Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(gabby_jz @ 2012 10 04, 10:40)
Aš vis tik tikrai gal dėčiau visas spintas nuo įėjimo kairiau palei dvi sienas, o stalą prieš įėjimą  ax.gif


apie tą patį pagalvojau drinks_cheers.gif ir dar pamėginčiau išvengti kampinės spintelės. žiausriai nepraktiškas reikalas. nebent ten kriauklę ar viryklę montuoti
Papildyta:
QUOTE(Donna felice @ 2012 10 04, 10:47)
pirmaja smile.gif pirma rankenele is kaires 9 118 942, pagal kaininka jos 26 Lt kainuoja.  doh.gif


ok, pamėginsiu paieškoti iki vakaro.
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 04, 11:55)
apie tą patį pagalvojau  drinks_cheers.gif  ir dar pamėginčiau išvengti kampinės spintelės. žiausriai nepraktiškas reikalas. nebent ten kriauklę ar viryklę montuoti

turejom pradzioj si varianta. Tas pats isplanavimas tik prie kitu sienu.. bet pagal duru atsidarymo kampa, pasvarstem gal pastarasis variantas patogesnis.. nes prie duru yra ir jungtukas.. tai ta siena gaunasi mums 2,7 m.

turit omeny taip?

user posted image
cia tik orkaite ne toj vietoj kur turi buti..
Atsakyti
Aha, kažkaip taip galvojau... Bet kai dabar kitu kampu patalpa matoma, gal tikrai ir anaip gerai biggrin.gif jei durys taip atsidaro... Ale sunku nemačius patalpos spręst smile.gif

Tai nieks neišduosit, kaip foto įkelt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2012 10 04, 11:03)
Aha, kažkaip taip galvojau... Bet kai dabar kitu kampu patalpa matoma, gal tikrai ir anaip gerai biggrin.gif jei durys taip atsidaro... Ale sunku nemačius patalpos spręst smile.gif

Tai nieks neišduosit, kaip foto įkelt biggrin.gif

taigi rasiau wink.gif
aisku kas neturi kur deti tas foto, tia yra nemokami paveikslu talpiklos...bet cia jau enpadesiu, kai nereikai man ju... lyg ir radikal.ru ar pan buvo, gal leituvisku kokiu yra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 04 spalio 2012 - 11:06
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 04, 12:55)
ok, pamėginsiu paieškoti iki vakaro.

dekui, man nebutinai tokios, tik esme kad chromo spalvos ir retro, klasikos stiliaus, ne modernas kad butu. ir dar kad detusi tiek vertikaliai, tiek horizontaliai.
Atsakyti
Uoj, atsiprašau, tany, nemačiau blush2.gif Bet tai nesuprantu, kodėl negalima tiesiog įkelt iš pc paveiksliukų.... g.gif kelt dabar kažkur kitur, tada kopijuot nuorodą.... Pfffff.
Bet ale lyg buvau susikūrus tam reikalui publicfotki profilį..... g.gif Einu ieškot biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 04 spalio 2012 - 11:14
man keista kodel vienur leidzia, kitur ne... galvojau, cia tik man blokavo, nes vienu momentu bandziau puskes kuryba reklamuoti blush2.gif
Atsakyti
Nu va, atkasiau thumbup.gif

Tai va, mano tai miniatiūrinė virtuvė, 5,5kv, bet darysim kitaip, nei dauguma tokiam išplanavime... Na kėliau kažkada, bet gal dar kažkam kokia mintis kils, gal kažkas visiškai ne į temą.
Norėjom šiaip daryt kampu palei galinę sieną ir po langu (jis kairėj, su alno nemoku elgtis tai papaišiau paintu lotuliukas.gif ), irgi kaip kažkuri baaaisiai svajojau apie kriauklę po langu bigsmile.gif Juoba, kad 9 aukštas ten, tai neblogas vaizdas bigsmile.gif O stalą su kėdėm statyt nišukėj (dešinėj). Bet.... Dėl kelių priežasčių apsigalvojom. Pirma, palangė žemokai, aš 180cm, man per žemai būtų stalviršis, tik apie 83cm doh.gif Aukščiau neatsidarytų langas. Gaila nugaros. Antra, pažiūrėjom, kad toj nišoj nelabai ir įsitektų stalas su kėdėm. Trečia, būtų reikėję radiatoriaus vietą keist. Jis būtų atsidūręs iš po lango ant sienos prie įėjimo kairėj. Tokiu atveju gimė trečias BET - negalėtumėm statyt šaldiko tam kampe, o kadangi neįmontuojamas, tai visiškai nenorėjau jo dėt priešais įėjimą visam gražume, nes įėjimas iš svetainės. Mėgstu gargarus laikyt nematomiausioj vietoj, jei jie nelabai įsipaišo ir jei nebelieka simetrijos biggrin.gif Taip kad gimė mintis tokiai visiškai minimalistinei virtuvei...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 04 spalio 2012 - 11:27
Google pas mane situacija panaši , keisčiau viską vietom , šalia durų daryčiau žemesnes spinteles , dideles kiščiau tarp lango ir sienos blush2.gif tada nebutu to tuščio kampo arba spinteliu atskirai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Augė: 04 spalio 2012 - 11:34
Oj ne, aš tai taip nenorėčiau biggrin.gif Stalviršis tamsiausiam kampe, nišoje.... Juk tamsu labai smile.gif Jau nekalbu apie atvedimą visų vamzdžių, papildomi kaštai biggrin.gif
Ar jūs google rašėte?
A, jau pataisėt įrašą biggrin.gif Aš irgi taip pagalvojau, kad dėčiau tarp lango ir sienos smile.gif
O mes iš pradžių taip galvojom
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 04 spalio 2012 - 11:55
QUOTE(Augė @ 2012 10 04, 12:30)
Google pas mane situacija panaši , keisčiau viską vietom , šalia durų daryčiau žemesnes spinteles , dideles kiščiau tarp lango ir sienos blush2.gif tada nebutu to tuščio kampo arba spinteliu atskirai

kad man netelpa tos dideles iki lango... nu einu dar ziuret..
Atsakyti
Na visos trys dalys tikrai netilps, jei ten 150cm, nebent atsisakyt tos ūkinės spintos smile.gif Bet jos atsisakius, gal daugiau pakabinamų išeitų padaryt daiktams?
Atsakyti