Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Nanita @ 2012 10 03, 15:07)
g.gif va kaip,nezinojau 4u.gif
man atrodo,kad siuksliadeze patogiau kai po kriaukle,is kriaukles istraukiai likucius ir is kart i kibira,o jei reiketu truputi panest,privarves ant gridu,negerai smile.gif
Virs 170cm ugis,tai kaip ir prie aukstu biggrin.gif muzu dabartines spintos,da is Sovietu,ilgos ir gan siauros,gylis apie 40cm,tai todel stovint ant grindu tikrai neimano pasiekt.


Siuksliadeze gali issitraukti stalciaus principu. Tas stalcius ir butu po kriaukle, o jame siuksliadeze.
http://www.brasa.lt/...4-siuksliadezes
Atsakyti
QUOTE(Orange_Tiger @ 2012 10 03, 14:17)
prieskonius i stalciu:) arba grazus stovas su paciais reikalingiausiais prieskoniais. Taip virtuve be technikos. mes darem savo virtuve pries gerus du metus Dalios balduose, perkant virtuve kriaukle tekainavo 1 Lt. smile.gif akmens mases franke.

o kas pas jus ten desiniam sone, kur stalciai isvaziuoja(nes tas kampas mano bus lygiai toks pat)? Ta prasme turinis tu stalciu.. as galvojau laikyti alieju, prieskonius ten sudeti...
Papildyta:
QUOTE(Orange_Tiger @ 2012 10 03, 14:17)
prieskonius i stalciu:) arba grazus stovas su paciais reikalingiausiais prieskoniais. Taip virtuve be technikos. mes darem savo virtuve pries gerus du metus Dalios balduose, perkant virtuve kriaukle tekainavo 1 Lt. smile.gif akmens mases franke.

kriauke pirksiu aquasanitoj, pirkau ten siltnami, vadibininkas nerealus ten buvo..reikes bandyti vel su juo derinti...
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 10 03, 14:13)
tai as 10000-11000 su BT noreciau...
o kas yra ta sala? stalvirsis? ar kazkas kita?
ir fasadas ... cia kas?

vyro paklauskite smile.gif

sala tai ir yra sala virtuvėje. atskiras plotas šeimininkavimui. galima ten kaitlentę ar kriauklę arba pasilikti tuščią. prie jos "prisega" ir barą, jei reikia
fasadas - tai čia matoma virtuvės dalis, durelės ar stalčiai, kurie matosi ir prie kurių sukasi rankenėlės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 03, 14:32)
vyro paklauskite  smile.gif

sala tai ir yra sala virtuvėje. atskiras plotas šeimininkavimui. galima ten kaitlentę ar kriauklę arba pasilikti tuščią. prie jos "prisega" ir barą, jei reikia
fasadas - tai čia matoma virtuvės dalis, durelės ar stalčiai, kurie matosi ir prie kurių sukasi rankenėlės  4u.gif

jo dabar nera...
ne salos nebus, o del tos matomos dalies... as kaip supratau jau bus, ta prasme jis nepjaus is ploksciu pats.. o nuves brezinius i firma, kuri ispjaus norimu dydziu ir spalvu ir dar net skilutes suvaris(bent jau as taip issivaizduoju) ... tokio tipo bus, kaip pvz net ermitaze maciau susirink pats, nusiperki kruva ploksciu paruostu jau, lieka tik susukti
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 10 03, 14:25)
o kas pas jus ten desiniam sone, kur stalciai isvaziuoja(nes tas kampas mano bus lygiai toks pat)? Ta prasme turinis tu stalciu.. as galvojau laikyti alieju, prieskonius ten sudeti...
Papildyta:



Pirmas stalcius irankiai, sakutes peiliai; antrame ranksluostukai folijos kepimo popierius; treciame galvoju puodus sudeti, bet siuo metu ten visoks slamstas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Rokoko Mūza @ 2012 10 03, 13:46)
Laba diena  4u.gif  Kreipiuosi į jus mielosios šeimininkės. atėjo metas projektuoti savo pirmą MINI virtuvėlę ir labai labai reikia jūsų patarimų, nes tame esu žalia  biggrin.gif Įkelsiu savo kelis projektukus (griaučius). Pirmi du mano, o trečias jau vyro. Esmė, kad tiek pirmame tiek antrame plane eina šaldytuvas, per vidurį orkaitė, o apačioje po ja indaplovė, bet kriauklę tenka dėti kampe dėl ko mano vyriškis nesutinka, nes teigia, kad alkūnes susidaužysiu. Pagal jo planą kriauklę dėti iškart po šaldytuvo tada orkaitę kartu su kaitlente dėti prie kitos sienos ir viskas tampa erdviau, o man norisi tą indaplovę kažkur įkišti  biggrin.gif . Dėl spintelių stokos tai nesibaiminkit aš dar priešais šaldytuvą dėsiu barą uždarą, kur bus mano darbastalis su keliais stalčiais ar spintelėm dar nežinau. Beje įdėjau dar keletą paveiksliukų, kurie susuko man galvą, gal kai kurie pavyzdžiai padės ir mano likimo draugėm. Dėkui už bet kokius patarimus  ax.gif

Mano albumas : http://public.fotki....savana/virtuve/

Planas 3 manau geriausias, nes virtuve didziausia gaunasi. kiti planai labai mazai erdves, stalvircio ploto nebelieka maistui ruosti.
Atsakyti
Iš tiesų pradedu mąstyti irgi taip pat. Nieko turiau jau kitokį plana biggrin.gif . Po šaldytuvo dėsiu ilgą spintelę, kur po apačia bus indaplovė, o šalimais kriauklė, tada prie kitos 1. 50 sienos dėsiu orkaitę su kaitlente ir nesuksiu galvos smile.gif
Atsakyti
Aš planuoju tilpt į 7000lt be buitinės technikos blush2.gif o jei įmanoma, tai ir į dar mažiau. bet pas mus virtuvė nedidelė, bėginiais metrais matuojant, bus 3,1m plius indauja su tv spintele ir pora kabinamų lentynų. Stalčių šonus planuoju daryt iš plokštės, ant bėgelių ir su stabdžiais. Į stalčius jokių krepšių nedėsiu, man atrodo, kad jie tik vietą užima. Į viršutines spinteles noriu HF mechanizmų - spintelių tokių bus dvi. kriauklė tiks ir skardinė, svarbu, kad būtų šonas ir mažytė kriauklytė su indu daržovėms nusivarvint. labiausiai naujovių noriu į spintelę po kriaukle, ten turėtų būti nedidelis kargo krepšys. dar neapsisprendžiau, ar pirkti naujas išvažiuojamas šiukšlių dėžes, nes mes rūšiuojam atliekas - popierių, plastmasę ir likusias. Popieriui, galvoju, nusipirksiu kampinę didelę pintą skalbinių dėžę ir ten rinksiu. lieka plastikas ir kitos šiukšlės, kurioms reikia ne mažesnių nei 30l kibirų. plastikui galėtų būti dar didesnis, nes mes perkam daug pieno, mineralinio, tai greit prisikaupia. įmontuojamą orkaitę ir kaitlentę planuoju pirkti komplekte ir tilpti į 2000lt g.gif gartraukis plius kriauklė - na, dar 1000lt g.gif šaldytuvą turim, indaplovė palauks biggrin.gif
jetus, visitek labai daug doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapnu mergelka: 03 spalio 2012 - 15:28
ALe kiek čia gerų minčių prisiskaitai smile.gif Pati irgi, svajoju apie viena, finansai diktuoja kita, taip ir neužsisakom niekaip dar, nors aišku ir remontas ten dar net neįpusėjęs ir gyvent ten ruošiamės tik gruodį geriausiu atveju. Dėl tų Blumų... Nu ale rimtai, gal jųsąskaita pataupyt? Jei ir kitų firmų gerų būna.... Dabar pažiūrėjau Hetticj puslapį, irgi labai gerų dalykėlių pamačiau..... ax.gif
Dėl atverčiamų spintelių, net neabejoju, akd jos daaaaaug patogiau, nei atidaromos, o Nanita Jūsų atveju, jei norit iki lubų, mano mąstymu, tai turėtų tikti atverčiamas mechanizmas Aventos HK, nes kiek iš foto matau, jis neužeina ant viršaus, atidarius spintelę.... Pvz aš irgi galvojau apie šį, o ne HF, nes mes planuojame viengubas spinteles, ne dviejų aukštų... Bet irgi dar esu žalia ir viskuo domiuosi tik, tai nežinau dar ar tinkama linkme mąstau biggrin.gif

Ir dėl šiukšlinių gerą čia puslapiuką įmetėt.... 4u.gif
Papildyta:
O mes planuojam į 4000lt būtinai sutilpt be technikos lotuliukas.gif Na irgi labai nedidukė pas mus, viena siena 2m, kur bus dvi ilgos pakabinamos viršuj, o apačioj kaitlentė, 80cm stalviršio ir kriauklė, galvoju apačioj dėt du stalčių blokus, o po kriaukle dar nežinau g.gif , ir dar turim nišą 130cm, tai ten mąstom dėt per visą plotį ir aukštį ūkinę spintą, kurioj bus šaldikas neįmontuojamas vienoj pusėj, virš jo pora spintukių, o kitoj daly indaplovė, orkaitė ir taip pat pora spintukių... Kiek užklausų siunčiau, tai turėtumėm ir įsitekt į tiek, gal ir į dar mažiau, jei gerus mechanizmus dėsim tik viršutiniuose stalčiuose (vienas baldininkas taip patarė, nes rašė, jog dėl didelio apkrovimo apatiniuose stalčiuose kažkiek ta pritraukimo funkcija sumažėja, tai ir pagalvojau, kad tikrai, puodai apsieis ir be pritraukimo thumbup.gif )
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2012 10 03, 16:31)
ALe kiek čia gerų minčių prisiskaitai smile.gif Pati irgi, svajoju apie viena, finansai diktuoja kita, taip ir neužsisakom niekaip dar, nors aišku ir remontas ten dar net neįpusėjęs ir gyvent ten ruošiamės tik gruodį geriausiu atveju. Dėl tų Blumų... Nu ale rimtai, gal jųsąskaita pataupyt? Jei ir kitų firmų gerų būna.... Dabar pažiūrėjau Hetticj puslapį, irgi labai gerų dalykėlių pamačiau.....  ax.gif
Dėl atverčiamų spintelių, net neabejoju, akd jos daaaaaug patogiau, nei atidaromos, o Nanita Jūsų atveju, jei norit iki lubų, mano mąstymu, tai turėtų tikti atverčiamas mechanizmas Aventos HK, nes kiek iš foto matau, jis neužeina ant viršaus, atidarius spintelę.... Pvz aš irgi galvojau apie šį, o ne HF, nes mes planuojame viengubas spinteles, ne dviejų aukštų... Bet irgi dar esu žalia ir viskuo domiuosi tik, tai nežinau dar ar tinkama linkme mąstau biggrin.gif

Ir dėl šiukšlinių gerą čia puslapiuką įmetėt....  4u.gif

Del dvieju aukstu mastau,nes noriu virtuveje visus turimus indus,lekstes sudet,o ne taip kaip dabar,dvi didziules dezes su lekstem,kurias nauduoju itin retai,bet ju reikia,ismest negaliu,stovi megamajame,spintoj doh.gif

Mes 20000 visam butui,isskirus vonia,neseniai daryta.Virtuveja BT yra,ne super nauja.Bet man tinka.Nzn,nzn kaip isipaisyt i ta suma unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 03 spalio 2012 - 15:40
QUOTE(Nanita @ 2012 10 03, 16:37)
Del dvieju aukstu mastau,nes noriu virtuveje visus turimus indus,lekstes sudet,o ne taip kaip dabar,dvi didziules dezes su lekstem,kurias nauduoju itin retai,bet ju reikia,ismest negaliu,stovi megamajame,spintoj doh.gif

Mes 20000 visam butui,isskirus vonia,neseniai daryta.Virtuveja BT yra,ne super nauja.Bet man tinka.Nzn,nzn kaip isipaisyt i ta suma  unsure.gif

Nanita, aš turbūt praleidau, bet planuojat viršutines spinteles daryt dviejų aukštų? Mane labai domina tokie projektai, nes ir aš žadu taip daryt ir į patį viršų kelt retai naudojamus, bet reikalingus daiktus. žadu netgi kokias gražias kopetėles įsigyt tongue.gif
o dėl pinigų - kuo mažiau, tuo geriau, nes visi kampai jau prašosi remonto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2012 10 03, 15:36)
ALe kiek čia gerų minčių prisiskaitai smile.gif Pati irgi, svajoju apie viena, finansai diktuoja kita, taip ir neužsisakom niekaip dar, nors aišku ir remontas ten dar net neįpusėjęs ir gyvent ten ruošiamės tik gruodį geriausiu atveju. Dėl tų Blumų... Nu ale rimtai, gal jųsąskaita pataupyt? Jei ir kitų firmų gerų būna.... Dabar pažiūrėjau Hetticj puslapį, irgi labai gerų dalykėlių pamačiau.....  ax.gif
Dėl atverčiamų spintelių, net neabejoju, akd jos daaaaaug patogiau, nei atidaromos, o Nanita Jūsų atveju, jei norit iki lubų, mano mąstymu, tai turėtų tikti atverčiamas mechanizmas Aventos HK, nes kiek iš foto matau, jis neužeina ant viršaus, atidarius spintelę.... Pvz aš irgi galvojau apie šį, o ne HF, nes mes planuojame viengubas spinteles, ne dviejų aukštų... Bet irgi dar esu žalia ir viskuo domiuosi tik, tai nežinau dar ar tinkama linkme mąstau biggrin.gif

Ir dėl šiukšlinių gerą čia puslapiuką įmetėt....  4u.gif
Papildyta:
O mes planuojam į 4000lt būtinai sutilpt be technikos lotuliukas.gif Na irgi labai nedidukė pas mus, viena siena 2m, kur bus dvi ilgos pakabinamos viršuj, o apačioj kaitlentė, 80cm stalviršio ir kriauklė, galvoju apačioj dėt du stalčių blokus, o po kriaukle dar nežinau g.gif , ir dar turim nišą 130cm, tai ten mąstom dėt per visą plotį ir aukštį ūkinę spintą, kurioj bus šaldikas neįmontuojamas vienoj pusėj, virš jo pora spintukių, o kitoj daly indaplovė, orkaitė ir taip pat pora spintukių... Kiek užklausų siunčiau, tai turėtumėm ir įsitekt į tiek, gal ir į dar mažiau, jei gerus mechanizmus dėsim tik viršutiniuose stalčiuose (vienas baldininkas taip patarė, nes rašė, jog dėl didelio apkrovimo apatiniuose stalčiuose kažkiek ta pritraukimo funkcija sumažėja, tai ir pagalvojau, kad tikrai, puodai apsieis ir be pritraukimo  thumbup.gif  )

dėl pritraukimo - patiems paprasčiausiems bėgliams po 3Lt galima nuspirkti atskirai montuojamą pritraukimą - dar kokie 5-8Lt ir tiek žinių. aišku darinėjimo komfortas, triukšmingumas ir kt dalykai nedingsta, bet pati pritraukimo funkcija išlieka. Tokios stalčių sistemos ir po 15-20Lt + pritraukimas. Taip kad variantų yra, kaip nors minimaliai padidinti komfortą virtuvėje, jei tais pinigėliais tikrai nelyja

tiesa, dar būna tokie bėgeliai, montuojami šone, tai jie būna su pritraukimo ir lėto uždarymo funkcija + jie gali būti pilno ištraukimo.

aišku šiuo atveju stalčius liks medinis ar iš plokštės, kas nėra labai jau modernu, bet vis geriau nei nieko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kad ji kur galas: 03 spalio 2012 - 15:49
QUOTE(tany @ 2012 10 03, 14:05)
nu vaikai uzauga, bus anuku(kadangi vaiku 3, tai tikiuosi anuku 3 kart daugiau  biggrin.gif)

kai anūkai bus, bus kita jau virtuvė, ir anūkų nereik apsigyvendint biggrin.gif O be to, kai atsiras anūkai, pamatysi kaip patiks kai atlėks pas tave jie tvarkos padaryt biggrin.gif

QUOTE(Nanita @ 2012 10 03, 14:07)
bet tam mechanizmui kaip ir rase,reikia palikti virs spinteliu kazkiek vietos?o as noriu iki lubu kabinti,spinteles virs spinteliu.Tai iseina ne tiks su tokiu mechanizmu? g.gif

Stalcius apacioje slapiems indams sudeti,gal ir patogu,nes besas ima,keli lekste slapia o tau per ranka iki alkuniu vanduo varva smile.gif Bet kaip ten indai isdziuna?Ir kur vanduo nubega?

reikia būtinai palikti HF

Stalčiuj indus laikyčiau tik iš indaplovės ištrauktus. Jei indaplovės nėra, rankomis plaunami ir nešluostomi, tai tik džiovyklė. Bet džiovyklė ir taip yra reikalinga, kad ir stalčiuj laiki indus, nes ne visus plauni su ta indaplove, yra, kad vieną kitą išsiplauni ir iškart į džiovyklę kiši
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Furtado: 03 spalio 2012 - 15:54