Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Elenna @ 2012 10 07, 00:44)
nesuprantu tas beginis metras tai tiesiog spinteliu 1 metras ir tiek  g.gif 

taip, beginis metras apatiniu su virsutiniu spinteliu metras. Bet taip uzklausdama nieko gero nesuzinosi.
o kaip tu uzklausi kainu?
Siaip pasibraizyk preliminaru brezinuka ir tada klausk.
Karkasa daro dazniausiai is lenkiskos plokstes, o fasada ir stalvirsi tarkim issirink is termopalo psl. Kokia furnitura nori ir mazdaug reik zinot. Tarkim geresnius stalcius deti. BLum su stab. ir gamykliniais sonais ar pigius kur stalcius is plokst. be stab. Va tada jau turesi mazdaug savo virtuveles kaina.
Atsakyti
Na taip, su brėžinuku tiksliau paskaičiuos, bet maniškę irgi taaaaip įvairiai paskaičiavo visi, kad nei nežinau, ką rinktis blink.gif Nuo 2700Lt iki 6000Lt... Nors visiem maždaug surašiau, ko tikrai norėčiau ir kas nebūtina. Už 6000lt tikrai neimsim, bet ir už 2700lt baisu, nes radau kažkokius čia pora iš skelbiu lt, ir jokių atsiliepimų nerandu... Taip kad turbūt imsim kažkurį iš tarpinių variantų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 07 spalio 2012 - 08:57
QUOTE(gabby_jz @ 2012 10 07, 09:56)
Na taip, su brėžinuku tiksliau paskaičiuos, bet maniškę irgi taaaaip įvairiai paskaičiavo visi, kad nei nežinau, ką rinktis  blink.gif  Nuo 2700Lt iki 6000Lt... Nors visiem maždaug surašiau, ko tikrai norėčiau ir kas nebūtina. Už 6000lt tikrai neimsim, bet ir už 2700lt baisu, nes radau kažkokius čia pora iš skelbiu lt, ir jokių atsiliepimų nerandu... Taip kad turbūt imsim kažkurį iš tarpinių variantų...

na man tik voke labai issisoko.. kiti daug maz panasiai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 10 07, 09:33)
taip, beginis metras apatiniu su virsutiniu spinteliu metras. Bet taip uzklausdama nieko gero nesuzinosi.
o kaip tu uzklausi kainu?
Siaip pasibraizyk preliminaru brezinuka ir tada klausk.
Karkasa daro dazniausiai is lenkiskos plokstes, o fasada ir stalvirsi tarkim issirink is termopalo psl. Kokia furnitura nori ir mazdaug reik zinot. Tarkim geresnius stalcius deti. BLum su stab. ir gamykliniais sonais ar pigius kur stalcius is plokst. be stab. Va tada jau turesi mazdaug savo virtuveles kaina.

pasitikslinu dar tas beginis metras tai apatine ir virsutine kartu g.gif ? tai tarkim imama beginis 1000 lt mano virtuve 3 m lygu mazdaug 3000 su apacios ri virsaus spintelem.. jo is termopalo pusl ir ziurinejau, kad ten isvairiai nuo I iki X medziagu gali rinktis pagal kaina ir kokybe pvz indaploves dureles nuo 10 iki 150 lt gali but,,mazdaug plana turiu tai taip jiem glaustai apzvelgiu,o viena ju pvz virtuves is eu baldai klausiau tai ten uz tris spinteles 4000 doh.gif kitu turi savo sistema klausiamaja tai ten tik atsakai atsakai kaip kas ir jie mazdaug primeta, tai laukiu dabar dar poros ats.
galvos skausma turiu deliojus visaip kad but patogiau ir erdves but daugiau ir dar slept reiks vamzdynus,,
o apie tas stalciu sistemas ne ka nusimanau,reisk apsidomet dar, na kad but biski geriau nei dabar yra ir man pakanka, nebutinai man ismanioji virtuve biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(gabby_jz @ 2012 10 07, 09:56)
Na taip, su brėžinuku tiksliau paskaičiuos, bet maniškę irgi taaaaip įvairiai paskaičiavo visi, kad nei nežinau, ką rinktis  blink.gif  Nuo 2700Lt iki 6000Lt... Nors visiem maždaug surašiau, ko tikrai norėčiau ir kas nebūtina. Už 6000lt tikrai neimsim, bet ir už 2700lt baisu, nes radau kažkokius čia pora iš skelbiu lt, ir jokių atsiliepimų nerandu... Taip kad turbūt imsim kažkurį iš tarpinių variantų...

tai vat kad ilystum i vidu ir zinotum kaip ten jie ka is tikro atliks,,arba dar gerai pagal dariusiu zmoniu rekomendacijas, ar pazystamus, reik pasiklausinet,,
kazkaip isisvajojau apie ta savo virtuve, noretus, kad ant kaledu jau but grazu rolleyes.gif i kaip atsirinkt tai kas is tikro tiks nuo formu iki spalvu, nes kas grazu foto nevisada tiks tavo realioj erdveje, o i ta kur kartais net nekreipi demesio gali belekaip graziai ziuretis tikrovej,,nzn net..o man retai kada buna dar kas grazu..kazkuri cia minejo kad gal geriau rinktis naturalesnes lengvas spalvas, nes nesenai maciau super grazu ta blizgu vysnini, nu jis toks grazus pardej, bet man gal namie jis visai netiks, nes musu gridys sviesaus azuolo laminatas,,o ir su laiku kaip saket gali pradet atsibost ir ikyret ta ryski spalva,, g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elenna: 07 spalio 2012 - 14:47
QUOTE(Elenna @ 2012 10 07, 15:42)

*viena ju pvz virtuves is eu baldai klausiau tai ten uz tris spinteles 4000  doh.gif

**kazkaip isisvajojau apie ta savo virtuve, noretus, kad ant kaledu jau but grazu  rolleyes.gif

* o gal dazyta ten... jos brangesnes g.gif o gal daug vidiniu stalciu biggrin.gif

**reiks paskubet.. nes dazniausiai gamina ~2men... nors vienur radau ir tipo 4 d. smile.gif nu ir as noreciau ant kaledu tikrai turet naujaja. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 10 07, 16:16)
* o gal dazyta ten... jos brangesnes  g.gif o gal daug vidiniu stalciu  biggrin.gif

**reiks paskubet.. nes dazniausiai gamina ~2men... nors vienur radau ir tipo 4 d.  smile.gif  nu ir as noreciau ant kaledu tikrai turet naujaja.  blush2.gif

nu su tais terminais idomiai, jo jo kazkur ir as buvau radus kad per 4 d lotuliukas.gif bet seip daugiausii raso 2-4 sav,,bet matai gali ir 2 men net uztrukt g.gif turbut nuo uzsakymu kiekio jei daug darbu turi, tai jo ilgiau nusitemps,,
kokiu spalvu derini tju galvoji?
Papildyta:
gal kuri girdejot atsiliepimun apie situos
http://www.diara.lt/...aldai/node_1783
cia is kedainiu, mum del atstumo patogu butu , 40km skiria ir seip man patinkanciu variantu yra, ir is foto kiek matos kad kokybiskesnes tokios pagal mano aki kiek tesuprantu biggrin.gif
ir kas man patinka kad po kiekviena virtuve pateikti spalvu deriniai su kodais, nes paciam nematant surinkto viso sunku isivaizduot kaip kokie deriniai tarpusavyje ziuris
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elenna: 07 spalio 2012 - 15:38
QUOTE(Elenna @ 2012 10 07, 16:35)
nu su tais terminais idomiai, jo jo kazkur ir as buvau radus kad per 4 d  lotuliukas.gif  bet seip daugiausii raso 2-4 sav,,bet matai gali ir 2 men net uztrukt  g.gif turbut nuo uzsakymu kiekio jei daug darbu  turi, tai jo ilgiau nusitemps,,
kokiu spalvu derini tju galvoji?

as kalbejausi su tuo OFUS direktorium, nu sako tinginiai daro 1,5men. is tikruju pamascius niekas nedaro tavo virtuves tiek laiko.. lentas ispjauna ir viskas. sumontuoja vietoj. smile.gif Jei nebus kantryybes laukt, bandysiu juos. 4u.gif

as labai sviesia virtuve + medzio imitacijos stalvirsis..
Atsakyti
Gamybos laikas labai daznai priklausonuo gaminimo budo.

Didesnes firmos turi "zagatovkiu", t.y. prisigamine einamiausiu spinteliu, is kuriu ir suformuoja virtuve, o jeigu pritruksta ko nors, tai "dagamina" kelias spinteles ir viskas.

Mazesnese dazniausiai dirba maziau zmoniu, brezinius formuoja nuo 0 ir taip uzsitesia laikas.

Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 10 07, 16:41)
as kalbejausi su tuo OFUS direktorium, nu sako tinginiai daro 1,5men. is tikruju pamascius niekas nedaro tavo virtuves tiek laiko.. lentas ispjauna ir viskas. sumontuoja vietoj.  smile.gif  Jei nebus kantryybes laukt, bandysiu juos.  4u.gif

as labai sviesia virtuve + medzio imitacijos stalvirsis..

realiai tai taip, stebuklu ner supjauna surenka ir svio, o daugumoj juk ir yra standartai einamiausia kazkas. kaip allberto sako is paruostuku pykst ir stovi bei lygu kokie 6000 pinigu biggrin.gif
kokios grindys tavo ir spalva ju? as galvoju kaip man kas deres, jauciu reiks stalvirsi det panasu su grindim kazkuo. pati kazkaip irgi jau linkstu labiau prie sviesios virtuves.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elenna: 07 spalio 2012 - 16:40
QUOTE(Elenna @ 2012 10 07, 17:37)
kokios grindys tavo ir spalva ju?

plyteles... spalvos nzn kaip apibudint.. nu ne marmulas, bet kazkas panasaus... o spalva ne pati sviesiausia, ale kremine, ar i oranzine... gal kazkiek i medzio spalva.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elenna @ 2012 10 07, 16:35)
gal kuri girdejot atsiliepimun apie situos
http://www.diara.lt/...aldai/node_1783

Man patiko darbų pavyzdžiai! *****, net kelias matau virtuves, kokios visai norėčiau thumbup.gif Ypač kur šviesus ir sendintas ąžuolas, kakžą tokio ir įsivaizdavau thumbup.gif O kokią kainą jie pasiūlė?
Apie eu baldus tai prisiskaičiau blogybių kitoj temoj, neva aferistai blink.gif Tai net nesiunčiau užklausos jiem, man pigiausiai pasiūlė mestreliai su tokiais el.paštais - jokubaldai@ lalala ir baldaiva @ lalala biggrin.gif Bet apie juos nieko nerandu. Vidutinę kainą pasiūlė žilvio baldai ir praktiški baldai, o didžiausią Paliūčio baldai. Dar apie pora meistriukų gerų atsiliepimų radau su neblogom kainom, tai vat niekaip ir neišsirenku, o iki Kalėdų ir mum reikia virtuvės, nes tuo metu jau planuojam keltis ten, tai gyvent be virtuvės ką žinau..... blink.gif

Beje, mes irgi planuojam dėt šviesaus ąžuolo laiminatą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 07 spalio 2012 - 17:18
QUOTE(gabby_jz @ 2012 10 07, 18:18)

Beje, mes irgi planuojam dėt šviesaus ąžuolo laiminatą smile.gif

o man fotkes graziai pasirode balinto azuolo plokste. biggrin.gif

o kaip jus pasirenkat uzklausoms meistrelius/firmas? nes as imu tik vietinius aplink save, nes turbut mokamas atvezimas visur..?
Atsakyti