Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Nanita @ 2012 10 03, 17:40)
sirdute antram psl,paziurejau jusu ideta projekta.Dailu smile.gif O virsuje kaip suprantu dvieju aukstu spinteles?kaip jos atdidaro?su kokiu cia mechanizmu? 4u.gif

Aciu smile.gif taip, baltos spinteles dvieju aukstu ir durys pasikels abi is karto - blum aventos hf mechanizmas smile.gif

QUOTE(IvanVaida @ 2012 10 03, 19:43)
Gal galite įmesti nuorodą? Man labai aktualu.

Aktualu ir man, nes mazajam dar tik metukai ir 3 menesiai, o jis labai megsta po visas spinteles ir stalcius palandziot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2012 10 03, 19:36)
Ale fainas daiktas turėtų būt, ypač šiukšlinei, kaip gerai, kai rankos užimtos ir purvinos thumbup.gif

Kiek tokie mechanimai kainuoja?.... Galima net rankenėlių nedėt, jei tokius dedi....

iš principo jie ir kurti tam, kad baldas galėtų būti be rankenėlių. Kainos net neįsivazduoju. pasiklauskite pas Blum, jei domina būten ši firma. Bet vėlgi, ne jie vieninteliai tuos dalykus turi mirksiukas.gif Esmė jame ta, kad jis ir atsidaro tik paspaudus ir lėtai užsidaro. be tokio mechanizmo, jei rinksitės variantą be ranknėlių, tai turėsite stalčiaus atsidarymą tik spustelėjus fasadą, bet va lėtai jis jau neužsidarinės. Ir atvirkščiai smile.gif

žinau kad pas mane tokių tikrai nebus, nes tobulumui ribų kaip ir nėra, bet išpindėjimui kartais sveika pasakyti STOP lotuliukas.gif jau nekalbant apie tai, kiek pataupysite pinigėlių.


Papildyta:
QUOTE(tany @ 2012 10 03, 21:48)
cia yra "Patirkite tobulą judėjimą su SERVO-DRIVE"  filmukas... paziurekite...man cia is fantasitkos ribu...ir vyrukas visai simpatiskas  biggrin.gif  vnz nuotaika pakele pries miega  biggrin.gif


malonu, jog malonu smile.gif tuomet šiam vakarui pamokų užteks mirksiukas.gif
apie distanciniu būdų valdomas duris ir stalčius, bei liftu išvažiuojančias spinteles - kitą kartą 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 10 03, 22:04)
Aciu smile.gif taip, baltos spinteles dvieju aukstu ir durys pasikels abi is karto - blum aventos hf mechanizmas smile.gif
Aktualu ir man, nes mazajam dar tik metukai ir 3 menesiai, o jis labai megsta po visas spinteles ir stalcius palandziot smile.gif


merginos, juk nesunku pasigooglinti o pati geriausia apsauga - žodis negalima. niekada nieko neraišiojom ir nefiksavom mirksiukas.gif
Papildyta:
Gal kai kam primins kasdieninį vaizdelį smile.gif
Atsakyti
Noriu pasakyti kelis žodžius apie viršutines spinteles. smile.gif
Reikia pagalvoti kelias aukštais ten bus sudėti daiktai, o nuo to priklauso bendras spintelės aukštis ir tarpų daiktams sudėti aukštis. Patogu vidutinio ūgio žmonės (175 cm) naudotis spintelėmis kuriose daiktai sudėti trimis aukštais, tarpas daiktams apie 22 cm., o pati spintelė kabo apie 141 cm nuo grindų. Jeigu bus dar ketvirtas aukštas, tai jau jo nepasilipus ant kėdės nepasieksite.
Verta pagalvoti ar tikrai reikalingos vertikaliai atsidarančios durelės. Tai efektinga, bet labai brangu. Pats turiu įsirengęs dureles su brangiais Blum pakėlimo mechanizmais, bet pas tėvus įrengiau paprastas dureles ir ten nuėjęs nepajuntu jokių nepatogumu. Ir dar, mano pakeltų durelių nepasiekia mažametis berniukas, o ir mamai jau aštuntą dešimtį einančiai, sunku jas pasiekti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dešimtukas @ 2012 10 03, 22:29)
Noriu pasakyti kelis žodžius apie viršutines spinteles.  smile.gif
Reikia pagalvoti kelias aukštais ten bus sudėti daiktai, o nuo to priklauso bendras spintelės aukštis ir tarpų daiktams sudėti aukštis. Patogu vidutinio ūgio žmonės (175 cm) naudotis spintelėmis kuriose daiktai sudėti trimis aukštais, tarpas daiktams apie 22 cm., o pati spintelė kabo apie 141 cm nuo grindų. Jeigu bus dar ketvirtas aukštas, tai jau jo nepasilipus ant kėdės nepasieksite.
Verta pagalvoti ar tikrai reikalingos vertikaliai atsidarančios durelės. Tai efektinga, bet labai brangu. Pats turiu įsirengęs dureles su brangiais Blum pakėlimo mechanizmais, bet pas tėvus įrengiau paprastas dureles ir ten nuėjęs nepajuntu jokių nepatogumu. Ir dar, mano pakeltų durelių nepasiekia mažametis berniukas, o ir mamai jau aštuntą dešimtį einančiai, sunku jas pasiekti.  smile.gif

su viskuo sutikčiau apart paryškintų žodžių, nes:
1. nebūtinai tai turi būti BLUM, kas jau bus pigiau
2. nebūtina rinktis brangius sprendimus, jei spaudžia su pinigais, galima apsistoti prie dujinių amortizatorių ar mechaninių dalykėlių. kainos kad ir čia pvz nuo 15lt, ar tai jau taip brangu? ne taip efektinga - gal, nėra užrašo BLUM - taip, bet jei tas nėra būtina, funkcionaliai tai bus labai panašu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kad ji kur galas: 03 spalio 2012 - 23:46
QUOTE(miskouoga @ 2012 10 03, 18:19)
Stai jau savaite, kai as  dziaugiuosi savo nauja virtuve. Truksta tik gartraukio, ryt turi atvezti.

kokia erdve bigsmile.gif thumbup.gif nerealiai thumbup.gif graziai viskas parinkta, ir šviestuvai ir kitos detalės thumbup.gif
kliuna saldytuvas, dar kad orkaite apacioje neuzdengta ir kazkoks plysiukas matosi tarp orkaites ir spinteliu g.gif ar cia tik tai atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 10 04, 07:08)
kokia erdve  bigsmile.gif  thumbup.gif nerealiai  thumbup.gif graziai viskas parinkta, ir šviestuvai ir kitos detalės  thumbup.gif
kliuna saldytuvas, dar kad orkaite apacioje neuzdengta ir kazkoks plysiukas matosi tarp orkaites ir spinteliu  g.gif ar cia tik tai atrodo  g.gif

drinks_cheers.gif tikrai viskas labai labai gražu, švaru, tvarkinga, nors ir nesu šio stiliaus gerbėja rolleyes.gif . Tik šaldytuvas ir orkaitė su virykle neintegruoti, ir man kliūna g.gif
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 03, 23:26)
iš principo jie ir kurti tam, kad baldas galėtų būti be rankenėlių. Kainos net neįsivazduoju. pasiklauskite pas Blum, jei domina būten ši firma. Bet vėlgi, ne jie vieninteliai tuos dalykus turi  mirksiukas.gif Esmė jame ta, kad jis ir atsidaro tik paspaudus ir lėtai užsidaro. be tokio mechanizmo, jei rinksitės variantą be ranknėlių, tai turėsite stalčiaus atsidarymą tik spustelėjus fasadą, bet va lėtai jis jau neužsidarinės. Ir atvirkščiai  smile.gif


bet jei dings elektra, liksit nevalge, nes negalesit stalciu atidaryt... lotuliukas.gif dar nedeciau servodrive turint vaiku... prades grot stalciais.. dar vienas nepatogumas, negali atsiremt i stalciu uzpakaliu ta prasme, tuoj atsidaro... doh.gif
Atsakyti
laba ryta 4u.gif
kiek madaug dizaineres paslaugas kainuoja siais laikais?suprantu,kad tos kainos skirtingos,bet daug maz? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 03, 22:26)
Papildyta:
Gal kai kam primins kasdieninį vaizdelį  smile.gif

jo sitas jau ne toks grazus vaizdelis smile.gif... del sios preizasteis tokios virtuves ir nedaryciau... gal tik siuksliadezei, jei leistu finansai... nors irgi klausimas, ar nebadysi su keliu netycia istisai prie kriaukles stovedamas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2012 10 04, 08:51)
laba ryta 4u.gif
kiek madaug dizaineres paslaugas kainuoja siais laikais?suprantu,kad tos kainos skirtingos,bet daug maz? ax.gif

omeny virtuve pabraizyt? gali braizyt, planuot, skaiciuot baldininkai kainas nemokamai, bet neatspausdins projekto.. matysit tikrai kompe.. uz atspausdinima teks sumoket 50-100lt o gal ir daugiau kas ima,,,



O pas mane kita savaite ateina meistrelis virtuves irenginet.. o dar nzn prie kuriu sienu viska statysiu... einu apslifuoniu planeli kuris patiko MB ir idesiu jusu komentarams.. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(tany @ 2012 10 04, 08:52)
jo sitas jau ne toks grazus vaizdelis smile.gif... del sios preizasteis tokios virtuves ir nedaryciau... gal tik siuksliadezei, jei leistu finansai... nors irgi klausimas, ar nebadysi su keliu netycia istisai prie kriaukles stovedamas g.gif

juokingas vaizdelis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 10 04, 08:56)
omeny virtuve pabraizyt? gali braizyt, planuot, skaiciuot baldininkai kainas nemokamai, bet neatspausdins projekto.. matysit tikrai kompe.. uz atspausdinima teks sumoket 50-100lt o gal ir daugiau kas ima,,,
O pas mane kita savaite ateina meistrelis virtuves irenginet.. o dar nzn prie kuriu sienu viska statysiu... einu apslifuoniu planeli kuris patiko MB ir idesiu jusu komentarams..  biggrin.gif
Papildyta:

juokingas vaizdelis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

man su sviezia galva,ismanancio savo darba,zmogu reikia,nes paciai nuo tiek ziniu stoga rauna.Gerai butu pasakyti,kokia mazdaug galime isleis suma virtuvei,o zmogus parinktu viska,kad uztektu tu lesu,kiek sutaupyta
Bet turbut daug noriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2012 10 04, 08:00)
man su sviezia galva,ismanancio savo darba,zmogu reikia,nes paciai nuo tiek ziniu stoga rauna.Gerai butu pasakyti,kokia mazdaug galime isleis suma virtuvei,o zmogus parinktu viska,kad uztektu tu lesu,kiek sutaupyta
Bet turbut daug noriu smile.gif

kodel gi ne, dauguma tai ir daro... ji/jis pasiims kazkiek sau uz darba, likusia suma isleis virtuvej... tikrai ras ant ko sutaupyti...tik tiek, kad gaila ta pinigu suma moketi kazkam, kai ja gali investuoti i pacia virtuve... bet, kas dirba(needi namuose, kaip as smile.gif ), tas uzdirba pinigus...tai reikia skaiciuoti, jei jusu val. atliginimas virsyja to baldininko, tai jum tiesiog neapsimoka gaist laiko ir gilintis i visa tai, jis padarys daug greiciau ir visvien geriau nei jus(nes patirties daugiau tures)
Atsakyti