Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Furtado @ 2012 10 04, 11:13)
Tik nedarykit tiek daug mažų tų spintelių, ilginklit...

Pagal mane nereikia tų spintelių ilginti, kadangi lubos yra žemai, tai ilgos spintelės vizualiai dar pažemins lubas ax.gif
Atsakyti
160 lyg , šaldytuvas ir šaldiklis ko gero po 60 , dar 40 cm aukšta spinta g.gif , reiktu žiūrėti pagal situacija
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Noriu paklausti tų, kurie turi viršutinių spintelių HF mechanizmus, ar tikrai sunku pasiekti rankenėles mažesniems žmogučiams? Turiu tris panas ir laukiu nesulaukiu, kada galėsiu užleist šeimininkavimo pozicijas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2012 10 04, 13:03)
160 lyg , šaldytuvas ir šaldiklis ko gero po 60 , dar 40 cm aukšta spinta  g.gif , reiktu žiūrėti pagal situacija

na jo, iseina pagal matmenis, bet nebegali but kampine virtuve. turi tada but kazkur atskira dalis su stalvirsiu, kad nesiliestu su tom spintom... tikiuosi supratot ka turiu omeny..
Atsakyti
Buvau Sba salone,nieko gero.Is 7 virtuviu nei viena pilnai nepatiko.Atskirai kazkokiom detalem,gal,bet siaip schmoll.gif Apatiniai stalciai pagrinde su pritraukiamu mechanizmu yra ir paprastu,bet skirtumas didelis,su pritraukiamu,tyliai,letai uzsidaro net jei per stipriai stumteli,o tos paprastos doh.gif isivaizduojat biggrin.gif Virsutines spinteles pagrinde su su standartinėmis varstomomis durimis.Buvo dvi kur horizantoliai i virsu.Pirma,nie duok dievie,asidaro paprastai bet sunkia uzsidaro doh.gif neuztenka patraukti i apacia,pirma turi dureles pakelti i virsu (cia jau reikia apskaiciuoti savo ugi,nes man reikejo ant pirsto galu atsistoti)pasigirsta trakstelejimas,tada gali nuleisti,BET NEPALEISTI,nes bus BUM! smile.gif Antros,visai patiko,lengvai pakeliamos,tokiems nereikia tarpo palikinet,nes dureles ties spint virsumi uzsifiksuoja ir lengvai bet triuksmo uzsidaro.
Dar patiko be rankenu dureles,virsutiniuose spint.Kazkas cia minejo apie toki varianta,tiesiog dureles zemiau eina negu spintos apacia.Tik ar praktiska,jei purvinos rankos,o spintos sviesios g.gif liks pirstu antspaudai.
Ir tikrai nedarykite placiu virsutiniu spintu,kai atidariau salone,ten gal plotis apie 70cm,tai ziauriai daug vietos uzima.
Tiek ziniu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 04 spalio 2012 - 14:46
SOS HELP SOS

jei kas dirbate su ALNO programa su Windows7, atskleiskite paslaptį, kaip ją pasileisti? nu man keikiasi ir tiek doh.gif

ir dar, kokia ten viskas kalba vyksta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kad ji kur galas: 04 spalio 2012 - 22:26
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 05, 00:21)
SOS HELP SOS

jei kas dirbate su ALNO programa su Windows7, atskleiskite paslaptį, kaip ją pasileisti? nu man keikiasi ir tiek  doh.gif

ir dar, kokia ten viskas kalba vyksta?

gal jau laikas miegoti eiti lotuliukas.gif rytas protingesnis už vakarą... umn.gif:
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 10 04, 22:39)
gal jau laikas miegoti eiti  lotuliukas.gif  rytas protingesnis už vakarą... umn.gif:


tai kad kablys nugaroj lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 04, 23:21)
SOS HELP SOS

jei kas dirbate su ALNO programa su Windows7, atskleiskite paslaptį, kaip ją pasileisti? nu man keikiasi ir tiek  doh.gif

ir dar, kokia ten viskas kalba vyksta?

angliskai jei ka.. pas mane 4u.gif

pabandyk susiinstaliuot rodos 32 b, ne 64b. Jei susiinstaliavai, paspausk ant ikonos desini del suderinamumo pakeitimo ijungus programa. Arba bandyk administratoriaus teisem paleist.. man padejo.. pirma piesinuka mete lenteles po koki 20 ir kedes skraide, bet dabar liuks.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 04, 22:21)
SOS HELP SOS

jei kas dirbate su ALNO programa su Windows7, atskleiskite paslaptį, kaip ją pasileisti? nu man keikiasi ir tiek  doh.gif

ir dar, kokia ten viskas kalba vyksta?

pas mane Windows 7, bet 64bitu..viskas veikia...teisa duonine tai ant lubu uzdejo biggrin.gif bet apseisiu be juos
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 10 05, 07:16)
angliskai jei ka.. pas mane 4u.gif

pabandyk susiinstaliuot rodos 32 b, ne 64b. Jei susiinstaliavai, paspausk ant ikonos desini del suderinamumo pakeitimo ijungus programa. Arba bandyk administratoriaus teisem paleist.. man padejo.. pirma piesinuka mete lenteles po koki 20 ir kedes skraide, bet dabar liuks..  thumbup.gif


laba,
tai kad net neradau instaliacinio failo pritaikyto 64b versijai, viskas 32b, suderinamumas nepadėjo. bandžiau ir automatinį suderinamumą ir rankinį nuo XP servispack2 - tas pats. todėl ir klausiau kaip Jūs pasileidote.
Paskui vokiškam forume radau paaiškinimą, jog reikia rankiniu būdų įmesti į system32 papakę vykdymo failą, kuris ten kažkodėl neatsiranda pats.
tada viskas pradėjo veikti.
Ačiū už pagalbą 4u.gif

dabar teks daug ko išmokti, kaip su ja dirbti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kad ji kur galas: 05 spalio 2012 - 10:10
Ir as kankinu Alno programa doh.gif nieko kolkas neiseina man,nuo ko pradeti,gal kam nesunku bent pora zodziu brukstelt kaip,nuo ko viskas ten? 4u.gif
Atsakyti