Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Va va, man ir siūlė Metabox dėti tas baldininkas smile.gif Virtuvei norėtųsi negailėti pinigų, kada gi tu ją paskui žmogus keisi, bet kai įsirenginėjam iš pagrindų visą butą, nes pirkom apleistą senam name, tai teks taupyti net virtuvei doh.gif Jau su kaitlente turbūt gausis taip, kad rinkausi rinkausi, kokios norėčiau - kuo minimalistiškesnės, o pas uošvius jau metai laiko stovi kaitlentė ir jie vis neprisiruošia remontam, ir jau sako, kad galės mum padovanot, bet aišku ji visai ne tokia, kokios norėjau doh.gif Bet kai paskaičiuoju, kiek reiks viskam litų, tai aišku ir 500 pinigų gerai būtų sutaupyt.... Beje, kad jau prakalbau, gal kas turit kaitlesntę veidrodiniu paviršium ar ką nors girdėję gal esat? Kaip priežiūra, braižymasis? Jaučiu nekas, bet jei jau dovanos.... doh.gif Va tokią.... http://www.neriba.lt...?shp=oxbaseshop
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 03 spalio 2012 - 15:55
Del samatu tai pamatysit kai pradesit viska pirkt. As kai pradejom remonta irgi isivaizdavau viska pigiau, bet kai pradedi uzsakinet ir to reikia ir to, visai papgiai nesinori kazko imt, renkiesi kokybiskesni daikta ir susiveda viskas. Nemanau,kad 15 tukst.virtuve yra kosmosas. Tarkim as siunciau uzklausas firmoj uz kiek kas padarytu tai kaina nuo 20 iki 30 tukst.svyravo. Skirtumas tarp ,medzio ir plokstes buvo labai nedidelis,apie 1500 lt. Tarkim kargo mechanizmas irgi nera pigus. Del stalciu pigesni neatsidaro visiskai, jie su daliniu istraukimu. Neapsigaukit
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 10 03, 16:04)
Skirtumas tarp ,medzio ir plokstes buvo labai nedidelis,apie 1500 lt. Tarkim kargo mechanizmas irgi nera pigus.
Del stalciu pigesni neatsidaro visiskai, jie su daliniu istraukimu. Neapsigaukit

Jei furnitūra ta pati ir su plokšte ir su medžiu darant, projektas irgi, nu tikrai netikiu, kad skiriasi tik 1500 kaina...Nebent jūs ėjot tik į Vokę, ir kitokias garsias firmas..
Kas tas pigesni, tiksliau sakyt reikia, tos pačios firmos yra pilnai ir ne ištraukiami stalčiai. Kai kur užtenka daryt nepilno ištraukimo, kai kada ir neleid-ia kažkokios sąlygos kitokius daryt...Šiaip žmogus darydamasis baldus turi žinot pats ko konkrečiai nori, ir reikalaut, kad ten ir ten toks mechanizmas, plokštė tokia ir tokia, nes kai sakai nežinau ko noriu, tai oijjj kad priskaičiuos jums sumas ir sudės visokio "gėrio"...
Atsakyti
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 10 03, 16:43)
Nanita, aš turbūt praleidau, bet planuojat viršutines spinteles daryt dviejų aukštų? Mane labai domina tokie projektai, nes ir aš žadu taip daryt ir į patį viršų kelt retai naudojamus, bet reikalingus daiktus. žadu netgi kokias gražias kopetėles įsigyt tongue.gif
o dėl pinigų - kuo mažiau, tuo geriau, nes visi kampai jau prašosi remonto doh.gif

Kaip cia pasakius smile.gif Planuot tai planuoju,bet tie planai kas valanda keiciasi,naktim virtuve sapnuoju doh.gif maza,kad cia,temoje daug manes,tai draugu rate visiems atsibodau su klausimais.Bet man tai labai svarbu,nes cia pirmas mano remontas!ir kas zino gal paskutinis.Tikrai zinau,kad panorejus si bei ta nepakeisiu,todel svarbi kiekviena detale,smulkmena,kad virtuve butu ne tik,man,grazi,bet ir patogi,jauki. smile.gif

Tai didelis visoms dekuj,uz atsakymus,patarimus!nes per dvi dienas ne mazai suzinojau ir ne mazai gavau patarimu 4u.gif tikiuosi ir toliau bendradarbiauti biggrin.gif Atiprasau uz OT 4u.gif

kad ji kur galas kas cia per daiktas elektrine pavara?I google ivedziau,man masinas rodo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 03 spalio 2012 - 16:31
QUOTE(Nanita @ 2012 10 03, 16:28)
Tai didelis visoms dekuj,uz atsakymus,patarimus!nes per dvi dienas ne mazai suzinojau ir ne mazai gavau patarimu 4u.gif tikiuosi ir toliau bendradarbiauti biggrin.gif Atiprasau uz OT 4u.gif

As irgi prisijungiu prie padekojimu...cia taip faina thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Orange_Tiger @ 2012 10 03, 14:57)
Pirmas stalcius irankiai, sakutes peiliai; antrame ranksluostukai folijos kepimo popierius; treciame galvoju puodus sudeti, bet siuo metu ten visoks slamstas smile.gif


mes turbut ne apie tas pacias snekam...sneku kur prie orkaites i desne....plonos apie 30cm isvaziuojancios spinteles(pagal rankenas speju, kad 2)
ten puodai niekaip netilps blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
sirdute antram psl,paziurejau jusu ideta projekta.Dailu smile.gif O virsuje kaip suprantu dvieju aukstu spinteles?kaip jos atdidaro?su kokiu cia mechanizmu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 10 03, 16:32)
As irgi prisijungiu prie padekojimu...cia taip faina  thumbup.gif
Papildyta:

mes turbut ne apie tas pacias snekam...sneku kur prie orkaites i desne....plonos apie 30cm isvaziuojancios spinteles(pagal rankenas speju, kad 2)
ten puodai niekaip netilps  blush2.gif  biggrin.gif

ten kruopos makaronai, buvo kazkada aliejus, bet man jis vazinedavo smile.gif reiketu pertvareliu:)apacije popieriniai salafaniniai maiseliai.
Atsakyti
QUOTE(Orange_Tiger @ 2012 10 03, 16:42)
ten kruopos makaronai, buvo kazkada aliejus, bet man jis vazinedavo smile.gif reiketu pertvareliu:)apacije popieriniai salafaniniai maiseliai.

aisku... as maista kazkaip galvojau deit i ta spinta per visa auksti... o cia tik kazka tipo aliejaus, nu kas reikalinga kepimui ir daznai prie orkaites...nes kokie makaronai, tia as verdu jau visa pokeli, nepilstineju i indelius... o cia jauciu tik indeliose patogu laikyti
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 10 03, 16:52)
aisku... as maista kazkaip galvojau deit i ta spinta per visa auksti... o cia tik kazka tipo aliejaus, nu kas reikalinga kepimui ir daznai prie orkaites...nes kokie makaronai, tia as verdu jau visa pokeli, nepilstineju i indelius... o cia jauciu tik indeliose patogu laikyti

ne sumesta maisais ir tiek. ta didzioji spinta tai mano indauja. Imesiu foto kaip atrodo.
Papildyta:
user posted image]My Webpage[/URL]
Atsakyti
Stai jau savaite, kai as dziaugiuosi savo nauja virtuve. Truksta tik gartraukio, ryt turi atvezti.

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 10 03, 16:04)
Del samatu tai pamatysit kai pradesit viska pirkt. As kai pradejom remonta irgi isivaizdavau viska pigiau, bet kai pradedi uzsakinet ir to reikia ir to, visai papgiai nesinori kazko imt, renkiesi kokybiskesni daikta ir susiveda viskas. Nemanau,kad 15 tukst.virtuve yra kosmosas. Tarkim as siunciau uzklausas firmoj uz kiek kas padarytu tai kaina nuo 20 iki 30 tukst.svyravo. Skirtumas tarp ,medzio ir plokstes buvo labai nedidelis,apie 1500 lt. Tarkim kargo mechanizmas irgi nera pigus. Del stalciu pigesni neatsidaro visiskai, jie su daliniu istraukimu. Neapsigaukit

Nebijokit siusti ne tik uzklausas, o nueiti i firmas ir pasidaryti brezinius, patars parekomenduos, kas pigiau kas fukcionaliau. Tai nieko Jums nekainuos gaila tik kad paciu breziniu neduos parsinesti (bet vizuolu vaizda susidarysite) mes taip blaskemes tarp dvieju imoniu, kol galiausiai primemem sprendima kur pasiule pigiau, ir nebuvom niekaip isipareigoje kad nesidarem toje imoneje kurios atsisakem. Pati Voke siais laikais labai lanksti, stengiasi itikti klientui kad tik jis darytusi ta virtuve pas juos. Suzinosit savo virtuves samata ir apsimoka tada darytit patiems, ar reikalauti nuolaidu is to baldininko kuris ruosiasi jums virtuve gaminti.
Atsakyti
Gražu.... wub.gif 4u.gif Primena filmus ax.gif
Atsakyti