Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(miskouoga @ 2012 10 03, 19:19)
Stai jau savaite, kai as  dziaugiuosi savo nauja virtuve. Truksta tik gartraukio, ryt turi atvezti.



virtuve labai miela, man tik saldytuvo balto noretusi ax.gif labiausiai patiko sala wub.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2012 10 03, 18:19)
Stai jau savaite, kai as  dziaugiuosi savo nauja virtuve. Truksta tik gartraukio, ryt turi atvezti.


gražu bigsmile.gif aš dar bučiau uždėjus ką nors po orkaite, kad nesikauptų joks brudas. liustrai gražūs. jei ne paslaptis, kur darėtės ir kiek kaštavo g.gif
Atsakyti
miskooga-grazu,o kiek erdves wub.gif saldytuvas ir man kliuna,tik nepykit 4u.gif Ir pakabinciau uzuolaidas auksines arba svelniai bronzines spalvos,pridetu jaukumo,ir pastatyciau kelata zaliu vazonu. 4u.gif
bet cia tik mano nuomone,nekreipkit demesio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 03 spalio 2012 - 18:42
QUOTE(gitulia @ 2012 10 03, 10:44)
Yra visokiausiu apsaugeliu nuo vaiku, kurios nebutinai yra matomos, galima imontuoti i stalciaus vidu, tikrai vaikas neatsidarys.

Gal galite įmesti nuorodą? Man labai aktualu.
Atsakyti
Aha, ir man aktualu biggrin.gif Nu dabar bendriau jau nebe taip, bet bus antras kada nors, tai vis tiek turės praeit visko kraustymo etapas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 03 spalio 2012 - 18:59
QUOTE(Donna felice @ 2012 10 03, 16:04)
Del samatu tai pamatysit kai pradesit viska pirkt. As kai pradejom remonta irgi isivaizdavau viska pigiau, bet kai pradedi uzsakinet ir to reikia ir to, visai papgiai nesinori kazko imt, renkiesi kokybiskesni daikta ir susiveda viskas. Nemanau,kad 15 tukst.virtuve yra kosmosas. Tarkim as siunciau uzklausas firmoj uz kiek kas padarytu tai kaina nuo 20 iki 30 tukst.svyravo. Skirtumas tarp ,medzio ir plokstes buvo labai nedidelis,apie 1500 lt. Tarkim kargo mechanizmas irgi nera pigus. Del stalciu pigesni neatsidaro visiskai, jie su daliniu istraukimu. Neapsigaukit

šitie ir atsidaro iki galo, ir lėtą pritraukimą turi i pigesni. Tiesa, stalčiai bus mediniai.
ir šitie atsidarys iki galo

Galite ir pas blum salone paklausti, jie irgi tokius turės, jei jau Blum norisi. bus pigiau nei stalčių sistemos. O ir pačių stalčių sistemų yra pigesnių už Blum. Naudojant skirtumai bus tikrai nežymūs

žodžiu yra alternatyvų, jei biudžetas riboja
Papildyta:
QUOTE(Nanita @ 2012 10 03, 16:28)


kad ji kur galas kas cia per daiktas elektrine pavara?I google ivedziau,man masinas rodo smile.gif

atsiprašau smile.gif
Blum juos vadina servo drive, kiti vėl kitaip smile.gif čia ir filmukas yra, manau suprasite kas prie ko
šiaip filmukas
Atsakyti
Ale fainas daiktas turėtų būt, ypač šiukšlinei, kaip gerai, kai rankos užimtos ir purvinos thumbup.gif

Kiek tokie mechanimai kainuoja?.... Galima net rankenėlių nedėt, jei tokius dedi....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 03 spalio 2012 - 19:38
QUOTE(Orange_Tiger @ 2012 10 03, 17:42)
ten kruopos makaronai, buvo kazkada aliejus, bet man jis vazinedavo smile.gif reiketu pertvareliu:)apacije popieriniai salafaniniai maiseliai.

Yra spec kilimėliai į stalčius, kad indai nevažinėtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2012 10 03, 18:25)
Gražu....  wub.gif 4u.gif  Primena filmus  ax.gif

drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz pagyras mano virtuvei 4u.gif

QUOTE(Nanita @ 2012 10 03, 18:40)
miskooga-grazu,o kiek erdves wub.gif saldytuvas ir man kliuna,tik nepykit 4u.gif Ir pakabinciau uzuolaidas auksines arba svelniai bronzines spalvos,pridetu jaukumo,ir pastatyciau kelata zaliu vazonu. 4u.gif
bet cia tik mano nuomone,nekreipkit demesio 4u.gif


Cia fotografuota, tik surinkta virtuve, tikrai dar bus ir uzuolaidos ir vazonai. Dar nespejau smile.gif

Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2012 10 03, 22:00)
Aciu visoms uz pagyras mano virtuvei  4u.gif
Cia fotografuota, tik surinkta virtuve, tikrai dar bus ir uzuolaidos ir vazonai. Dar nespejau  smile.gif

šaldytuvą galima nupurkšti baltais automobiliniais dažais ax.gif

pasakiau vyrui, kad noriu HF mechanizmų į viršutines spinteles, tai apšaukė, kad "minimalizmo nenoriu jokio". nu ir muškis tu dabar su juo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 03, 19:30)
Blum juos vadina servo drive, kiti vėl kitaip smile.gif čia ir filmukas yra, manau suprasite kas prie ko


cia yra "Patirkite tobulą judėjimą su SERVO-DRIVE" filmukas... paziurekite...man cia is fantasitkos ribu...ir vyrukas visai simpatiskas biggrin.gif vnz nuotaika pakele pries miega biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Orange_Tiger @ 2012 10 03, 17:03)
ne sumesta maisais ir tiek. ta didzioji spinta tai mano indauja. Imesiu foto kaip atrodo.
Papildyta:

pas mane tai maistas bus ten ... nes siaip megstu maisto sandeli namuose pasidaryti blush2.gif priperku visada per akcijas po daug, tia patogiai gales sugulti toj spintoj, nes dabar pakampiais metosi
Atsakyti