureles, ir cargo krepšiuką, ir viršutinius stalčius su blum, bet kadani biudžetas mažėja, tai galim atsisakyt ir stiklo, ir cargo, o blumus irgi keist kitais kokiais švelniai užsidarančiais, bet pigesniais (juk būna pigiau, ane?...) Tai va. Nes plokštės ir stalviršio tai pigiausio nesinori, bet va koks stiklas tai jau čia tik estetinio vaizdo reikalas, ant kurio galima ir pataupyt smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Google @ 2012 10 08, 14:42)
Papildyta:

turiu dabartinej virtuvej... tai gerokai issitryne prie spinteliu vaikciojimo zonoj.. o prie pat prie pat liko intesnsyvesnis rastas.. nu idomiai ziurisi.. baisumas bus kai isnesim spinteles, pasimatys kaip pasikeite.  lotuliukas.gif

Na šiaip tikiu, kad ne taip patvaru, kaip plytelės, bet tarkim pas uošvius šviesus laminatas virtuvėj, ir visiškai jokio nusidėvėjimo po n metų nesimato... ax.gif Man prie plytelių labai jaukimba viskas biggrin.gif Kai mažas vaikas namie, tai neduokdie nenuvalau iškart nudrėbtos košės, tai paskui šveisk kad nori blink.gif Laminatą man kažkaip smagiau valyt... O kai aš tokia tinginė, tai išvis... blush2.gif
Atsakyti
ir su laminatu silciau kojom biggrin.gif pas mama plyteles,tai jau basas nevaiksciosi,o as basa megstu braidyt smile.gif

jeigu spintele atidaroma tokiu budu(beje ar brangus ir patvarus toks mechanizmas?cia Blum?)tai kaip atsidaro spinteles virs sitos?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 08 spalio 2012 - 14:34