Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Google,
Paimkite durelių pločio pagaliuką ir pabandykite atidaryti į kambario pusę, neva tai būtų durelės. Pamatysite, kiek daug išeina į vidų ir kaip tai nepatogu. Ar jums tos griozdiškos spintos gražu? Paprasta spinta ir tiek, ir dar prarasta stalviršio darbinė erdvė. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 04 spalio 2012 - 09:43
QUOTE(Google @ 2012 10 04, 09:04)
Ar labai kliuva virsutines spinteles virs virykles?

virš viryklės per plačios, siarinčiau ir daryčiau pakeliamas, ir dar jas ilginčiau vos ne iki lango.
Kaip kampe atsidarinės stalčiai ir kito kampo durelės, stalčiai šitoj vietoj jau irgi negerai
Šaldytuvo, ūkinių spintų, apatines spinteles daryt vienam lygyje, ir jei žeminat spintelių aukštį virš viryklės, tai ir tas aukštas daryt tokiam pačiam aukšty.
Ūkinės spintelės duris daryt taip, kaip ir šalia stovinčio šaldytuvo, irgi tokiam pačiam lygyje.
Daugiau viskas man normaliai
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 10 04, 10:32)
taip atrodytu be spinteliu:

Man tai gražiau su spintelėmis, nes dabar ten tokia "skylė" gaunasi.
Dar pridėčiau vieną spintelę kairėje pusėje. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 04 spalio 2012 - 09:51
QUOTE(Dešimtukas @ 2012 10 04, 10:39)
Google,
Paimkite durelių pločio pagaliuką ir pabandykite atidaryti į kambario pusę, neva tai būtų durelės. Pamatysite, kiek daug išeina į vidų ir kaip tai nepatogu. Ar jums tos griozdiškos spintos gražu? Paprasta spinta ir tiek, ir dar prarasta stalviršio darbinė erdvė.  smile.gif

einu pasimatuosiu..
o jus kurias tas griozdiskas vadinat? biggrin.gif

QUOTE(Furtado @ 2012 10 04, 10:39)
*virš viryklės per plačios, siarinčiau ir daryčiau pakeliamas, ir dar jas ilginčiau vos ne iki lango.
*Kaip kampe atsidarinės stalčiai ir kito kampo durelės, stalčiai šitoj vietoj jau irgi negerai

*bet tada nebesiligiuos vertikali linija su apatiniu spinteliu linija? siaurint virs virykles turbut neiseitu, nes garnikas nebetilps?
* tai tik spintele galima? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 10 04, 09:50)
einu pasimatuosiu.. 
o jus kurias tas griozdiskas vadinat? biggrin.gif
*bet tada nebesiligiuos vertikali linija su apatiniu spinteliu linija? siaurint virs virykles turbut neiseitu, nes garnikas nebetilps?
* tai tik spintele galima? unsure.gif

Visą tą dalį su šaldytuvais ir ūkine spinta.
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 10 04, 09:50)
*bet tada nebesiligiuos vertikali linija su apatiniu spinteliu linija? siaurint virs virykles turbut neiseitu, nes garnikas nebetilps?
* tai tik spintele galima? unsure.gif

O tai kokio dydžio tas garnikas, kad netilps ? biggrin.gif Tilps tilps...Aš apie aukštį viršutinių ir tų ūkinių, šaldytuvų spintų kalbu, kad ne iki lubų daryt mirksiukas.gif
O lygiuotis jos visai neturi, jas darykit pvz 2 ilgas ir siauresnes
Čia kaip kažkas sakė, pasiimkit lentą ir pabandykit su ja atidaryt įsivaizduojamai stalčių. Klius už spintelės rankenų iškart. Dėt tarp stalčių ir spintelės juostą 5-10 cm irgi kam to reikia, aš daryčiau šitoj vietoj gilią su "išlankstomom durėlėm spintelę, ten susidėčiau visus savo gyvenimo puodus, keptuves ir .t.t
mirksiukas.gif

Atsakyti
Tikri pritariu, dabartiniame bute vienos durelės yra 60cm pločio, tai kai jas atidarai, tai pusę virtyvės užima, nėr kur praeit biggrin.gif

Bet aš irgi į temą dar noriu paklaust dėl tų atverčiamų į viršų.... Na jei dedant paprastus mechanizmus (ne vertikaliai atidaromus ar ne tuos, kur užeina virš spintukės), nejau negalima dėti jų, jei spintelės iki lubų?.... Nes ir aš taip panuoju dėti. Ar jie visi vis tiek kažkiek užeina virš spintelės?....

Google, dėl jūsų projektėlio, o kur yra įėjimas į virtuvę? Ir koks ilgis yra toj vietos iki lango, kur viryklė stovi?
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2012 10 04, 09:58)
Tikri pritariu, dabartiniame bute vienos durelės yra 60cm pločio, tai kai jas atidarai, tai pusę virtyvės užima, nėr kur praeit biggrin.gif

Bet aš irgi į temą dar noriu paklaust dėl tų atverčiamų į viršų.... Na jei dedant paprastus mechanizmus (ne vertikaliai atidaromus ar ne tuos, kur užeina virš spintukės), nejau negalima dėti jų, jei spintelės iki lubų?.... Nes ir aš taip panuoju dėti. Ar jie visi vis tiek kažkiek užeina virš spintelės?....

Google, dėl jūsų projektėlio, o kur yra įėjimas į virtuvę? Ir koks ilgis yra toj vietos iki lango, kur viryklė stovi?

Paprasti atverčiami mechanizmai neužeina virš spintelės, tik jie būna skirtingu kampu atsidarantys. Apatinė durelių dalis (kur rankenėlė) iki galo atvertus, gali kiek pakilti virš spintelės. Jums reikia tokių mechanizmų kurie atsidarytų maks. 90 laispnių kampu. Plačiai paplitę dujiniai mechanizmai atsidaro dar truputi mažesniu kampu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 04 spalio 2012 - 10:08
QUOTE(gitulia @ 2012 10 04, 09:13)
Google, as dar ukines spintos duris pjaustyciau pagal saldytuvo duru aukscius, kad butu viena linija.

as taip pat!!
Atsakyti
QUOTE(Dešimtukas @ 2012 10 04, 10:57)
Visą tą dalį su šaldytuvais ir ūkine spinta.

kad kitos iseities nera... reikia kazkur padeti saldytuva ir saldikli... ir vietos susidet rakandams reikia..

nes dabar tik 6 stalciai gaunasi doh.gif doh.gif

QUOTE(Furtado @ 2012 10 04, 10:58)
O tai kokio dydžio tas garnikas, kad netilps ? biggrin.gif Tilps tilps...Aš apie aukštį viršutinių ir tų ūkinių, šaldytuvų spintų kalbu, kad ne iki lubų daryt  mirksiukas.gif

zinokit reikia iki lubu.. nes lubos cia pat 2,2m. Zodziu stovedama iskelus ranka, pasiekiu lubas.. beje nenoriu kaupti dulkes ant spinteliu.. unsure.gif

o jei tik tas siauresnes daryt ne iki lubu, man nesiziuri.. blush2.gif
user posted image

QUOTE(gabby_jz @ 2012 10 04, 10:58)
Google, dėl jūsų projektėlio, o kur yra įėjimas į virtuvę? Ir koks ilgis yra toj vietos iki lango, kur viryklė stovi?

netoli tu dideliu spintu...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 10 04, 10:10)
o jei tik tas siauresnes daryt ne iki lubu, man nesiziuri..  blush2.gif


Nežinau, bet man žinokit žiūris jau taip geriau, kad ir paliekat tas ūkines kitam lygy mirksiukas.gif Ką kiti pasakys dar žiūrėkim. Tik nedarykit tiek daug mažų tų spintelių, ilginklit...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Furtado: 04 spalio 2012 - 10:13
QUOTE(Furtado @ 2012 10 04, 11:13)
Nežinau, bet man žinokit žiūris jau taip geriau, kad ir paliekat tas ūkines kitam lygy  mirksiukas.gif Ką kiti pasakys dar žiūrėkim. Tik nedarykit tiek daug mažų tų spintelių, ilginklit...

man rodos vaizda ismusa tos spinteles salia spintu dideliu..

nu jei darysiu dvi ilgesnes, su sudurimu ties virykle.. nu kaip issistatys garnikas? doh.gif nedasunta man..
Atsakyti