Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 03, 11:31)
užstumiamos durys - taip pat kaip ir stalčiai vietoje spintelės - "kartą paragavęs, negali sustot"  mirksiukas.gif
užsidaryti tikrai galėsite, o kas dėl stalčių - pasivaikščiokite salonuose, pamėginkite pasinaudoti, 100% nebenorėsite spintelės  mirksiukas.gif

tikiu,bet tada reiktu visame bute pakeist durys,o sito kolkas nenusimato.O kaip apacioja siuksledeze,irgi stalciuje? g.gif abejoju smile.gif viestiek reikes spintos bent vienos,apacioje po kriaukle.

Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 10 03, 12:47)
kosmosas ... as su viskuo i 10000 norejau sutilpti  blush2.gif  nu max 15000 gal pirma reiketu eit kainu paziuret, po to svajuoti  biggrin.gif 
tiesa pas mus nebus nei dizainerio, nei baldininko... suproketuoju vizualiai, tada turesiu su kokia rimtesnia programa ismokti pasipaisyti tikra briezini(turesiu tam puse metu), pagal kuri ispjaustys plokstes, ir tada jau vyro reikalas bus meistrauti... viska daris pats
cia be technikos?
teisa paziurejau jusu virtuve mazdaug tokio pat dydzio, tik ilgesne nei mano... paziurejau ir nusprendziau kad salia gartraukio ir as spinteles nedarysiu... geria udidesni gartrauki.... tik kur prieskonius sudeti  blush2.gif

tai jeigu darysite patys, nereiks Jums nei 10, nei 7. o jeigu dar neesate atsisėdę ant adatos pavadinimu "blum" - tai ir į 5 realu sutilpti (be salos)
aišku, kažkiek priklauso nuo fasadų, nes bet kokiu atveju juos rekomenduočiau pasidaryti pas kokius baldininkus, ypač jei norite high gloss'o ar dažyto MDF - namų sąlygom to nepasidarysite, bet jei poreikiai mažesni - galite ir fasadus "išsikepti"
čia be BT
Papildyta:
QUOTE(Donna felice @ 2012 10 03, 12:52)
tai jeigu patys, tai gal ir sutilpsit i sita suma. Buitine mums tarkim kainuos taip: saldytuvas - 3150 Lt, garttraukis - 650, indaplove - 1600, orkaite apie 2500, kriaukle apie 600 lt, tai paskciuokit jau kiek gaunasi. rankeneles tarkim retro apie 20 Lt/vnt, o ju reiks apie 30, jau 600 Lt tik rankenelems.
aisku galima daryti viska pigiau, bet kiekvienam savo - mano svajoniu virtuve - klasikine, prabangi smile.gif

dėl rankenėlių - kainą Jums užlankstė. BT - čia jau ribų nėra, Jūsų išvardintos kainos netgi labai žemiškos
įmeskite, kaip atrodo rankenėlė, pažiūrėsiu ką galima "išburti"
Atsakyti
Laba diena 4u.gif Kreipiuosi į jus mielosios šeimininkės. atėjo metas projektuoti savo pirmą MINI virtuvėlę ir labai labai reikia jūsų patarimų, nes tame esu žalia biggrin.gif Įkelsiu savo kelis projektukus (griaučius). Pirmi du mano, o trečias jau vyro. Esmė, kad tiek pirmame tiek antrame plane eina šaldytuvas, per vidurį orkaitė, o apačioje po ja indaplovė, bet kriauklę tenka dėti kampe dėl ko mano vyriškis nesutinka, nes teigia, kad alkūnes susidaužysiu. Pagal jo planą kriauklę dėti iškart po šaldytuvo tada orkaitę kartu su kaitlente dėti prie kitos sienos ir viskas tampa erdviau, o man norisi tą indaplovę kažkur įkišti biggrin.gif . Dėl spintelių stokos tai nesibaiminkit aš dar priešais šaldytuvą dėsiu barą uždarą, kur bus mano darbastalis su keliais stalčiais ar spintelėm dar nežinau. Beje įdėjau dar keletą paveiksliukų, kurie susuko man galvą, gal kai kurie pavyzdžiai padės ir mano likimo draugėm. Dėkui už bet kokius patarimus ax.gif

Mano albumas : http://public.fotki....savana/virtuve/
Atsakyti
Man idomu su tais spinteliu mechanizmai,kaip ten istikruju biggrin.gif Tarkime,dabar as jei noriu is virsutines spinteles ka nors pasiimti turiu uzlipti ant kedes(spinteles su durelem)tai jei atsidarines i virsu,ar nekabinsiu su galva tu dureliu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 10 03, 13:01)
nu tas tai jo...ypac jei yra is ko, kodel gi ne smile.gif... bet musu atveju ir tai bus lizingas, kuri nesinores 5 metus moketi, nes laukia remonto ne tik virtuve  doh.gif  vnz... niekam nepatariu pirkti seno namo...jau gailiuosi, geriau iskart nauja statyti, tikrai pigiau gautusi ax.gif  pliusas tik tiek, kad jei neturi pinigu gyventi visvien gali... o kai nauja statai ir pritrunki pinigu, tai tada prasciau: nei namo nei gyventi neturi kur
dabar del tech. saldytuva jau turim, tai 3000 susitaupo ax.gif lieka tik indaplove, orkaite ir kaitlente (vyras nori indukcines, bet cia veliau duomesios kitoj temoj blush2.gif ) grubiai manau 5000 turetu pakakt... stalvirsis su visai mechanizmais(2 pakelejau ir bugnas, dar 1 isvaziuojanti spintele) ~2000, lieka 3000 plokstem ir kriaukej (noreciau akmens mases, bet kainos neisivaizduoju) bet kazkaip nemanau, kad virs 1000 kainos...  nu aisku visokios rankeneles, varztukai ir pan.. nu iki 1000 tikrai...viso  11000 gaunasi  biggrin.gif  bet cia aisku visos kainos ant durniaus  blush2.gif
P.S. gartrauki pamirsau  blush2.gif  nu gal susitaupyti nuo ko nors jam biggrin.gif

jeigu biudžetas riboja, bandykite BT kainas pasižiūrėti Lenkijoje, per internetines parduotuves arba kitas variantas - galima pasiieškoti pas garantinius remontus, jie turi atrestauruotos technikos. man pasiūlė naują modelį, kurio kaina buvo berods -50% nuo salono kainos. Ir garantiją kažkokią davė, nors daiktas buvo remontuotas.
Atsakyti
QUOTE(bardita @ 2012 10 03, 08:30)
daryciau ir as, bet virsuj noriu det ta mechanizma kur i virsu dvigubai atsidaro, bet jei iki lubu, tai bus per dideli, sunkus, platus... del to ir neismastau kaip kitaip padaryt...  g.gif
o beje kas turit siuos mechanizmus ar patogiau tokie nei paprastos spinteles ir kodel??

Pas mane Aventos HF blum'ų, patogu tuo, kad dirbi - atsidarai viską,nei saugotis reikia, nei tau apeit, nei darinėt kiekvienas dureles norint kažką paimt/padėt, darbą pabaigei - uždarei
Mano spintelės yra dvi dvigubos ir ilgos, 1m20cm

QUOTE(tany @ 2012 10 03, 08:47)
dar toks klausimas del spinteles indams apacioje.. o tai mazu vaiku nebijot?  as tai bijociau apacioje palikti... rasciau viena diena visus indus sudauzytus  doh.gif  geriau, jau kai nepasiekia blush2.gif

Vaikai ima vieną dieną ir užauga, tas stalčių darinėjimas ir visko vertimas lauk trunka neilgai mirksiukas.gif Sakot yra apsaugos, bet yra ir sako taisyklė - yra jai būdas ir apeit, vaikai išmoksta tas apsaugas nulupti tiesiog. Nereikia bijot vaikų, aiškint aiškint, ir vieną dieną pastebėsit, kad jau kuris laikas jūsų vaikas nieko neleistino neima 4u.gif

Kas dėl kainų, darysitės garsioj firmoj, kaina bus žyyymiai didesnė nei kokioj nereklamuojamoj baisiai, o jei dar privatūs, dar pigiau gausis
Na 20000 iš medžio virtuvė tai dar suprantu, bet 15000 iš LMDP tai tikrai jau ne...nebent tokia virtuvė turės 10 m ilgį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2012 10 03, 13:41)
tikiu,bet tada reiktu visame bute pakeist durys,o sito kolkas nenusimato.O kaip apacioja siuksledeze,irgi stalciuje? g.gif abejoju smile.gif viestiek reikes spintos bent vienos,apacioje po kriaukle.

taip, dabar labai daug kas daro šiukšledėžes stalčiuje. Nors asmeniškai už tradicinį variantą - po kriaukle. Bet mes kalbėjome apie tarpą tarp kaitlentės ir kriauklės.
beje, iš po kriauklės taip pat būna U raidės stalčius - visokioms smulkmenoms - gana patogus variantas.
Papildyta:
QUOTE(Nanita @ 2012 10 03, 13:49)
Man idomu su tais spinteliu mechanizmai,kaip ten istikruju biggrin.gif Tarkime,dabar as jei noriu is virsutines spinteles ka nors pasiimti turiu uzlipti ant kedes(spinteles su durelem)tai jei atsidarines i virsu,ar nekabinsiu su galva tu dureliu? blush2.gif

į viršų atsidarinėjantys reikalai yra tikrai labai patogūs, jau ne kartą visų čia paminėta. problema gali būti jei esate gana žemo ūgio - reikia atkreipti dėmesį į tai, kad atidarytą spintelę patogiai pasiektumėte uždaryti. jei visą laiką reikės kėdės, kad galėtumėte uždaryti spintelę - bus ne kas. tada rinkitės variantą su elektrine pavara arba paprastas dureles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kad ji kur galas: 03 spalio 2012 - 14:05
QUOTE(Furtado @ 2012 10 03, 13:54)
Pas mane Aventos HF blum'ų, patogu tuo, kad dirbi - atsidarai viską,nei saugotis reikia, nei tau apeit, nei darinėt kiekvienas dureles norint kažką paimt/padėt,  darbą pabaigei - uždarei
Mano spintelės yra dvi dvigubos ir ilgos, 1m20cm
Vaikai ima vieną dieną ir užauga, tas stalčių darinėjimas ir visko vertimas lauk trunka neilgai  mirksiukas.gif Sakot yra apsaugos, bet yra ir sako taisyklė - yra jai būdas ir apeit, vaikai išmoksta tas apsaugas nulupti tiesiog. Nereikia bijot vaikų, aiškint aiškint, ir vieną dieną pastebėsit, kad jau kuris laikas jūsų vaikas nieko neleistino neima  4u.gif


nu vaikai uzauga, bus anuku(kadangi vaiku 3, tai tikiuosi anuku 3 kart daugiau biggrin.gif)
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 03, 14:56)
taip, dabar labai daug kas daro šiukšledėžes stalčiuje. Nors asmeniškai už tradicinį variantą - po kriaukle. Bet mes kalbėjome apie tarpą tarp kaitlentės ir kriauklės.
beje, iš po kriauklės taip pat būna U raidės stalčius - visokioms smulkmenoms - gana patogus variantas.

g.gif va kaip,nezinojau 4u.gif
man atrodo,kad siuksliadeze patogiau kai po kriaukle,is kriaukles istraukiai likucius ir is kart i kibira,o jei reiketu truputi panest,privarves ant gridu,negerai smile.gif
Virs 170cm ugis,tai kaip ir prie aukstu biggrin.gif musu dabartines spintos,dar is Sovietu,ilgos ir gan siauros,gylis apie 40cm,tai todel stovint ant grindu tikrai neimanoma pasiekt.

bet tam mechanizmui kaip ir rase,reikia palikti virs spinteliu kazkiek vietos?o as noriu iki lubu kabinti,spinteles virs spinteliu.Tai iseina ne tiks su tokiu mechanizmu? g.gif

Stalcius apacioje slapiems indams sudeti,gal ir patogu,nes besas ima,keli lekste slapia o tau per ranka iki alkuniu vanduo varva smile.gif Bet kaip ten indai isdziuna?Ir kur vanduo nubega?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 03 spalio 2012 - 14:21
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 03, 13:46)
tai jeigu darysite patys, nereiks Jums nei 10, nei 7. o jeigu dar neesate atsisėdę ant adatos pavadinimu "blum" - tai ir į 5 realu sutilpti (be salos)
aišku, kažkiek priklauso nuo fasadų, nes bet kokiu atveju juos rekomenduočiau pasidaryti pas kokius baldininkus, ypač jei norite high gloss'o ar dažyto MDF - namų sąlygom to nepasidarysite, bet jei poreikiai mažesni - galite ir fasadus "išsikepti"
čia be BT

tai as 10000-11000 su BT noreciau...
o kas yra ta sala? stalvirsis? ar kazkas kita?
ir fasadas ... cia kas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 03 spalio 2012 - 14:16
Mano šiukšliadėžė stalčiuje po kriaukle, labai patogu, jokioj spintelėj nenorėčiau.
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 10 03, 12:47)
kosmosas ... as su viskuo i 10000 norejau sutilpti  blush2.gif  nu max 15000 gal pirma reiketu eit kainu paziuret, po to svajuoti  biggrin.gif 
tiesa pas mus nebus nei dizainerio, nei baldininko... suproketuoju vizualiai, tada turesiu su kokia rimtesnia programa ismokti pasipaisyti tikra briezini(turesiu tam puse metu), pagal kuri ispjaustys plokstes, ir tada jau vyro reikalas bus meistrauti... viska daris pats
cia be technikos?
teisa paziurejau jusu virtuve mazdaug tokio pat dydzio, tik ilgesne nei mano... paziurejau ir nusprendziau kad salia gartraukio ir as spinteles nedarysiu... geria udidesni gartrauki.... tik kur prieskonius sudeti  blush2.gif

prieskonius i stalciu:) arba grazus stovas su paciais reikalingiausiais prieskoniais. Taip virtuve be technikos. mes darem savo virtuve pries gerus du metus Dalios balduose, perkant virtuve kriaukle tekainavo 1 Lt. smile.gif akmens mases franke.
Atsakyti