Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Sveikos.
Noriu pasirodyt ir as su savo virtuves planu ir gal ka kitaip patarsit is savo patirties. Nes as jau kiek beziureciau i sita brezini, nieko kitaip nesugalvoju.user posted image

1. Kriaukle palei langa. Is kaires indaplove, is desines 80cm stalciai indams. Po kriaukle 60cm spintele siukslinei ir valikliams.

2. Kampines spinteles. Galvoju turbut reiketu daryti simetriskas abiejuose kampuose g.gif Ir as daryti statmena kampa ar uzapvalinta g.gif Kas patogiau?

3. Ar daryti kaitlente simetriskai per viduri? Jei gartraukis integruotas, tai gal ne taip svarbu,o jei ne, tai man kazkaip atrodo gal negraziai ziuresis g.gif Dar turiu minti ja patraukti arciau kairiojo kampo, kad butu mazesnis kelias tarp kriaukles ir kaitlentes, kur papaisyta spintele 45cm puodams. Tada puodus galeciau susideti i kampa g.gif

Virsutiniu spintuciu dar neapgalvojau, tik primeciau kur jos mazdaug turetu kabeti.
Juodrastis labai toks juodrastinis biggrin.gif Per nakti pagimdziau. Gavom vandentiekio ir vedinimo projektu juodrasti, tai reikia konkreciai jau zinoti kur bus kriaukle, virykle... O atsizvelgiant i tai reikia ir visa kita susideliot ar bus patogu.

Pati virtuve yra bendroj patalpoj su svetaine.

Lauksiu komentaru ir ideju 4u.gif
Atsakyti
google, perskaičiau dešimtis puslapių supermamose apie gerus/blogus baldininkus ir siuntinėjau visur, kur neblogi atsiliepimai biggrin.gif Nes Alytuj radau tik dvi įmones, bet apie 4500lt paskaičiavo, tai ir siuntinėju Kaunas-Vilnius... Ne visur kainuoja žinok atvežimas, daugumoj tai ne smile.gif

Slyva, na apie tavo planus gal pakomentuos turinčios panašaus dydžio virtuves, iš patirties gal ką patars, kaip patogiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 07 spalio 2012 - 19:11
QUOTE(gabby_jz @ 2012 10 07, 19:02)
google, perskaičiau dešimtis puslapių supermamose apie gerus/blogus baldininkus ir siuntinėjau visur, kur neblogi atsiliepimai biggrin.gif Nes Alytuj radau tik dvi įmones, bet apie 4500lt paskaičiavo, tai ir siuntinėju Kaunas-Vilnius... Ne visur kainuoja žinok atvežimas, daugumoj tai ne smile.gif


Pabandykit nusiusti uzklausa artdeko
Man labai patiko bendravimas, kaina paskaiciavo normalia.
O ir internete radau, nors, tik kelis atsiliepimus, bet ir tie neblogi...

Deja, dar nesidariau, o tik paskaiciavima prasiau padaryti, nes dabar planai verciasi aukstyn kojom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 10 07, 20:22)
Pabandykit nusiusti uzklausa artdeko
Man labai patiko bendravimas, kaina paskaiciavo normalia.
O ir internete radau, nors, tik kelis atsiliepimus, bet ir tie neblogi...

Deja, dar nesidariau, o tik paskaiciavima prasiau padaryti, nes dabar planai verciasi aukstyn kojom  doh.gif

issiunciau. biggrin.gif siaip labai patiko ju psl. ir ju virtuves. Radau kaip jie daro toki kampa, kuris mane domino ir tikriausiai pas mane bus. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Ar darotes apsvietima virtuves darbastaliui?
Koks jis ir kaip imontuojamas? LED juostele ifrezuota ar kaip g.gif
Ar uztenka jums nuo gartraukio svieseles?

Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2012 10 08, 09:00)
Ar darotes apsvietima virtuves darbastaliui?
Koks jis ir kaip imontuojamas? LED juostele ifrezuota ar kaip  g.gif
Ar uztenka jums nuo gartraukio svieseles?


Lachese's komentaras:

Apšvietimas – įsiūlė led apšvietimą, pasidavėm ir sumontavus paaiškėjo, jog tikrai per tamsu. Teko perdaryti į dienos šviesos lempas patiems.

user posted image
Atsakyti
Foto skolinkta

user posted image

Musu virtuves isplanavimas,toks pat.Kaip minejau kaitlente su orkaite keliaus vietoj tos pirmos spinteles,virsuje bus pasleptas gartraukis,ventiliacijos anga yra gan auksta.Gausis,kad spintele su gartaraukio bus praktiskai iki lubu,liks tarpas 10cm.(palnuojame nuleisti lubas imontojamoms lemputems)Bet kaip likusias virsutines spintelemis tvirtinti?Ar zemiau,bet tada nebus balanso,ar tokiam lygmeni kaip ir spint su gartarukio? g.gif
Yra dar variantas,taip meistras kaimyniai pasiule,jos ispalnavimas toks pats,spint su gartraukio daryti aukstai,ir tokiam lygmeni prie lango padaryti vitrina,likusias spinteles,per viduriuka,tvirtinti zemiau,ir nuo aukstesniu spinteliu nuo vienos iki kitos,padaryti lentyna,na ar kazas tokio...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 08 spalio 2012 - 09:38
Va va, sakau, kad patiko man tam psl virtuvės, ir būtent šita labiausiai patiko, dėl spalvinio išdėstymo - tas antras spintelių aukštas tiesiog susilieja us baldine plokšte, ir atrodo, kad jo nėra thumbup.gif Nes aš labai norėjau vieno aukšto, kad išilgintų optiškai trumpą sieną, bet va čia tai super atrodo, reiks gal ir mum taip, bus daugiau vietos daiktams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2012 10 08, 09:00)
Ar darotes apsvietima virtuves darbastaliui?
Koks jis ir kaip imontuojamas? LED juostele ifrezuota ar kaip  g.gif
Ar uztenka jums nuo gartraukio svieseles?


papildomą apšvietimą būtinai darykite, nuo gartraukio neužteks, o ir ne visada jį laikysite įjungtą.
LED juostelė neužteks tikrai, nesusigiundykite. Ją galite dėti "plintuso" apšvietimui ar spintelės vidui, ar šiaip kaip foninį apšvietimą.
Darbo zonai po spintele LED šviestuvus galima naudoti, bet tik tam pritaikytus ir jie nėra pigūs
kaip alternatyvą aš rinkčiausi halogeninius šviestuvus - ir šviesa natūralesnė, ir jos intensyvumas pakankamas ir investicija nedidelė.
Dienos šviesos arba taupančios lemputės - viskas su jomis gerai, jei Jūsų neerzina jų skleidžiama šviesa (man ji tokia dirbtinė) ir tai, kad joms reikalingas laikas įkaisti
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2012 10 08, 11:02)
Va va, sakau, kad patiko man tam psl virtuvės, ir būtent šita labiausiai patiko, dėl spalvinio išdėstymo - tas antras spintelių aukštas tiesiog susilieja us baldine plokšte, ir atrodo, kad jo nėra  thumbup.gif Nes aš labai norėjau vieno aukšto, kad išilgintų optiškai trumpą sieną, bet va čia tai super atrodo, reiks gal ir mum taip, bus daugiau vietos daiktams  thumbup.gif

spalvu isdestymas,man nelabai,jei nuspresiu iki lubu,tai tik sviesios spalvos virsutines spinteles bus,o sioje nuotraukoje man tos virsutines kaip deme atrodo blush2.gif

o del daiktu,tai galvoju,kad ir neturiu tiek biggrin.gif .Palei 3 m. siena bus vien stalciai ir dvieju aukstu spinteles.Ar neatrodys kaip lavoninei blush2.gif (atiprasau uz toki paliginima)
Gal spinteles,kurie bus pirmam aukste,daryti su matiniu stiklu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 08 spalio 2012 - 11:02
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 08, 10:08)
papildomą apšvietimą būtinai darykite, nuo gartraukio neužteks, o ir ne visada jį laikysite įjungtą.
LED juostelė neužteks tikrai, nesusigiundykite. Ją galite dėti "plintuso" apšvietimui ar spintelės vidui, ar šiaip kaip foninį apšvietimą.
Darbo zonai po spintele LED šviestuvus galima naudoti, bet tik tam pritaikytus ir jie nėra pigūs
kaip alternatyvą aš rinkčiausi halogeninius šviestuvus - ir šviesa natūralesnė, ir jos intensyvumas pakankamas ir investicija nedidelė.
Dienos šviesos arba taupančios lemputės - viskas su jomis gerai, jei Jūsų neerzina jų skleidžiama šviesa (man ji tokia dirbtinė) ir tai, kad joms reikalingas laikas įkaisti


O kaip tie halogeniniai sviestuvai? tokie dazniausiai apvalus ileisti i baldus? toje linijoje, kur gartraukio apacia? Bet jiems tada reik numatyt vietos, kaip suprantu.
Nes maniau deti LED'us - jiems maziausiai reikia vietos, ileist kazkokia juosta ir ramu.

Baldininkas nieko nesiulo isviso.. reik paciai kazka galvot. g.gif
Atsakyti
Na, nesakau, yra ir geru LED'iniu apsvietimo sprendimu, bet kaina rezultate gali pasiekti puse virtuves...
Pigiausia, ir mano akimis, geriausias, variantas - dienos sviesos lempos.
Siais laikais yra daugybe atspalviu...

virtuveje 2 metrams galima skaiciuoti ~10W, sviecia ilgai (jeigu sviestuvai normalus).
Yra tu plonu variantu. Galima paslepti padarant dureles 2-3 cm ilgesnes.

O halogenu, yra ir neileidziamu, pvz.
user posted image user posted image
bet daugiau vietos paima...
Atsakyti