Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Google @ 2012 10 05, 20:26)
Gal kas pasakys, ar gali būti indaplovė mano nurodytoj vietoj? Jei tarkim rankenėlių nėra, tai kaip suprantu jau netrukdytų atsidaryt...

ar svarbu, indaplove kriauklei po desine ar po kaire?  cool.gif

user posted image


Noriu visai kita to kampo sprendima pasiulyti. mirksiukas.gif
Vienos forumietie vrtuve 4u.gif . Pries kelias dienas ikele
user posted image

Daryciau taip pat "bloka" iki galo. Tik Nepalikciau atviros lentineles(ten kur stovi mikrobangine ir knygos) . Darycau liftines duris. Uz kuriu gali paslepti ir duonkepe ir mikrobangine. Tada atrodytu "tvarkingesnis" sprendimas ir su "bloku" su pakabintom spintelem. Tiksliau ju nebutu tongue.gif . O i kaire nuo lango jos jau kabetu. O vietos pasidejimui tikrai nepralosit. Tik laimesit.
Ir tik su integruotu saldytuvu. Aisku, jei tik finansiskai imanoma.
Plautuve pakelciau bent jau per viena spintele i kaire. Nezinau kur desi lekstes ir puodus. As daryciau prie indaploves. Nes keli svarius tiesiai ten. Stiklus i pakabinamas spinteles ir t.t.
O kairej pusej uzsuksit dar darbastalio?

QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 05, 20:35)
indaplovė privalo būti prie kriauklės, kalbu iš 15 metų patirties. labai didelio skirtumo kurioje ji pusėje stovės nėra. jeigu Jūs dešiniarankė, indaplovė šiek tiek bus patogiau jei ji bus kriauklei iš dešinės. bet čia labai greit priprantama
Jūsų atveju nedėčiau indaplovės į kampą, nes prie jos bus priėjimas tik iš vienos pusės, geriau jei tai galėsite daryti iš abiejų.


Desiniarankei zymiai patogiau kairej pusej. Nes lekstes imi su kaire ranka. Plauni, nubrauki likucius su desine mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jblmami: 05 spalio 2012 - 22:24
QUOTE(Google @ 2012 10 05, 21:26)
ar svarbu, indaplove kriauklei po desine ar po kaire?  cool.gif

Ar indaplovė iš kairės ar dešinės plautuvės pusės, tai manau, kad nesvarbu, bet šiaip būtų gerai indaplovę statyt taip, kad būtų kanalizacija, plautuvė, indaplovė, kadangi indaplovė vandenį išstumia su dideliu slėgiu į kanalizaciją, tai niekada neužsikimš kanalizacija .
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2012 10 04, 11:22)
Tai va, mano tai miniatiūrinė virtuvė, 5,5kv, bet darysim kitaip, nei dauguma tokiam išplanavime... Na kėliau kažkada, bet gal dar kažkam kokia mintis kils, gal kažkas visiškai ne į temą.
Norėjom šiaip daryt kampu palei galinę sieną ir po langu (jis kairėj, su alno nemoku elgtis tai papaišiau paintu  lotuliukas.gif ), irgi kaip kažkuri baaaisiai svajojau apie kriauklę po langu  bigsmile.gif  Juoba, kad 9 aukštas ten, tai neblogas vaizdas  bigsmile.gif O stalą su kėdėm statyt nišukėj (dešinėj). Bet.... Dėl kelių priežasčių apsigalvojom. Pirma, palangė žemokai, aš 180cm, man per žemai būtų stalviršis, tik apie 83cm  doh.gif Aukščiau neatsidarytų langas. Gaila nugaros. Antra, pažiūrėjom, kad toj nišoj nelabai ir įsitektų stalas su kėdėm. Trečia, būtų reikėję radiatoriaus vietą keist. Jis būtų atsidūręs iš po lango ant sienos prie įėjimo kairėj. Tokiu atveju gimė trečias BET - negalėtumėm statyt šaldiko tam kampe, o kadangi neįmontuojamas, tai visiškai nenorėjau jo dėt priešais įėjimą visam gražume, nes įėjimas iš svetainės. Mėgstu gargarus laikyt nematomiausioj vietoj, jei jie nelabai įsipaišo ir jei nebelieka simetrijos biggrin.gif Taip kad gimė mintis tokiai visiškai minimalistinei virtuvei...
user posted image



QUOTE(gabby_jz @ 2012 10 05, 17:58)
Bet tai tipoooooooo....... Neturi bent 15kv.m virtuvės, tai nėr čia ko klausinėt  bigsmile.gif  unsure.gif Nu kad ir 5kv. teturėsiu, ale gi vis tiek noris įsirengt kuo gražiau ir patogiau  unsure.gif O nei vienos minties, ką darytut kitaip ar ko išvis nedarytut.....  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Tik nesinervinti 4u.gif

Ziurejau ziurejau ir nieko gero nesugalvojau doh.gif . Buciau sakiusi, kad suoliukai i nisa, o pries ji staliuka. Bet kad toj vietoj tik 2,05 metro. Ir jei stoves spinteles prie lango, nebepraeisit. O gal galima nisa pagilinti vonios saskaita?
Kogero "blokas" i ta nisa pats geriausias sprendimas. Tik va spinteles apatines turetu sutapti su pakabintom plociu. Zymiai geriau atrodys.
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2012 10 05, 22:05)
Desiniarankei zymiai patogiau kairej pusej. Nes lekstes imi su kaire ranka. Plauni, nubrauki likucius su desine mirksiukas.gif


dėl "sienos" pratęsimo pritarčiau. prašosi kažkaip. arba pakabinamas vizualiai priderinti prie sienų, kad jos "susilietų"


o paskui perimi lėkštę vėl į dešinę ir dedi persisukus mirksiukas.gif
bet galiu savo nuomone ir pasilaikyti su savimi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kad ji kur galas: 05 spalio 2012 - 22:50
QUOTE(fukse @ 2012 10 05, 22:43)
Ar indaplovė iš kairės ar dešinės plautuvės pusės, tai manau, kad nesvarbu, bet šiaip būtų gerai indaplovę statyt taip, kad būtų kanalizacija, plautuvė, indaplovė, kadangi indaplovė vandenį išstumia su dideliu slėgiu į kanalizaciją, tai niekada neužsikimš kanalizacija .


Tai siaip ar taip indaplove jungiasi i kanalizacija. g.gif
Siaip statyti indaplove ne prie plautuves tai komplikuota. Tada turi "aukoti" kaimynine spintele. Is jos turi tureti priejima prie kanalizacijos, vandentiekio, ir elektros doh.gif .

Jei yra galimybe, tai geriau ziureti kuri "vedamoji" ranka. Nes nukenca ir indai ir baldai.
Atsakyti
Sveikos jungiuos ir as prie jusu, gal patarsit pagelbesit, nes kelinta diena einu is proto niekaip neisivaizduoju savo naujos virtuves, mazdaug zinau ko noriu, bet neisivaizduoju kaip tai tiks musu erdvej, nes ji nedidele tai noris viska graziai ir talpiai ispresti,,,bei pakovot negrazius vamzdzius prie dujinio peciaus ir ji pati,,,pavydziu tom kuriu virtuve didele ir ner kliuciu viska eile tvarkingai statyt,,,ech,,
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2012 10 04, 12:22)
Man neaišku, kodėl pirmas aukštas 205cm, o antras 200cm.
Aš gal bandyčiau pasibraižyti 60, 80/85, 60 g.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2012 10 05, 22:45)
Tik nesinervinti  4u.gif

Ziurejau ziurejau ir nieko gero nesugalvojau doh.gif . Buciau sakiusi, kad suoliukai i nisa, o pries ji staliuka. Bet kad toj vietoj tik 2,05 metro. Ir jei stoves spinteles prie lango, nebepraeisit. O gal galima nisa pagilinti vonios saskaita?
Kogero "blokas" i ta nisa pats geriausias sprendimas. Tik va spinteles apatines turetu sutapti su pakabintom plociu. Zymiai geriau atrodys.


dabar mes viryklei ir kriauklei (mini, be padėklo) turime 2,35m
tai tik tik. Jūsų atveju yra dar mažiau. nežinau. kur kokį kombainą, virdulį, tosterį statysit?
jeigu ilgesnės sienos neina išnaudoti, griaukite vonią g.gif tegu vonia būna tik įėjus po kaire, o kriauklė tiesiai, o vietoje vonios pasidarykite patogesnę virtuvę
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2012 10 05, 23:52)
Tai siaip ar taip indaplove jungiasi i kanalizacija. g.gif
Siaip statyti indaplove ne prie plautuves tai komplikuota. Tada turi "aukoti" kaimynine spintele. Is jos turi tureti priejima prie kanalizacijos, vandentiekio, ir elektros doh.gif .

Jei yra galimybe, tai geriau ziureti kuri "vedamoji" ranka. Nes nukenca ir indai ir baldai.
Aišku, kad į kanalizaciją smile.gif
Indaplovę geriausiai yra statyti prie plautuvės, kitaip ir nesiūliau ax.gif
Aš turėjau omenyje , kad kanalizacija nuo indaplovės eitų už/prieš kanalizaciją nuo plautuvės, priklausomai nuo to, kokia kryptimi nuteka kanalizacija horizontaliai, gi tas kanalizacijos vamzdis dar eina ir toliau iki "stojako" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2012 10 05, 22:54)
QUOTE(gabby_jz @ 2012 10 04, 12:22)
Man neaišku, kodėl pirmas aukštas 205cm, o antras 200cm.
Aš gal bandyčiau pasibraižyti 60, 80/85, 60 g.gif

pas mus po kriaukle spintelė 45cm ir šalia indaplovė 45cm, tai dar liktų 115cm. bet iš principo viryklė kampe bus nepatogu, reikia nuo sienos atitraukti. ir vėl nieko nebelieka. griaukite tą vonią mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 05, 23:05)
dabar mes viryklei ir kriauklei (mini, be padėklo) turime 2,35m
tai tik tik. Jūsų atveju yra dar mažiau. nežinau. kur kokį kombainą, virdulį, tosterį statysit?
jeigu ilgesnės sienos neina išnaudoti, griaukite vonią  g.gif tegu vonia būna tik įėjus po kaire, o kriauklė tiesiai, o vietoje vonios pasidarykite patogesnę virtuvę


drinks_cheers.gif
As ir geriau mazinciau vonios kambari, kad tik galeciau pasidaryti didesne virtuve.

QUOTE(fukse @ 2012 10 05, 23:06)
Aišku, kad į kanalizaciją  smile.gif
Indaplovę geriausiai yra statyti prie plautuvės, kitaip ir nesiūliau  ax.gif
Aš turėjau omenyje , kad kanalizacija nuo indaplovės eitų už/prieš kanalizaciją nuo plautuvės, priklausomai nuo to, kokia kryptimi nuteka kanalizacija horizontaliai, gi tas kanalizacijos vamzdis dar eina ir toliau iki "stojako"  ax.gif


Taigi kanalicazijos vamzdukas is indaploves jungiasi tuoj uz plautuves sifono. Tad nevaidina roles " kad kanalizacija nuo indaplovės eitų už/prieš kanalizaciją nuo plautuvės, priklausomai nuo to, kokia kryptimi nuteka kanalizacija horizontaliai, gi tas kanalizacijos vamzdis dar eina ir toliau iki "stojako" " . Stovas lietuviskai mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2012 10 03, 15:54)
Va va, man ir siūlė Metabox dėti tas baldininkas smile.gif Virtuvei norėtųsi negailėti pinigų, kada gi tu ją paskui žmogus keisi, bet kai įsirenginėjam iš pagrindų visą butą, nes pirkom apleistą senam name, tai teks taupyti net virtuvei doh.gif  Jau su kaitlente turbūt gausis taip, kad rinkausi rinkausi, kokios norėčiau - kuo minimalistiškesnės, o pas -r.html?shp=oxbaseshop]http://www.neriba.lt/kompiuterine-technika...?shp=oxbaseshop[/url]

O kaip del indaploves po orkaite? ar taip realu? pataisykit gal klystu nelabai zina, bet man atrodo taip negalima?

deciau kaitlente po virykle, tada indaplove lieka ten kur ir numatyta. Idekit naujus planus, bus lengviau komentuoti nes dabar atgal ieskoti reikia.


P.S. As taip pat is Varenos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(gabby_jz @ 2012 10 04, 11:32)
Oj ne, aš tai taip nenorėčiau biggrin.gif Stalviršis tamsiausiam kampe, nišoje.... Juk tamsu labai smile.gif Jau nekalbu apie atvedimą visų vamzdžių, papildomi kaštai biggrin.gif
Ar jūs google rašėte?
A, jau pataisėt įrašą biggrin.gif Aš irgi taip pagalvojau, kad dėčiau tarp lango ir sienos smile.gif
O mes iš pradžių taip galvojom
user posted image

PO plane, labai geras virtuves isplanavimas. Kodel neliekat ties siuo planu, kad stalvirsis palei langa eina?
Pasiziurekit ikea puslapyje labai daug virtuviu pavyzdziu. http://www.ikea.com/.../choice/S1R3C6/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Orange_Tiger: 05 spalio 2012 - 23:35