Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Orange_Tiger @ 2012 10 03, 13:10)
neapsistokit su blumais, yra ir kitu mechanizmu tokiu kaip vokiska firma Hettich, principas tas pats o kaina mazesne.

Ačiū už patarimą, reiks pasiklaust dizainerės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 10 03, 11:09)
tai mazi vaikai bus max du metus smile.gif) o stalcius gali uzrakint nuo vaiku, yra apsaugos..nors pas mane apacioj ne vieno stalciaus vaikai nedarineja...
siuo metu praktiskai taip ir yra..neturiu indaploves tai plaunu ir plaunu, nes su dviem mazais vaikais..ir mano potraukiu kepti tortus, pyragus ju prisikaupia per akis.
Aisku turesiu indaplove naujam bute plausiu maziau, tai ir langai svarus liks smile.gif)) bet man kriaukle prie lango - mano svajone smile.gif))) veliau ivertinsiu ar ta svajone praktiska ar ne smile.gif

suprantama smile.gif
pas mus irgi buvo numatyta kriauklė prieš langą, su vienu stalviršiu, nes irgi patiko smile.gif bet paskui primūrijom blokelių eilę, pakėlėm lango lygi, o kriauklę iš vis kelsim į kitą šoną, langas bus iš dešinės. Tiesa, pas mus vaizdas per langą nulinis, į niekur lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 10 03, 12:02)
Tai galima daryti ten dureles be stiklų, o tokią pačią, tik su stiklais, kad ir persišviečiamais, kabinti šalia gartraukio ir ten sudėti kokias gražias saldainines, taures, servizus wub.gif Nu bet aš čia iš savo varpinės kalbu, nes man verkiant reikia tokios spintelės ar indaujos virtuvėj, tik nežinau, kaip reiks viską sutalpint į 12-ka kvadratų.
Tų mechanizmų ir aš labai norėčiau. Ar jie labai išbrangina virtuvę? g.gif Biudžetas ribotas, ir taip baldus planuojame imti išsimokėtinai metams:unsure:

kainuose visai dar nesigaudau... kol kas darau svajonu virtuve, veliau pradesiu taupyti, jei neiseis kitaip...
o tauriu ir pan. man virtuvej nereikia, jie sekcijoj gyvena... prie lango nesinori uztoti sviesos su jokiom spintelem... be to nelabai ir pasieksi kas bus kampe, del tos apatines kampines spinteles.
su kv.m man problemu nera, nes cia tik virtuve, bus dar valgomasis didesnis nei virtuve ir iskart su valgomuoju sujungta svetaine... jei reikes tam valgomajam dar galima bus kokiu spinteliu prigalvoti(aisku tai jau bus uz n metu blush2.gif ) kol kas dziaugsios jei bent uz metu turesiu bent virtuve, nes sio metu visai be virtuves...kiauras laukas virtuvej doh.gif viska isgriove, net stogo nera... po tokiu ekstremaliu salygu, jauciu virtuve dziaugsios dar labiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Orange_Tiger @ 2012 10 03, 12:10)
neapsistokit su blumais, yra ir kitu mechanizmu tokiu kaip vokiska firma Hettich, principas tas pats o kaina mazesne.

ir ne tik, praktiškai bet kurie furnitūros pardavėjai siūlo tą patį, tik Blum gal išpopuliarintas labiau, na aišku ir kaina atitinkama
suveskite į google "baldinė furnitūra", tikrai išmes ne vieną ir ne dvi įmones ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 03, 14:23)
. Tiesa, pas mus vaizdas per langą nulinis, į niekur  lotuliukas.gif


pas mus tiesiai is toli i mus zvelgia televizijos bokstas smile.gif)

QUOTE(tany @ 2012 10 03, 14:24)
kainuose visai dar nesigaudau... kol kas darau svajonu virtuve, veliau pradesiu taupyti, jei neiseis kitaip... 

musu virutve be buitines, sdtalvirsio, kriaukles ir rankeneliu kainuos 20 000 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 10 03, 12:33)
pas mus tiesiai is toli i mus zvelgia televizijos bokstas smile.gif)
musu virutve be buitines, sdtalvirsio, kriaukles ir rankeneliu kainuos 20 000 Lt.

o kodel tokia suma didele?
virtuve milziniska? musu gavosi visa vituve 8 tukst. su stalvirsiu blumais, sviesa.
Atsakyti
QUOTE(Orange_Tiger @ 2012 10 03, 14:37)
o kodel tokia suma didele?
virtuve milziniska? musu gavosi visa vituve 8 tukst. su stalvirsiu blumais, sviesa.

gal didele, jeigu ilgi skaiciuoti apie 6 metrai, plius sala, viskas blum, imontuojamas saldytuvas, karusele, kargo, karnizai drozineti, tekintos kojos, ivairus droziniai papuosimai, frezavimas, klasikos stilius.
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 10 03, 12:33)
pas mus tiesiai is toli i mus zvelgia televizijos bokstas smile.gif)
musu virutve be buitines, sdtalvirsio, kriaukles ir rankeneliu kainuos 20 000 Lt.

kosmosas ... as su viskuo i 10000 norejau sutilpti blush2.gif nu max 15000 gal pirma reiketu eit kainu paziuret, po to svajuoti biggrin.gif
tiesa pas mus nebus nei dizainerio, nei baldininko... suproketuoju vizualiai, tada turesiu su kokia rimtesnia programa ismokti pasipaisyti tikra briezini(turesiu tam puse metu), pagal kuri ispjaustys plokstes, ir tada jau vyro reikalas bus meistrauti... viska daris pats

QUOTE(Orange_Tiger @ 2012 10 03, 12:37)
o kodel tokia suma didele?
virtuve milziniska? musu gavosi visa vituve 8 tukst. su stalvirsiu blumais, sviesa.

cia be technikos?
teisa paziurejau jusu virtuve mazdaug tokio pat dydzio, tik ilgesne nei mano... paziurejau ir nusprendziau kad salia gartraukio ir as spinteles nedarysiu... geria udidesni gartrauki.... tik kur prieskonius sudeti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 03 spalio 2012 - 12:49
QUOTE(tany @ 2012 10 03, 14:47)
kosmosas ... as su viskuo i 10000 norejau sutilpti  blush2.gif  nu max 15000 gal pirma reiketu eit kainu paziuret, po to svajuoti  biggrin.gif  
tiesa pas mus nebus nei dizainerio, nei baldininko... suproketuoju vizualiai, tada turesiu su kokia rimtesnia programa ismokti pasipaisyti tikra briezini(turesiu tam puse metu), pagal kuri ispjaustys plokstes, ir tada jau vyro reikalas bus meistrauti... viska daris pats
cia be technikos?
teisa paziurejau jusu virtuve mazdaug tokio pat dydzio, tik ilgesne nei mano... paziurejau ir nusprendziau kad salia gartraukio ir as spinteles nedarysiu... geria udidesni gartrauki.... tik kur prieskonius sudeti  blush2.gif

tai jeigu patys, tai gal ir sutilpsit i sita suma. Buitine mums tarkim kainuos taip: saldytuvas - 3150 Lt, garttraukis - 650, indaplove - 1600, orkaite apie 2500, kriaukle apie 600 lt, tai paskciuokit jau kiek gaunasi. rankeneles tarkim retro apie 20 Lt/vnt, o ju reiks apie 30, jau 600 Lt tik rankenelems.
aisku galima daryti viska pigiau, bet kiekvienam savo - mano svajoniu virtuve - klasikine, prabangi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donna felice: 03 spalio 2012 - 12:53
QUOTE(Donna felice @ 2012 10 03, 12:52)
tai jeigu patys, tai gal ir sutilpsit i sita suma. Buitine mums tarkim kainuos taip: saldytuvas - 3150 Lt, garttraukis - 650, indaplove - 1600, orkaite apie 2500, kriaukle apie 600 lt, tai paskciuokit jau kiek gaunasi. rankeneles tarkim retro apie 20 Lt/vnt, o ju reiks apie 30, jau 600 Lt tik rankenelems.
aisku galima daryti viska pigiau, bet kiekvienam savo - mano svajoniu virtuve - klasikine, prabangi smile.gif

nu tas tai jo...ypac jei yra is ko, kodel gi ne smile.gif... bet musu atveju ir tai bus lizingas, kuri nesinores 5 metus moketi, nes laukia remonto ne tik virtuve doh.gif vnz... niekam nepatariu pirkti seno namo...jau gailiuosi, geriau iskart nauja statyti, tikrai pigiau gautusi ax.gif pliusas tik tiek, kad jei neturi pinigu gyventi visvien gali... o kai nauja statai ir pritrunki pinigu, tai tada prasciau: nei namo nei gyventi neturi kur
dabar del tech. saldytuva jau turim, tai 3000 susitaupo ax.gif lieka tik indaplove, orkaite ir kaitlente (vyras nori indukcines, bet cia veliau duomesios kitoj temoj blush2.gif ) grubiai manau 5000 turetu pakakt... stalvirsis su visai mechanizmais(2 pakelejau ir bugnas, dar 1 isvaziuojanti spintele) ~2000, lieka 3000 plokstem ir kriaukej (noreciau akmens mases, bet kainos neisivaizduoju) bet kazkaip nemanau, kad virs 1000 kainos... nu aisku visokios rankeneles, varztukai ir pan.. nu iki 1000 tikrai...viso 11000 gaunasi biggrin.gif bet cia aisku visos kainos ant durniaus blush2.gif
P.S. gartrauki pamirsau blush2.gif nu gal susitaupyti nuo ko nors jam biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 03 spalio 2012 - 13:22
QUOTE(tany @ 2012 10 03, 15:01)
nu tas tai jo...ypac jei yra is ko, kodel gi ne smile.gif... bet musu atveju ir tai bus lizingas, kuri nesinores 5 metus moketi, nes laukia remonto ne tik virtuve  doh.gif   vnz... niekam nepatariu pirkti seno namo...jau gailiuosi, geriau iskart nauja statyti, tikrai pigiau gautusi ax.gif  pliusas tik tiek, kad jei neturi pinigu gyventi visvien gali... o kai nauja statai ir pritrunki pinigu, tai tada prasciau: nei namo nei gyventi neturi kur
dabar del tech. saldytuva jau turim, tai 3000 susitaupo ax.gif lieka tik indaplove, orkaite ir kaitlente (vyras nori indukcines, bet cia veliau duomesios kitoj temoj blush2.gif ) grubiai manau 5000 turetu pakakt... stalvirsis su visai mechanizmais(2 pakelejau ir bugnas, dar 1 isvaziuojanti spintele) ~2000, lieka 3000 plokstem ir kriaukej (noreciau akmens mases, bet kainos neisivaizduoju) bet kazkaip nemanau, kad virs 1000 kainos...  nu aisku visokios rankeneles, varztukai ir pan.. nu iki 1000 tikrai...viso  11000 gaunasi  biggrin.gif   bet cia aisku visos kainos ant durniaus  blush2.gif
P.S. gartrauki pamirsau  blush2.gif   nu gal susitaupyti nuo ko nors jam biggrin.gif

ai kaitlente ir as pamirsau. uzsakem indukcine - 1050 Lt. stalvirsis jeigu termopalas tarkim mums kainuos apie 2000 Lt, jeigu pigesne firma - apie 1200 Lt. kriaukle akmens mase rasit ir uz 550 lt, dar maisytuvas.
darykit kuo maziau stalciu - bus pigiau, nes ju mechanizmas ne pigus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donna felice: 03 spalio 2012 - 13:26
QUOTE(Donna felice @ 2012 10 03, 13:25)
ai kaitlente ir as pamirsau. uzsakem indukcine - 1050 Lt. stalvirsis jeigu termopalas tarkim mums kainuos apie 2000 Lt, jeigu pigesne firma - apie 1200 Lt. kriaukle akmens mase rasit ir uz 550 lt, dar maisytuvas.
darykit kuo maziau stalciu - bus pigiau, nes ju mechanizmas ne pigus.

paprastai atydaromu tai nemaanu kad brangus, o vazinejanciu bus tik 1, ir varstomas tik 1
nors paziurejau i Orange_Tiger virtuve, pas ja kaip suprantu prei sienos 2 vazinejantis stalciai... tai pagalvojau ir man butu praktiskiau, vienas virsuje butu preiskoniams, apacioj aliejui ir pan...
gal kas zino kiek mazdaug tas mechanizmas kainoja blush2.gif
Papildyta:
reikes kada kur gyvai pavaiksciuoti, paciupineti kaip sakant biggrin.gif
Atsakyti