Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

[quote=Google,2012 10 04, 11:10]
kad kitos iseities nera... reikia kazkur padeti saldytuva ir saldikli... ir vietos susidet rakandams reikia..

nes dabar tik 6 stalciai gaunasi doh.gif doh.gif
zinokit reikia iki lubu.. nes lubos cia pat 2,2m. Zodziu stovedama iskelus ranka, pasiekiu lubas.. beje nenoriu kaupti dulkes ant spinteliu.. unsure.gif

o jei tik tas siauresnes daryt ne iki lubu, man nesiziuri.. blush2.gif
user posted image

O su kokia programa Jus projektavot virtuve?
Atsakyti
QUOTE(PILNATIS13 @ 2012 10 04, 11:18)

O su kokia programa Jus projektavot virtuve?

alno... tik ant windows 7 kankyne su ja dirbt del suderinamumo.. o ka?
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 10 04, 10:16)
man rodos vaizda ismusa tos spinteles salia spintu dideliu..

nu jei darysiu dvi ilgesnes, su sudurimu ties virykle.. nu kaip issistatys garnikas?  doh.gif nedasunta man..

nu man ten normaliai viskas
reiktų pertvarkyt apačioj išdėstymą truputį taip, kad garnikas tilptų į vieną iš viršutinių spintelių
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2012 10 04, 11:20)
nu man ten normaliai viskas
reiktų pertvarkyt apačioj išdėstymą truputį taip, kad garnikas tilptų į vieną iš viršutinių spintelių

stumt virykle prie sienos... ?kazi kiek reikia palikti cm nuo sienos... o tada tuos stalcius mano desinej daryt placius.. taip?
Atsakyti
Hmmmmm kai įkėlėte planelį, aš tai išvis kitoj vietoj dideles tas spintas dėčiau, ne taip prie durų.... ax.gif O dėl viršutinių, aš irgi žinokit darysiu dvi ilgas, manau įsistato tie garų surinkėjai ir į ilgesnę, pilna tokių foto mačiau ax.gif
Beje, paaiškinkit jūs man žioplai, kaip tose supermamose paveiksliukus kelt biggrin.gif Nu atrodo ne kvaila esu, bet čia gal tingiu gilintis.... blush2.gif Būkit geros pasakykit, a.... blush2.gif Bo ir aš noriu pasitart biggrin.gif Buvau įmetus kažkada savo projektėlį vaikišką, bet gal dar kas labai klius, dar turiu laiko apmąstymam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 10 04, 10:10)
kad kitos iseities nera... reikia kazkur padeti saldytuva ir saldikli... ir vietos susidet rakandams reikia..

nes dabar tik 6 stalciai gaunasi  doh.gif  doh.gif
zinokit reikia iki lubu.. nes lubos cia pat 2,2m. Zodziu stovedama iskelus ranka, pasiekiu lubas.. beje nenoriu kaupti dulkes ant spinteliu..  unsure.gif

o jei tik tas siauresnes daryt ne iki lubu, man nesiziuri..  blush2.gif
user posted image
netoli tu dideliu spintu...
user posted image


sakykite, o stalas čia Jums reikalingas kaip pagrindinis valgomasis ar valgomąjį turite kitą? nes mano manymu čia jam labai daug garbės palikta ...

ir dar. Kodėl nedarote salos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kad ji kur galas: 04 spalio 2012 - 10:37
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 04, 11:33)
sakykite, o stalas čia Jums reikalingas kaip pagrindinis valgomasis ar valgomąjį turite kitą? nes mano manymu čia jam labai daug garbės palikta ...

valgomojo neturim, turime svetaine aukstu auksciau... nes cia pusrusis skaitosi.. na baliu virtuvej nezadam daryt.. bet seima aeity planuojam didesne nei 4 zm.
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 04, 01:46)

rankeneles psl. 32 chromo spalvos.

QUOTE(Nanita @ 2012 10 04, 09:51)
laba ryta 4u.gif
kiek madaug dizaineres paslaugas kainuoja siais laikais?suprantu,kad tos kainos skirtingos,bet daug maz? ax.gif

maniske 70 Lt/kv.m.
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 10 04, 11:36)
valgomojo neturim, turime svetaine aukstu auksciau... nes cia pusrusis skaitosi.. na baliu virtuvej nezadam daryt.. bet seima aeity planuojam didesne nei 4 zm.


Aš vis tik tikrai gal dėčiau visas spintas nuo įėjimo kairiau palei dvi sienas, o stalą prieš įėjimą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2012 10 04, 10:32)
Būkit geros pasakykit, a....  blush2.gif Bo ir aš noriu pasitart biggrin.gif Buvau įmetus kažkada savo projektėlį vaikišką, bet gal dar kas labai klius, dar turiu laiko apmąstymam biggrin.gif

darzo temoj turiu browse migtuka...sitoj kazkodel neduoda... tai naudoju tam savo puslapi, idedu ten, o tada turiu linka, kuri irasau paspaudus ant IMG....
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 10 04, 10:36)
rankeneles    psl. 32 chromo spalvos.
maniske 70 Lt/kv.m.


galafi ar safi? kurią iš tų trijų spalvų vadinate chromu? 1?
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 04, 12:43)
galafi ar safi? kurią iš tų trijų spalvų vadinate chromu? 1?

pirmaja smile.gif pirma rankenele is kaires 9 118 942, pagal kaininka jos 26 Lt kainuoja. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donna felice: 04 spalio 2012 - 10:48